X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 11 lipca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba niczego nie przełamie...

    Polazłam do apteki, kupiłam test (czuły 10), zrobiłam i liczyłam na cudy niewidy, oczywiście negatywny

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 11 lipca 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera, Miśkowa kochane. Dopiero kiedy mi to napisałyście uświadomiłam sobie jak wam musiało być przykro czytając ten wpis. Nie chciałam tego.
    Życzę wam i wszystkim innym staraczkom żebyście jak najszybciej (po 9 mies) pocałowały wasze maleństwa.

    Rocheera - jutro bedzie piękna beta! musi być!

    Miśkowa - no tak trochę nam ucichłaś... oby szybko wróciły lepsze dni... Może nowego optymizmu nabiezesz po wizycie w klinice.
    A w związku z papierową rocznicą ślubu przyjmij ode mnie najszczersze życzenia. Dużo miłości, miłości i jeszcze raz miłości, a reszta sama wyjdzie.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Chyba niczego nie przełamie...

    Polazłam do apteki, kupiłam test (czuły 10), zrobiłam i liczyłam na cudy niewidy, oczywiście negatywny

    eeee tam. to nic nie znaczy. pisałam ci, że tak szybko robiony test powinien byc z nocnego moczu.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    eeee tam. to nic nie znaczy. pisałam ci, że tak szybko robiony test powinien byc z nocnego moczu.

    Nerwy mam sama na siebie, po co ja do tej apteki poszłam. Bety nawet jutro nie robię, biorę sobie lutke dalej do środy i może w czwartek na betę pójdę jak @ nie będzie.

    A Twój wpis nie zrobił mi przykrości, bardzo mnie wzruszył, często wyobrażam sobie taki moment w moim życiu

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Nerwy mam sama na siebie, po co ja do tej apteki poszłam. Bety nawet jutro nie robię, biorę sobie lutke dalej do środy i może w czwartek na betę pójdę jak @ nie będzie.

    A Twój wpis nie zrobił mi przykrości, bardzo mnie wzruszył, często wyobrażam sobie taki moment w moim życiu

    nie bierz luteiny dłużej niż 10 dni. nie przedłużaj cyklu, strata czasu. 10 dnia weź poranną dawkę i idź na bete jak bedzie negatywna to odstaw.

    Dobrze, że nie sprawiłam ci przykrości. Z przyjemnością za nie długo przeczytam o twoim szczęśliwym dniu

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    nie bierz luteiny dłużej niż 10 dni. nie przedłużaj cyklu, strata czasu. 10 dnia weź poranną dawkę i idź na bete jak bedzie negatywna to odstaw.

    Dobrze, że nie sprawiłam ci przykrości. Z przyjemnością za nie długo przeczytam o twoim szczęśliwym dniu

    Biorę po 2 na noc, jak wezmę ostatnią dawkę w środę wieczorem, a w czwartek rano beta to będzie ok?

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak najbardziej ok.
    ale skoro dziś jest 13 dzien po zastrzyku, to jutro spokojnie możesz iść na bete. ewntualnie jak masz siłę czekać to idz na bete w środe

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Rocheera Ekspertka
    Postów: 236 78

    Wysłany: 11 lipca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    tak jak najbardziej ok.
    ale skoro dziś jest 13 dzien po zastrzyku, to jutro spokojnie możesz iść na bete. ewntualnie jak masz siłę czekać to idz na bete w środe

    Nie, olewam to, jak jestem to jestem, jak nie to nie.... w czwartek

    efta lubi tę wiadomość

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rocheera wrote:
    Nie, olewam to, jak jestem to jestem, jak nie to nie.... w czwartek

    brawo! bedzie wynik 100% pewności!

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efta! nie sprawiłaś mi przykrości, tak jak napisała Rocheera po prostu się wzruszyłam :) tyle lat czekałaś na swoje szczęście i w końcu się udało, w dodatku z tymi wszystkimi ciężkimi chwilami jakie Cię spotkały w ciąży - Twoja historia choć trudna, dodaje mi sił i wiary, że nam też w końcu musi się udać. A swoją drogą dobrze się czyta te Twoje wpisy... może wydasz jakiś pamiętnik o staraniach:)

    Rocheera trzymam kciuki i życzę cierpliwości do czwartku:) już nie biegaj po te testy.

    Ladybird co u Ciebie? też ostatnio nic nie piszesz? Zajęty czas?

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta w poniedziałek o 8.00 mam się zgłosić do szpitala na HSG. Na czczo. Nic nie mowili o badaniu czystosvi pochwy ale dla pewnosci zrobie w piatek o ile juz nie bede miala okresu.
    Badanie bedzie tzw na żywca, tzn. po podaniu nospy i pyralginy.
    Dowiadywalam sie o opcje z uspieniem, opcje prywatna, pytałam nawet mojej ginekolog czy w prywatnej klinice nieplodnosci gdzie pracuje by sie dalo. mam bardzo niski prog bolu.
    Prywatnie kosztuje 500zl wiec nie najgorzej.
    Ale odradzila. Prywatnie wykonuja sono Hsg, ktore jest mniej nieprzyjemne bo kontrast podawany jest w formie pianki, ale zapisem jest tylko usg a nie rtg jak w przypadku standardowego badania.
    Generalnie mi zdecydowanie odradzila, gdyz stwierdzila ze rtg dokladniejsze i po sono hsg i tak nie wiadomo czy nie bedzie trzeba zrobic zwyklego.
    Wiec zapisalam sie na poniedzialek.

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    a ja właśnie wróciłam ze szpitala. byłam wypytać o HSG. Umówiłam się na najbliższy czwartek o ile badanie czystość pochwy pokaże, że wszystko ok. mam duże wątpliwości co do wyniku posiewu, bo położna pobrała mi wymaz, a ja jeszcze plamie i na próbce było sporo krwi.
    Efta masz juz wynik posiewu?

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poinformowano mnie, ze otrzymam L4 na 2 dni.

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Efta masz juz wynik posiewu?

    nie jeszcze nie mam . najszybciej bedzie w środę a najprawdopodobniej dopiero w piatek. bez wyniku nie podchodze do badania
    w ogóle chyba nie podchodze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 11:54

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana rezygnujesz?

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmarita wrote:
    Kochana rezygnujesz?

    nie wiem. dziś jest ze mną bardzo źle w sensie psychicznie. panikuje, płacze. po prostu cholernie się boje.
    dzwoniłam przed chwilą do innego szpitala szukając miejsca gdzie zrobili by mi to ze znieczuleniem. nie ma takiej opcji. bardzo miły lekarz poinformował mnie, że badanie jest wykonywane na oddziale rtg i tam nie ma takiej sterylnosci żeby podac znieczulenie.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis rozmawialam z koleżanką, ktora miala to badanie dwa lata temu. Niewiele pamietala, a juz na pewno nie pamietala bólu. Po badanu zaszla w ciaze. Badzmy dobrej mysli! Moze akurat cos sie wyjasni. A potem nie bedziemy zalowac, ze nie sprobowalysmy! Musimy dac rade! Miejmy to juz za sova! Ja stchorzylam rok temu i znow wrocilam do punktu wyjscia. Chcac sie leczyc i dalej starac, nie minie nas to! Wierze, ze damy rade. Jestesmy dwie, zawsze razniej! :-* To gora 10 minut, uda nam sie :-*

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki mmmarita. potrzebne mi były takie słowa. tak czy siak czekam na posiew. jeszcze nie wiem jaką podejmę decyzję. rozmawiałam z gin z mojej kliniki, powiedziała, że mam powiedzieć w szpitalu, że jestem na stymulacji i w 12 dzien cyklu spokojnie mogą mi zrobic HSG bo na pewno jeszcze nie bede miała owulacji. (bo w najblizszy czwartek bede w 7 dc a u mnie w szpitalu robia 2 razy w tygodniu wt i czw. no i nastepny termin jesli nie zrobie w czwartek jest w 12 dc. a normalnie się robi do 10 dc. )
    aaa i sprostowała, że nie ma to być wynik czystości pochwy tylko "wymaz z kanału szyjki". to ponoć 2 różne badania.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • mmmarita Ekspertka
    Postów: 169 57

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha.Ja będę miec 10 dnia.

    Styczen 2010 - urodzil sie Synek, piczety naturalnie w 3 cyklu staran.
    Starania od sierpnia 2014
    Letrozol od kwietnia 2016
    Hsg lipiec 2016
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa wrote:
    Efta! nie sprawiłaś mi przykrości, tak jak napisała Rocheera po prostu się wzruszyłam :) tyle lat czekałaś na swoje szczęście i w końcu się udało, w dodatku z tymi wszystkimi ciężkimi chwilami jakie Cię spotkały w ciąży - Twoja historia choć trudna, dodaje mi sił i wiary, że nam też w końcu musi się udać. A swoją drogą dobrze się czyta te Twoje wpisy... może wydasz jakiś pamiętnik o staraniach:)

    To dobrze...
    jak wzruszenie to ok,
    Ja wierze, że się uda. Może poczekasz trochę dłużej niż przeciętne pary ale kiedyś musi się udać.
    rozbawiłaś mnie z tym wydaniem pamiętnika. pisarka ze mnie słaba, może trochę sarkastyczna ale zdecydowanie słaba ;)

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ