X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Dziś ujemny test owulacyjny wiec modlę sie ze dziś owulacja ;) a moze ten dominujący przestał rosnąć i ten na złym jajniku owulowal?! No nic. W sobotę sie dowiem ...
    Zobaczysz Lady jutro będzie skok:)

    A mnie wczoraj czy przedwczoraj śniło się, że patrzę na kobietę w zaawansowanej ciąży. Ale to było takie trochę dziwne, bo ona niby była w ciąży ale wyglądało to jakby już to dziecko trzymała na rękach (trochę trudno to wytłumaczyć) i bardzo się przy tym uśmiechała. No cóż chyba już zaczynam fiksować od tego wszystkiego:)

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikaaa wrote:
    Dziękuje za odpowiedz, a czy stosowałaś cos jeszcze np. Cos na pęknięcie, był to naturalny stumulowany cykl? Chyba się zdecyduje na to w wakacje, pytanie czy jaja same pękają :-)

    ja jak już wyhoduje pęcherzyk to sam mi pęka ale teraz podczas stymulacji dostaje zastrzyk z gonapeptylu tak na wszelki wypadek , żeby pękł na 100% i nie zmarnowała się cała stymulacja. Po owulacji biorę luteinę na podniesienie progesteronu bo mam niski poziom, a estrofem na podniesienie estradiolu, bo letrozol go obniża.
    Acha i jeszcze biore na początku cyklu od 5 dnia przez 5 dni sildenafl to lek na męską potencję, który ma działać na moje endometrium, które ostatnio jest dość kiepskie.
    No i biorę jeszcze przez cały czas olej z wiesiołka na śluz, acesan na lepsze ukrwienie, kwas foliowy z wiadomych przyczyn, pabi dexamethason na przysadkę mózgową i to już chyba wszystko z całej litanii.
    Ale powinnam dodać, że aby zajść w pierwszą ciąże , brałam tylko aromek, luteinę i kwas foliowy.

    Kikaaa lubi tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfa naprawdę pol apteki Łykasz ;) niech tylko to przyniesie skutek szybko !

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tezłykam z moim m. Pól apteki witamin :-) . a czy jak wezme cos z letrozolem to muszę uważać na endometrium o nie mi bardzo zależy bo po clo @ juz nie ta. Wiem ze mam się zdecydować na sdtymulacje mimo ze jaja pięknie rosną ale od 8 miechów tylko na lewym może ten mam jakiś skichany i trzeba prawy ruszyć ehhh sama już nie wiem 2 ciąże były tylko wiadomo NZ jakim końcem a teraz dłłłuuuuugo nic

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma skoku a jajniki cisza ;(

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Nie ma skoku a jajniki cisza ;(

    Może nie wszystko stracone, jajca wcześniej bolały, śluz był to chyba dobrze.
    Próbujesz jutro uderzyć do gin?

    U mnie 20dc, jakiś 8 dpo, tak myślę kiedy w moim przypadku mogłoby być zagnieżdżenie jak mam krótkie cykle, przeważnie 24dni, czasem 26.

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Może nie wszystko stracone, jajca wcześniej bolały, śluz był to chyba dobrze.
    Próbujesz jutro uderzyć do gin?

    U mnie 20dc, jakiś 8 dpo, tak myślę kiedy w moim przypadku mogłoby być zagnieżdżenie jak mam krótkie cykle, przeważnie 24dni, czasem 26.
    Jutro ide raczej ;)

    A to zależy ile trwa lutealna u Ciebie ? Ale tak 10 dpo to zawsze cos widać czy sie dzieje cos czy nie. Zadko po 10 dpo

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Jutro ide raczej ;)

    A to zależy ile trwa lutealna u Ciebie ? Ale tak 10 dpo to zawsze cos widać czy sie dzieje cos czy nie. Zadko po 10 dpo

    U mnie jest krótka, 9-10dni czasem dłużej (a wszędzie piszą że powinna być równa)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    U mnie jest krótka, 9-10dni czasem dłużej (a wszędzie piszą że powinna być równa)
    Nie musi byc równa ale min 10 dni , 12 byłoby super a 14 idealnie ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Nie musi byc równa ale min 10 dni , 12 byłoby super a 14 idealnie ;)

    To 12 to są moje szczyty :-/
    Znów mnie dół łapie, że coraz bliżej terminu @ i że znów się nie uda, coraz cięższe te starania

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    To 12 to są moje szczyty :-/
    Znów mnie dół łapie, że coraz bliżej terminu @ i że znów się nie uda, coraz cięższe te starania
    Wiem wiem kochana :( mi tez coraz ciężej, chyba każdej z nas. Ja staram sie nie myślec ale coraz cześciej mam dość Chciałabym zakończyć ten etap w życiu ale nie ma łatwo ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    To 12 to są moje szczyty :-/
    Znów mnie dół łapie, że coraz bliżej terminu @ i że znów się nie uda, coraz cięższe te starania
    ale bierzesz progesteron?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    ale bierzesz progesteron?

    Nie nie biorę, gin stwierdził że jak już do ovu dochodzi na stymulacji to progesteron jest na odpowiednim poziomie i nie potrzebuje go.
    Miewam co do tego wątpliwości, ale robię na razie jak zaleci

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Nie nie biorę, gin stwierdził że jak już do ovu dochodzi na stymulacji to progesteron jest na odpowiednim poziomie i nie potrzebuje go.
    Miewam co do tego wątpliwości, ale robię na razie jak zaleci
    Sorki zamiast cytuj wcisnęłam polub

    Bzdura skoro taka masz lutelna krótka. Powinien wydłużyć trochę.
    Wiem !! Idź dziś na progesteron skoro jesteś 8 dpo to idealny czas. Wczoraj i dziś. Masz jak ?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Sorki zamiast cytuj wcisnęłam polub

    Bzdura skoro taka masz lutelna krótka. Powinien wydłużyć trochę.
    Wiem !! Idź dziś na progesteron skoro jesteś 8 dpo to idealny czas. Wczoraj i dziś. Masz jak ?

    Właśnie nie, dopiero mogłabym w poniedziałek rano, ale to już chyba za późno?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Właśnie nie, dopiero mogłabym w poniedziałek rano, ale to już chyba za późno?
    Kurka szkoda se wcześniej sie nie sklikalysmy na ten temat.
    Jak nie będzie okresu to możesz choć najlepiej ok 7/8 dnia po owulacji sie robi

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Kurka szkoda se wcześniej sie nie sklikalysmy na ten temat.
    Jak nie będzie okresu to możesz choć najlepiej ok 7/8 dnia po owulacji sie robi

    Okresu to i tak nie będzie, bo najwcześniej dostanę w środę.

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Okresu to i tak nie będzie, bo najwcześniej dostanę w środę.
    O ile w ogole ;) dostaniesz.

    Jesli nasz pod ręka laboratorium to odrazu skocz na betę

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    O ile w ogole ;) dostaniesz.

    Jesli nasz pod ręka laboratorium to odrazu skocz na betę

    W poniedziałek betę? Nie za wcześnie 11dni po Ovitrelle, nie wykaże tego jeszcze fałszywie?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle do 10 dni sie utrzymuje. Tak na ulotce jest

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ