X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 31 maja 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    A cos dla pocieszenia... Otóż wczoraj siedziałam i czytałam dużo o letrozolu. Byłam na stronkach USA ,Australii itp.
    Były badania mdzy letrozole , clo i nawet zastrzykami na stymulację.
    Wyobraźcie sobie ze letrozole wygrywa ;)) nawet endo jest lepsze niż przy zastrzykach

    Też to czytałam, a jeszcze podobno najlepsze efekty otrzymuje się łącząc te leki z metforminą która uwrażliwia receptory na jajnikach:)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 31 maja 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Mój gin też właśnie mówił że letrozol jest lepszy niż CLO (no ale nie na każdego zadziała jak trzeba).
    U mnie jak Lametta nie zadziała to jedziemy z zastrzykami Menopur czy coś takiego, ale na razie nie wgłębiam się w temat, bo przecież zajdę w ciążę z Lametta i zastrzyki będą zbędne ;-)

    Takie podejście mi się podoba! To ja też zachodzę na letrozolu w tym cylku a potem rozsyłam zawiruskowane tabletki do dziewczyn które pojawią się na tym forum:) :)

    Ladybird:), Rocheera lubią tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Też to czytałam, a jeszcze podobno najlepsze efekty otrzymuje się łącząc te leki z metforminą która uwrażliwia receptory na jajnikach:)
    O tak tak. Ja biorę metformin od ok 7 lat i on mi" wyleczył " pco. Tak myśle ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Takie podejście mi się podoba! To ja też zachodzę na letrozolu w tym cylku a potem rozsyłam zawiruskowane tabletki do dziewczyn które pojawią się na tym forum:) :)
    Ooo tez tak zrobię jak mi zostaną ;) trzeba szczęściem sie dzielić ;)

    Rocheera, Miśkowa lubią tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedno .. Dziś mimo ze pada i jest do du..u pogoda ja zaczynam treningi z trenerem personalnym. Chce sobie wyrzeźbić brzuch / trochę zgubić tez bo po ciążach juz nie taki jak trzeba tym bardziej ze ja bioder nie mam. Chce tez popracować nad pośladkami i mam nadzieje ze zejdzie mi tłuszcz który widzę na plecach :p 2 razy po 30 min plus raz zrobię sama jakieś kardio. Myślicie ze dam radę ?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 12:01

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    I jeszcze jedno .. Dziś mimo ze pada i jest do du..u pogoda ja zaczynam treningi z trenerem personalnym. Chce sobie wyrzeźbić brzuch / trochę zgubić tez bo po ciążach juz nie taki jak trzeba tym bardziej ze ja bioder nie mam. Chce tez popracować nad pośladkami i mam nadzieje ze zejdzie mi tłuszcz który widzę na plecach :p 2 razy po 30 min plus raz zrobię sama jakieś kardio. Myślicie ze dam radę ?!

    No jasne, masz siłę walczyć o bobasa to znajdzie się i siła na ładną dupencję ;-)

    Miśkowa lubi tę wiadomość

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się udało w tamtym roku zrzucić 10kg, waga wreszcie w normie i taka byłam zachwycona, że siadlam na laurach i stoję w miejscu, nie idzie już w dół, a przydałoby się jeszcze

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Mnie się udało w tamtym roku zrzucić 10kg, waga wreszcie w normie i taka byłam zachwycona, że siadlam na laurach i stoję w miejscu, nie idzie już w dół, a przydałoby się jeszcze
    A co robiłaś aby zrzucić ? Ćwiczyłas ?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 1 miejscu dieta, nie jadłam słodyczy (teraz już różnie, chociaż staram się pilnować) nie pilam gazowanego, nie słodze już kilka lat. Kilka b. małych posiłków i zero podjadania pomiędzy (teraz też z tym różnie)

    A ćwiczenia 2xtyg po godzinie aerobic w klubie i 2xtyg po 2h siatkówka, czasem tenis (rekreacyjnie), rower, basen.

    I tyle do szczęścia mi było potrzeba, a teraz się nie mogę dalej zmotywować

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Na 1 miejscu dieta, nie jadłam słodyczy (teraz już różnie, chociaż staram się pilnować) nie pilam gazowanego, nie słodze już kilka lat. Kilka b. małych posiłków i zero podjadania pomiędzy (teraz też z tym różnie)

    A ćwiczenia 2xtyg po godzinie aerobic w klubie i 2xtyg po 2h siatkówka, czasem tenis (rekreacyjnie), rower, basen.

    I tyle do szczęścia mi było potrzeba, a teraz się nie mogę dalej zmotywować
    Czyli widać ze ruch kluczowy. Ja mam do zrzucenia tak ok 2 kg niby nie duża ale jest plus ten brzuch choć 8 cm w obwodzie. Cieżko mi sie zmotywować

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Czyli widać ze ruch kluczowy. Ja mam do zrzucenia tak ok 2 kg niby nie duża ale jest plus ten brzuch choć 8 cm w obwodzie. Cieżko mi sie zmotywować

    W moim przypadku ważniejsza jest dieta, bo ćwiczę dalej 2-3xw tyg, tylko dietę mniej trzymam i stoję w miejscu, ale tak jak piszesz nie jest łatwo się zmotywować

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się pochwalę , że od stycznia zgubiłam 14 kg. W kwietniu ginka z kliniki zabroniła mi diety. Powiedziała, że nie pora na to. Zaprzestałam wiec codziennych 8 km marszów i zaczęłam normalnie jeść. 3 kg wróciły. wrrr
    Restrykcyjna dieta i wysiłek nie sprzyja zachodzeniu w ciąże!

    Ladybird:), Miśkowa lubią tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    a ja się pochwalę , że od stycznia zgubiłam 14 kg. W kwietniu ginka z kliniki zabroniła mi diety. Powiedziała, że nie pora na to. Zaprzestałam wiec codziennych 8 km marszów i zaczęłam normalnie jeść. 3 kg wróciły. wrrr
    Restrykcyjna dieta i wysiłek nie sprzyja zachodzeniu w ciąże!
    Cóż za motywacja tyle kilo. Ja muszę poprostu węglowodany wykluczyć i słodycze które jem od czadu do czasu. Reszta będzie ok i tylko ruch aby sie "wyrzeźbić "

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    a ja się pochwalę , że od stycznia zgubiłam 14 kg. W kwietniu ginka z kliniki zabroniła mi diety. Powiedziała, że nie pora na to. Zaprzestałam wiec codziennych 8 km marszów i zaczęłam normalnie jeść. 3 kg wróciły. wrrr
    Restrykcyjna dieta i wysiłek nie sprzyja zachodzeniu w ciąże!

    No tak, więc mój mózg ma ostatnią szansę żeby się ogarnąć że nie jestem na diecie i czas przepuścić żołnierzyki ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam niedowagę i chętnie bym przyjęła te Wasze delikatne nadwyżki;)

    U mnie dziś 25dc - monitoringu nie miałam ale objawy owu od 10 do 13 dnia.
    Cały czas wszystkim powtarzam, żeby się nie nakręcać.. żeby nie myśleć bo to nie pomaga...ale;) ale od ok 17-19 dc mam takie lekkie bóle jajników i uczucie ciągnięcia. Nie chciałabym robić bety ale zastanawiam się czy sikaniec wykryłby jutro rano jeśli faktycznie coś by się działo

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Ja za to mam niedowagę i chętnie bym przyjęła te Wasze delikatne nadwyżki;)

    U mnie dziś 25dc - monitoringu nie miałam ale objawy owu od 10 do 13 dnia.
    Cały czas wszystkim powtarzam, żeby się nie nakręcać.. żeby nie myśleć bo to nie pomaga...ale;) ale od ok 17-19 dc mam takie lekkie bóle jajników i uczucie ciągnięcia. Nie chciałabym robić bety ale zastanawiam się czy sikaniec wykryłby jutro rano jeśli faktycznie coś by się działo
    Lol kochana ja według BMi tez mam niedowagę ale jestem drobna wiec to nieadekwatne lol

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Ja za to mam niedowagę i chętnie bym przyjęła te Wasze delikatne nadwyżki;)

    U mnie dziś 25dc - monitoringu nie miałam ale objawy owu od 10 do 13 dnia.
    Cały czas wszystkim powtarzam, żeby się nie nakręcać.. żeby nie myśleć bo to nie pomaga...ale;) ale od ok 17-19 dc mam takie lekkie bóle jajników i uczucie ciągnięcia. Nie chciałabym robić bety ale zastanawiam się czy sikaniec wykryłby jutro rano jeśli faktycznie coś by się działo

    Możesz jutro siknąć na test ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro też masz niedowage to doskonale Cię rozumiem;). Ja często od stresu albo przejedzenia mam taki brzuszek ciążowy A ogólnie wychodowalam całkiem sporą oponę. U osób drobnych jest to wszystko bardziej widoczne :/

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Skoro też masz niedowage to doskonale Cię rozumiem;). Ja często od stresu albo przejedzenia mam taki brzuszek ciążowy A ogólnie wychodowalam całkiem sporą oponę. U osób drobnych jest to wszystko bardziej widoczne :/
    Wlasnie wlasnie ;) ja niestety po ciąży drugiej do końca nie doprowadziłam sie do formy chórem teraz po poronieniu schudłam bardzo i dowaliłam spowrotem przy czym mam delikatny rozstępy mięśnia prostego ehhj nie ma łatwo trzeba ćwiczyć ale efekty beda na całe życie i ciało oddziaływać hihii

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Ja za to mam niedowagę i chętnie bym przyjęła te Wasze delikatne nadwyżki;)

    U mnie dziś 25dc - monitoringu nie miałam ale objawy owu od 10 do 13 dnia.
    Cały czas wszystkim powtarzam, żeby się nie nakręcać.. żeby nie myśleć bo to nie pomaga...ale;) ale od ok 17-19 dc mam takie lekkie bóle jajników i uczucie ciągnięcia. Nie chciałabym robić bety ale zastanawiam się czy sikaniec wykryłby jutro rano jeśli faktycznie coś by się działo

    jaki masz czuły test?
    jak 10 to spora szansa jest.
    polecam prowadzić wykres tam pragram fajnie podpowiada kiedy juz mozna testowac i z jaką szansą na dodatni wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 18:12

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ