X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam od 4 dc. Zawsze miałam 3 pęcherzyki w tym 2 przynajmniej były dominujące. Owulacje miałam ok 14-15 dnia cyklu.

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny jestem teraz podczas pierwszego cyklu z Aromkiem, dzieś jest mój 4 dc, a mam go brać od 3-7 dc i trochę czuję od wczoraj jajniki a tak to jest ok...Mam PCOS i to mój trzeci stymulowany cykl. Wcześniejsze dwa z CLO niestety bez skutku...Przeszłam na Aromek bo mój gin stwierdził, że CLO na mnie niezbyt dobrze działa (słabe endo). Do tego jutro mój mąż ma badanie nasienia i trochę tym się denerwuje...

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki keejt.
    Ja dziś 10 dc a brałam od 3 i dziś zauważyłam płodny śluz ;) we wtorek mam monitoring prawdopodobnie. Aby był pęcherzyk po odpowiedniej stronie

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Hej Dziewczyny jestem teraz podczas pierwszego cyklu z Aromkiem, dzieś jest mój 4 dc, a mam go brać od 3-7 dc i trochę czuję od wczoraj jajniki a tak to jest ok...Mam PCOS i to mój trzeci stymulowany cykl. Wcześniejsze dwa z CLO niestety bez skutku...Przeszłam na Aromek bo mój gin stwierdził, że CLO na mnie niezbyt dobrze działa (słabe endo). Do tego jutro mój mąż ma badanie nasienia i trochę tym się denerwuje...
    Witaj. Życzę aby pomógł ci ten lek jak najszybciej. Pozdrawiam

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Dzięki keejt.
    Ja dziś 10 dc a brałam od 3 i dziś zauważyłam płodny śluz ;) we wtorek mam monitoring prawdopodobnie. Aby był pęcherzyk po odpowiedniej stronie

    Na pewno będzie :-) nie czytałam wcześniej, długo już bierzesz letrozol? odczuwałaś jakieś skutki uboczne? Bo ja jak narazie nic...

  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Dzięki keejt.
    Ja dziś 10 dc a brałam od 3 i dziś zauważyłam płodny śluz ;) we wtorek mam monitoring prawdopodobnie. Aby był pęcherzyk po odpowiedniej stronie
    A która strona jest u Ciebie odpowiednia i dlaczego? Daj znać co pokazał monitoring.

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lewa tylko bo przy prawej brak jajowodu w wyniku ektopowej

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    U mnie lewa tylko bo przy prawej brak jajowodu w wyniku ektopowej
    A jak monitoring?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero pójdę w piątek bo ginka zaginęła. Robię testu owu i sama zrobię zastrzyk jął pozytywny będzie .... Boje sie trochę ale cóż. To mój pierwszy raz

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania męża ok...ja mam monitoring w czwartek (15 dc) i zobaczymy co mi powie...a jak Twoja wizyta Ladybird:) ??

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Badania męża ok...ja mam monitoring w czwartek (15 dc) i zobaczymy co mi powie...a jak Twoja wizyta Ladybird:) ??
    Hej podobno owulacja obustronna ale jakos banks jakby pew a nie byla .. Jeden plus ze pierwszy raz w zyciu byla w 14 dc ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Hej podobno owulacja obustronna ale jakos banks jakby pew a nie byla .. Jeden plus ze pierwszy raz w zyciu byla w 14 dc ;)
    No to super, na pewno coś z tego będzie, czuję, że kwiecień jest szczęśliwym miesiącem :-) a jak ogólnie czujesz się po letrozolu?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie super. Zero skutków ubocznych. Tylko włosy wypadają trochę :/
    Jeśli buła naprawdę z lewego jajnika to będzie szansa na fasolkę ;)

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie też czuję się dobrze, chociaż po CLO też nic mi nie było...i oby tak zostało ;-) ciekawa jestem tego mojego monitoringu bo śluz płodny jest, jajniki pobolewają może coś z tego będzie...

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Ja na razie też czuję się dobrze, chociaż po CLO też nic mi nie było...i oby tak zostało ;-) ciekawa jestem tego mojego monitoringu bo śluz płodny jest, jajniki pobolewają może coś z tego będzie...
    Napewno bedzie ! Innej opcji nie ma
    Jaka masz dawkę ?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 tabl. od 3 do 7 dc. Identycznie brałam CLO ale w drugim cyklu było już dziwnie...lekarz stwierdził, że owulacja była słaba bo jest słabe endo i przechodzimy na letrozol

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Nieustannie trzymam kciuki za Was wszystkie tutaj dawajcie znać jakie tam u Was wyniki :)
    Piszę bo może któraś będzie zainteresowana. Mam do sprzedania lamettę. Z tego względu, że mi się udało w pierwszym cyklu, nie jest mi już potrzebna. Za opakowanie 30 tabletek zapłaciłam 80 zł. Zużyłam 5 tabletek. Proponuję cenę 50 zł. wraz z wysyłką. Jeśli któraś by była chętna proszę o kontakt na priv.
    Miłego dnia :)

    efta lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na monitoringu (15 dc) i lekarz zrobił od razu badanie "po stosunku", dokładnie prawie 20 godz po... stwierdzając, że plemniki są i się ruszają także nie ma wrogości śluzu, a sam śluz płodny już nie jest. Wg USG pęcherzyk 20 mm i albo kończy dopiero pękać i dlatego jest jeszcze owalny bo czasem tak się zdarza albo nie pękł wcale...w przyszłym cyklu (jeżeli będzie miesiączka) mam przyjść ok 12-13 dnia i będzie podany Pregnyl...

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya możesz wyjaśnić na czym polega badanie "po stosunku"? i jak lekarz mógł zobaczyć plemniki w twojej pochwie ?! Boże czy mnie coś ominęło w świecie ginekologii... Szkoda, że nie przepisał Ci pregnylu od razu, 20mm to ideał do pęknięcia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2016, 18:57

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Seraya możesz wyjaśnić na czym polega badanie "po stosunku"? i jak lekarz mógł zobaczyć plemniki w twojej pochwie ?!
    :-) Już tłumaczę. Lekarz wkłada wziernik i pobiera próbkę śluzu z szyjki macicy, wykonuje preparat i ogląda od razu pod mikroskopem, który ma w gabinecie :-)
    Najlepiej wykonywać je w okresie okołoowulacyjnym żeby właśnie sprawdzić czy w śluzie płodnym plemniki są i poruszają się.

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ