X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quatio wrote:
    Cześć Wam :-)
    Dzisiaj biorę ostatnią dawkę Aromku. Lekarz przepisał 1,5tabletki od 2-6dc. Monitoring 10dc. Jak to wyglada u Was? Kiedy pojawiał sie pęcherzyk? Cierpie na PCOS i to mój pierwszy cykl z aromkiem.
    Pozdrawiam :)
    Ja bralam od 3 do 7 dc i juz 12 dc jak poszlam na pierwszy monit to bylam po owulacji. A bez letrozolu mialam objawy owulki ok 14-15 dc. Teraz mam isc najpoznoek 10 dcm

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    Hey dziewczyny.
    Choć bardzo się staram to nie dam rady przewertowac wszystkich stron wątku :)

    Biorę Clarzole, dziś drugi dzień właściwie.

    Powiedzcie mi proszę czy leki 'z tej grupy' wpłynęły na to kiedy występuje owulacja czy występowała w tych samych dniach co wcześniej czy np. szybciej?
    Zazwyczaj mam owulacje 18/19dc wizyte mam na monitoring w 16dc i boke sie ze jak lek przyspieszy owulke to sie 'spóźnie do lekarza'.


    I drugie pytanie: czy ten lek ma wpływ na temp? Mierze codziennie i dziś miałam skok, niby +0,2 Ale trochę zdziwiona jestem.
    Wydaje mi się, ze trochę późno... Zazwyczaj lekarze zlecaja wczesniej monitoring zeby nie bylo juz po owulacji. Przy stymulacji czesto owulacja wystepuje wczesniej niz normalnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Wydaje mi się, ze trochę późno... Zazwyczaj lekarze zlecaja wczesniej monitoring zeby nie bylo juz po owulacji. Przy stymulacji czesto owulacja wystepuje wczesniej niz normalnie
    Jak byłam na clo to nie spowodował wcześniejszej owulacji. Spróbuje do niej chyba zadzwonić?

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze można się podpytać :) na pewno nie zaszkodzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiem czy się uda :(

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 10 lutego 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    Jak byłam na clo to nie spowodował wcześniejszej owulacji. Spróbuje do niej chyba zadzwonić?
    Ja na cło moalam raz owu w okolicach 18-20 dc i raz 10-12.

    Teraz na lammecie mam prawdopodobnie w olocach 18dc. Byłam w 16 to pecjerzk miał ok20. Więc jestem w trakcie owu :) w środę idę na podłoga i jak widać różnie reaguje i mam różnie owu. Więc ja bym tez szła szybciej na monitoring

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Ja na cło moalam raz owu w okolicach 18-20 dc i raz 10-12.

    Teraz na lammecie mam prawdopodobnie w olocach 18dc. Byłam w 16 to pecjerzk miał ok20. Więc jestem w trakcie owu :) w środę idę na podłoga i jak widać różnie reaguje i mam różnie owu. Więc ja bym tez szła szybciej na monitoring
    A przed lekami miałaś swoją owulke? Też w podobnym czasie? Czy różnie?

  • Quatio Koleżanka
    Postów: 44 29

    Wysłany: 10 lutego 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie będzie w sumie niespełna 3dni, miałam się pojawić miedzy 8-14dc. Jednak kurczę przesunęli mi wizytę na czwartek :-/ teraz się bede stresować :-)
    groszeek wrote:
    Ja bralam od 3 do 7 dc i juz 12 dc jak poszlam na pierwszy monit to bylam po owulacji. A bez letrozolu mialam objawy owulki ok 14-15 dc. Teraz mam isc najpoznoek 10 dcm

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 10 lutego 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    A przed lekami miałaś swoją owulke? Też w podobnym czasie? Czy różnie?
    Dwie ciąże zaszłam na swoich owulacjach :) w tym synek doszony :) owulacja ok 20dc

    MamaMara lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi letrozol wyregulowł cykl i go trochę skrócił. Obecnie moje cykle wynoszą średnio 27-28 dni, przedtem bywało różnie: 27-32.
    Owulacja 12-14 dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 07:59

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a używacie testów owulacyjnych? Jeśli tak to których konkretnie?

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś uzywałam testów Vitam. Wydaje mi się, że były ok. Miałam też taki mikroskop, który jest na ślinę. Ale w moim przypadku były to wyrzucone pieniądze....nie umiałam się nim obsługiwać

    antubis84 lubi tę wiadomość

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam do tej pory domowe laboratorium (Hydrex) i było ok ale ostatnio nie pokazały mi pozytywnego wyniku mimo skoku LH. Nie wiem może trafiłam na wadliwą partie... Dlatego teraz zastanawiam się czy nie zmienić na jakieś inne

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Dziewczyny a używacie testów owulacyjnych? Jeśli tak to których konkretnie?
    Z domowego laboratorium super są :) zawsze pokazują owu i tak faktycznie jest u mnie

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Z domowego laboratorium super są :) zawsze pokazują owu i tak faktycznie jest u mnie
    Ja tez ich używałam do tej pory ale ostatnio mi nie pokazały piku mimo że był (zrobiłam badanie lh) zrobiłam więc drugi test też z domowego laboratorium ale z innego opakowania i wyszedł pozytywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używałam takie z allegro mam w tym było 10 testów ciążowych gratis i taki zestaw kosztował chyba 19 zł plus przesyłka .Ale jakos ost ich nie używam bo straciłam zapał jaki mi te pęcherzyki nie rosły,ale może jeszcze wróce do nich :)

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 11 lutego 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Ja tez ich używałam do tej pory ale ostatnio mi nie pokazały piku mimo że był (zrobiłam badanie lh) zrobiłam więc drugi test też z domowego laboratorium ale z innego opakowania i wyszedł pozytywny
    Ja zawsze przed wykonaniem nie pije min 3g i robię w okolicach 14

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię ok 17 jak wrócę z pracy. Też staram sie nie pić przed zrobieniem testu

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Ja robię ok 17 jak wrócę z pracy. Też staram sie nie pić przed zrobieniem testu
    Ja jestem ciekawa czy jestem po owu już czy w ogóle była gin dopiero w środę.

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Ja jestem ciekawa czy jestem po owu już czy w ogóle była gin dopiero w środę.
    A mierzysz temperaturę?

‹‹ 536 537 538 539 540 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ