X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób krew. U mnie test z moczu wyszedł dopiero 17-18 dpo.

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test przed chwilą i wyszła bardzo bardzo blada druga kreska, nie wiem co o tym myśleć ...???? Owu była w 15 dc więc wydaje mi się, że jak by coś było to raczej byłaby lepiej widoczna. Ehh i po co ta nadzieja się pojawiła... Szkoda, że nie mam testu żeby zrobić jutro z porannego moczu. Oto zdjęcie http://zapodaj.net/8fb000e8d2752.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 18:41

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę kreseczkę, cień ale jest. Oby to bylo to. Ile dni po owu jestes?

    uwo93e3kacedpezy.png
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to już 14 dzień, myślę, że powinna być ciemniejsza kreseczka jeśli to by było to ;) Jutro powtórzę test. Trochę poczytałam i sądzę, że nie ma co się nastawiać.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, zachowaj spokoj i testuj jutro :)

    uwo93e3kacedpezy.png
  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze nie wyjsc. U niektórych hormon z krwi do moczu przedostaje sie wolniej. Mi tez nie wychodzil, a beta była 16, 58 i 158 i wyszedl dopiero po tym jak byla 158. Jesli masz mozliwosc zrob krew i się ciesz:)

  • Bianka4 Autorytet
    Postów: 364 400

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 wrote:
    No właśnie to już 14 dzień, myślę, że powinna być ciemniejsza kreseczka jeśli to by było to ;) Jutro powtórzę test. Trochę poczytałam i sądzę, że nie ma co się nastawiać.
    Przepraszam że wtrace ale zrób z porannego to będzie ciemniejszy - Gratuluje mamusiu :) i trzymam kciuki


    2015 ( 12 tydz) ciąża martwa :(
    2015 IVF :(
    uwo99n73nsx0m0ku.png
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za miłe słowa :* nie udało mi się zachować spokoju - całą noc nie mogłam spać, jestem cała zestresowana. Okresu nadal nie ma. Po pracy robię kolejny test.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88, nie martw się będzie dobrze, napewno Ci się uda, tylko zachowaj spokój-wiem, że łatwo się mówi. Ja dzisiaj byłam u mojej Pani Doktor. Jestem pare dni po miesiączce i juz pojawiło się jajeczko 12mm. Okazuje się, że mój cykl się skraca. Zrobilam badania na tarczyce, wynik TSH 2,3 Pani Doktor mówi, że super. Endomotr. super śluzówka, w czwartek ide na podglądanko jak wygląda jajeczko ale powiem Ci szczerze... luzują całkowicie luzuję, co ma być to będzie, wiadomo bardzo pragnę Dzidzie, ale widzę ze nerwy tu nic dobrego nie robią. Musimy być cierpliwe a napewno wszystko się uda. Tak więc wrzucamy na luz dziewczyny :)

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam kolejne testy... 2 grube krechy!!! Udało się w pierwszym cyklu z letrozolem. Do tej pory nie mogę uwierzyć. Wydawało mi się to niemożliwe a jednak! Myślę, że jest lepszy niż CLO, zobaczcie ile osób bierze CLO i się nie udaje wiele cykli a tu widzę, że już kilka osób tak szybko zaskoczyło. Bądźcie dobrej myśli! :))

    kellys lubi tę wiadomość

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88, napewno wszystko będzie dobrze, POWODZENIA !!!BĘDZIE NAPEWNO SUKCES !!!

  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 wrote:
    Dziewczyny zrobiłam kolejne testy... 2 grube krechy!!! Udało się w pierwszym cyklu z letrozolem. Do tej pory nie mogę uwierzyć. Wydawało mi się to niemożliwe a jednak! Myślę, że jest lepszy niż CLO, zobaczcie ile osób bierze CLO i się nie udaje wiele cykli a tu widzę, że już kilka osób tak szybko zaskoczyło. Bądźcie dobrej myśli! :))
    Ilka ogromne gratulacje ! Super wiadomość ! Kciuki teeaz za wysoką betę !
    Ja teraz rozpoczęłam swój pierwszy cykl z letrozolem, tylko jestem przeziębiona, więc nie wiem czy to nie zakłóci mi cyklu. We wtorek mam pierwszy monit to zobaczymy ;) A powiedz w którym dniu miałaś owulacje po letro ? Jakiej wielkości pęcherzyki i endo ? :-) napisz coś więcej :-D

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie miałam 2 pęcherzyki ale jeden się zatrzymał na 15 mm a drugi miał 18 mm w 12 dc a w 13 dc miałam podany pregnyl. Wydaje mi się, że owu była w 15 dc rano bo czułam to wyraźnie. Endo nie wiem jakie było bo lekarz nic nie mówił. Na bete też nie idę bo lekarz nic nie mówił, że mam iść, dopiero za tydzień USG :) Modi myślę, że lekkie przeziębienie nie jest przeszkodą. Dajcie znać jak Wam idzie, 3mam kciuki :)

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli pewnie jak pękł to był w granicach ok 20 :-) najlepiej ponoć tak 18-24 ;-)
    U mnie jak będzie podgląd to będzie 11 dc i zastanawiam się czy po letro rosną wolniej czy szybciej niż po CLO;) ...no nic okaże się w praktyce :-)
    A śluz miałaś dobrej jakości- płodny ? Czy nie obserwowałaś ? Bo CLO to wysuszacz u mnie ;)

  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się bałam, że za szybko ten zastrzyk. Jeśli chodzi o śluz to szału nie było ale raz udało mi się zaobserwować. Na mnie CLO w ogóle nie działało, więc nie mogę porównać ale z tego co wiem to jest lepszy niż po CLO :)

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka gratuluję! Tak się cieszę!
    Ja podobnie jak Ty nie reagowałam na CLO. Aktualnie jestem na początku cyklu stymulowanego letrozolem (Femara). Dajesz mi wiarę i nadzieję kobieto!

    ILKA88 lubi tę wiadomość

    uwo93e3kacedpezy.png
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że daje komuś nadzieje bo wiem jak sama jej potrzebowałam. Gdy nie działały na mnie nawet 3 tabletki CLO byłam załamana. W sumie to dzięki temu forum dowiedziałam się o letrozolu i sama zaproponowałam lekarzowi.

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA !!! :*:*:*:*:*:*
    TAK SIE CIESZĘ ŻE CI SIĘ UDAŁO,
    MI RÓWNIEŻ DAJESZ NADZIEJĘ,
    ale boję się już nastawiać, staram się podchodzić na luzie, Pani Doktor mówi mi że jestem zdrowa, i będzie dobrze, ale nie mogę zaskoczyć, mimo że bardzo bym chciala

  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki:) Trzymam kciuki za pozytywny rozwój wydarzeń.
    P.S. dzis świeto, zaprosilam rodzine, ogladaja skoki, a ja ukradkiem do kibelka, podejrzec co i jak na forum, ale co poradzic jak moje mysli gdzie indziej. Przeciez nie bede miedzy zupa a kotletem opowiadac im o letrozolu;)

  • Pancia23 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dopisuję się ponieważ również mam cykl z letrozole..
    Wcześniej miałam trzy stymulacje CLO, w dużych dawkach ale nic nie rosło a endometrium spadało do 4mm..
    Miałam przerwę trzymiesięczną w stymulacji i w staraniach, bo trochę mnie podłamały te monitoringi itd..
    Wróciłam do gry :)
    Dziś 24dc :)moje dawkowanie było zupełnie inne..mianowicie w 3 dc wzięłam jednorazowo 3 tabletki Letrozolu.. tak zaleciła doktor..
    Nie miałam monitoringu bo były w tym czasie święta, ale czułam jak wszystko pracuje..oprócz Letrozolu piłam inofem 2x1 saszetce, brałam Donga i okładałam się borowiną :)w poniedziałek idę na betę :)
    Tak jak Wy liczę mocno na ten lek bo tez czeka mnie laparoskopia jak się w ciągu 3 miesięcy nie uda.. Pozdrawiam

    PCOS, Hashimoto, IO, Hiperprolaktynemia ;/
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ