X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    A mierzysz temperaturę?
    Oj nie :) to nie dla mnie. W cyklu którym zaszłam i mierzylam nie miałam nawet skoku a z niej mam synka :)

    antubis84 lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Eh przykro mi :( ale co nas nie zabije to nas wzmocni !! miałaś łądne pęcherzyki, więc wszystko idzie w dobrą stronę :) trzymam dalej kciuki !!

    u mnie dzisiaj 18dc, trochę pobolewa mnie dół brzucha od rana...oby to był dobry znak..
    Dzięki za słowa otuchy. Dopiero teraz zauważyłam Twój post ... Kiedyś w końcu się doczekamy. Wszystkie:)

    MamaMara, Evell lubią tę wiadomość

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Oj nie :) to nie dla mnie. W cyklu którym zaszłam i mierzylam nie miałam nawet skoku a z niej mam synka :)
    Do środy niedaleko więc niedługo będziesz wiedzieć. A działaliscie z mężem w weekend? Bo jak w piątek pęcherzyki miały 20 mm to pewnie owulacja była w weekend :)

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Ja jestem ciekawa czy jestem po owu już czy w ogóle była gin dopiero w środę.
    Daj znac po wizycie :) a bolal Cie brzuch? Ja to nigdy nie wiem czy boli mnie na owulacje, czy sobie czasami wkrecam. Tez musze wrocic do testow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 14:54

    antubis84 lubi tę wiadomość

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 11 lutego 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Daj znac po wizycie :) a bolal Cie brzuch? Ja to nigdy nie wiem czy boli mnie na owulacje, czy sobie czasami wkrecam. Tez musze wrocic do testow
    Ja mam tak samo, nie odczuwam owulacji albo nie wiem czy to ból owulacyjny czy jaki ... Dlatego robię testy owulacyjne

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 11 lutego 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Ja mam tak samo, nie odczuwam owulacji albo nie wiem czy to ból owulacyjny czy jaki ... Dlatego robię testy owulacyjne
    Mnie właśnie jajniki zawsze bolą i czes o to nie świadczy o owu. Czuję takie jakby szpilki w macicy takie krótkie bóle. No dziallismy :) czwartek piątek niedziela :p:) dzisiaj dla świętego spokoju poprawimy

    antubis84 lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    51657a46fdb00c09cc92a52c2fa19c76.png

    Dziś 4 dzień clarzole :/ temp zwariowała :(

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Ja mam tak samo, nie odczuwam owulacji albo nie wiem czy to ból owulacyjny czy jaki ... Dlatego robię testy owulacyjne
    Ja czulam strasznie brzuch i jajniki od 10dc az do wczoraj 16dc.. Dzis juz lepiej, co jakis czas cos zakluje..

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w tym cyklu też jedna wielka lipa. Okres powinnam miec cos okolo czwartku/piatku a juz dzisiaj mam plamienia :/ test tez negatywny. Wiec bedziemy walczyc z kolejnyn cyklem

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 lutego 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    A u mnie w tym cyklu też jedna wielka lipa. Okres powinnam miec cos okolo czwartku/piatku a juz dzisiaj mam plamienia :/ test tez negatywny. Wiec bedziemy walczyc z kolejnyn cyklem
    Buuuu..eh

    Ja jutro mam monit ostatni. Też się dygam czy owulka była.
    Ccyki wieczorem są tkliwe to objaw progesteronu?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Quatio Koleżanka
    Postów: 44 29

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Lekarz dopiero w czwartek. 6dc brałam ostatnia dawkę Aromku - brak skutków ubocznych.
    Dzisiaj zauważyłam u siebie (8dc) rozowe plamienia dodatkowo bardzo boli mnie podbrzusze. Czy to oznaka, ze zbliza się owulacja? Trochę mnie to martwi, pierwszy raz biorę cokolwiek na owulacje..

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 lutego 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co powiecie na test pozytuwny owulacyjny no zglupialam.

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 12 lutego 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    A co powiecie na test pozytuwny owulacyjny no zglupialam.
    A robiłaś testy wcześniej czy tylko dziś? Bo ja też kiedyś miałam testy owulacyjne pozytywne przez 5 dni... Gino powiedział że jest wszystko ok, ze testy wykrywają podwyższony poziom lh i to może trwać kilka dni

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 12 lutego 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quatio wrote:
    Dziewczyny,
    Lekarz dopiero w czwartek. 6dc brałam ostatnia dawkę Aromku - brak skutków ubocznych.
    Dzisiaj zauważyłam u siebie (8dc) rozowe plamienia dodatkowo bardzo boli mnie podbrzusze. Czy to oznaka, ze zbliza się owulacja? Trochę mnie to martwi, pierwszy raz biorę cokolwiek na owulacje..
    Raz też miałam tak że plamiłam ok 9 -10 dc przy braniu letrozolu

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 lutego 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    A robiłaś testy wcześniej czy tylko dziś? Bo ja też kiedyś miałam testy owulacyjne pozytywne przez 5 dni... Gino powiedział że jest wszystko ok, ze testy wykrywają podwyższony poziom lh i to może trwać kilka dni
    Zrobiłam w środę był pozytyw wiec zaskoczyłam się że teraz wyszedł owniez

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie piękne panie :)

    Mnie bolał brzuch w czasie owulki czyli od 13 dc przez cały wekeend potem od czasu do czasu pobolewał albo jajniki bolały dziś 24 dc do jutra biorę jeszcze luteinę i odstawiam ehhh trzeba czekać teraz do laparoskopi .@ powinnam dostać w sobotę lub niedzielę i chyba się zastrzele ;)

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nie mam plamienia tylko to juz normalny okres :/ nawet nie minęły dwa tygodnie od zastrzyku....Miała może któraś z Was taka sytuacje? Wydaje mi się ze trochę za szybko

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    A co powiecie na test pozytuwny owulacyjny no zglupialam.
    Też miałam kiedyś taka sytuacje, że pokazywał mi przez 3 dni owulacje.

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Też miałam kiedyś taka sytuacje, że pokazywał mi przez 3 dni owulacje.
    No trzy a prawie tydzień po oststmim to chyba trochę różnica? Chyba że ten lh się utrzymuje jeszcze?

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jasne ze różnica, i to spora. Ciekawe co twoj ginekolog na to powie

‹‹ 537 538 539 540 541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ