X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Efta a jak to było we wcześniejszych cyklach? zawsze miałaś owulkę po letrozolu?

    tak zawsze, ale to było tak: 5 dni brania standardowo monitoring około 12 dnia , nic nie urosło no to dalej kolejne 5 dni brania monitorning 17 dnia, dalej za mały pecherzyk, znów np 3 dni brania. Dopiero jak był pecherzyk odpowiedniej wielkości, zastrzyk w brzuch i było owu około 23 dnia cyklu.
    Kolejne cykle miej więcej tak samo.

    W tych staraniach tylko w pierwszym cyklu brałam po 1 tab, Potem już po 2.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Efta a jesteś może z południa (sląsk, dolnośląskie)? Potrzebuję kogoś z tych okolic.

    Miśkowa ja jestem z woj. śląskiego leczyłam się w klinice Gyncentrum w Katowicach. Jeśli byś była zainteresowana szczegółami to na priv wszystko mogę Ci opowiedzieć. W każdym razie lekarzowi wystarczyły 2 miesiące na badania + 1 cykl z letrozolem i efekt jaki jest widać ;)

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    MoNaKo Ty to szczęściara jesteś:) mogłabyś mnie i Eftę tymi pęcherzykami obdzielić i jeszcze dla Ciebie by zostało:)
    Miśkowa ja szczesciąra...to że mam pęcherzyki nie świadczy o sukcesie. Czekam na stymulacje do IVF...

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/965c5f988784b.jpg.html


    Dziś z rana jest meeegggaa dodatni. Chyba męża ściągnę z pracy ;)

    efta, Miśkowa, Kikaaa lubią tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Miśkowa ja jestem z woj. śląskiego leczyłam się w klinice Gyncentrum w Katowicach. Jeśli byś była zainteresowana szczegółami to na priv wszystko mogę Ci opowiedzieć. W każdym razie lekarzowi wystarczyły 2 miesiące na badania + 1 cykl z letrozolem i efekt jaki jest widać ;)

    Diewusza też mnie interesuje ta klinika i lekarze, mogłabys też ze mną się podzielić doświadczeniami?

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    https://zapodaj.net/965c5f988784b.jpg.html


    Dziś z rana jest meeegggaa dodatni. Chyba męża ściągnę z pracy ;)

    Ladybird działaj! Test dodatni bez wątpienia ;)

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Diewusza też mnie interesuje ta klinika i lekarze, mogłabys też ze mną się podzielić doświadczeniami?

    No jasne :)

    l54t4dr.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    No jasne :)

    Super :-) to czekam na info na priv

  • Auris88 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Miśkowa ja szczesciąra...to że mam pęcherzyki nie świadczy o sukcesie. Czekam na stymulacje do IVF...

    Monako ja to doskonale rozumiem bo po CLO miałam piękne soczyste pęcherzyki a nic z tego nie było :( u mnie jednak letrozole pomógł. Moja znajoma jest po in vitro i nie masz co się stresować. Jedyne co jest męczące w tej procedurze to przyjmowanie leków, ale czego kobiety nie zniosą dla swoich skarbów:*

  • Auris88 Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    https://zapodaj.net/965c5f988784b.jpg.html


    Dziś z rana jest meeegggaa dodatni. Chyba męża ściągnę z pracy ;)

    Lady działaj dziś i jutro i pojutrze! Jednym słowem nie ograniczaj się;)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze dziś przytulanko bo u mnie owu jest przeważnie w dniu testu pozytywnego i moze jutro bądź pojutrze.
    Zobaczymy jak wyjdzie ;) bez spiny bo co ma byc to będzie.
    Według ginki owulacja miała byc najpóźniej wczoraj. Te 3 tabletki nic nie pomogły. Ciekawe czemu mając swoją owulacje naturalna słabo na stymulację reaguje???

    Kikaaa lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Te 3 tabletki nic nie pomogły.

    3 tabletki?
    to nie brałas zwiekszonej dawki przez 5 dni?
    Ja pytałam swoją gin ostatnio czy nie warto by było u mnie zwiększyć dawkę do 7,5 ale powiedziała, że nie. Że raczej nie stosuje się takiej dawki i nie sądzi aby u mnie to w czymś pomogło. Pwoiedziała, że raczej lepiej zmienić sposób przyjmowania i nie brać 2 na raz tylko po 1 dwa razy dziennie. A wiec w tym cyklu tak biore. zobaczymy.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    3 tabletki?
    to nie brałas zwiekszonej dawki przez 5 dni?
    Ja pytałam swoją gin ostatnio czy nie warto by było u mnie zwiększyć dawkę do 7,5 ale powiedziała, że nie. Że raczej nie stosuje się takiej dawki i nie sądzi aby u mnie to w czymś pomogło. Pwoiedziała, że raczej lepiej zmienić sposób przyjmowania i nie brać 2 na raz tylko po 1 dwa razy dziennie. A wiec w tym cyklu tak biore. zobaczymy.
    3 dziennie miałam na myśli. No i masz przykład na mnie ze nie warto 3 dziennie dbać lol

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Ja jestem zadowolona. mam nadzieje że ty też bedziesz. Jak chcesz moge zapytac moją gin czy moze polecic jakiegos współpracownika z wrocławia.
    Pamiętaj, że trzeba być na pierwszej wizycie od 1 do 5 dnia cyklu. Wiec to u ciebie wypadnie jakoś pod koniec czerwca? (dobrze liczę?).
    Gdybyś miała okazję to podpytaj proszę delikatnie czy jest ktoś kto daje rade z trudnym przypadkiem:) A zawsze trzeba być między 1 a 5 dniem czy jest to obojętne podczas pierwszej wizyty?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Gdybyś miała okazję to podpytaj proszę delikatnie czy jest ktoś kto daje rade z trudnym przypadkiem:) A zawsze trzeba być między 1 a 5 dniem czy jest to obojętne podczas pierwszej wizyty?

    Dobrze zapytam ale to dopiero 16.06 bo wtedy mam wizyte.
    Wydaje mi się , że tak. Ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać, tam babki z infolinni są świetnie poinformowane. Ja byłam nawet w 1 dniu. Zawsze dobrze zacząć od początku.

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Miśkowa ja jestem z woj. śląskiego leczyłam się w klinice Gyncentrum w Katowicach. Jeśli byś była zainteresowana szczegółami to na priv wszystko mogę Ci opowiedzieć. W każdym razie lekarzowi wystarczyły 2 miesiące na badania + 1 cykl z letrozolem i efekt jaki jest widać ;)
    Chętnie się czegoś dowiem o historii leczenia, lekarzach i kosztach:)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:
    Miśkowa ja szczesciąra...to że mam pęcherzyki nie świadczy o sukcesie. Czekam na stymulacje do IVF...
    A dla mnie byłby to największy sukces od roku:) widzisz przynajmniej mogą wystymulować pęcherzyki do IVF, a jak ich nie ma to zostaje tylko opcja dawcy komórki, a to już nie Twoje geny. Więc uszy do góry:)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    Dobrze zapytam ale to dopiero 16.06 bo wtedy mam wizyte.
    Wydaje mi się , że tak. Ale zawsze możesz zadzwonić i zapytać, tam babki z infolinni są świetnie poinformowane. Ja byłam nawet w 1 dniu. Zawsze dobrze zacząć od początku.
    oki :) dzięki za info, zobaczymy jak nam się w sytuacja poukłada w najbliższym czasie i kiedy uda się wyskoczyć na jakąś wizytę.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki Dziewczyny zalałam forum:) ale muszę nadrobić zaległości, bo tyle się tu dzieje:) To co do testu najbliżej ma Rocheera? ktoś jeszcze?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Sorki Dziewczyny zalałam forum:) ale muszę nadrobić zaległości, bo tyle się tu dzieje:) To co do testu najbliżej ma Rocheera? ktoś jeszcze?

    No chyba ja... Szukałam bratniej duszy, ale nikt się nie dołączył ;-)
    Jeszcze dobry tydzień czekania.
    Żeby nie myśleć i się nie nakręcać dzisiaj zaliczyłam rower, padam, nóg nie czuję :-D Endorfinki górą ;-)

    Miśkowa lubi tę wiadomość

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ