X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • kikie Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 2 marca 2021, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodzenka wrote:
    kikie wrote:
    Dokładnie . Mnie również nigdy nic nie pobolewa, nie boli, zero jakichkolwiek objawów, które miały by wskazywać lub nie wskazywać na owulację.
    To prawda że ciężko znaleźć dobrego lekarza - tyle ile ich przeszłam już nawet nie w kwestii ciąży tylko tak o po prostu to...
    Jestem z Rybnika woj. Śląskie :)[/QUOTE


    Witaj też jestem z Rybnika 😁 i przerobiłam wszystkich lekarzy z naszego miasta plus Zabrza a pomoc wstępną dostałam u dr Grudnia który polecił mi dr Linder tak z bociana w Katowicach
    I miałam problemy z PCO plus tak jak Ty cienkie endo a do tego brak własnej owulacji nawet po aromku

    Ooo! A przeszłaś drogę może u dr. Kopca?
    I coś zadziałało na te cienkie endometrium?

  • Margaritta Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiar1988 wrote:
    Jak patrzę ma Twoje wyniki , to można by rzec , ze są książkowe ...są prawie identyczne jak moje... ;) niestety ciąży brak :( jestem na 4 cyklu stymulowanym ....
    Powodzonka
    Dokładnie! Dlatego będzie sprawdzana drożność i zobaczymy czy po niej się uda. To też będzie mój 4 cykl. Mój lekarz powoli rozkłada ręce 😏

  • Futuremother Debiutantka
    Postów: 15 13

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , mąż odebrał swoje wyniki. Słaba ruchliwość i morfologia. Proszę powiedzcie mi do jakiego lekarza się z tym zgłosić? Czy sama suplementacja np FertilMan wystarczy? Mieliście podobny przypadek?

  • Margaritta Przyjaciółka
    Postów: 79 68

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremother wrote:
    Dziewczyny , mąż odebrał swoje wyniki. Słaba ruchliwość i morfologia. Proszę powiedzcie mi do jakiego lekarza się z tym zgłosić? Czy sama suplementacja np FertilMan wystarczy? Mieliście podobny przypadek?
    Mój mąż miał słabą ruchliwość i żywotność. Wyniki konsultował z andrologiem i moim ginekologiem. Lekarze stwierdzili że przy tak dużej liczebności plemników wyniki są dobre. Ale też ma przepisaną suplementacje. Jak odebrał wyniki to byliśmy przerażeni!! A okazało się wszystko dobrze.

    Futuremother lubi tę wiadomość

  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 2 marca 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikie wrote:
    Ooo! A przeszłaś drogę może u dr. Kopca?
    I coś zadziałało na te cienkie endometrium?



    Oo tak tego lekarza zaliczyłam i jego kolegów do których wiecznie mnie odsyłał najgorszy to Z. Mackiewicz powiem krótko Tragedia

    Tak naprawdę przez niego straciłam rok aż mój mąż powiedział że koniec z lekarzynami i idziemy do kliniki .
    Co pomogło to chyba zaangażowanie lekarza w Klince. Zaczęłam brać olej z wiesiolka plus aromek i zastrzyk z ovitrelle, gdy to po 2 cyklach nie zadziałało dostałam do tego zastrzyki z menopuru i tadam jestem w 18tc

    Gosiar1988, emimor89, Jolene lubią tę wiadomość

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 2 marca 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremother wrote:
    Dziewczyny , mąż odebrał swoje wyniki. Słaba ruchliwość i morfologia. Proszę powiedzcie mi do jakiego lekarza się z tym zgłosić? Czy sama suplementacja np FertilMan wystarczy? Mieliście podobny przypadek?



    Morfologia mojego męża była na poziomie 2% brał 2x2 tabletki fertilMen i do tego koenzym q10 najwyższe stężenie i nic więcej lekarz mówił że nie potrzebny szybki lecz wytrwały plemnik 😉 i zalecił 3do5 dniowa abstynencję sexualna przed owulacja i miał rację,

    Ale faktycznie można udać się do androloga i urologa zbadać czy nie ma żylaków i problemów hormonalnych

    Futuremother lubi tę wiadomość

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 2 marca 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też miał morfologię 2%, ale lekarz powiedział że wynik jest okej, że zna przypadki zajścia w ciąże i z 1%. Przy dużej liczie plemników nie ma się czym martwić.
    Ja jutro jadę na monitorng 11dc, zobaczymy czy najmniejsza dawka lametty coś ruszyła.

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Futuremother Debiutantka
    Postów: 15 13

    Wysłany: 2 marca 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia24 wrote:
    Mój mąż też miał morfologię 2%, ale lekarz powiedział że wynik jest okej, że zna przypadki zajścia w ciąże i z 1%. Przy dużej liczie plemników nie ma się czym martwić.
    Ja jutro jadę na monitorng 11dc, zobaczymy czy najmniejsza dawka lametty coś ruszyła.
    Dziękuję za odpowiedź. Mój mąż ma właśnie 1% prawidłowych plemników. Fakt że jest ich dużo ale prawie wszystkie słabe.

    Powodzenia na monitoringu! Koniecznie daj znać co o jak :)

  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 2 marca 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać jak będę po, mam cichą nadzieje na chociaż jeden pęcherzyk :(

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 2 marca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też miał słaba morfologia, okazało się że przyczyną była podwyższona Prolaktyna, po kuracji i obniżeniu prolaktyny morfologia i ilość poprawiły się znacząco ( ilość to 4 krotnie jest większa) 🙈🙈🙈

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • kikie Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodzenka wrote:
    Oo tak tego lekarza zaliczyłam i jego kolegów do których wiecznie mnie odsyłał najgorszy to Z. Mackiewicz powiem krótko Tragedia

    Tak naprawdę przez niego straciłam rok aż mój mąż powiedział że koniec z lekarzynami i idziemy do kliniki .
    Co pomogło to chyba zaangażowanie lekarza w Klince. Zaczęłam brać olej z wiesiolka plus aromek i zastrzyk z ovitrelle, gdy to po 2 cyklach nie zadziałało dostałam do tego zastrzyki z menopuru i tadam jestem w 18tc

    Ojej... Rok przez Kopca czy rok przez tego Mackiewicza?
    Możesz mi coś więcej opowiedzieć o swoich wizytach i o leczeniu, ogólnie jak to wyglądało u ciebie? Nawet nie jeżeli nie tutaj na forum to jakoś prywatnie?
    Gratulacje i trzymam kciuki za malucha :)

  • Bodzenka Autorytet
    Postów: 314 483

    Wysłany: 2 marca 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikie wrote:
    Ojej... Rok przez Kopca czy rok przez tego Mackiewicza?
    Możesz mi coś więcej opowiedzieć o swoich wizytach i o leczeniu, ogólnie jak to wyglądało u ciebie? Nawet nie jeżeli nie tutaj na forum to jakoś prywatnie?
    Gratulacje i trzymam kciuki za malucha :)


    Chętnie opowiem co przeszłam a nie mało tego było a rok leczylam się u dr. Kopca

    Ona: 01.1989
    TSH 1,9
    IO metformax 2 g
    AMH 5.21
    Histeroskopia 29.02.2024 usunięto 4 polipy i cystę wraz z łyżeczkowaniem

    On : 05.1984
    Morfologia 2%


    Pierwsza córka 07.2013 15 cykli starań

    Druga córka 08.2021 prawie 4 lata starań


    Walka o 3 szczęście od września 2023
  • kikie Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 3 marca 2021, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodzenka wrote:
    kikie wrote:
    Ojej... Rok przez Kopca czy rok przez tego Mackiewicza?
    Możesz mi coś więcej opowiedzieć o swoich wizytach i o leczeniu, ogólnie jak to wyglądało u ciebie? Nawet nie jeżeli nie tutaj na forum to jakoś prywatnie?
    Gratulacje i trzymam kciuki za malucha :)


    Chętnie opowiem co przeszłam a nie mało tego było a rok leczylam się u dr. Kopca
    Cxy możesz odezwać się na mejla ?
    [email protected]

  • Jolene Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 3 marca 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zaczęłam 3 cykl z letrozolem ale tak jak wcześniej miałam taki zapal i nadzieję, tak teraz łapie jakieś doły. Dostałam skierowanie na drożność ale lekarka mówi ze jak nie było poronień ani żadnych operacji to małe szanse żeby były niedrozne i mówiła żeby jeszcze w tym cyklu spróbować ze stymulacja, więc próbuje ale jakoś mam dziwne przeczucie ze nic z tego nadal nie będzie..

  • kikie Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 3 marca 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolene wrote:
    Hej, zaczęłam 3 cykl z letrozolem ale tak jak wcześniej miałam taki zapal i nadzieję, tak teraz łapie jakieś doły. Dostałam skierowanie na drożność ale lekarka mówi ze jak nie było poronień ani żadnych operacji to małe szanse żeby były niedrozne i mówiła żeby jeszcze w tym cyklu spróbować ze stymulacja, więc próbuje ale jakoś mam dziwne przeczucie ze nic z tego nadal nie będzie..

    Ja również w tym miesiącu trzecie podejście i niestety też mam takie przeczucia... W tym cyklu nawet pęcherzyków nie było :(

  • Jolene Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 3 marca 2021, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikie wrote:
    Ja również w tym miesiącu trzecie podejście i niestety też mam takie przeczucia... W tym cyklu nawet pęcherzyków nie było :(

    A robiłaś drożność? Czy też narazie stymulacja?
    Mi doktor ostatnio wspominała o inseminacji a mi się płakać chce na samą myśl bo skoro wyniki ok to dlaczego nie wychodzi normalnie?

  • Jolene Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 3 marca 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle mnie też zastanawiają moje okresy... mam zazwyczaj tak ze pierwszy dzień jest plamienie, czasem jeszcze drugi też i nagle na trzeci nic... i czasem jeden dzień, czasem dwa potrafi nie być praktycznie wcale i potem już normalnie. Mówiłam o tym lekarzowi więc zalecił badanie progesteronu. Progesteron w 22 dc 12,96, więc uznali że nie ma się czym przejmować.. ale nie wiem czy to jest normalne 😒

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm co do drożności wydaje mi się to serio za podstawowe badanie.. Cały czas miałam pęcherzyki z prawego który na laparoskopii okazał się niedrożny..

    Myślę dziewczyny że nie ma co zwlekać też nie miałam wcześniej żadnych operacji ani nic. Okazało się że mam endo 1st. Pomimo braku jakikolwiek objawów.

    Teraz 1 cykl po operacji i drożności w piątek wizyta czy mamy jakieś pęcherzyki.

    Dodatkowo u mnie problem jest z tym że jak jest to nie pęka 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ ale jestem pełna nadziei

    Jolene lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Gosia24 Autorytet
    Postów: 2361 1890

    Wysłany: 3 marca 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy ktoraś z was stosowala przy stymulacji letrozolem Miovelię kub Miovelię Nac? Lekarz polecił mi picie miovelii, piję ją od 2 miesiecy zobaczyny czy da jakis efekt

    01.08.2022 Majeczka 3430g, 60cm szczęścia ❤

    age.png

    preg.png
  • Jolene Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 3 marca 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Hmmm co do drożności wydaje mi się to serio za podstawowe badanie.. Cały czas miałam pęcherzyki z prawego który na laparoskopii okazał się niedrożny..

    Myślę dziewczyny że nie ma co zwlekać też nie miałam wcześniej żadnych operacji ani nic. Okazało się że mam endo 1st. Pomimo braku jakikolwiek objawów.

    Teraz 1 cykl po operacji i drożności w piątek wizyta czy mamy jakieś pęcherzyki.

    Dodatkowo u mnie problem jest z tym że jak jest to nie pęka 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ ale jestem pełna nadziei

    Czyli to wcale nie jest takie małe prawdopodobne jak twierdziła moja pani doktor... teraz już zaczęłam letrozol ale w następnym cyklu idę w takim razie. Zmotywowałaś mnie, dzięki 😊
    U mnie wg monitoringu niby pękają same ale też przy dawce półtora tabletki mialam ostatnio dwa pęcherzyki tylko z jednego jajowodu.

‹‹ 917 918 919 920 921 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ