Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Ha ! Ja też się miałam Was poradzić bo ja wcZoraj też zrobiłam progesteron.... ok 7 dni po owulacji. Wynik uwaga : 60 ng/ml. Nie mam pojęcia o co chodzi.... Ale ja jestem przeziębiona, to moze dlatego?
    A Ty ktory masz dzień cyklu?


    Wiesz co ja jestem 12dni po owu. No twój tak jak i mój ciążowy

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Wiesz co ja jestem 12dni po owu. No twój tak jak i mój ciążowy
    Chyba że brałas pregnyl czy cod go mozd być inny

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Chyba że brałas pregnyl czy cod go mozd być inny
    Nie brałam pregnylu, tylko letrozol przed owulacją. Nie nastawiam się ze to ciąża. Ale trochę tak wysoki progesteron... Jeszcze nie testowałem bo powiedziałam sobie że zrobię test dopiero w dniu planowanej miesiączki po tylu rozczarowaniach. Ale teraz chyba zatestuje pod koniec tygodnia

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 39 i mnie....

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Beta 39 i mnie....
    Wow :) GRATULUJĘ :) Bardzo się cieszę kochana

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Wow :) GRATULUJĘ :) Bardzo się cieszę kochana

    Nie za niska? Ehhh

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Nie za niska? Ehhh
    Przestan sie zamartwiac tylko sie ciesz ! Oderwij sie od ciaglych zmartwien i usmiechnij :) Gratuluje i oby ladnie rosla :)

    antubis84, KammaMarra lubią tę wiadomość

  • AiM Autorytet
    Postów: 477 131

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Nie za niska? Ehhh

    Gratulacje.
    Ja już się nie liczę na cud.... teraz tylko licze na to zeby małpa szybko przyszła i żebyśmy mogli zacząć od nowa. Jak @ nie przyjdzie to znów powtórzę. Ale cycki mnie bolą więc jest już blisko....

    KammaMarra lubi tę wiadomość

    PCO
    hashimoto
    insulooporność
    cykle bezowulacyjne
    54kg
    age.png
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Nie za niska? Ehhh
    Dlaczego za niska? Przecież to dopiero 12 dpo. Groszeek ma rację, nie zamartwiaj się niepotrzebnie: )

    KammaMarra lubi tę wiadomość

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny jesteście naprawdę cudne.

    No musi być dorbze.

    Także antubis tobie też gratukowac mogę bo to na pewno u ciebie ciąża

    antubis84 lubi tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • MamaMara Przyjaciółka
    Postów: 110 45

    Wysłany: 26 lutego 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) gratulacje :*

    KammaMarra lubi tę wiadomość

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Dziękuję dziewczyny jesteście naprawdę cudne.

    No musi być dorbze.

    Także antubis tobie też gratukowac mogę bo to na pewno u ciebie ciąża
    Hehe dzięki ale ja się nie nastawiam, już tyle razy się rozczarowywałam... Zrobię test pod koniec tygodnia.
    Oczywiście że będzie dobrze, włącz pozytywne myślenie, Twoja fasolka tego potrzebuje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra test nie ściemnieje w jeden dzień dopiero po kilku dniach będzie widoczna różnica ;)

    antubis84 zależy od jednostek. ng/ml sie chyba mnoży przez 0,3 wiec wynik ok 20 :) ale ładny :)



    Kamma doczytałam, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    KammaMarra test nie ściemnieje w jeden dzień dopiero po kilku dniach będzie widoczna różnica ;)

    antubis84 zależy od jednostek. ng/ml sie chyba mnoży przez 0,3 wiec wynik ok 20 :) ale ładny :)



    Kamma doczytałam, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

    W mmolach się mnozy. Ta jednostka jest okej.
    Tu jest w ng więc jest taki jaki otrzymany.

    Dziękuję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 19:47

    antubis84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Hehe dzięki ale ja się nie nastawiam, już tyle razy się rozczarowywałam... Zrobię test pod koniec tygodnia.
    Oczywiście że będzie dobrze, włącz pozytywne myślenie, Twoja fasolka tego potrzebuje ;)
    Kochana tutaj ciaza jak nic. Rób żeby w razie wy włączyć odpowiednie leki serio nie czekaj

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    W mmolach się mnozy. Ta jednostka jest okej.
    Tu jest w ng więc jest taki jaki otrzymany.

    Dziękuję
    Właśnie to miałam napisać; )

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Kochana tutaj ciaza jak nic. Rób żeby w razie wy włączyć odpowiednie leki serio nie czekaj
    Kochana a Ty jakie leki bierzesz?

  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.P. wrote:
    KammaMarra test nie ściemnieje w jeden dzień dopiero po kilku dniach będzie widoczna różnica ;)

    antubis84 zależy od jednostek. ng/ml sie chyba mnoży przez 0,3 wiec wynik ok 20 :) ale ładny :)



    Kamma doczytałam, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja mam wynik ponad 60 ng/ml a w zakresie referencyjnym laboratorium mam dla fazy lutealnej do 18. Więc mam dużo ponad normę. Nie wiem co to oznacza, oczywiście mam nadzieję wiadomo na co ;) ale wolę się nie nastawiać. Rozczarowania są bolesne, jak zresztą wszystkie o tym wiecie kochane :) Poza tym jestem przeziębiona więc może to ma wpływ na tak wysoki progesteron?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 20:02

  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84 wrote:
    Kochana a Ty jakie leki bierzesz?[/QUOTE


    Próg nie ma wpływu na jcorove. U ciebie to na pewno ciąża :)


    Ja biorę acard zastrzyki z heparyny od bety pozytywnej duphaston luteine i luteine dopochowa plus witaminy i myślę nad tym czy nie brać encortonu

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 26 lutego 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    antubis84 wrote:
    Kochana a Ty jakie leki bierzesz?[/QUOTE


    Próg nie ma wpływu na jcorove. U ciebie to na pewno ciąża :)


    Ja biorę acard zastrzyki z heparyny od bety pozytywnej duphaston luteine i luteine dopochowa plus witaminy i myślę nad tym czy nie brać encortonu
    Takie zalecenia lekarskie? Bo ja w tym cyklu też brałam encorton ale ginek kazał go brać albo do miesiączki albo do pozytywnego testutestu owulacyjnego, potem odstawić.

‹‹ 547 548 549 550 551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ