X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kupie siła ;) ale byłoby jakby tak wcześnie była owulacja ;))

    U mnie jajniki sie uciszyły ale za to taki wodnisty śluz z niteczkach rozciagliwego sie pojawia c
    Oby ta cisza nie zwiastowała owulacji z prawego :(

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    W kupie siła ;) ale byłoby jakby tak wcześnie była owulacja ;))

    U mnie jajniki sie uciszyły ale za to taki wodnisty śluz z niteczkach rozciagliwego sie pojawia c
    Oby ta cisza nie zwiastowała owulacji z prawego :(
    Ja myślę, że to cisza przed burzą! Będą bliźniaki :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Ja myślę, że to cisza przed burzą! Będą bliźniaki :)
    Jutro o tej porze będę juz wiedziała co sie legnie i gdzie ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Jutro o tej porze będę juz wiedziała co sie legnie i gdzie ;)
    oki więc czekam na info:)

    jutro Efta biegnie na betę, czuję że to będzie dzień dobrych informacji:)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć z rana,
    wczoraj byłam na monitoringu jest jedno jajco 22mm na lewym jajniku, endometrium 10, więc szału nie ma ;-) (bo oczywiscie myslalam ze tam nie wiadomo co zobaczę), ale szansę jak najbardziej są. Dzisiaj mam zrobić sobie zastrzyk Ovitrelle i pt/do/nd starania w poniedziałek znów na monit czy pękło jak trzeba.
    We wtorek mam rocznicę ślubu, mąż zabiera mnie "gdzieś" na ten weekend, będzie owocnie ;-)

    Efta trzymam kciukory za betę :-*
    Ladybird daj znać jak u Ciebie

    Miśkowa, diewuszka86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera jest o co walczyć przez weekend;) mój lekarz zawsze powtarza, że przy staraniach wino czerwone jest wskazane!;)

    Zrobiłam dziś test... dziewczyny mam cień cienia... dobrze widoczny w jasnym świetle. Jutro albo w sobotę pójdę zrobić Betę a do tego czasu będę brać luteinę.
    Moje pytanie do tych dziewczyn, które mają już pociechy - miałyście "cień cienia" czy od razu 2 piękne kreski?

    mmmarita, efta, diewuszka86 lubią tę wiadomość

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris to super wieści :-) trzymam kciuki za betę.

  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Rocheera jest o co walczyć przez weekend;) mój lekarz zawsze powtarza, że przy staraniach wino czerwone jest wskazane!;)

    Zrobiłam dziś test... dziewczyny mam cień cienia... dobrze widoczny w jasnym świetle. Jutro albo w sobotę pójdę zrobić Betę a do tego czasu będę brać luteinę.
    Moje pytanie do tych dziewczyn, które mają już pociechy - miałyście "cień cienia" czy od razu 2 piękne kreski?

    Gratulacje!!!!!! Na takie wiesci czekamy!!!!
    Ja mialam cień jeszcze kilka dni po terminie miesiączki jak bylam w ciazy z synkiem :-) teraz ma 6 lat

    Auris lubi tę wiadomość

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris ktory masz dzien cyklu?

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Cześć z rana,
    wczoraj byłam na monitoringu jest jedno jajco 22mm na lewym jajniku, endometrium 10, więc szału nie ma ;-) (bo oczywiscie myslalam ze tam nie wiadomo co zobaczę), ale szansę jak najbardziej są. Dzisiaj mam zrobić sobie zastrzyk Ovitrelle i pt/do/nd starania w poniedziałek znów na monit czy pękło jak trzeba.
    We wtorek mam rocznicę ślubu, mąż zabiera mnie "gdzieś" na ten weekend, będzie owocnie ;-)
    Jak szału nie ma? Jest suuuper! Oj to będzie się działo w rocznicę:)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Rocheera jest o co walczyć przez weekend;) mój lekarz zawsze powtarza, że przy staraniach wino czerwone jest wskazane!;)

    Zrobiłam dziś test... dziewczyny mam cień cienia... dobrze widoczny w jasnym świetle. Jutro albo w sobotę pójdę zrobić Betę a do tego czasu będę brać luteinę.
    Moje pytanie do tych dziewczyn, które mają już pociechy - miałyście "cień cienia" czy od razu 2 piękne kreski?
    Auris! pięknie! Mówiłam, że to będzie dzień dobrych wiadomości:)
    dzieci nie mam ale z tego co czytałam to testy nawet kilka dni po spodziewanej @ mogą nie wychodzić. Także leć na betę :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.
    ja krew już oddałam. czekam na wynik. bedzie po 10:00.

    Auris wow super - leć po czulszy test ciażowy, jak przy 25 pokazał się bladzioch to po 10 bedzie już dobrze widoczny,
    albo leć na krew. wtedy nie bedzie wątpliwości!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2016, 09:00

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera. super. endometrium też nie najgorsze nie narzekaj ;)
    moja gin z kliniki w dniu zastrzyku zawsze mówi tak (gdy zastrzyk jest około 12:00) :
    proszę współżyć dziś wieczorem, jutro wieczorem i pojutrze rano. Po stosunku długie leżenie!
    Życzę owocnej rocznicy i udanej owulacji !!!!

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta zastrzyk będę brała dziś popołudniu (ew mogę wieczorem) i starania od piatku wieczorem. To nie za późno zaczniemy?

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzednim cyklu miałam zastrzyk około 15:00 I gin wyliczyła, że owulacja powinna być kolejnego dnia pod wieczór. kazała współżyć w dniu zastrzyku poźno wieczorem, nastepnego dnia wieczorem i kolejnego dnia rano. po stosunku zawsze długie leżenie.
    Czyli u ciebie to wygląda tak: zastrzyk czwartek po południu.
    Współżycie czwartek późno wieczorem,
    piątek współżycie wieczorem (owulacja wieczorem) ,
    poprawka w sobotę rano.
    Teoria mówi, że owulacja wsystępuje do 36 godzin po zastrzyku.
    nie ma sensu sprawdzania testami owulacyjnymi , bo po zastrzyku wynik zawsze bedzie dodatni.
    POWODZENIA!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2016, 09:20

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa no to teraz czekamy na piątkowe usg . :D

    Ladybird - jestem bardzo ciekawa co pokaże monitoring. Trzymam kciuki!!! Koniecznie napisz co pokazało usg

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Rocheera jest o co walczyć przez weekend;) mój lekarz zawsze powtarza, że przy staraniach wino czerwone jest wskazane!;)

    Zrobiłam dziś test... dziewczyny mam cień cienia... dobrze widoczny w jasnym świetle. Jutro albo w sobotę pójdę zrobić Betę a do tego czasu będę brać luteinę.
    Moje pytanie do tych dziewczyn, które mają już pociechy - miałyście "cień cienia" czy od razu 2 piękne kreski?

    No to pięknie :) Leć kochana na betę. Ja nie miałam nawet cienia tylko jakiś odblask widoczny pod odpowiednim kątem pod światło i naprawdę byłam przekonana, że to działa moja wyobraźnia. A jednak nie, bo 2 dni później beta była już na poziomie ok. 80. I dzień po becie zrobiłam sobie test na pamiątkę i kreska była, ale nie jakaś super mocna. Także najlepiej zrób krew i będzie pewność. Po cichu gratuluję :)

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Jutro o tej porze będę juz wiedziała co sie legnie i gdzie ;)

    Czekamy na wieści, oby były jak najlepsze ;)

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    hej dziewczyny.
    ja krew już oddałam. czekam na wynik. bedzie po 10:00.

    Auris wow super - leć po czulszy test ciażowy, jak przy 25 pokazał się bladzioch to po 10 bedzie już dobrze widoczny,
    albo leć na krew. wtedy nie bedzie wątpliwości!

    Kciuki zaciśnięte mocno!!

    l54t4dr.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Miśkowa no to teraz czekamy na piątkowe usg . :D
    ehh... Nie wiem co z tą owulką, nie chcę uprawiać "czarnowidztwa" ale chyba nic z tego nie będzie, tempka jakaś kiepska i nie ma (moim zdaniem) wyraźnego skoku. Wiem, wiem nic jeszcze nie przesądzone ale jakoś nie chcę się nakręcać bo potem rozczarowanie boli jeszcze bardziej.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ