X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 marca 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dc i na lewym pęcherzy 15 mm a na prawym 12. Endometrium 0.62cm . W niedzielę prawdopodobnie pregnyl

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 13dc i dwa pęcherzyki 22mm i 24mm :) Mama nadzieję, że tym razem się uda :) Ladybird a po to jest pregnyl?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piękne masz okazy. Pregnyl na pęknięcie i szybsze dojzewanie. Jakoś tak

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 3 marca 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile Wy się staracie ze wspomagaczami i ogólnie?

    M&M
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 marca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój 2 cykl ogólnie

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 3 marca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o opinie ;)
    Caly czas dostawalam clo na pecherzyki i zawsze dzialalo, natomiast teraz to te moje jajniki zrobily sie bardzo leniwe i na clo mialam tylko jeden pecherzyk 12 mm ktory przestal rosnac taki bidulek straszny :/ od nastepnego cyklu mam brac lamette prosze Was o jakies opinie czy lek jest dobry i jak sie po nim czujecie ?!
    Z gory dziekuje ❤

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 3 marca 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczyna nie porównam clo do lametty, bo clo nie stosowałam, ale powiem Ci jedno. 1,5 roku starałam się o dzidziusia i udało się dopiero po stymulacji lamettą i to już w pierwszym cyklu. Także na mnie podziałało idealnie + zastrzyk no i efekt jest w postaci fasolinki. Nie wiem jakie masz problemy u mnie PCO, cykle bezowulacyjne, niskie LH, progesteron i estradiol + niewielkie problemy z tarczycą.
    Życzę Ci powodzenia :)

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 3 marca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że po leku czułam się ok tylko bardzo czułam pracę jajników co akurat mnie cieszyło. Innych skutków ubocznych brak. Tu na wątku są dziewczyny, które czują się nie za dobrze po tym leku, ale myślę że to zupełnie indywidualna sprawa.

    l54t4dr.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 marca 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Mój 2 cykl ogólnie
    Dopiero sie 2 miesiace starasz o dziecko?
    Nie masz owulacji, ze stosujesz wspomagacze?
    To nie jest uszczypliwe, po prostu jestem ciekawa z jakimi problemami sa inne dziewczyny.

    M&M
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 marca 2016, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam 4 cykle clo, teraz piersza iui z lametta. Zadnych skutkow ubocznych. Czulam sie dobrze.
    A jakie dawki bralas clo i ile teraz masz miec lametty?

    M&M
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Dopiero sie 2 miesiace starasz o dziecko?
    Nie masz owulacji, ze stosujesz wspomagacze?
    To nie jest uszczypliwe, po prostu jestem ciekawa z jakimi problemami sa inne dziewczyny.
    Już mam 2 dzieci ale mam jeden jajowod po ektopowej i dlatego lekarka zaproponowala stymulacje. Mam zaleczone pco ,biorę metformin . Owulacje sama z siebie w 19dc. 2 cykl ogólnie że wspomagaczami bo w listopadzie poronilam i wznowilismu starania.a ostatnia ciąża była za pierwszym razem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 10:17

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 marca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem.
    Czyli to powinno pomóc;)
    A reszta dziewczyn, ile się staracie?

    M&M
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 4 marca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha a co do letrozole to i ja jestem przypadkiem któremu wlosy wypadały

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Dodam jeszcze, że po leku czułam się ok tylko bardzo czułam pracę jajników co akurat mnie cieszyło. Innych skutków ubocznych brak. Tu na wątku są dziewczyny, które czują się nie za dobrze po tym leku, ale myślę że to zupełnie indywidualna sprawa.

    diewuszka86 dziękuję za informację :)
    Mam mutację C677T w genie MTHFR (HOMOZYGOTA), zespół antyfosfolipidowy, 3 aniołki ;/ od jakiegoś czasu biorę metformax ponieważ mój cukier na czczo jest powyżej normy, i coś mi skacze tsh więc żeby było ok od tego cyklu biorę euthyrox w dawce 25. Mam dopiero 2 cykl na monitoringu i wychodzi na to że pęcherzyki rosną do np; 12 mm i przestają, też nie wiem od kiedy tak jest ;/ wiem tylko że gdyby nie monitoring to bym była przekonana że owulacja już była :( a jednak jej nie było ...
    w I ciąże zaszłam na CLO ale nie wiedzieli że trzeba dać mi acard i clexane, II ciąża prawdopodobnie puste jajo, a III ciąża cykl w którym miałam badanie HSG o jakieś 14 dni za późno zostały wprowadzone leki bo mieliśmy się nie starać a jednak zaszłam w ciąże...
    to cała moja historia :(

    dlatego od następnego cyklu dostałam Lamette 1 tabletkę miedzy 2-8 dc jak dobrze pamiętam plus zastrzyk ovitrelle :)
    Bużka :*

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 2-6 dniem. Ta lametta. Nie słyszałam, żeby dłużej podawali.

    M&M
  • koniczyna Koleżanka
    Postów: 52 6

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam na kartce od 2 do 8 dnia po 1 tabletce na dobe (clo bralam od 2 do 6 tez po 1 tabletce)
    Martoszka myslisz ze za dlugo ?

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam lamette 2-6, tak samo jak clo.
    Wg mnie to do 6 powinnaś brać. Jak masz możliwość to może skontaktuj się ze swoim lekarzem i zapytaj czy aby na pewno do 8.

    M&M
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 4 marca 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    A ile Wy się staracie ze wspomagaczami i ogólnie?
    Ja staram się od września, w lutym miałam pierwszy cykl z lamettą, teraz mam drugi. Mam PCO i w związku z tym stosunek LH do FSH jest za duży. Dodam jeszcze, że skończyłam 30 lat.

    Martoszka lubi tę wiadomość

  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 4 marca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dać znać i daje, dziś zaczęłam 23cs, drugi z lamettą. Za tydzień mam monitoring to będzie 8dc. Przynajmniej będę wiedzieć ile i jakie pęcherzyki są. Trzymam za Was kciuki, diewuszka dbaj o 'Was' :-) cudownej ciąży Ci życzę:-)

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • moniaaa_1988 Autorytet
    Postów: 467 181

    Wysłany: 4 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniczyna wrote:
    diewuszka86 dziękuję za informację :)
    Mam mutację C677T w genie MTHFR (HOMOZYGOTA), zespół antyfosfolipidowy, 3 aniołki ;/ od jakiegoś czasu biorę metformax ponieważ mój cukier na czczo jest powyżej normy, i coś mi skacze tsh więc żeby było ok od tego cyklu biorę euthyrox w dawce 25. Mam dopiero 2 cykl na monitoringu i wychodzi na to że pęcherzyki rosną do np; 12 mm i przestają, też nie wiem od kiedy tak jest ;/ wiem tylko że gdyby nie monitoring to bym była przekonana że owulacja już była :( a jednak jej nie było ...
    w I ciąże zaszłam na CLO ale nie wiedzieli że trzeba dać mi acard i clexane, II ciąża prawdopodobnie puste jajo, a III ciąża cykl w którym miałam badanie HSG o jakieś 14 dni za późno zostały wprowadzone leki bo mieliśmy się nie starać a jednak zaszłam w ciąże...
    to cała moja historia :(

    dlatego od następnego cyklu dostałam Lamette 1 tabletkę miedzy 2-8 dc jak dobrze pamiętam plus zastrzyk ovitrelle :)
    Bużka :*

    A na zespół antyfofolipidowy jakie wyniki badań u Ciebie wskazują?

    03.04.15 [*] 4tc; 21.08.15 [*] 9tc.
    PCO , mutacja genu MTHFR C677T heterozygta
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ