X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną stymulacja Mensinorm
Odpowiedz

stymulacja Mensinorm

Oceń ten wątek:
  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz jak będziesz po wizycie. Mi też przepisali teraz letrozol, a dokładnie: symletrol.

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po podglądaniu. Nie jest ciekawie... 10 dc i tylko jeden pecherzyk 13x11 mm, endo slabiutkie 5.5 mm... jeszcze nigdy takiego nie miałam.. . Chyba stymulacja nie wpływa dobrze na mój organizm... dostałam Progynova na wzrost endo, w sobotę kolejne podglądanie. Ale wydaje mi sie ze w tym cyklu nie będzie IUI... taki lichy ten pęcherzyk :-(

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, przykro mi. A w którym dniu cyklu masz zazwyczaj owulacje? Może jeszcze podrośnie ten pęcherzyk. A co mówił lekarz?

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam różnie, mdzy 28 a 31, najdłuższy to nawet 36... lekarz powiedział, ze pecherzyk to jeszcze powinien podrosnąć, no ale to endo... zobaczymy. Co ma być to będzie. Już sobie poplakalam, teraz jest dobrze :-) pierwsze emocje zawsze mam takie intensywne, ze w tramwaju łzy mi lecą jak wracam od lekarza....

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zwyłam po ostatniej wizycie. Lekarz mi powiedział, żebyśmy się zastanowili nad adopcją zarodka, bo przy zwykłej adopcji nie dostaniemy już dziecka w wieku przedszkolnym, tylko szkolnym. A w tym wieku, to sobie go już nie ukształtujemy na swój sposób. Także dół całkowity...
    Olcia, Tobie się jeszcze uda. Głowa do góry.

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy być silne, nie ma wyjścia :-)
    Majka, a dlaczego przy adopcji nie macie szansy na dziecko w wieku przedszkolnym?

  • Hoff Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety 0.1:( Chce mi sie plakac

    Starania od 2014
    Od sierpnia 2016 monitorowane cykle
    1 UIU 31.05.17
    2 UIU 26.07.17 - UDANA :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoff, przykro mi... choć ja jeszcze nie miałam okazji robic bety, wydaje mi sie, ze baaardzo dobrze Cie rozumiem... to rozczarowanie i ból... dzis taka płacząca i nieszczęśliwa środa jest... :-( ściskam Cię mocno kochana :-*

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hoff, nie wiem jak Cię pocieszyć. Wiem co czujesz. To podłe uczucie. Ale przed Tobą następny cykl i następna szansa.
    Olcia, wygląda na to, że ośrodki adopcyjne dobierając parze dziecko biorą pod uwagę m.in. ich wiek. Ja mam już 36 lat. Tylko się załamać. Zaczynam się zastanawiać nad psychologiem...

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka... to wszystko jest cholernie niesprawiedliwe... człowiek świadomie decyduje się na dziecko, okazuje się że zajście w ciążę graniczy z cudem.... A kiedy myślisz o adopcji, to jeszcze jakoes chore warunki stawiają...

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest wszystko niesprawiedliwe. Państwo zamiast wesprzeć, to rzuca kłody pod nogi. In vitro bez refundacji, a teraz to.

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczęście miasto częściowo refunduje in vitro... do IUI chcemy podejść max 4 razy...

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd jesteś? Bo ja mieszkam w Lublinie.
    U nas nie ma szans na refundację.
    Mam cały czas nadzieję, że uda nam się mimo wszystko. W przyszłym cyklu idę na hsg. Może po nim coś zaskoczy.

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Łodzi.
    Slyszalam o przypadkach, kiedy to po hsg udało się zaciazyc. Trzymam kciuki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2017, 18:22

    Majka1981 lubi tę wiadomość

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za te kciuki. Przydadzą się.
    Ja też trzymam kciuki za nas wszystkie, żeby się w końcu udało.

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Dziewczyny ja już po podglądaniu. Nie jest ciekawie... 10 dc i tylko jeden pecherzyk 13x11 mm, endo slabiutkie 5.5 mm... jeszcze nigdy takiego nie miałam.. . Chyba stymulacja nie wpływa dobrze na mój organizm... dostałam Progynova na wzrost endo, w sobotę kolejne podglądanie. Ale wydaje mi sie ze w tym cyklu nie będzie IUI... taki lichy ten pęcherzyk :-(

    Cześć dziewczyny! Zgodnie z obietnicą zdaję relację z dzisiejszego podglądania: pęcherzyk podrósł i teraz ma 19x16mm, a endo po tabl. Progynova z 5.5 podskoczylo do 11mm :-) w poniedziałek kolejny monit :-)

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia, super! Przynajmniej u Ciebie dobre wieści. Trzymamy kciuki!

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na kolejny monit, zobaczymy co dzis pokaże. Niby wiesci dobre a jakas taka zrezygnowana jestem i nie nastawiam sie na sukces...
    Ps. Dziewczyny, kiedy zaczynają was boleć piersi - przed czy w dzień owulacji?

  • Majka1981 Koleżanka
    Postów: 86 6

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz być dobrej myśli. Właściwie nastawienie, to połowa sukcesu.
    Z tym bólem piersi, to Ci nie powiem, bo mnie nigdy nie bolą. Może pogadaj z lekarzem jak będziesz na wizycie.

    6 inseminacji
    1 ICSI: 5 komórek, 2 zarodki
    2 ICSI w trakcie: 12.2017
    AMH: 0,83
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Relacja z wizyty: 15dc, pęcherzyk podrósł, nie pamiętam dokładnie co powiedział dr, ale ma ok 23x20, ale zastanawiające jest endometrium.... W sobotę 11mm, dzis prawie 9mm... Niby jest ok, ale nie sądziłam, ze moze się zmniejszyc. Myślę raczej, ze to maszyna, wiadomo, ze niemożliwe jest dokładne zmierzenia.. . Dostałam od razu zastrzyk ovitrelle, w środę podglądanko i jesli pecherzyk peknie to podchodzimy do IUI

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ