Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 czerwca 2015, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak się przejechałaś na ziołach ? jeśli mogę spytac ? jeszcze mam ziola sroki :) ale nie wiem czy laczyc z lekami. Biore sobie witaminki wiesołka i mam nadzieje ze na tym bedzie okej :) a winko ? no coz pani dr sie "smiala ze mnie troszke" kiwajac glowa ze raczej alkohol nie wskzany ogolnie ... ale kurcze jak dziala to why not ;)? do owulacji kieliszek ( potem to juz mam tak dosc ze szok :D ) zwlaszcza ze wytrawnego nie lubie - mordke mi wykreca :D orzeszkow niestety nie moge jesc

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dziewczyny czy po stymulacji letrozolem i podaniu pregnylu źle się czulyscie?
    Mialam owulacje z lewego jajnika a strasznie boli mnie prawa pachwina, mam az problem z chodzeniem.
    Do tego mdłości i bolesne piersi.
    Pregnyl dostalam 2 czerwca.
    To moj pierwszy miesiąc podawania takich lekow.
    Na objawy ciąży na pewno zbyt wcześnie ale po tych specyfikach jestem strasznie nerwowa.

Michaś [*] 04.06.2014 (20tc)

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    a jak się przejechałaś na ziołach ? jeśli mogę spytac ? jeszcze mam ziola sroki :) ale nie wiem czy laczyc z lekami. Biore sobie witaminki wiesołka i mam nadzieje ze na tym bedzie okej :) a winko ? no coz pani dr sie "smiala ze mnie troszke" kiwajac glowa ze raczej alkohol nie wskzany ogolnie ... ale kurcze jak dziala to why not ;)? do owulacji kieliszek ( potem to juz mam tak dosc ze szok :D ) zwlaszcza ze wytrawnego nie lubie - mordke mi wykreca :D orzeszkow niestety nie moge jesc
    ja jestem antyziołowa :D brałam własnie srokę i dostałam po tym wzdęcia (można tak ując) ale to nie było typowe wzdęcie po prostu brzuch mi zwiększył kilka razy objętosc i znalazłam się w szpitalu. Lekarze podejrzewali najpierw chorobę a jak powiedziałam, że piję zioła to dostałam opieprz :) Dostałam opieprz, że biorę zioła, które szkodliwie działąja na układ trawienny, dali mi leki i kroplówki i po kilku dniach zeszło. W ogole w trakcie brania Sroki czułam takie przelewanie w brzuchu, burki...ale myslalam ze tak ma byc. Tez nie lubie alko, w ogole nie piję bo mi tez wykreca ale do owulki piłam tak 1/3 szklanki i dla mnie pomagało :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 08:36

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Dziewczyny czy po stymulacji letrozolem i podaniu pregnylu źle się czulyscie?
    Mialam owulacje z lewego jajnika a strasznie boli mnie prawa pachwina, mam az problem z chodzeniem.
    Do tego mdłości i bolesne piersi.
    Pregnyl dostalam 2 czerwca.
    To moj pierwszy miesiąc podawania takich lekow.
    Na objawy ciąży na pewno zbyt wcześnie ale po tych specyfikach jestem strasznie nerwowa.

po letrozolu żle się czułam ale tylko w trakcie brania, objawy ktore masz to sa po Pregnulu. Pregnyl zawiera gonadotropine kosmowkowa czli hormon ciazowy. Zrob za 3 dni test z krwi i bedzie wiadomo czy juz sie coś działo :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 08:37

• Moni Koleżanka

Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    po letrozolu żle się czułam ale tylko w trakcie brania, objawy ktore masz to sa po Pregnulu. Pregnyl zawiera gonadotropine kosmowkowa czli hormon ciazowy. Zrob za 3 dni test z krwi i bedzie wiadomo czy juz sie coś działo :)

Wydaje mi się że za trzy dni to za wcześnie, tym bardziej że zastrzyk był brany 2 czerwca. Ja bym poczekała co najmniej do 14 czerwca bo tak to wynik może wyjśc fałszywy

2x1nxuun2v5yrjoo.png
  • Eltasz Autorytet

Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Byłam rano na usg - jajca 17 mm , jutro wieczorem mam wziąść pregnyl.W czwartek rano inseminacja :)
    Mam już stresora czy nie za późno, czy jajko nie pęknie za szybko.... matko tyle wątpliwości :/
    Aszka a Ty jak się czujesz?

aszka lubi tę wiadomość

Eltasz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś

Dzięki dziewczynki za radę:)

Co do stosowania ziół ,to ja zalecałabym uważać.
    Każdy organizm reaguje inaczej,a niektóre zioła razem z lekami mogą wywołać
    zatrucie organizmu.
    Moja córka jest uczulona na rumianek (dostaje wysypki) a przecież herbatki i wiele kosmetyków dla dzieci jest na bazie rumianku.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie bede laczyc z ziolami :) ale na wiesiolek i witaminy mam zezwolenie od lekarza ;)

Czy was tez jajniki bolaly podczas lykania tych tabletek ? To dobry znak?

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No to nie bede laczyc z ziolami :) ale na wiesiolek i witaminy mam zezwolenie od lekarza ;)

Czy was tez jajniki bolaly podczas lykania tych tabletek ? To dobry znak?

Mnie po Letrozolu jajniki bolą tylko podczas owulacji. Ale początki zażywania miałam ciężkie. Zle sie czułam przez pierwszy miesiąc.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam skonsultować sie z innym lekarzem. Muszę zacząć działać bo wciąż niepokoją mnie te plamienia. Jeśli inny lekarz nie pomoże, uderzam w klinikę niepłodności w Katowicach.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uderzylam - blyskawiczna diagnoza i wszystko jasne :)

Aska84, aszka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2016, 22:24

aszka, Aska84 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Hej
    Byłam rano na usg - jajca 17 mm , jutro wieczorem mam wziąść pregnyl.W czwartek rano inseminacja :)
    Mam już stresora czy nie za późno, czy jajko nie pęknie za szybko.... matko tyle wątpliwości :/
    Aszka a Ty jak się czujesz?
    ogólnie dobrze, tylko wyssana z sił.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Dzięki dziewczynki za radę:)

Co do stosowania ziół ,to ja zalecałabym uważać.
    Każdy organizm reaguje inaczej,a niektóre zioła razem z lekami mogą wywołać
    zatrucie organizmu.
    Moja córka jest uczulona na rumianek (dostaje wysypki) a przecież herbatki i wiele kosmetyków dla dzieci jest na bazie rumianku.

ano racja, a tu patrz rumianek, zaskoczenie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam,jak kazali mi moja córcie wykąpać w rumianku bo miała jakieś problemy skórne.Zamiast lepiej wyglądała jak mała biedroneczka w czerwone kropeczki.To samo było z szamponem jonshona na bazie rumianku.

Dziewczyny pamiętajcie tez ,ze nie wolno w ciąży pic herbaty i naparów z malin i lipy ,(mimo że polecają) maliny i lipa zawierają substancje które powodują skurcze macicy.
    TYMIANEK,SZAŁWIA ,DZIURAWIEC ,MALWA,RUTA ,ROZMARYN DZIAŁAJA WCZESNOPORONNIE !!!

I pamiętajcie w okresie okołoowulacyjnym nie powinno się zażywać leków na bazie ibuprofenu ,może utrudniać zagnieżdżenie się zarodka.
    Jeśli wiec boli was głowa to apap albo zwykły paracetamol.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 14:03

aszka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzik39 wrote:
    Pamiętam,jak kazali mi moja córcie wykąpać w rumianku bo miała jakieś problemy skórne.Zamiast lepiej wyglądała jak mała biedroneczka w czerwone kropeczki.To samo było z szamponem jonshona na bazie rumianku.

Dziewczyny pamiętajcie tez ,ze nie wolno w ciąży pic herbaty i naparów z malin i lipy ,(mimo że polecają) maliny i lipa zawierają substancje które powodują skurcze macicy.
    TYMIANEK,SZAŁWIA ,DZIURAWIEC ,MALWA,RUTA ,ROZMARYN DZIAŁAJA WCZESNOPORONNIE !!!

I pamiętajcie w okresie okołoowulacyjnym nie powinno się zażywać leków na bazie ibuprofenu ,może utrudniać zagnieżdżenie się zarodka.
    Jeśli wiec boli was głowa to apap albo zwykły paracetamol.

a przebadali ją tez na inne alergeny? Moj chrzesniak tez alergik na brzoze, jak pyli to chodzi z inhalatorem bo harczy. A co najlepsze wyszło mu na zwierzaki, a on koło zwierzków przebywa, w domu ma psa i nic sie nie dzieje. Lekarz powiedział ze alergia na zwierzaki u 90% osob wychodzi a jej nie mają.

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:30

Cytuj  /     /  Zgłoś

Cale szczęście na zwierzaki nie jest uczulona a mamy dwa pieski :)
    Podczas badan wyszło ze nie jest uczulona na NIC.
    Myślę, ze stęzenie alergenów i ich mieszanka tez ma duze znaczenie.
    Ja mam nadwrażliwość na salicylany więc muszę ograniczać jedzenie pomidorów i truskawek w sezonie, inaczej puchnę jak balonik.

Nie wpadam w paranoję i nie izoluje siebie i dzieci .
    Najgorzej jak popada się w obłęd i jak widzę mamy ktore nagle wyrzucają z domu pluszaki, wykladziny, a co najgorsze zwierzęta bo dziecko ma alergię.
    Pozniej taki maluch idzie do przedszkola, szkoly, jedzie na wycieczkę i nagle wydostaje się z prawie sterylnego domu do miejsc z kurzem, roztoczami, pylkami i dostaje pokrzywki albo nie daj Boże zaczyna się dusic.
    Wszystko z umiarem :)

Michaś [*] 04.06.2014

aszka lubi tę wiadomość

• Honda21 Koleżanka

Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Ja postanowiłam skonsultować sie z innym lekarzem. Muszę zacząć działać bo wciąż niepokoją mnie te plamienia. Jeśli inny lekarz nie pomoże, uderzam w klinikę niepłodności w Katowicach.
    Jeśli tym razem by sie nie udało to londujemy na In Vitro w klinice w Katowicach

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 czerwca 2015, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honda21 wrote:
    Jeśli tym razem by sie nie udało to londujemy na In Vitro w klinice w Katowicach

Klinika Angelius?

• Honda21 Koleżanka

Wysłany: 9 czerwca 2015, 03:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika GynCentrum Żelazna

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego