X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Malowana lala Koleżanka
    Postów: 119 12

    Wysłany: 24 lipca 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ekstra 😁 to trzymam za Nas kciuki! Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć w testowaniu?
    Ja bym chętnie dołączyła 😉 jestem dwa dni po podwójnej dawce ovitrelle. Od ponad roku zmagam się z niepekajacymi pęcherzykami. Od maja jesteśmy w klinice niepłodności bo już brakuje nam pomysłów. W tym cyklu brałam lamette 2-5 DC po 2x1 a od 6-9dc 2x2. Na ostatnim monitoringu miałam po dwa pęcherzyki na każdym jajniku. Wczoraj miałam taki ból jajników że nie mogłam chodzić. Ledwo w pracy wysiedzialam. Wieczorem jakby minęło wszystko o teraz się zastanawiam czy w końcu coś pękło. Od kiedy się staramy nie miałam ani jednej potwierdzonej owulacji. Już nie wiem co mam dalej robić jeśli nadal pęcherzyki nie pękna 🤦
    Mujer czytałam że ty też jesteś po podwójnej dawce. Niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkich poprzednich stron, opowiedzcie swoje historie.

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam teraz 20dc ale juz chyba nici... od kolejnego cyklu mam wziąć lamette ale tylko w 3 dc 2x1. Do tego Ovitrelle. Wiążę z tym nadzieję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 08:22

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana lala wrote:
    Ja bym chętnie dołączyła 😉 jestem dwa dni po podwójnej dawce ovitrelle. Od ponad roku zmagam się z niepekajacymi pęcherzykami. Od maja jesteśmy w klinice niepłodności bo już brakuje nam pomysłów. W tym cyklu brałam lamette 2-5 DC po 2x1 a od 6-9dc 2x2. Na ostatnim monitoringu miałam po dwa pęcherzyki na każdym jajniku. Wczoraj miałam taki ból jajników że nie mogłam chodzić. Ledwo w pracy wysiedzialam. Wieczorem jakby minęło wszystko o teraz się zastanawiam czy w końcu coś pękło. Od kiedy się staramy nie miałam ani jednej potwierdzonej owulacji. Już nie wiem co mam dalej robić jeśli nadal pęcherzyki nie pękna 🤦
    Mujer czytałam że ty też jesteś po podwójnej dawce. Niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkich poprzednich stron, opowiedzcie swoje historie.

    Ja jestem na 3 cyklu z Lamettą. Wcześniej na clo nic nie rosło na lametcie mam pęcherzyk od 1 cyklu. Dziwne u mnie jest to że pęcherzyk najchętniej rośnie w lewym jajniku ale niestety nie pęka. Pierwszy cykl był właśnie w lewym ale bez zastrzyku bo pęcherzyk przyspieszył i był już za duży. Drugi cykl też w lewym i z ovitrelle ale nie pękł. Pierwsze dwa cykle miałam z 1 tabletką lametty od 3 dc. Trzeci cykl mam z podwójnymi dawkami. Okazało się że i w prawym przy podwójnej dawce Lametty pojawił się pęcherzyk i po podwójnej dawce ovitrelle książkowo pękł a lewy nie 🤷‍♀️ Więc dobrze że dałyśmy podwojną lamette bo pewnie znów nic by z tego nie było. Coś jest nie tak z tym lewym jajnikiem. Z tym bólem jajników ja miałam podobnie, nie mogłam ani chodzić ani siedzieć więc to dobry znak 😁 Ja już w sumie nie pamiętałam co oznacza ból owulacyjny bo poprzednią owulację miałam jakieś pół roku temu...

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Mam teraz 20dc ale juz chyba nici... od kolejnego cyklu mam wziąć lamette ale tylko w 3 dc 2x1. Do tego Ovitrelle. Wiążę z tym nadzieję...

    Helcia a czemu taka dziwnie mała dawka? Zazwyczaj zażywa się minimum 5 tabletek w cyklu chyba że u Ciebie pęcherzyki rosną naturalnie

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Helcia a czemu taka dziwnie mała dawka? Zazwyczaj zażywa się minimum 5 tabletek w cyklu chyba że u Ciebie pęcherzyki rosną naturalnie
    Rosną naturalnie chyba. Ostatnio jak byłam u gin bez stymulacji to był jeden duży pęcherzyk, ale nie wiem ile mm miał. Dlatego gin dal mi zastrzyk z ovitrelle, zapewne dla pewności żeby pękł... żałuję, że w tamtym roku przestałam się starać, tyle zmarnowanego czasu :-( po wznowieniu to bedzie moj drugi cykl u ginekologa.

    Teraz będę mądrzejsza i zapytam o wiele rzeczy, dzięki wam, bo od Was się nauczyłam wiele ♥️

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Malowana lala Koleżanka
    Postów: 119 12

    Wysłany: 24 lipca 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja jestem na 3 cyklu z Lamettą. Wcześniej na clo nic nie rosło na lametcie mam pęcherzyk od 1 cyklu. Dziwne u mnie jest to że pęcherzyk najchętniej rośnie w lewym jajniku ale niestety nie pęka. Pierwszy cykl był właśnie w lewym ale bez zastrzyku bo pęcherzyk przyspieszył i był już za duży. Drugi cykl też w lewym i z ovitrelle ale nie pękł. Pierwsze dwa cykle miałam z 1 tabletką lametty od 3 dc. Trzeci cykl mam z podwójnymi dawkami. Okazało się że i w prawym przy podwójnej dawce Lametty pojawił się pęcherzyk i po podwójnej dawce ovitrelle książkowo pękł a lewy nie 🤷‍♀️ Więc dobrze że dałyśmy podwojną lamette bo pewnie znów nic by z tego nie było. Coś jest nie tak z tym lewym jajnikiem. Z tym bólem jajników ja miałam podobnie, nie mogłam ani chodzić ani siedzieć więc to dobry znak 😁 Ja już w sumie nie pamiętałam co oznacza ból owulacyjny bo poprzednią owulację miałam jakieś pół roku temu...
    U mnie bardzo podobnie lewy prawy lepiej reaguje na stymulację. Teraz jest co prawda na jednym i na drugim ale zazwyczaj prawy miał pęcherzyk. Kiedy idziesz sprawdzić czy pękło? Czy już byłaś? Ja mam wizytę w poniedziałek. Bardzo jestem ciekawa czy cokolwiekl ruszyło.

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana lala wrote:
    U mnie bardzo podobnie lewy prawy lepiej reaguje na stymulację. Teraz jest co prawda na jednym i na drugim ale zazwyczaj prawy miał pęcherzyk. Kiedy idziesz sprawdzić czy pękło? Czy już byłaś? Ja mam wizytę w poniedziałek. Bardzo jestem ciekawa czy cokolwiekl ruszyło.

    Ja już byłam ☺️ we wtorek wieczorem miałam zastrzyk a we czwartek popołudniu byłam na monitorowaniu. Pęcherzyka w prawym brak, płyn w zatoce a w lewym pęcherzyk 20mm. Moja ginekolog powiedziała że jeszcze może pęknać ale nie idę już sprawdzać. Ważne że choć jeden pękł. Trzymam kciuki za poniedziałek, koniecznie daj znać! Jeśli masz pęcherzyki w obydwu jajnikach to jest duża szansa że zaskoczy tym bardziej że miałaś objawy owulacji 😍

    Malowana lala lubi tę wiadomość

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Rosną naturalnie chyba. Ostatnio jak byłam u gin bez stymulacji to był jeden duży pęcherzyk, ale nie wiem ile mm miał. Dlatego gin dal mi zastrzyk z ovitrelle, zapewne dla pewności żeby pękł... żałuję, że w tamtym roku przestałam się starać, tyle zmarnowanego czasu :-( po wznowieniu to bedzie moj drugi cykl u ginekologa.

    Teraz będę mądrzejsza i zapytam o wiele rzeczy, dzięki wam, bo od Was się nauczyłam wiele ♥️

    No niestety czasem tak jest że trzeba dopytywać o wszystko. Ja też wielu rzeczy dowiedziałam się z forum. Z każdym cyklem jesteśmy mądrzejsze. A czemu nici? Nie miałaś owulacji?

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    No niestety czasem tak jest że trzeba dopytywać o wszystko. Ja też wielu rzeczy dowiedziałam się z forum. Z każdym cyklem jesteśmy mądrzejsze. A czemu nici? Nie miałaś owulacji?

    Miałam, w 9 dniu cyklu byłam u ginekologa. W tamtym roku jak byłam też monitorował i owulację była. Patrząc na śluz też zauważyłam, że owulację raczej była. Jajniki i podbrzusze bolało. W przyszłym tygodniu powinna być @. Modlę się, żeby jej nie było.
    Mujer mówię nici, bo chyba mam takie nastawienie już :-/ nic nie czuje, nie ma.zadnego krwawienia. Test robiłam po Ovitrelle ale 5 i 7 dni po zastrzyku. Blade dwie kreski, drugim razem jeszcze bledsze więc pewnie hCg zmalało

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Miałam, w 9 dniu cyklu byłam u ginekologa. W tamtym roku jak byłam też monitorował i owulację była. Patrząc na śluz też zauważyłam, że owulację raczej była. Jajniki i podbrzusze bolało. W przyszłym tygodniu powinna być @. Modlę się, żeby jej nie było.
    Mujer mówię nici, bo chyba mam takie nastawienie już :-/ nic nie czuje, nie ma.zadnego krwawienia. Test robiłam po Ovitrelle ale 5 i 7 dni po zastrzyku. Blade dwie kreski, drugim razem jeszcze bledsze więc pewnie hCg zmalało

    Ale to normalne że beta maleje po zastrzyku. Rośnie dopiero po implantacji która u każdego inaczej się odbywa więc głowa do góry. Jeśli po 14 dniach po owulacji dalej nie będzie @ to dopiero wtedy test będzie wiarygodny. Jeszcze nic straconego! Który masz teraz dc?

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ale to normalne że beta maleje po zastrzyku. Rośnie dopiero po implantacji która u każdego inaczej się odbywa więc głowa do góry. Jeśli po 14 dniach po owulacji dalej nie będzie @ to dopiero wtedy test będzie wiarygodny. Jeszcze nic straconego! Który masz teraz dc?

    Dzisiaj mam 20dc. Myślałam, ze po zastrzyku jak jest blada krecha to za pare dni powinna byc bardziej widoczna. Ale w takim razie, zostaje czekać jeszcze te 5 dni na @ bo tak powinna przyjść. Mam nadzieję, że nie przyjdzie.

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się jeszcze sporo nauczyć :-)

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Dzisiaj mam 20dc. Myślałam, ze po zastrzyku jak jest blada krecha to za pare dni powinna byc bardziej widoczna. Ale w takim razie, zostaje czekać jeszcze te 5 dni na @ bo tak powinna przyjść. Mam nadzieję, że nie przyjdzie.

    To tak nie działa. Beta po zapłodnieniu rośnie dopiero w momencie kiedy zagnieździ się zarodek. Może to być nawet 10 dni po zapłodnieniu komórki jajowej czyli 11 dni po owulacji. Więc jeszcze nic straconego! 14 dni po owulacji zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny a okresu nadal nie będzie zrób betę ☺️

    Helcia lubi tę wiadomość

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    To tak nie działa. Beta po zapłodnieniu rośnie dopiero w momencie kiedy zagnieździ się zarodek. Może to być nawet 10 dni po zapłodnieniu komórki jajowej czyli 11 dni po owulacji. Więc jeszcze nic straconego! 14 dni po owulacji zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny a okresu nadal nie będzie zrób betę ☺️

    Czyli testowanie przede mną :-) @ regulaminowo powinna przyjść w przyszły piątek.

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helcia wrote:
    Czyli testowanie przede mną :-) @ regulaminowo powinna przyjść w przyszły piątek.

    Myślę że możesz testować w 23 dc skoro owulację miałaś w 9 dc ale im później tym bardziej wiarygodny test ☺️

    Helcia lubi tę wiadomość

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Myślę że możesz testować w 23 dc skoro owulację miałaś w 9 dc ale im później tym bardziej wiarygodny test ☺️

    Nie wiem czy mam odwagę... czy nie poczekam już na @ W środę będzie już 14 dni po Ovitrelle. Mam dość krótkie cykle zazwyczaj 25, czasami 26 dni.

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 24 lipca 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowana lala wrote:
    Ja bym chętnie dołączyła 😉 jestem dwa dni po podwójnej dawce ovitrelle. Od ponad roku zmagam się z niepekajacymi pęcherzykami. Od maja jesteśmy w klinice niepłodności bo już brakuje nam pomysłów. W tym cyklu brałam lamette 2-5 DC po 2x1 a od 6-9dc 2x2. Na ostatnim monitoringu miałam po dwa pęcherzyki na każdym jajniku. Wczoraj miałam taki ból jajników że nie mogłam chodzić. Ledwo w pracy wysiedzialam. Wieczorem jakby minęło wszystko o teraz się zastanawiam czy w końcu coś pękło. Od kiedy się staramy nie miałam ani jednej potwierdzonej owulacji. Już nie wiem co mam dalej robić jeśli nadal pęcherzyki nie pękna 🤦
    Mujer czytałam że ty też jesteś po podwójnej dawce. Niestety nie jestem w stanie nadrobić wszystkich poprzednich stron, opowiedzcie swoje historie.


    Hej,
    Też bardzo długo walczyłam z niepekajacymi pęcherzykami, niestety u mnie ovitrelle nie sprawdzał się w ogóle. Po zmianie zastrzyku i podwójnej dawce pregnylu dopiero pękło i się udało :)

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • facebook Ekspertka
    Postów: 422 59

    Wysłany: 24 lipca 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy klucie po ovitrelle jajników jest normalne? Przed wczoraj przyjęłam ovitrelle

    * 06-09/20 stymulacja clo+ duphaston
    * 10/20 poronienie w 6tc
    * V leiden, mthfr c677T,mthfr a1298C, pai-1
    * droznosc 12/20, 05/21
    *Kir bx (brak -2ds3,2ds4norm,3ds1)
    *01-04/21 - clo + duphaston
    * 07- ... - lametta

    -letrox-bicaps b complex--magnella magnez-polocard-dostinex-
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    facebook wrote:
    Czy klucie po ovitrelle jajników jest normalne? Przed wczoraj przyjęłam ovitrelle

    Może to owulacja? Każdy ją odczuwa inaczej

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1458 799

    Wysłany: 24 lipca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    facebook wrote:
    Czy klucie po ovitrelle jajników jest normalne? Przed wczoraj przyjęłam ovitrelle
    Ja też w podbrzuszu czułam kłucie, ogólnie dziwnie mi było, nie tak jak zawsze.

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
‹‹ 994 995 996 997 998 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ