X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 10 września 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie jesteście prze Kochane i nie ocenione jest wsparcie od Was.❤️😘💓 Nie będę pisała, że doczekamy się dwuch kresek, bo to jeszcze nie jest gwarancją, ale wierzę że nie długo nam wszystkim urośnie piękny ciążowy brzuszek i weźmiemy na ręce nasze maleństwa. Tego nam wszystkim życzę 🍀🍀🍀🍀🍀

    Japoneczka z Porcelany, Zabaaa, OlaNova, niebieska, MiaK lubią tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 10 września 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niebieska wrote:
    Byłam wczoraj na pierwszym usg. Widać pecherzyk ciążowy, lecz narazie nic poza tym . Trochę się zmartwilam, czytałam, że w tym tygodniu ciazy bije już serce... muszę teraz czekać na kolejne usg i starać się nie stresowac. Myślałam że jak pójdę na wizytę będę spokojniejsza, a teraz mam tyle mysli w glowie...dużo cierpliwości trzeba mieć.
    Który to tydzień u Ciebie? :) Będzie dobrze!
    Elleen wrote:
    Zabaaa, ciągle czekam ale nawet plamienia nie mam. Podobno luteina wszystko opóźni. Oby nie skończyło się szpitalem. Wiem że to ciężkie i sama przez to niedawno przechodziłaś. Możesz napisać jak u Ciebie się to zakończyło? Jeśli nie chcesz to zrozumiem.
    Ja dostałam od razu, po stwierdzeniu braku akcji serduszka, skierowanie do szpitala. Tzn. lekarz powiedział mi, że mogę też odstawić leki i czekać, ale to był już 9 tydzień ciąży i nie dawał wielkich szans, że organizm sam się oczyści... Straszne jest to, jak wiele dziewczyn się przewija przez te oddziały.

    Trzymaj się dzielnie, już niedługo będzie lepiej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2020, 20:06

  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 11 września 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabaaa wrote:
    Który to tydzień u Ciebie? :) Będzie dobrze!

    Końcówka 6 tygodnia, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Dzisiaj już się tak nie denerwuje i staram się myśleć pozytywnie 🙂

    Zabaaa lubi tę wiadomość

  • niebieska Przyjaciółka
    Postów: 80 74

    Wysłany: 11 września 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Niebieska na pocieszenie napiszę tylko tyle że serduszko zaczyna bić nie u każdego tak samo niektóre kobiety pisały na grupach że już w 6tc widziały i słyszały serduszko a niektóre ze serduszko się pojawiło dopiero w połowie 8tc nie ma reguły. Tak jak z nami kobietami niektóra zajdzie przy pierwszej stymulacji a inne nie.
    Będzie dobrze trzymam mocno kciuki ✊✊

    Dziękuję. 🙂
    Niby wiem, że kazda z nas jest inna i do każdego przypadku trzeba podejść indywidualnie ale miło jest to przeczytać, od razu człowiekowi lżej i ma nadzieję 🙂

    ewciamu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na pocieszenie historia całkiem nie związana z wątkiem 🤨
    Dzisiaj tak ładnie przeleciałam przez przednie koło roweru na proste ręce co myślałam że mam bark wybity wygrzebałam się z pod mojego rumcajsa a że to był środek ulicy to chciałam szybko się pozbierać 🤣🤣🤣 z moim 100kg kuperkiem i ręką bezwładną starałam się zejść na pobocze 🤦🤦 wyglądałam jak paralityk dobrze że to była boczna i nic nie jechało 😜😜
    A teraz zamiast czuć zagnieżdżenie i bóle z tym związane to czuję udo i miednicę poobijaną 🤷🤷 taki że mnie łamaga ehh
    Pisze tak na poprawę nastroju i życzę udanego weekendu 🙋

  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 11 września 2020, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Dziewczyny na pocieszenie historia całkiem nie związana z wątkiem 🤨
    Dzisiaj tak ładnie przeleciałam przez przednie koło roweru na proste ręce co myślałam że mam bark wybity wygrzebałam się z pod mojego rumcajsa a że to był środek ulicy to chciałam szybko się pozbierać 🤣🤣🤣 z moim 100kg kuperkiem i ręką bezwładną starałam się zejść na pobocze 🤦🤦 wyglądałam jak paralityk dobrze że to była boczna i nic nie jechało 😜😜
    A teraz zamiast czuć zagnieżdżenie i bóle z tym związane to czuję udo i miednicę poobijaną 🤷🤷 taki że mnie łamaga ehh
    Pisze tak na poprawę nastroju i życzę udanego weekendu 🙋

    Dobrze że Ci się nic poważnego nie stało! Kochana na pocieszenie pozwól sobie na jakieś łakocie i nicnierobionyweekend ;)

    Zabaaa, ewciamu lubią tę wiadomość

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 11 września 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Dziewczyny na pocieszenie historia całkiem nie związana z wątkiem 🤨
    Dzisiaj tak ładnie przeleciałam przez przednie koło roweru na proste ręce co myślałam że mam bark wybity wygrzebałam się z pod mojego rumcajsa a że to był środek ulicy to chciałam szybko się pozbierać 🤣🤣🤣 z moim 100kg kuperkiem i ręką bezwładną starałam się zejść na pobocze 🤦🤦 wyglądałam jak paralityk dobrze że to była boczna i nic nie jechało 😜😜
    A teraz zamiast czuć zagnieżdżenie i bóle z tym związane to czuję udo i miednicę poobijaną 🤷🤷 taki że mnie łamaga ehh
    Pisze tak na poprawę nastroju i życzę udanego weekendu 🙋
    Matko!!! 😜 Dobrze, że tylko na poobijaniu się skończyło! Dużo wypoczywaj i niech partner nad Tobą biega i na Ciebie chucha i dmucha :P

    ewciamu lubi tę wiadomość

  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 12 września 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wynik 30.94 progesteronu 7 dpo. Co sądzicie?

    010igov3znog0i75.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 września 2020, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    Dziewczyny wynik 30.94 progesteronu 7 dpo. Co sądzicie?
    W jakich jednostkach to masz ? :)

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 13 września 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30,94 Ng/ml

    010igov3znog0i75.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 września 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMi wrote:
    30,94 Ng/ml
    Bierzesz luteine?

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • MiMi Ekspertka
    Postów: 160 59

    Wysłany: 13 września 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie...

    010igov3znog0i75.png
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 13 września 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak na ten Dzien super progesteron :) powyzej 10 mowi sie, ze owu wystapila :)

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • Marita80 Ekspertka
    Postów: 193 74

    Wysłany: 13 września 2020, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.  Mam skończone 40 lat i pierwsze starania o dziecko. Miesiąc temu w 20 dc zrobilam amh i wyszło 0,30. Moja ginekolog stwierdziła, że jest nieźle bo wynik między 1 a 3 to mają dwudziestolatki. Na usg zawsze było widać, że była owulacja,miałam śluz płodny i testy owulacyjne wychodziły pozytywne . Na poprawę owulacji przepisała tabletki Letrozole, które brałam w ubiegłym cyklu przez 5 dni, test owulacyjny wyszedł pozytywny,  w 18dc ma usg wyszła torbiel krwotoczna,  którą określiła, że jest ok bo to świadczy, że owulacja była. Miesiączkę dostalam z 4 dniowym opóźnieniem w piątek i przez weekend przestudiowalam tutaj chyba wszystkie wątki co za tym idzie dzisiaj powtórzyłam badania.  Jestem w 4dc i wygląda to tak:

    LH 8,4  norma 2,4 - 12,6

    FSH 7,02  norma 3,5 - 12,5

    Estradiol 47,02 norma 12,5 - 166

    AMH 0,658  ku mojemu zdziwieniu. 

    Czy takie wyniki są ok aby starać się o ciążę? 

    W 11dc zrobilam usg, był jeden pęcherzyk dominujący 23mm, w ten sam dzień zrobilam zastrzyk ovitrelle i od kolejnego dnia duphaston.

    Ja:
    40 lat
    AMH 0,66
    LH 8,4
    FSH 7,02
    On:
    40 lat
    koncentracja 140 mln
    morfologia 2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Dobrze że Ci się nic poważnego nie stało! Kochana na pocieszenie pozwól sobie na jakieś łakocie i nicnierobionyweekend ;)

    Ja to jestem taka że na prostej drodze mogę się wywalić 🤣🤣 i niestety mimo że kuśka boli to weekend pracujący jeszcze nocka 🤦 i dojeżdżam na rowerze ale ......

    Zabaa
    "Matko!!! 😜 Dobrze, że tylko na poobijaniu się skończyło! Dużo wypoczywaj i niech partner nad Tobą biega i na Ciebie chucha i dmucha :P"

    Ale mimo wszystko miałam takie chętki na mężusia 💏 że dzisiaj po nocce miał baaaardzo miłą pobudkę 😜😜😉😈
    Po za tym oczywiście odpoczywam hihi 😆 spiąć cały dzień 💝
    Już jutro jadę na betę żeby wiedzieć na 100% czy odstawić progesteron i czekać na @ ..


    I moje pytanie bo dzisiaj też nocka a jutro chce jechać rano przed pójściem spać na badania myślicie że mogę? Czy muszę do badania być wypoczęta i przynajmniej po 3 godzinach snu? Różnie podają i w końcu nie wiem jak zrobić..

    Zabaaa lubi tę wiadomość

  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 13 września 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marita80 wrote:
    Hej Dziewczyny.  Mam skończone 40 lat i pierwsze starania o dziecko. Miesiąc temu w 20 dc zrobilam amh i wyszło 0,30. Moja ginekolog stwierdziła, że jest nieźle bo wynik między 1 a 3 to mają dwudziestolatki. Na usg zawsze było widać, że była owulacja,miałam śluz płodny i testy owulacyjne wychodziły pozytywne . Na poprawę owulacji przepisała tabletki Letrozole, które brałam w ubiegłym cyklu przez 5 dni, test owulacyjny wyszedł pozytywny,  w 18dc ma usg wyszła torbiel krwotoczna,  którą określiła, że jest ok bo to świadczy, że owulacja była. Miesiączkę dostalam z 4 dniowym opóźnieniem w piątek i przez weekend przestudiowalam tutaj chyba wszystkie wątki co za tym idzie dzisiaj powtórzyłam badania.  Jestem w 4dc i wygląda to tak:

    LH 8,4  norma 2,4 - 12,6

    FSH 7,02  norma 3,5 - 12,5

    Estradiol 47,02 norma 12,5 - 166

    AMH 0,658  ku mojemu zdziwieniu. 

    Czy takie wyniki są ok aby starać się o ciążę? 

    W 11dc zrobilam usg, był jeden pęcherzyk dominujący 23mm, w ten sam dzień zrobilam zastrzyk ovitrelle i od kolejnego dnia duphaston.

    Hej, ja na hormonach się nie znam, wg norm lab są ok. A tarczyce badalas? Wypadaloby też sprawdzić drożność jajowodow.

    Zdziwilam się że zaczęłaś brać dupka dzień o zastrzyku.
    Bo tak: masz owulacje, ale żeby się upewnić że pecherzyk pęknie bierzesz zastrzyk. Mówi się że pecherzyk pęka ileś tam godzin od zastrzyku, do chyba 38h. Po tym czasie komórka wedruje i spotyka plemniki i się zapladnia i dalej wedruje żeby się zagniezdzic. Od podania ovitrelle do zapłodnienia może minąć np 2 dni. Z tego co wiem progesteron może utrudniac zapłodnienie. Więc dupka zaczyna się brać po owulacji, 2 -4 dni po zastrzyku. Nie od razu... Ja po zastrzyku zaczynalam brać progesteron jakieś 3 dni. Teraz jak mam iui to biorę 5 dni po zastrzyku.

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 13 września 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Ja to jestem taka że na prostej drodze mogę się wywalić 🤣🤣 i niestety mimo że kuśka boli to weekend pracujący jeszcze nocka 🤦 i dojeżdżam na rowerze ale ......

    Zabaa
    "Matko!!! 😜 Dobrze, że tylko na poobijaniu się skończyło! Dużo wypoczywaj i niech partner nad Tobą biega i na Ciebie chucha i dmucha :P"

    Ale mimo wszystko miałam takie chętki na mężusia 💏 że dzisiaj po nocce miał baaaardzo miłą pobudkę 😜😜😉😈
    Po za tym oczywiście odpoczywam hihi 😆 spiąć cały dzień 💝
    Już jutro jadę na betę żeby wiedzieć na 100% czy odstawić progesteron i czekać na @ ..


    I moje pytanie bo dzisiaj też nocka a jutro chce jechać rano przed pójściem spać na badania myślicie że mogę? Czy muszę do badania być wypoczęta i przynajmniej po 3 godzinach snu? Różnie podają i w końcu nie wiem jak zrobić..

    Nie wiem jak z tym wyspaniem. To beta hcg A nie hormony które różnią się w porze dnia... chyba :D
    A który to będzie Twój dc?
    Ja z ciekawości pewnie bym poszła. Gdyby wynik wzbudził moje wątpliwości to next day poszlabym znowu.

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • Zabaaa Przyjaciółka
    Postów: 102 38

    Wysłany: 13 września 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewciamu wrote:
    Ale mimo wszystko miałam takie chętki na mężusia 💏 że dzisiaj po nocce miał baaaardzo miłą pobudkę 😜😜😉😈
    Po za tym oczywiście odpoczywam hihi 😆 spiąć cały dzień 💝
    Już jutro jadę na betę żeby wiedzieć na 100% czy odstawić progesteron i czekać na @ ..


    I moje pytanie bo dzisiaj też nocka a jutro chce jechać rano przed pójściem spać na badania myślicie że mogę? Czy muszę do badania być wypoczęta i przynajmniej po 3 godzinach snu? Różnie podają i w końcu nie wiem jak zrobić..
    No nie wiem, ja bym chyba poszła jednak po przespanej nocy... Wiadomo, że zmęczenie, niewyspanie itp. ma wpływ na wszystko.

    Zazdroszczę poranku z mężem, bo my mamy ze względów zdrowotnych przymusowy post, masakra :P Jeszcze mnie czeka USG 3D macicy i mega mnie to badanie stresuje... :o
    OlaNova wrote:
    Zdziwilam się że zaczęłaś brać dupka dzień o zastrzyku.
    Bo tak: masz owulacje, ale żeby się upewnić że pecherzyk pęknie bierzesz zastrzyk. Mówi się że pecherzyk pęka ileś tam godzin od zastrzyku, do chyba 38h. Po tym czasie komórka wedruje i spotyka plemniki i się zapladnia i dalej wedruje żeby się zagniezdzic. Od podania ovitrelle do zapłodnienia może minąć np 2 dni. Z tego co wiem progesteron może utrudniac zapłodnienie. Więc dupka zaczyna się brać po owulacji, 2 -4 dni po zastrzyku. Nie od razu... Ja po zastrzyku zaczynalam brać progesteron jakieś 3 dni. Teraz jak mam iui to biorę 5 dni po zastrzyku.
    Dokładnie, ja progesteron brałam z reguły 2-3 dni po zastrzyku.

  • Marita80 Ekspertka
    Postów: 193 74

    Wysłany: 13 września 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Hej, ja na hormonach się nie znam, wg norm lab są ok. A tarczyce badalas? Wypadaloby też sprawdzić drożność jajowodow.

    Zdziwilam się że zaczęłaś brać dupka dzień o zastrzyku.
    Bo tak: masz owulacje, ale żeby się upewnić że pecherzyk pęknie bierzesz zastrzyk. Mówi się że pecherzyk pęka ileś tam godzin od zastrzyku, do chyba 38h. Po tym czasie komórka wedruje i spotyka plemniki i się zapladnia i dalej wedruje żeby się zagniezdzic. Od podania ovitrelle do zapłodnienia może minąć np 2 dni. Z tego co wiem progesteron może utrudniac zapłodnienie. Więc dupka zaczyna się brać po owulacji, 2 -4 dni po zastrzyku. Nie od razu... Ja po zastrzyku zaczynalam brać progesteron jakieś 3 dni. Teraz jak mam iui to biorę 5 dni po zastrzyku.


    Hej OlaNova. Tarczycę badałam kilka miesięcy temu i wyniki były super. W tym tygodniu robimy badanie nasienia i pewnie będzie wskazanie do drożności jajowodów ale myślę aby skorzystać z metody HyFoSy. Tez czytałam, że duphaston może blokować owulacje ale ponoć tylko w przykiedy bierzesz duzo wcześniej przed owulacją. 2 -3 dni brania nie mają wpływu. Tak mi kazała moja ginekolog a ja jestem zielona w temacie. Jutro robię badania na progesteron i estrogen. Zobaczymy co wyjdzie w tym cyklu, jak się nie uda to czeka nas Klinika.

    Ja:
    40 lat
    AMH 0,66
    LH 8,4
    FSH 7,02
    On:
    40 lat
    koncentracja 140 mln
    morfologia 2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2020, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaNova wrote:
    Nie wiem jak z tym wyspaniem. To beta hcg A nie hormony które różnią się w porze dnia... chyba :D
    A który to będzie Twój dc?
    Ja z ciekawości pewnie bym poszła. Gdyby wynik wzbudził moje wątpliwości to next day poszlabym znowu.

    A więc już wszystko piszę...

    27.08. to był 11 DC miałam 2 pęcherzyki 18mm i 21mm i podali mi pregnyl
    04.09 to był 19 DC zaczęłam brać dupka i utrogestan i właśnie dzisiaj (13.09) miałam ostatnia dawkę jutro jest 29dc i spodziewana @ więc muszę się sprawdzić betą czy nadal brać dupka czy już poczekać spokojnie na @ ...

    I Marita 80 -- niestety dzień po podaniu zastrzyku jak zaczęłaś brać progesteron może być tak jak pisze OlaNova ponieważ ja jak napisałam wyżej po stwierdzeniu że są już ładne pęcherzyki dostałam zastrzyk 11dc w 16dc byłam na monitoringu żeby się upewnić czy pękły i pokazała mi ciałko żółte i dopiero od 19dc zaczęłam brać na 10 dni dupka 2x i utrogestan na noc.
    Też to słyszałam z różnych źródeł że nie można brać zaraz po stwierdzeniu owu tylko odczekać parę dni.

    Zabaa ile musisz czekać? Bo na innych forach dziewczyny pisały że dostały zielone światło po kolejnej @

‹‹ 868 869 870 871 872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ