X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Dzięki dziewczyny za odzew )
    Vaola86 myślisz że jest taka możliwość że np podczas tego drugiego usg już nie było śladu po owu?
    Ogólnie zaskoczyło mnie to że owulacji nie było, jakieś tam śladowe ilości śluzu płodnego były do tego dość solidne kłucia w jajnikach a tu przychodzę do lekarza i brak owulacji.

    Ogólnie powiem wam - najbardziej mnie wkurza w tym wszystkim, że mój chłop jest bardzo zapracowany..i teraz kiedy mam cykle stymulowane ściągam go z pracy specjalnie bo teoretycznie płodne dni..po czym się okazuje że wszystko bez sensu :/
    Flowwer o czym świadczą wyniki estradiolu i lh przed owu ?
    Przy pierwszej stymulacji miałam badane LH i FSH tylko

    Ciężko powiedzieć bo nie wiem tak naprawde co tam Twoja dr widziała na usg, że stwierdziła że owulacji nie było.
    U mnie przez to ściganie prawie wpadliśmy w kryzys bo wszytko bylo prawie z zegarkiem w rece i niestety na siłę :/ niestety psychicznie ciezko to przetrwac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Witajcie Dziewczyny jakie dawki letrozolu zażywajcie i ile dni? W pierwszej iui miałam 2x 1 od 2 do 6 dc. Wyhodowałam 2 pecherzyki. W drugiej tak samo wyhodowałam jeden czyli tyle co normalnie. Do trzeciej iui ginka przepisała mi ta sama dawkę. Nie uważacie, ze powinnam ja zwiększyć?

    Mój lekarz powiedział, że zwiekszenie dawki z 2x1 na wiecej nic juz nie zmieni. Zaproponowal wiec CLO chociaż jest raczej sceptyczny co do tego leku. W efekcie po CLO mialam 2 dojrzale pecherzyki. A endometrium tez calkiem clakiem 11mm, takie samo jak przy letrozolu.

    didik34 lubi tę wiadomość

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayola lekarz powiedział tylko ze nie ma pęcherzyka i ze prawdopodobnie się wchłonął. Nie byl zbyt rozmowny bo byl na dyżurze...na to drugie usg przyjeżdżam do szpitala bo u niego na wizytę za ktora place 100zl czeka sie w kolejce najmniej 3godz.

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam chyba 2 czy 3 razy taką sytuację, że dr na usg stwierdzała, że owu nie będzie, bo pęcherzyk zaczyna się wchłaniać, albo się nie nadaje i przez to 2 razy odstąpiła od IUI, a kilka dni później jak byłam na wizycie u swojego dr z pytaniem co robić skoro zrzucają mnie po usg z IUI, on robiąc USG mówił, że jest ciałko żółte czyli owu normalnie miałam, poza tym mówił, że najlepszym dowodem na to jest fakt, że dostaję regularnie @ czyli po ok. 12 dniach od "zapadnięcia pęcherzyka", co w sumie ma sens, bo przecież bez owu @ sama nie wystąpi tak regularnie.

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 2 listopada 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagadkowa sprawa z tą owulacją dziewczyny
    U mnie ogólnie problemem są brązowe plamienia przed okresem trwające średnio tydzień i co mogę powiedzieć to, że po stymulacji CLO plamienia były niewielkie i trwały dwa dni więc widocznie są one spowodowane jakimiś nieprawidłowościami w pierwszej fazie cyklu.
    Więc myślę,że jeśli teraz pojawią się tak szybko plamienia to znaczy że owulacji faktycznie nie było. Ogólnie cykle mam regularne bez leków 26-27 dni na cyklach z CLO 28-29 dni.

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam lamette 2x1 dziennie od 3-7 dc i mialam dodatkowy pecherzyk....
    Flower, a edstradiol i lh to w jakim dc? a jak sie bierze lamette to tez?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2017, 17:46

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 2 listopada 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane. Wracam po kilku tygodniach nieobecnosci. Nie wiem czy uda mi sie codziennie zajrzec, ale napisze chociaz jak u mnie lecą sprawy i poczytam co u Was. po mojej ostatniej zmianie pracy nie mam czasu na siedzenie przy kompie:)

    Oczywiście gdyby mi sie udało i byłabym w ciąży od razu bym sie pochwaliła. Niestety. Sam dupek nie przyniósł rezultatu wiec zabawy ciąg dalszy.

    Pisze w temacie o letrozolu poniewaz kolejnym pomysłem na stymulacje wg mojego doktorka jest duphaston i aromek. aromek mam brac w 5-9dc a potem dupek 16-25dc. Oprocz tego bromek d3 ovarin i inne witamimy na okrągło. Jestem właśnie po pierwszym cyklu z taka stymulacją i nic:( wczoraj 26dc czyli juz po zakończeniu dupka test negatywny. Czekam na @.

    Moje pytanie do dziewczyn stosujacych aromka. Kiedy po odstawieniu aromka moze pojawic sie owu? ja zazwyczaj mialam 11dc , a aromka mialam brac 5-9dc.czy moglo mi sie cos poprzestawiac? Np owu mogla wystapic później? nie robie testów owu wiec nie wiem jak to bylo. Nie wiem tez na ile moze byc skuteczny aromek. Myslalam ze juz takie zestawienie pomoże ale znów sie rozczarowałam. Jak teraz tez sie nie uda lekarz bedzie próbował innych leków.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    ja miałam lamette 2x1 dziennie od 3-7 dc i mialam dodatkowy pecherzyk....
    Flower, a edstradiol i lh to w jakim dc? a jak sie bierze lamette to tez?
    zalezy kiedy masz ovu ?!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 listopada 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Witajcie Kochane. Wracam po kilku tygodniach nieobecnosci. Nie wiem czy uda mi sie codziennie zajrzec, ale napisze chociaz jak u mnie lecą sprawy i poczytam co u Was. po mojej ostatniej zmianie pracy nie mam czasu na siedzenie przy kompie:)

    Oczywiście gdyby mi sie udało i byłabym w ciąży od razu bym sie pochwaliła. Niestety. Sam dupek nie przyniósł rezultatu wiec zabawy ciąg dalszy.

    Pisze w temacie o letrozolu poniewaz kolejnym pomysłem na stymulacje wg mojego doktorka jest duphaston i aromek. aromek mam brac w 5-9dc a potem dupek 16-25dc. Oprocz tego bromek d3 ovarin i inne witamimy na okrągło. Jestem właśnie po pierwszym cyklu z taka stymulacją i nic:( wczoraj 26dc czyli juz po zakończeniu dupka test negatywny. Czekam na @.

    Moje pytanie do dziewczyn stosujacych aromka. Kiedy po odstawieniu aromka moze pojawic sie owu? ja zazwyczaj mialam 11dc , a aromka mialam brac 5-9dc.czy moglo mi sie cos poprzestawiac? Np owu mogla wystapic później? nie robie testów owu wiec nie wiem jak to bylo. Nie wiem tez na ile moze byc skuteczny aromek. Myslalam ze juz takie zestawienie pomoże ale znów sie rozczarowałam. Jak teraz tez sie nie uda lekarz bedzie próbował innych leków.

    Chyba chce ci gin przesunąć ovu bo póżno bierzesz Letrizol. Najlepiej na drugi dzień po odstawieniu zbadaj estradiol i LH

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 3 listopada 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, czyli owu nie wystepuje zaraz po odstawieniu aromka?

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 3 listopada 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, a masz cykl monitorowany?

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 3 listopada 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Marlena, a masz cykl monitorowany?
    Ogolnie chodze do gina w polowie cyklu wtedy kiedy wypada mi owu i zawsze mowi mi ze albo przed chwila co byla albo juz sie zbliza. Nie chodze na takie monitoringi co kilka dni bo bym chyba zbankrutowala. Ten cykl nie byl monitorowany. Doktor mowil ze caly cykl na aromku i dupku i jesli przyjdzie @ to kolejny cykl ten sam zestaw i pokazac sie okolo 20 dc.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 3 listopada 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena, monitoring cyklu jest o tyle ważny, że widać co się dokładnie dzieje w cyklu z pęcherzykiem i endometrium. Czy pęcherzyk rośnie prawidłowo i następuje owulacja, czy pęcherzyk się np. wchłania, a co do endometrium czy jest trójlinijne, czy rośnie prawidłowo i w okresie owulacyjnym jest na tyle grube, żeby później zarodek mógł się zagnieździć. Piszę o tym, ponieważ np. przy braniu letrozolu endometrium nie rosło mi przez dwa cykle prawidłowo i musiałam zrezygnować z tego leku. Jeśli cykl nie jest monitorowany tak naprawdę nie wiesz, czy leczenie jest skuteczne. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, ja przez pare miesięcy chodziłam również na fundusz i ginekolog przewidywał trzy wizyty na monitoring.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Flowwer, faktycznie, koszty mogę się różnić, mam nadzieję że nie będę musiała robić czegoś o czym jeszcze nie wiem, dostałam dość przejrzysty cennik.

    Ennie, dzięki za te słowa. Ja bardziej chyba boję się nieznanego, a tym jest dla mnie icsi. Przed iui miałam takie obawy że jak nie wyjdzie to zostanie już tylko ivf. Teksty o blokadzie bardzo mnie denerwują, ostatni usłyszałam od osoby która zaszła w ciążę po 9 miesiącach starań i rezolutnie stwierdziła że pomogło jej wyluzowanie. Nam natomiast lekarze przez 1,5 roku mówili że przyczyną jest czynnik męski, więc przed ivf możemy sobie np na pół roku wyluzować, ale to będzie strata czasu bo i tak wrócimy, natomiast od kilku miesięcy mowia o niepłodności idiopatycznej bo obecne wyniki m. nie mogą być przyczyną niepowodzeń.

    Buko jeśli mogę zapytać do jakiej kliniki chodzisz?

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    około 12-15 tyś ale takie podstawowe bez badań genetycznych zarodków. Do 3 IVF masz refundowane leki na stymulację ale musisz spełniać pewne warunki( to koszt 2-4 tyś)

    Flowwer ta refundacja jest w każdej klinice czy masz na myśli ta w której jest dr paliga?

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Zagadkowa sprawa z tą owulacją dziewczyny
    U mnie ogólnie problemem są brązowe plamienia przed okresem trwające średnio tydzień i co mogę powiedzieć to, że po stymulacji CLO plamienia były niewielkie i trwały dwa dni więc widocznie są one spowodowane jakimiś nieprawidłowościami w pierwszej fazie cyklu.
    Więc myślę,że jeśli teraz pojawią się tak szybko plamienia to znaczy że owulacji faktycznie nie było. Ogólnie cykle mam regularne bez leków 26-27 dni na cyklach z CLO 28-29 dni.

    Najczęstszym powodem plamień przed @ jest niski progesteron, badalas go w drugiej fazie cyklu? Bierzesz po owu luteine albo Duphaston?

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Witajcie Kochane. Wracam po kilku tygodniach nieobecnosci. Nie wiem czy uda mi sie codziennie zajrzec, ale napisze chociaz jak u mnie lecą sprawy i poczytam co u Was. po mojej ostatniej zmianie pracy nie mam czasu na siedzenie przy kompie:)

    Oczywiście gdyby mi sie udało i byłabym w ciąży od razu bym sie pochwaliła. Niestety. Sam dupek nie przyniósł rezultatu wiec zabawy ciąg dalszy.

    Pisze w temacie o letrozolu poniewaz kolejnym pomysłem na stymulacje wg mojego doktorka jest duphaston i aromek. aromek mam brac w 5-9dc a potem dupek 16-25dc. Oprocz tego bromek d3 ovarin i inne witamimy na okrągło. Jestem właśnie po pierwszym cyklu z taka stymulacją i nic:( wczoraj 26dc czyli juz po zakończeniu dupka test negatywny. Czekam na @.

    Moje pytanie do dziewczyn stosujacych aromka. Kiedy po odstawieniu aromka moze pojawic sie owu? ja zazwyczaj mialam 11dc , a aromka mialam brac 5-9dc.czy moglo mi sie cos poprzestawiac? Np owu mogla wystapic później? nie robie testów owu wiec nie wiem jak to bylo. Nie wiem tez na ile moze byc skuteczny aromek. Myslalam ze juz takie zestawienie pomoże ale znów sie rozczarowałam. Jak teraz tez sie nie uda lekarz bedzie próbował innych leków.

    Masz cykl stymulowany bez monitoringu?! Jeśli tak to bardzo nieodpowiedzialne ze strony lekarza.. Takie stymulację stoją pod znakiem zapytania bo tak naprawdę nie wiesz jak reagujesz na leki, ile pęcherzykow było i jakiej wielkości, kiedy i przy jakiej wielkości pekly, większość leków uposledza endometrium a jak nie będzie odpowiedniej grubości i budowy to ciąży też nie będzie.. Jakiej długości masz cykle? Miewasz naturalne owu w 11dc? to by wyjaśniło dlaczego gin zaleca brać w późniejszych dniach leki 11dc to trochę za wcześnie tak mi się wydaje.. Leki Zazwyczaj bierze się od 2/3dc -6/7dc przy normalnej dl cyklach 28/30 i owu wystepuje 13-16dc.. Myślę że warto odzalowac i pójść na ten monitoring 2 max3 razy np w 10dc 13dc i 16dc wtedy będziesz wiedzieć jak reagujesz na lek w którym dniu masz owu i w kolejnym cyklu pójdziesz tylko 2 razy przed owu i 2/3dni po owu aby sprawdzić czy jest ciałko żółte i jakiej grubości endo :) tu też chodzi o twoje zdrowie będziesz się faszerowac lekami a problem mógł być pominety na samym początku wdrażania lekarstw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 18:17

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 4 listopada 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze jedna dość istotna sprawa jeśli zaczniesz brać Duphaston przed wystawieniem owu to ja "zablokujesz" ja mam zalecane brać Duphaston 2dni po potwierdzonej owulacji :)

    Ciężko powiedzieć jednym kobietom przesuwa się owu po stymulacji a inne mają wcześniej, dlatego właśnie trzeba chodzić na monitoring aby nie przegapić tego momentu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2017, 18:12

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01 wrote:
    Flowwer ta refundacja jest w każdej klinice czy masz na myśli ta w której jest dr paliga?
    Tak do 3 stymulacji zależy co dadzą ale koszt to ok 1200 zł a nie 4000 zł

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 listopada 2017, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    Flowwer, czyli owu nie wystepuje zaraz po odstawieniu aromka?
    Jak dziewczyny piszą każdy cykl jest inny i zazwyczaj pierwszy podgląd jest w 10 dc

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ