X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Dominikia, masz pewno dość słów pocieszenia, ale nie jesteś w tym wszystkim sama, jak czytam Twoje posty to moja i Twoja sytuacja są bardzo podobne. Cykle co 28 dni,hormony ok, nasienie u moje partnera też 95 nieparwidlowych ale duża ilość.

    EM11 skoro nasze przypadki są prawie identyczne to bądźmy w kontakcie. Ja wierzę,że przyjdzie czas,że każda z nas będzie tonęła w pampersach. Wierzę,że nowy rok przyniesie wiele zmian. Ja jestem zmęczona tymi próbami "BO TRZEBA". W styczniu pójdę tylko raz do ginekologa, na monitoring i odebrać skierowanie na badanie drożności. To tyle, nie spinam się. Przytulanie tak, w czasie płodnym, oczywiście,ale na luzie. Bo nastawiam się na zabieg. Co ma być to będzie.

  • Brynia Przyjaciółka
    Postów: 76 35

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) niech będzie dla nas owocny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2017, 15:15

    Szyszuniaaaa, Paulina9191 lubią tę wiadomość

  • Dominika 84 Przyjaciółka
    Postów: 99 37

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Z okazji Nowego Roku, chciałam złożyć Nam wszystkim najserdeczniejsze życzenia! Dużo,dużo zdrowia! Moc miłości i spełnienia największego marzenia jakim jest ciąża i szczęśliwe rozwiązanie! Mocno tulę i pozdrawiam! Do popisania w nowym roku <3

    Szyszuniaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane, napiszcie prosze ile utrzymuje sie wam w oraganizmie ovitrelle:) dzieki wielkie

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny kochane, napiszcie prosze ile utrzymuje sie wam w oraganizmie ovitrelle:) dzieki wielkie
    U mnie zazwyczaj 10-11 dni po zastrzyku sa juz sladowe ilosi

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Aprielka Autorytet
    Postów: 309 168

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 9 dniu po zastrzyku test juz nie wykryl ani sladu kreseczki

    2de248e72a.png
    201809101662.png
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już w 7 dniu

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, jialam insemicacje na 3 pecherzykach, jest 10 dni po zastrzyku a widoczne kreski sa nadal

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wszystkiego Najwspanialszego w Nowym Roku :) Oby ten rok spełnił nasze marzenia o dwóch kreseczkach :)))

    Szyszuniaaaa lubi tę wiadomość

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dzieki dziewczyny, jialam insemicacje na 3 pecherzykach, jest 10 dni po zastrzyku a widoczne kreski sa nadal
    Ja bym jeszcze poczekala.. ok 14 dnia zrobilabym betę. Moj lekarz to zalecal dopiero po 14 dniach od owu.. a wiadomo ze zastrzyk mamy wczesniej.

  • Aprielka Autorytet
    Postów: 309 168

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dzieki dziewczyny, jialam insemicacje na 3 pecherzykach, jest 10 dni po zastrzyku a widoczne kreski sa nadal

    Agika a ile ampulek mialas podanych? Ja miałam ovitrelle 21 grudnia jedna czyli dawka 6500 a pregnyl ma 5000 i ja w 9 dniu po zastrzyku juz sladu na tescie nie mialam.. pomyslalas ze moze ta kreska to z innego powodu?;) wiem ze nie ma nic gorszego niz takie robiebie sobie nadzieji i ja jestem bardzo sceptyczna jesli o to chodzi ale u Ciebie to jakos tak całkiem dobrze wyglada;)

    2de248e72a.png
    201809101662.png
  • Aprielka Autorytet
    Postów: 309 168

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprielka wrote:
    Agika a ile ampulek mialas podanych? Ja miałam ovitrelle 21 grudnia jedna czyli dawka 6500 a pregnyl ma 5000 i ja w 9 dniu po zastrzyku juz sladu na tescie nie mialam.. pomyslalas ze moze ta kreska to z innego powodu?;) wiem ze nie ma nic gorszego niz takie robiebie sobie nadzieji i ja jestem bardzo sceptyczna jesli o to chodzi ale u Ciebie to jakos tak całkiem dobrze wyglada;)

    Ale jestem gamoń! Przecież to watek o ovitrelle a nie pregnylu haha, Agika przepraszam za to mieszanie, czyli rozumiem ze bralas jeden ovitrelle czyli wg mnie dziwne zeby w 10 dniu nadal falszowal wynik skoro u mnie juz w 9 nie bylo sladu a moze i wczesniej tylko nie sprawdzilam.. ja jutro jade na bete.. nie chce sie dluzej oszukiwac bo tylko sobie wmawiam jakies nowe objawy a to bedzie 12 dzien po zastrzyku i chyba 10 po owulacji. Zastrzyku juz nie wykaze skoro 3 dni wczesniej test ujemny czyli wynik moze byc miarodajny.

    2de248e72a.png
    201809101662.png
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny kochane, napiszcie prosze ile utrzymuje sie wam w oraganizmie ovitrelle:) dzieki wielkie

    Hej u mnie 8 dni 9 dnia po zastrzyku miałam już test negatywny co mnie podłamało . Ale ze czułam się nie co dziwnie 2 dni później Już dwie grube krechy :))
    Pierwsza owulacja od ok 5 lat przez Pcos i odrazu strzał w 10:)) na sama wigilie :)

    Ewus85 lubi tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam test, mialam ten super czuly. 10 dni po zastrzyku i ani sladu bety.. dociagne jeszcze duphaston do 10 dni, powtórzę dla pewnosci test i lece z nowym cyklem :)))

  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak a propo :) TO DLA WSZYSTKICH FASOLEK I TYCH PRZYSZŁYCH FASOLEK Duzo , duzo szczęścia , miłości i spełnienia marzeń na ten Nowy rok ! WSZYSTKIEGO Dobrego dziewczyny . :)
    Ps jutro 5 beta :) po 4 dniach zobaczymy :) jak urosła :)
    No i 3 stycznia 1 wizyta „ by zobaczyć upragniona Fasolkę :* :)

    Szyszuniaaaa, Gusiia lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka ja już sobie Ciebie wyobrazam pod gabinetem lekarza od samego rana :D
    Zasłużyłaś Dziewczyno! Czym jest moje pol roku w porównaniu do Twoich prawie 5 lat :))) jestes wielka że sie nie poddałas!

  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt z nas Nie może się poddać ! Za dużo miały byśmy do Stracenia!:))
    Niestety wizyta dopiero o 15.30:O Haha ale napewno uściskać mojego docenta !!!:)))

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    Dziewczyny kochane, napiszcie prosze ile utrzymuje sie wam w oraganizmie ovitrelle:) dzieki wielkie
    U mnie 8dni, po tylu widziałam jeszcze cień na teście a w 10dniu po zastrzyku już totalna biel

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Ja dzisiaj nie wytrzymalam i zrobilam test, mialam ten super czuly. 10 dni po zastrzyku i ani sladu bety.. dociagne jeszcze duphaston do 10 dni, powtórzę dla pewnosci test i lece z nowym cyklem :)))
    Lekarz nie kazał Ci zrobić bety? Mnie mówiła że mam zrobić badanie z krwi a nie sugerować się testami

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Lekarz nie kazał Ci zrobić bety? Mnie mówiła że mam zrobić badanie z krwi a nie sugerować się testami

    Mówił żeby zrobić badanie, tylko skoro test wyjdzie negatywny po 14 dniach od owu to nie wiem czy jest jeszcze sens iść na krew?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2018, 18:09

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ