X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba ciężko się nie nakręcać jak człowiek by już bardzo chciał:) każda z nas tak ma, że łatwo pisać ale zachować ten spokój to już trudniej:)

    Efta mnie strasznie nakręcały te prognozy, nawet czułam u siebie pierwsze objawy ciąży, której nie było... dlatego teraz już nie wykupuję abonamentu, a wykresy robię dla siebie:)

    Hasło na dziś:
    keep calm
    and
    be pregnant :D:D:D

    Coś czuję, że za niedługo będzie tu wysyp ciąż:)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta tutaj na koncie jest taka możliwość?

    Miskowa czułość 25, dostałam od lekarza wiec mam nadzieję że szczęśliwy.

    Moglybyśmy zajść w jednym miesiącu i wspólnie cieszyć się każdym tygodniem ciąży; )

    Miśkowa lubi tę wiadomość

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:

    Efta mnie strasznie nakręcały te prognozy, nawet czułam u siebie pierwsze objawy ciąży, której nie było... dlatego teraz już nie wykupuję abonamentu, a wykresy robię dla siebie:)

    nie co ty ja nie wykupuje abonamentu,
    prowadze standardowy - bieżący wykres i nawet nie mierzę temperatury

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auris wrote:
    Efta tutaj na koncie jest taka możliwość?

    Miskowa czułość 25, dostałam od lekarza wiec mam nadzieję że szczęśliwy.

    Moglybyśmy zajść w jednym miesiącu i wspólnie cieszyć się każdym tygodniem ciąży; )

    tak, u góry strony masz zakładki
    w "moje ovu" - bierzący wykres.
    nie pamietam dokładnie gdzie się go zakłada ale jak pogrzebiesz to na bank znajdziesz.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    tak, u góry strony masz zakładki
    w "moje ovu" - bierzący wykres.
    nie pamietam dokładnie gdzie się go zakłada ale jak pogrzebiesz to na bank znajdziesz.

    co do testu który jest czuły od 25 . no nie wiem czy tak szybko wyjdzie. mówi się że najwczesniej w dzien spodziewanej miesiaczki. czyli 14 dni po owulacji..

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Cześć dziewczyny. Pytacie jak długo lekarze przewidują stymulację letrozolem? Mój trzy miesiące, później badanie droznosci jajowodow, a jeszcze przed nim badanie rezerwy jajnikowej. Ja swietnie reaguje na letrozol, rosnie piekne jajo(to moj drugi cykl). Biorę 3-7 dzien cyklu 2 razy dziennie lamette. Zadnych odczuc w jajnikach nie mam, nadal nie mam tez śluzu. Dostaje ovitrelle na pekniecie, w tym cyklu rowniez 2 tabl luteiny dopochwowo na noc. Caly miesiąc biore takze inofolic i vigantol.
    Jutro pojutrze mialam robic test beta. Nie wytrzymalam i juz dziś rano nasiusialam na test.... jedna kreska....
    Testowałam po raz drugi.... negatywny.. więc odstawiam luteine

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Testowałam po raz drugi.... negatywny.. więc odstawiam luteine

    przykro mi :(

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 31 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Testowałam po raz drugi.... negatywny.. więc odstawiam luteine
    oj, przytulam <3
    a co do braku śluzu to czytałam, że żel conceive podobno pomaga i ma dobre opinie choć jest bardzo drogi.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    a co do braku śluzu to czytałam, że żel conceive podobno pomaga i ma dobre opinie choć jest bardzo drogi.

    potwierdzam, fajny .
    stosuje go
    jedna tubka jednorazowa kosztuje 8zł czyli nie aż taki drogi, jak się dokładnie wie kiedy się serduszkować, bo jak w ciemno to można zbankrutować ;)

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Testowałam po raz drugi.... negatywny.. więc odstawiam luteine
    Sorki niechcący zalajkowałam.

    Chciałam napisać ze bardzo mi przykro i mam nadzieje ze następny cykl będzie udany :***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 23:03

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    potwierdzam, fajny .
    stosuje go
    jedna tubka jednorazowa kosztuje 8zł czyli nie aż taki drogi, jak się dokładnie wie kiedy się serduszkować, bo jak w ciemno to można zbankrutować ;)
    a masz problemy ze śluzem (sorki jeśli wcześniej pisałaś a ja przeoczyłam)? czy tak pomocniczo stosujesz? Ja już miałam kilka podejść do tego specyfiku ale cena mnie odstraszała i nie wiedziałam czy rzeczywiście coś pomaga.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy rzeczywiście pomoże to się okaże. kiedy starałam się zajsc w pierwszą ciąże wszystko ze śluzem było ok , a wynik testu po stosunku był rewelacyjny.
    Teraz się trochę pozmieniało, bo śluzu mam bardzo mało, biorę na to olej z wiesiołka ale sama nie wiem czy coś się poprawiło. Gin do stosunku zaleciła ten żel, naprawdę rewelacyjnie nawilża no i podobno pomaga plemnikom.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird Kochana, widzę że stosujesz niepokalanek mnisi. Trochę o nim czytałam, polecił Ci go ktoś, czy tak sama próbujesz się wspomóc? Gdzieś mi się przewinęło że nie powinno się go stosować z innymi lekami lecząc niepłodność, ale to w śmietniku internetowym, więc pewnie brednie...

  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 31 maja 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Testowałam po raz drugi.... negatywny.. więc odstawiam luteine

    Głowa do góry i walczymy dalej, ważne że super reagujesz na lek, myślę że już niedługo zobaczysz dwie kreseczki :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Testowałam po raz drugi.... negatywny.. więc odstawiam luteine

    Przykro mi, że znowu rozczarowanie, ale głowa do góry. Nowy cykl nowa szansa:*

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 31 maja 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Ladybird Kochana, widzę że stosujesz niepokalanek mnisi. Trochę o nim czytałam, polecił Ci go ktoś, czy tak sama próbujesz się wspomóc? Gdzieś mi się przewinęło że nie powinno się go stosować z innymi lekami lecząc niepłodność, ale to w śmietniku internetowym, więc pewnie brednie...
    A zostało mi z kiedyś wiec zaczęłam brać a co ;)
    On ogolnie wspomaga płodność No i dobry na prolaktyne. Ja mam poniżej normy ale co tam. Biorę zawsze mi pomagał. Przy każdej ciąży to moze i teraz pomoże przynajmniej miejsce w szafce sie zwolni

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Dziewczyny nie wiem czy "nie pogrzebałam" tego cyklu... luknijcie proszę na tempki na moim wykresie, obawiam się że było owu a my serduszkowaliśmy tylko w 11 dc... chcieliśmy co drugi dzień żeby żołnierzyki się "podrasowały" w tym czasie, a teraz się spinam że przegapiliśmy ten czas i jeden raz to za mało tym bardziej, że nie umiem określić śluzu (chyba przez tą infekcję co mnie wcześniej dopadła). W teorii te obserwacje wyglądają pięknie, a jak przychodzi rzeczywistość to d**pa blada!

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Kurcze, Dziewczyny nie wiem czy "nie pogrzebałam" tego cyklu... luknijcie proszę na tempki na moim wykresie, obawiam się że było owu a my serduszkowaliśmy tylko w 11 dc... chcieliśmy co drugi dzień żeby żołnierzyki się "podrasowały" w tym czasie, a teraz się spinam że przegapiliśmy ten czas i jeden raz to za mało tym bardziej, że nie umiem określić śluzu (chyba przez tą infekcję co mnie wcześniej dopadła). W teorii te obserwacje wyglądają pięknie, a jak przychodzi rzeczywistość to d**pa blada!
    Nieee wszystko ok. Poprawcie dziś i będzie super. Pozatym czekajmy na dalsze temp ;) będzie dobrze

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśkowa, no jak na moje wygląda na to , że 11 dnia była owulacja. ale skoro 11 były serduszka to przeciez idealnie! Fakt poprawke by się przydała ale wcale sie nie martw. Raz może wystarczyć szczególnie, że potrzebny jest tylko 1 plemnik!

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny <3 potraficie podnieść na duchu:) Rano nie było czasu na działania i się zmartwiłam, a co najlepsze to do gina jadę dopiero w piątek. Jakoś wszystko inaczej w tym cyklu:D

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ