X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    U mnie chyba też będzie jedna wielka lipa w tym cyklu coś czuje :( ehhh

    Dziewczyny kibicuje wam ogromnie ;*
    Evell również mocno trzymam kciuki ! nie zakładaj ze lipa!! wszystko się może zdarzyć !! trzeba być dobrej myśli do samego końca :) ja cykl z moją córką też spisywałam na straty, a jednak jest mój Mały Cud :)

    Evell, antubis84 lubią tę wiadomość

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 7 lutego 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    U mnie chyba też będzie jedna wielka lipa w tym cyklu coś czuje :( ehhh

    Dziewczyny kibicuje wam ogromnie ;*
    Dopóki sucz miesiączka nie przyszła dopóty jest nadzieja;) A jak sytuacja u Ciebie? Który dzień cyklu?

    MamaMara lubi tę wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 7 lutego 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w ciąży z synem nie miałam żadnych objawow brzuch bolał jak na okres zadowolona poszłam do Rossmann po podpaski ale coś mnie tknelo i robiłam test więc naprawdę im mniej człowiek się wsluchuje tym może się zaskoczyć

    AneTkaa87, MamaMara lubią tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Dopóki sucz miesiączka nie przyszła dopóty jest nadzieja;) A jak sytuacja u Ciebie? Który dzień cyklu?

    Ja mam 20 dc owulacja była chyba w piątek zeszły i przez cały weekend bolał mnie brzuch znając życie nic z tego nie będzie .... teraz wg mnie nic nie boli .

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 8 lutego 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Ja mam 20 dc owulacja była chyba w piątek zeszły i przez cały weekend bolał mnie brzuch znając życie nic z tego nie będzie .... teraz wg mnie nic nie boli .
    No to spokojnie kochana, za kilka dni zatestujesz i będą 2 kreseczki :)

    MamaMara, Evell lubią tę wiadomość

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy cykl z lametta i 3 z ovitrelle. Przed wczoraj przyjelam zastrzyk w 12 dc. Teraz ma 14dc i od wczoraj bardzo boli mnie jajnik ale tez cale podbrzusze.. Czuje sie wzdeta. Zawsze mialam bole owulacyjne ale nie tak intensywne. Czy to możliwe ze to po tych lekach?

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloowa2709 wrote:
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy cykl z lametta i 3 z ovitrelle. Przed wczoraj przyjelam zastrzyk w 12 dc. Teraz ma 14dc i od wczoraj bardzo boli mnie jajnik ale tez cale podbrzusze.. Czuje sie wzdeta. Zawsze mialam bole owulacyjne ale nie tak intensywne. Czy to możliwe ze to po tych lekach?
    Tak to bardzo możliwe. Ja co prawda nie biorę zastrzyku na pęknięcie ale biorę letrozol. W ostatnim cyklu w 12 dc bolały mnie jajniki i całe podbrzusze. Dzień wcześniej miałam monitoring i gino mówił że owu będzie lada dzień więc myślę że tego 12 dc miałam owulację.

    oloowa2709 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    No to spokojnie kochana, za kilka dni zatestujesz i będą 2 kreseczki :)

    Chciałabym w to wierzyć,ale po tymm moim poronieniu jakoś teraz nie mogę zajsc :( Teraz mi się zdażył 1 cykl że coś urosło i jeszcze taki gigant,ale jestem rada mimo wszystko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloowa2709 wrote:
    Hej dziewczyny. To mój pierwszy cykl z lametta i 3 z ovitrelle. Przed wczoraj przyjelam zastrzyk w 12 dc. Teraz ma 14dc i od wczoraj bardzo boli mnie jajnik ale tez cale podbrzusze.. Czuje sie wzdeta. Zawsze mialam bole owulacyjne ale nie tak intensywne. Czy to możliwe ze to po tych lekach?
    Tak mozliwe. Ja w tym cyklu, pierwszym z letrozolem miałam w 14 dc taki ból że cały dzień leżałam i byłam bliska udania się do szpitala bo myślałam że mnie rozerwie. Od tego dnia żadnych bóli.

    oloowa2709 lubi tę wiadomość

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 8 lutego 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! W takim razie trzeba to przetrwać. Myślę, ze u mnie owulacja była wczoraj..

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 lutego 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oloowa2709 wrote:
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! W takim razie trzeba to przetrwać. Myślę, ze u mnie owulacja była wczoraj..
    Będzie dobrze ❤️
    Ja czekam na wizytę za niecałe dwi godziny i się okaże czy będzie dupa czy owu była lub jestem w trakcie lub przed.. M

    oloowa2709, antubis84 lubią tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 lutego 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znać po wizycie!!

    Evell spokojnie, każda z nas przeżywa podobne rozterki co miesiąc. Każda ma jakąś historie. Ja też brałam 6 cykli clo i była jedna wielka d..., pozniej poronienie w 11tyg. Pierwszy cykl z letrozolem i mam swoją Niunie :) Starania o druga dzidzie i znowu letrozol, teraz tez urosły mi jakies giganty. Ale trzeba mieć nadzieję do samego końca :)

    oloowa2709, Evell lubią tę wiadomość

  • oloowa2709 Autorytet
    Postów: 502 421

    Wysłany: 8 lutego 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    Daj koniecznie znać po wizycie!!

    Evell spokojnie, każda z nas przeżywa podobne rozterki co miesiąc. Każda ma jakąś historie. Ja też brałam 6 cykli clo i była jedna wielka d..., pozniej poronienie w 11tyg. Pierwszy cykl z letrozolem i mam swoją Niunie :) Starania o druga dzidzie i znowu letrozol, teraz tez urosły mi jakies giganty. Ale trzeba mieć nadzieję do samego końca :)
    Takie wiadomości dają nadzieję!
    Dzięki dziewczyny. KammmaMarra daj znac jak Po Wizycie!

    MamaMara lubi tę wiadomość

    Starania od 04.2016,Niedoczynnośc tarzcycy,Mutacje MTHFR C677T i A1298C., PAI1 homo,Hiperprolaktynemia05.2017 HSG, drozne oba
    07.2018 histeroskopia Endometrium polipowate.
    Mąż OK.
    10.2018 Start Invimed, badania, cykle stymulowane, torbiel 8cm...
    03. 2020 start 1 procedura, krótki PROTOKÓŁ, stymulacja nieudana, punkcja odwołana.

    06.2020 naturalny cud 🙏34 dc II, 35dc bhcg 5854, 37 dc 12144, 41dc jest zarodek i jest ♥️
    Ciąża na clexane, acard, letrox, prenatal, luteina
    iv09g7rfalmky5ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic zobaczymy narazie u mnie 20 dc brzuch trochę pobolewa ale to na bank przed@ ...

    KammaMarra trzymam kciuki ! Daj znać jak po wizycie ?

    Dziewczyny ja mam 13 marca zaplanowana laparoskopie z udraznianiem czy któraś z was może miała ten zabieg ??

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 8 lutego 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No nic zobaczymy narazie u mnie 20 dc brzuch trochę pobolewa ale to na bank przed@ ...

    KammaMarra trzymam kciuki ! Daj znać jak po wizycie ?

    Dziewczyny ja mam 13 marca zaplanowana laparoskopie z udraznianiem czy któraś z was może miała ten zabieg ??
    Serio? Kochana ja tez mam mieć 13 marca laparo:) Mają mi usunąć torbiel przy jajowodzie i sprawdzić drożność.
    Też jestem ciekawa czy któraś z Was miała ten zabieg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 13:57

    Evell lubi tę wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 lutego 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wygląda dobrze dwa pęcherzyki ok 20mm na prawym jajniki. Endo ponad 8. Kazał starać się jeszcze dzisiaj jutro i w niedziele. Boże biedny mój mąż

    Evell, antubis84 lubią tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 lutego 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super!! :) haha na pewno da rade, taka przyjemna praca ;)

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 8 lutego 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMara wrote:
    no to super!! :) haha na pewno da rade, taka przyjemna praca ;)
    Ciekawe czy nasienie nie będzie zs słabe kuźwa jak to tyle dni

    antubis84 lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Dziewczyny wygląda dobrze dwa pęcherzyki ok 20mm na prawym jajniki. Endo ponad 8. Kazał starać się jeszcze dzisiaj jutro i w niedziele. Boże biedny mój mąż

    Brawo .No teraz do dzieła musisz wziąść ładnie męża w obroty :)

    Antubis ja jestem przerażona tą laparo boje się zabiegu wyniku ogólnie wszystkiego ... haha to żeśmy się trafiły sobie :)
    A skąd jesteś kochana ?

  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 8 lutego 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Ciekawe czy nasienie nie będzie zs słabe kuźwa jak to tyle dni
    Znam wiele par, które starały sie codziennie i był dzidziuś :) Sam lekarz powiedział, że macie działać codziennie :)

‹‹ 534 535 536 537 538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ