X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dzisiaj otwieram wino! ;) A Acard można brać cały cykl czy są jakieś ograniczenia, np. w czasie @ to chyba lepiej nie, prawda? Mam nadzieję że urośnie bo z takim tyci nic nie zwojuje.

  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, pocieszylyscie mnie :) Normalnie nie przejmowałabym się tak bo wiem że mam dość długie cykle i owu (jeśli rzeczywiście do niej dochodzi) zazwyczaj między 16 a 18 dc, tylko ta reakcja gina...widać było że spodziewał się większego pęcherzyka i endo.

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuniaaaa wrote:
    Dzięki dziewczyny, pocieszylyscie mnie :) Normalnie nie przejmowałabym się tak bo wiem że mam dość długie cykle i owu (jeśli rzeczywiście do niej dochodzi) zazwyczaj między 16 a 18 dc, tylko ta reakcja gina...widać było że spodziewał się większego pęcherzyka i endo.

    Ja ostatnio na wspomaganie endo dostalam estrofem. Ale ja przy pecherzykach 20-25mm mialam endo ok5-8 wiec cieniutkiee ;)

  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z 89,4 mlU/ml w ciągu 48h wzrosła do 295 więc póki co wszystko dobrze :) Mam nadzieję że za 2 tygodnie na usg nie będzie rozczarowania.

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 29 listopada 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuniaaaa wrote:
    Dzięki dziewczyny, pocieszylyscie mnie :) Normalnie nie przejmowałabym się tak bo wiem że mam dość długie cykle i owu (jeśli rzeczywiście do niej dochodzi) zazwyczaj między 16 a 18 dc, tylko ta reakcja gina...widać było że spodziewał się większego pęcherzyka i endo.


    Ja też mam długie cykle i zastrzyk miałam dopiero w 18dc a owulację w 19 :)

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • Pyszka Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 29 listopada 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Femary nigdzie nie było. Dostałam lamette. Jedna tabletka ma 2,5 mg substancji. Clo miało 50 mg. Kazał mi brać 1 dziennie. Czy tez tak miałyście? Nie wiem czy to nie za mało i czy zadziała pomimo innej substancji????

  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 29 listopada 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka92 wrote:
    Ja też mam długie cykle i zastrzyk miałam dopiero w 18dc a owulację w 19 :)
    Julka super ze beta ladnie przyrasta!!! Gratulacje!!!
    U mnie niestety beta wyszla 0,5 wiec ciazy brak...
    Trudno... sprobujemy w nastepnym cyklu :) nie ma co sie zamartwiac chociaz przykro ale co zrobic;) nie przeskoczymy niektorych rzeczy... a wiec WINOO DZIEWCZYNY A JA JESZCZE PAPIEROSKA DOLACZE HAHA

    oligi
  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 29 listopada 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog na moje słabe endometrium zalecała mi luteinę w drugiej fazie cyklu i pomagało :) ale clo i tak za bardzo mnie wyniszczało za duże ryzyko dalszego stosowania.

    Julka92 super! wszystko na dobrej drodze. Dbaj o siebie i nie przemęczaj się! :)
    A na usg powinnaś już usłyszeć bicie serduszka :)

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka gratuluję! Super przyrost, będzie dobrze :D To Ty relaksuje się teraz, a my napijemy się czerwonego, wytrawnego winka za Twoje i dzidzi zdrowko no i zeby nasze endo ladnie rosło.
    Dzięki Ewus, zapamiętam sobie na przyszlosc estrofem choć mam nadzieję, że nie będę musiała go brać.
    Powiem wam dziewczyny, ze raźniej mi się zrobiło odkąd dołączyłam do Was na forum :) W grupie siła! :D

  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiolaB wrote:
    Moja ginekolog na moje słabe endometrium zalecała mi luteinę w drugiej fazie cyklu i pomagało :) ale clo i tak za bardzo mnie wyniszczało za duże ryzyko dalszego stosowania.

    Luteinę? To stosuje się dopochwowo? Zapamiętam, a narazie będę cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń bo to mój pierwszy cykl z clo. Dzięki za podpowiedź :)

  • WiolaB Ekspertka
    Postów: 167 82

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam luteine pod język

    oar8skjo700e5rvp.png

    Aniołek [*] 30.04.2017r - 5tc
    Dwie kreski na teście 30.04.2018r. - Naturalny CUD <3
    Ponad 2 lata walki.
  • Marysia90 Autorytet
    Postów: 1400 1274

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka, ale mnie cieszy twój przypadek :) moje wielkie gratulacje! odpoczywaj i uważaj na siebie mocnoooo!

    5b09j44jj86byg4v.png
    08.2016 poronienie - 6tc
    12.2017-02.2018 I, II, III IUI ;(
    05.2018 ivf (21.05 punkcja, 26.06. transfer)
    Beta: 7dpt -32,35, 9 dpt - 68,74, 11 dpt -183,60, 13 dpt -524,20, 15 dpt -1038
    16.03.2019 synek na świecie ❤️
    25.04.2023 transfer-beta 0
    29.05.2023 transfer
    7dpt beta 66,70
    9 dpt beta 163
    16 dpt beta 2351, widoczny pęcherzyk ciążowy
    18 dpt beta 4700
    28 dpt jest ❤️
  • Szyszuniaaaa Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 29 listopada 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha...hihihi nie trafilam ;)

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 29 listopada 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszuniaaaa wrote:
    No to dzisiaj otwieram wino! ;) A Acard można brać cały cykl czy są jakieś ograniczenia, np. w czasie @ to chyba lepiej nie, prawda? Mam nadzieję że urośnie bo z takim tyci nic nie zwojuje.

    Krwawienie przy Akardzie może być bardziej obfite i dłuższe wiec niby przed okresem lepiej odstawić, ale różne są przypadki ;)

    Dziewczyny, która w kolejce do testowania teraz?
    I ja też dzisiaj winko ku zdrowotności piłam ;)

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 30 listopada 2017, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję :)

    Ja trzymam za wszystkie Was mocno kciuki! Przy obecnej medycynie praktycznie nie ma rzeczy niemożliwych. Dużo też daje dobry lekarz, który nie owija w bawełnę ale też daje dużo nadziei. Ja zbyt długo chodziłam do niewłaściwego lekarza. Jeśli, któraś z Was jest z Warszawy mogę Wam polecić moją cudowną lekarkę i super lekarza do którego trafiłam przypadkiem na monitoring cyklu.

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • oligi Przyjaciółka
    Postów: 123 30

    Wysłany: 30 listopada 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Krwawienie przy Akardzie może być bardziej obfite i dłuższe wiec niby przed okresem lepiej odstawić, ale różne są przypadki ;)

    Dziewczyny, która w kolejce do testowania teraz?
    I ja też dzisiaj winko ku zdrowotności piłam ;)

    Juna ja testowalam BETE wczoraj i niestety tylko 0,5 wiec w tym cyklu zastrzyk mi nie pomogl badz nie wstrzelilismy sie z moim M ... przykro jest ale nowy cykl i moze magia swiat pomoze

    oligi
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 30 listopada 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Juna ja testowalam BETE wczoraj i niestety tylko 0,5 wiec w tym cyklu zastrzyk mi nie pomogl badz nie wstrzelilismy sie z moim M ... przykro jest ale nowy cykl i moze magia swiat pomoze

    Przykro mi. Na wszystkie z nas przyjdzie czas. Niektóre będą musiały poczekać trochę dłużej. Trzymam kciuki za kolejny cykl :)

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Julka92 Przyjaciółka
    Postów: 81 26

    Wysłany: 30 listopada 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oligi wrote:
    Juna ja testowalam BETE wczoraj i niestety tylko 0,5 wiec w tym cyklu zastrzyk mi nie pomogl badz nie wstrzelilismy sie z moim M ... przykro jest ale nowy cykl i moze magia swiat pomoze


    Bardzo mi przykro :( Święta to magiczny czas więc następnym razem na pewno się uda :)

    w57v9jcglxej5w9j.png
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialam dzisiaj monitoring i byly widoczne dwa pekniete pecherzyki :) jednak mala nadzieja bo z uwagi na presje przytulanie bylo raz po 24h od zastrzyku.. dostalam duphaston i gdyby nie bylo ciazy to zamiast clo dostalam lamette. Co do tesrowania to lekarz powiedzial ze najlepiej testowac jak kilka dni spoznia sie @... najwczesniej polowa grudnia u mnie..

    Aha! Endo sie poprawilo! Lekarz stwierdzil ze jest prawidlowe :)

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 30 listopada 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Gratuluję tym,którym udało się zajść w ciąże po wielu miesiącach starań. U mnie chyba nie będzie tak kolorowo :( dzisiaj mam 11dzień po zastrzyku, a od wczoraj boli mnie podbrzusze i co jakiś czas jajniki :( więc pomału nastawiam się na okres (prawdopodobnie 4.12) :( chyba nie będzie prezentu na święta ;( Ogólnie, jest mi strasznie,strasznie smutno...........

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ