X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak się przejechałaś na ziołach ? jeśli mogę spytac ? jeszcze mam ziola sroki :) ale nie wiem czy laczyc z lekami. Biore sobie witaminki wiesołka i mam nadzieje ze na tym bedzie okej :) a winko ? no coz pani dr sie "smiala ze mnie troszke" kiwajac glowa ze raczej alkohol nie wskzany ogolnie ... ale kurcze jak dziala to why not ;)? do owulacji kieliszek ( potem to juz mam tak dosc ze szok :D ) zwlaszcza ze wytrawnego nie lubie - mordke mi wykreca :D orzeszkow niestety nie moge jesc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny czy po stymulacji letrozolem i podaniu pregnylu źle się czulyscie?
    Mialam owulacje z lewego jajnika a strasznie boli mnie prawa pachwina, mam az problem z chodzeniem.
    Do tego mdłości i bolesne piersi.
    Pregnyl dostalam 2 czerwca.
    To moj pierwszy miesiąc podawania takich lekow.
    Na objawy ciąży na pewno zbyt wcześnie ale po tych specyfikach jestem strasznie nerwowa.


    Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    a jak się przejechałaś na ziołach ? jeśli mogę spytac ? jeszcze mam ziola sroki :) ale nie wiem czy laczyc z lekami. Biore sobie witaminki wiesołka i mam nadzieje ze na tym bedzie okej :) a winko ? no coz pani dr sie "smiala ze mnie troszke" kiwajac glowa ze raczej alkohol nie wskzany ogolnie ... ale kurcze jak dziala to why not ;)? do owulacji kieliszek ( potem to juz mam tak dosc ze szok :D ) zwlaszcza ze wytrawnego nie lubie - mordke mi wykreca :D orzeszkow niestety nie moge jesc
    ja jestem antyziołowa :D brałam własnie srokę i dostałam po tym wzdęcia (można tak ując) ale to nie było typowe wzdęcie po prostu brzuch mi zwiększył kilka razy objętosc i znalazłam się w szpitalu. Lekarze podejrzewali najpierw chorobę a jak powiedziałam, że piję zioła to dostałam opieprz :) Dostałam opieprz, że biorę zioła, które szkodliwie działąja na układ trawienny, dali mi leki i kroplówki i po kilku dniach zeszło. W ogole w trakcie brania Sroki czułam takie przelewanie w brzuchu, burki...ale myslalam ze tak ma byc. Tez nie lubie alko, w ogole nie piję bo mi tez wykreca ale do owulki piłam tak 1/3 szklanki i dla mnie pomagało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 08:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Dziewczyny czy po stymulacji letrozolem i podaniu pregnylu źle się czulyscie?
    Mialam owulacje z lewego jajnika a strasznie boli mnie prawa pachwina, mam az problem z chodzeniem.
    Do tego mdłości i bolesne piersi.
    Pregnyl dostalam 2 czerwca.
    To moj pierwszy miesiąc podawania takich lekow.
    Na objawy ciąży na pewno zbyt wcześnie ale po tych specyfikach jestem strasznie nerwowa.


    Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)
    po letrozolu żle się czułam ale tylko w trakcie brania, objawy ktore masz to sa po Pregnulu. Pregnyl zawiera gonadotropine kosmowkowa czli hormon ciazowy. Zrob za 3 dni test z krwi i bedzie wiadomo czy juz sie coś działo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 08:37

  • Moni Koleżanka
    Postów: 51 18

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    po letrozolu żle się czułam ale tylko w trakcie brania, objawy ktore masz to sa po Pregnulu. Pregnyl zawiera gonadotropine kosmowkowa czli hormon ciazowy. Zrob za 3 dni test z krwi i bedzie wiadomo czy juz sie coś działo :)

    Wydaje mi się że za trzy dni to za wcześnie, tym bardziej że zastrzyk był brany 2 czerwca. Ja bym poczekała co najmniej do 14 czerwca bo tak to wynik może wyjśc fałszywy

    2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Byłam rano na usg - jajca 17 mm , jutro wieczorem mam wziąść pregnyl.W czwartek rano inseminacja :)
    Mam już stresora czy nie za późno, czy jajko nie pęknie za szybko.... matko tyle wątpliwości :/
    Aszka a Ty jak się czujesz?

    aszka lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dzięki dziewczynki za radę:)

    Co do stosowania ziół ,to ja zalecałabym uważać.
    Każdy organizm reaguje inaczej,a niektóre zioła razem z lekami mogą wywołać
    zatrucie organizmu.
    Moja córka jest uczulona na rumianek (dostaje wysypki) a przecież herbatki i wiele kosmetyków dla dzieci jest na bazie rumianku.






    Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie bede laczyc z ziolami :) ale na wiesiolek i witaminy mam zezwolenie od lekarza ;)

    Czy was tez jajniki bolaly podczas lykania tych tabletek ? To dobry znak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No to nie bede laczyc z ziolami :) ale na wiesiolek i witaminy mam zezwolenie od lekarza ;)

    Czy was tez jajniki bolaly podczas lykania tych tabletek ? To dobry znak?


    Mnie po Letrozolu jajniki bolą tylko podczas owulacji. Ale początki zażywania miałam ciężkie. Zle sie czułam przez pierwszy miesiąc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam skonsultować sie z innym lekarzem. Muszę zacząć działać bo wciąż niepokoją mnie te plamienia. Jeśli inny lekarz nie pomoże, uderzam w klinikę niepłodności w Katowicach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uderzylam - blyskawiczna diagnoza i wszystko jasne :)

    Aska84, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 22:24

    aszka, Aska84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Hej
    Byłam rano na usg - jajca 17 mm , jutro wieczorem mam wziąść pregnyl.W czwartek rano inseminacja :)
    Mam już stresora czy nie za późno, czy jajko nie pęknie za szybko.... matko tyle wątpliwości :/
    Aszka a Ty jak się czujesz?
    ogólnie dobrze, tylko wyssana z sił.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Dzięki dziewczynki za radę:)

    Co do stosowania ziół ,to ja zalecałabym uważać.
    Każdy organizm reaguje inaczej,a niektóre zioła razem z lekami mogą wywołać
    zatrucie organizmu.
    Moja córka jest uczulona na rumianek (dostaje wysypki) a przecież herbatki i wiele kosmetyków dla dzieci jest na bazie rumianku.






    Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)
    ano racja, a tu patrz rumianek, zaskoczenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam,jak kazali mi moja córcie wykąpać w rumianku bo miała jakieś problemy skórne.Zamiast lepiej wyglądała jak mała biedroneczka w czerwone kropeczki.To samo było z szamponem jonshona na bazie rumianku.

    Dziewczyny pamiętajcie tez ,ze nie wolno w ciąży pic herbaty i naparów z malin i lipy ,(mimo że polecają) maliny i lipa zawierają substancje które powodują skurcze macicy.
    TYMIANEK,SZAŁWIA ,DZIURAWIEC ,MALWA,RUTA ,ROZMARYN DZIAŁAJA WCZESNOPORONNIE !!!

    I pamiętajcie w okresie okołoowulacyjnym nie powinno się zażywać leków na bazie ibuprofenu ,może utrudniać zagnieżdżenie się zarodka.
    Jeśli wiec boli was głowa to apap albo zwykły paracetamol.





    Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 14:03

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Pamiętam,jak kazali mi moja córcie wykąpać w rumianku bo miała jakieś problemy skórne.Zamiast lepiej wyglądała jak mała biedroneczka w czerwone kropeczki.To samo było z szamponem jonshona na bazie rumianku.

    Dziewczyny pamiętajcie tez ,ze nie wolno w ciąży pic herbaty i naparów z malin i lipy ,(mimo że polecają) maliny i lipa zawierają substancje które powodują skurcze macicy.
    TYMIANEK,SZAŁWIA ,DZIURAWIEC ,MALWA,RUTA ,ROZMARYN DZIAŁAJA WCZESNOPORONNIE !!!

    I pamiętajcie w okresie okołoowulacyjnym nie powinno się zażywać leków na bazie ibuprofenu ,może utrudniać zagnieżdżenie się zarodka.
    Jeśli wiec boli was głowa to apap albo zwykły paracetamol.





    Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)
    a przebadali ją tez na inne alergeny? Moj chrzesniak tez alergik na brzoze, jak pyli to chodzi z inhalatorem bo harczy. A co najlepsze wyszło mu na zwierzaki, a on koło zwierzków przebywa, w domu ma psa i nic sie nie dzieje. Lekarz powiedział ze alergia na zwierzaki u 90% osob wychodzi a jej nie mają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cale szczęście na zwierzaki nie jest uczulona a mamy dwa pieski :)
    Podczas badan wyszło ze nie jest uczulona na NIC.
    Myślę, ze stęzenie alergenów i ich mieszanka tez ma duze znaczenie.
    Ja mam nadwrażliwość na salicylany więc muszę ograniczać jedzenie pomidorów i truskawek w sezonie, inaczej puchnę jak balonik.

    Nie wpadam w paranoję i nie izoluje siebie i dzieci .
    Najgorzej jak popada się w obłęd i jak widzę mamy ktore nagle wyrzucają z domu pluszaki, wykladziny, a co najgorsze zwierzęta bo dziecko ma alergię.
    Pozniej taki maluch idzie do przedszkola, szkoly, jedzie na wycieczkę i nagle wydostaje się z prawie sterylnego domu do miejsc z kurzem, roztoczami, pylkami i dostaje pokrzywki albo nie daj Boże zaczyna się dusic.
    Wszystko z umiarem :)


    Michaś [*] 04.06.2014

    aszka lubi tę wiadomość

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja postanowiłam skonsultować sie z innym lekarzem. Muszę zacząć działać bo wciąż niepokoją mnie te plamienia. Jeśli inny lekarz nie pomoże, uderzam w klinikę niepłodności w Katowicach.
    Jeśli tym razem by sie nie udało to londujemy na In Vitro w klinice w Katowicach

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honda21 wrote:
    Jeśli tym razem by sie nie udało to londujemy na In Vitro w klinice w Katowicach

    Klinika Angelius?

  • Honda21 Koleżanka
    Postów: 54 19

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika GynCentrum Żelazna

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ