X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną udrażnianie jajowodów
Odpowiedz

udrażnianie jajowodów

Oceń ten wątek:
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 750 782

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    pewnie, że warto próbować - akurat u mnie to nic nie dało, choć też jajowód pod ciśnieniem przepuścił kontrast. Trzymam kciuki, by u Ciebie było inaczej :-)

    Wiadomo drożny jajowod jeszcze nie znaczy że sie uda ale napewno daje jakas nadzieje 🤗 widzę w stopce że robiliście drugie podejście do invitro - super ze tym razem masz tyle mrozaczkow 😊 kiedy transfer ?

    Nadzieja871 lubi tę wiadomość

    01.2023 zaczynamy starania 🤞
    12.2022 udrażnianie jajowodow - oba udrożnione 🙏🥳
    🩸okres 11 dni po odstawieniu leków. Nareszcie 🙏😅
    Odstawiam leki czekam na okres 😔
    9 dp progesteron 29 ng/ml, beta 4.2 mlU/ml.
    7dp Progesteron 24.8 ng/ml, beta 5.2 mIU/ml 😞
    7 dpt sikaniec negatywny😞
    20.10.22 3 dni po transferze prog 63.95 ng/ml
    10 2022 trudny transfer - czekam ✊
    Stop, hiperstymulacja 🥵
    Tylko 1 zarodek zamrożony w 7 dobie 4CC ❄
    05 2022 punkcja, 23 komórki, 10 zaplodnionych (6 z sukcesem)
    03 2022 start IVF protokół dlugi
  • Nadzieja871 Autorytet
    Postów: 2248 2498

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja12 wrote:
    Wiadomo drożny jajowod jeszcze nie znaczy że sie uda ale napewno daje jakas nadzieje 🤗 widzę w stopce że robiliście drugie podejście do invitro - super ze tym razem masz tyle mrozaczkow 😊 kiedy transfer ?

    W sobotę wizyta 13dc, lece na naturalnym, ale transfer zapowiada się w święta, więc pewnie przesunięty zostanie ma Styczeń 🤷‍♀️ już się przyzwyczaiłam do czekania 🤣🙈 nerwy ze stali 🤭

    Ona: 87' - 57kg - zdrowa jak ryba 🐟 brak jajowodów ❌ histeroskopia ✅ ANA3 ✅ Kir bx - brak 3 ds ❌ AMH 3,91 ✅ trombofilia, PAI-1 ✅ cd138 ✅ cd56 ✅ allo-mlr 25.9% ( 03.2023 )✅
    Cross-match 7% ( 03.2023 ) ✅ → 39% ( 08.2023 ) ❌ → tarivid + metronizadol

    On: 88' - nasienie ✅ zdrowy jak ryba 🐟 Hla-c: c2c2 ❌

    12.2019 - CP - krwotok wewnętrzny - pęknięty jajowód - laparoskopia 💔

    I IVF
    1 transfer - 7A
    10dpt <1.2 ❌

    II IVF
    2 transfer - 4.1.1 ( cykl naturalny )
    10dpt - 10/ 18dpt - 411/ 21dpt - 260/ 23dpt - 184/ 31dpt - 327
    CP brzuszna - laparoskopia 💔

    3 transfer - 3.1.1 ( cykl sztuczny ) Atosiban, accofil, acard
    7dpt <1.2 ❌

    4 transfer - 4.2.2 ( cykl naturalny ) Atosiban, accofil, acard
    5dpt < 0.1 ❌

    5 transfer - 4.2.2 i 3.1.1 ( cykl naturalny ) atosiban, accofil, acard
    7dpt - 17/ 10dpt - 7 / cb 💔
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 750 782

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja871 wrote:
    W sobotę wizyta 13dc, lece na naturalnym, ale transfer zapowiada się w święta, więc pewnie przesunięty zostanie ma Styczeń 🤷‍♀️ już się przyzwyczaiłam do czekania 🤣🙈 nerwy ze stali 🤭

    Trzymam kciuki zeby jednak odbył się na święta, bo to czekanie potrafi wykończyć ✊️😬 sama czekałam na transfer od maja do października i strasznie mi się dłużyło...będzie dobrze ❤
    Ja mam trochę krwawienie po dzisiejszym zabiegu...mam nadzieję ze jutro minie, a nie sie rozkręci nie daj Boże, bo lekarz powiedział, że wtedy do szpitala 😵‍💫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 21:46

    Nadzieja871 lubi tę wiadomość

    01.2023 zaczynamy starania 🤞
    12.2022 udrażnianie jajowodow - oba udrożnione 🙏🥳
    🩸okres 11 dni po odstawieniu leków. Nareszcie 🙏😅
    Odstawiam leki czekam na okres 😔
    9 dp progesteron 29 ng/ml, beta 4.2 mlU/ml.
    7dp Progesteron 24.8 ng/ml, beta 5.2 mIU/ml 😞
    7 dpt sikaniec negatywny😞
    20.10.22 3 dni po transferze prog 63.95 ng/ml
    10 2022 trudny transfer - czekam ✊
    Stop, hiperstymulacja 🥵
    Tylko 1 zarodek zamrożony w 7 dobie 4CC ❄
    05 2022 punkcja, 23 komórki, 10 zaplodnionych (6 z sukcesem)
    03 2022 start IVF protokół dlugi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaja ja też miałam po takie krwawienie przechodzące w plamienie, 2-3 dni po ogólnie było już ok. Myślę że powinno być dobrze 🙂
    Nadzieja powodzenia! Może wszystko się odbędzie pomyślnie jeszcze w tym miesiącu 🙂🙂

    Takaja12 lubi tę wiadomość

  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 750 782

    Wysłany: 14 grudnia 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki2022 wrote:
    Takaja ja też miałam po takie krwawienie przechodzące w plamienie, 2-3 dni po ogólnie było już ok. Myślę że powinno być dobrze 🙂
    Nadzieja powodzenia! Może wszystko się odbędzie pomyślnie jeszcze w tym miesiącu 🙂🙂

    Dziekuje za wiadomosc - zawsze uspokaja ze ktos mial podobnie 😅 No juz dziś nie boli ogólnie chyba że przy gwałtownych ruchach i zmieniło się w brazowe plamienie więc chyba idzie w dobrym kierunku 😊
    Starałyście się od razu w cyklu w ktorym było hsg czy czekałyście do kolejnego? Lekarz zaleca czekać chociaż mowil ze Panie często nie sluchaja się 😆
    Ja i tak zamierzam poczekać, bo owulacja juz trwa, a wszystko obolałe, ale jestem ciekawa jak to u Was bylo 🙃

    01.2023 zaczynamy starania 🤞
    12.2022 udrażnianie jajowodow - oba udrożnione 🙏🥳
    🩸okres 11 dni po odstawieniu leków. Nareszcie 🙏😅
    Odstawiam leki czekam na okres 😔
    9 dp progesteron 29 ng/ml, beta 4.2 mlU/ml.
    7dp Progesteron 24.8 ng/ml, beta 5.2 mIU/ml 😞
    7 dpt sikaniec negatywny😞
    20.10.22 3 dni po transferze prog 63.95 ng/ml
    10 2022 trudny transfer - czekam ✊
    Stop, hiperstymulacja 🥵
    Tylko 1 zarodek zamrożony w 7 dobie 4CC ❄
    05 2022 punkcja, 23 komórki, 10 zaplodnionych (6 z sukcesem)
    03 2022 start IVF protokół dlugi
  • chudap Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam wszystkim niezdecydowanym zabieg udrażniania jajowodów w Lublinie. Cztery lata temu miałam laparoskopie diagnostyczną, w trakcie której podczas sprawdzania drożności jajowodów, okazało się że jeden jajowodów nie przepuścił kontrastu, natomiast drugi mizernie coś tam przepuścił. W tym roku w sierpniu zdecydowałam się spróbować w Lublinie. Zabieg miałam we wrześniu, oba jajowody przepuściły kontrast. Żałuję tylko że tak późno zdecydowałam się na zabieg w Lublinie. Dziewczyny nie czekajcie, jak macie problemy z drożnością to z całego serca polecam dr Zycha i dr Pyrę.

    Takaja12 lubi tę wiadomość

    ♀️37 l.
    12.2019 laparoskopia diagnostyczna- brak drożności jajowodów
    09.2022 HSG w Lublinie - pełna drożność obu jajowodów
    02.2024 HSG w Lublinie - pełna drożność obu jajowodów, podanie lipidolu
    cykle regularne, potwierdzone owulacje
    pozostałe wyniki w normie
    01.24 IUI 1 ❌ lametta 2-6 dc 1x1
    03.24 IUI 2 ❌ lametta 2-6 dc 1x1
    04.24 lametta 3-7 dc 1x1
    ♂️36 l.
    badanie nasienia w normie
  • Mq1991 Przyjaciółka
    Postów: 168 40

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, miesiąc temu usunięto mi ciążę pozamaciczną i lekarz zlecił mi badanie drożnosci jajowodów. Jestem z Lublina, dostałam skierowanie do Spsk4. Z tego co widzę, dużo z Was właśnie tam robiło to badanie. Powiedzcie mi proszę, dlugo czeka się na kolejkę? Szczerze mówiąc nie wiem jak mam się zapisać tak, aby termin badania był w pierwszej części cyklu. Dopiero dostałam pierwszy okres po ciąży, nie wiem czy kolejny będzie już regularny (tak jak przed), ale nie chciałabym też długo czekać na badanie, bo chcielibyśmy się już starać o dziecko... z góry dzięki za odpowiedzi!

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Hej dziewczyny, miesiąc temu usunięto mi ciążę pozamaciczną i lekarz zlecił mi badanie drożnosci jajowodów. Jestem z Lublina, dostałam skierowanie do Spsk4. Z tego co widzę, dużo z Was właśnie tam robiło to badanie. Powiedzcie mi proszę, dlugo czeka się na kolejkę? Szczerze mówiąc nie wiem jak mam się zapisać tak, aby termin badania był w pierwszej części cyklu. Dopiero dostałam pierwszy okres po ciąży, nie wiem czy kolejny będzie już regularny (tak jak przed), ale nie chciałabym też długo czekać na badanie, bo chcielibyśmy się już starać o dziecko... z góry dzięki za odpowiedzi!

    Ja miałam 2x już robione tam. Najlepiej skontaktuj się z dr. ZYCHEM. Tel jest na jego stronie. On za rękę prowadzi przez cały proces i ustala termin do Twojego cyklu

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Mq1991 Przyjaciółka
    Postów: 168 40

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Ja miałam 2x już robione tam. Najlepiej skontaktuj się z dr. ZYCHEM. Tel jest na jego stronie. On za rękę prowadzi przez cały proces i ustala termin do Twojego cyklu
    Hej, dzięki za pomoc. Nie wiem czy to dobry pomysł, bo leczę się prywatnie u innego ginekologa z tego szpitala i od niego dostałam skierowanie, więc chyba nie chciałabym go zmieniać. On mi dokładnie wytłumaczył jak ma to wyglądać, kiedy mam zrobić badanie itp. Tylko nie pomyślałam o tym, żeby zapytać ile czasu trzeba czekać na to badanie. Czy jeżeli chciałabym je mieć za około miesiąc, to muszę rejestrować się już dzis. Próbowałam dzwonić do rejestracji, ale dziś niestety bezskutecznie.

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Mq1991 Przyjaciółka
    Postów: 168 40

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, będę probowala się dowiedzieć jutro w rejestracji ;)

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Mq1991 Przyjaciółka
    Postów: 168 40

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Ja miałam 2x już robione tam. Najlepiej skontaktuj się z dr. ZYCHEM. Tel jest na jego stronie. On za rękę prowadzi przez cały proces i ustala termin do Twojego cyklu
    A mogłabyś powiedzieć jakie Ty masz doświadczenia z tym badaniem? Było bardzo bolesne?

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4400 3540

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    A mogłabyś powiedzieć jakie Ty masz doświadczenia z tym badaniem? Było bardzo bolesne?

    Nie będę owijać w bawełnę. Pierwszym razem mnie bolało strasznie, mimo ketonalu idącego w kroplówce. Ale miałam całkowicie nie drożny a drugi częściowo. Ten częściowo poszedł 2x kontrastem, a drugi za pomocą mikronarzedzia.

    Drugim razem jak poszło za jednym razem, były lekko zapchane śluzem bo nie bolało i szybko poszło.

    preg.png
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 750 782

    Wysłany: 2 lutego 2023, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi110818 wrote:
    Nie będę owijać w bawełnę. Pierwszym razem mnie bolało strasznie, mimo ketonalu idącego w kroplówce. Ale miałam całkowicie nie drożny a drugi częściowo. Ten częściowo poszedł 2x kontrastem, a drugi za pomocą mikronarzedzia.

    Drugim razem jak poszło za jednym razem, były lekko zapchane śluzem bo nie bolało i szybko poszło.

    W jakim odstępie mialas drugi raz udraznianie ?
    Ja się zastanawiałam właśnie czy jesli nie uda się zajść w ciąże w przeciągu pół roku od udrazniania to czy mozna zrobić ponownie badanie, aby sprawdzić czy nadal są drożne i ewentualnie znów udroznic

    01.2023 zaczynamy starania 🤞
    12.2022 udrażnianie jajowodow - oba udrożnione 🙏🥳
    🩸okres 11 dni po odstawieniu leków. Nareszcie 🙏😅
    Odstawiam leki czekam na okres 😔
    9 dp progesteron 29 ng/ml, beta 4.2 mlU/ml.
    7dp Progesteron 24.8 ng/ml, beta 5.2 mIU/ml 😞
    7 dpt sikaniec negatywny😞
    20.10.22 3 dni po transferze prog 63.95 ng/ml
    10 2022 trudny transfer - czekam ✊
    Stop, hiperstymulacja 🥵
    Tylko 1 zarodek zamrożony w 7 dobie 4CC ❄
    05 2022 punkcja, 23 komórki, 10 zaplodnionych (6 z sukcesem)
    03 2022 start IVF protokół dlugi
  • Dzoana 27 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) jestem tu nowa, po krotce opiszę też naszą historię..
    Staramy się z mężem o maleństwo 2 i pół roku, bezskutecznie..
    Po roku pierwsze badania, ogólne, lekarka kazała się nie martwić ponieważ mąż pracuje za granicą i może nie zawsze udało się nam wstrzelić w dany cykl (chociaż cykle mam regularne i raczej staraliśmy się współżyć w okresie płodnym-maz co weekend w domu).
    Zmieniłam lekarza przy którym czułam się zaopiekowana, od razu kazał zrobić szereg badań, wyszła mi za wysoka prolaktyna, udało się ją bromkiem wyrównać. Później badania przed drożnością i znów problem bo wykryto ureaplasme, z którą walczyliśmy 3 antybiotykami ale w końcu się udało :)
    W zeszłym tygodniu badanie drożności przez które kontrast nie przedostawal się i lekarz stwierdził podejrzenie niedrożności obu jajowodów.. 😔
    W marcu lub kwietniu laparoskopia. Podobno w ponad 80 % udaje się udrożnić jajowody.. lekarz powiedział że może pod narkoza będzie łatwiej, sama nie wiem co myśleć...
    Może macie jakieś rady, lub informacje że wam się udało?

  • Oczekującanacud Debiutantka
    Postów: 12 5

    Wysłany: 6 lutego 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana 27 wrote:
    Czesc dziewczyny :) jestem tu nowa, po krotce opiszę też naszą historię..
    Staramy się z mężem o maleństwo 2 i pół roku, bezskutecznie..
    Po roku pierwsze badania, ogólne, lekarka kazała się nie martwić ponieważ mąż pracuje za granicą i może nie zawsze udało się nam wstrzelić w dany cykl (chociaż cykle mam regularne i raczej staraliśmy się współżyć w okresie płodnym-maz co weekend w domu).
    Zmieniłam lekarza przy którym czułam się zaopiekowana, od razu kazał zrobić szereg badań, wyszła mi za wysoka prolaktyna, udało się ją bromkiem wyrównać. Później badania przed drożnością i znów problem bo wykryto ureaplasme, z którą walczyliśmy 3 antybiotykami ale w końcu się udało :)
    W zeszłym tygodniu badanie drożności przez które kontrast nie przedostawal się i lekarz stwierdził podejrzenie niedrożności obu jajowodów.. 😔
    W marcu lub kwietniu laparoskopia. Podobno w ponad 80 % udaje się udrożnić jajowody.. lekarz powiedział że może pod narkoza będzie łatwiej, sama nie wiem co myśleć...
    Może macie jakieś rady, lub informacje że wam się udało?
    Hej, miałam robiona drożność podczas laparoskopii i histeroskopii ale sie nie udało bo nie mają takich cienkich narzędzi. Ostatecznie drożność udało się przywrócić dzięki dr Pyra.
    O ile mam już zdrozne jajowody to pojawiają się kolejne problemy, które zwalczam już prawie rok...

    Oby u Ciebie po uzyskaniu drożności było już że zgorki 💪🙂

  • chudap Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 6 lutego 2023, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana 27 wrote:
    Czesc dziewczyny :) jestem tu nowa, po krotce opiszę też naszą historię..
    Staramy się z mężem o maleństwo 2 i pół roku, bezskutecznie..
    Po roku pierwsze badania, ogólne, lekarka kazała się nie martwić ponieważ mąż pracuje za granicą i może nie zawsze udało się nam wstrzelić w dany cykl (chociaż cykle mam regularne i raczej staraliśmy się współżyć w okresie płodnym-maz co weekend w domu).
    Zmieniłam lekarza przy którym czułam się zaopiekowana, od razu kazał zrobić szereg badań, wyszła mi za wysoka prolaktyna, udało się ją bromkiem wyrównać. Później badania przed drożnością i znów problem bo wykryto ureaplasme, z którą walczyliśmy 3 antybiotykami ale w końcu się udało :)
    W zeszłym tygodniu badanie drożności przez które kontrast nie przedostawal się i lekarz stwierdził podejrzenie niedrożności obu jajowodów.. 😔
    W marcu lub kwietniu laparoskopia. Podobno w ponad 80 % udaje się udrożnić jajowody.. lekarz powiedział że może pod narkoza będzie łatwiej, sama nie wiem co myśleć...
    Może macie jakieś rady, lub informacje że wam się udało?
    Hej, u mnie podczas laparoskopii nie udało się udrożnić, natomiast w Lublinie dr Pyra i dr Zych dali radę 💪💪

    ♀️37 l.
    12.2019 laparoskopia diagnostyczna- brak drożności jajowodów
    09.2022 HSG w Lublinie - pełna drożność obu jajowodów
    02.2024 HSG w Lublinie - pełna drożność obu jajowodów, podanie lipidolu
    cykle regularne, potwierdzone owulacje
    pozostałe wyniki w normie
    01.24 IUI 1 ❌ lametta 2-6 dc 1x1
    03.24 IUI 2 ❌ lametta 2-6 dc 1x1
    04.24 lametta 3-7 dc 1x1
    ♂️36 l.
    badanie nasienia w normie
  • Takaja12 Autorytet
    Postów: 750 782

    Wysłany: 7 lutego 2023, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana 27 wrote:
    Czesc dziewczyny :) jestem tu nowa, po krotce opiszę też naszą historię..
    Staramy się z mężem o maleństwo 2 i pół roku, bezskutecznie..
    Po roku pierwsze badania, ogólne, lekarka kazała się nie martwić ponieważ mąż pracuje za granicą i może nie zawsze udało się nam wstrzelić w dany cykl (chociaż cykle mam regularne i raczej staraliśmy się współżyć w okresie płodnym-maz co weekend w domu).
    Zmieniłam lekarza przy którym czułam się zaopiekowana, od razu kazał zrobić szereg badań, wyszła mi za wysoka prolaktyna, udało się ją bromkiem wyrównać. Później badania przed drożnością i znów problem bo wykryto ureaplasme, z którą walczyliśmy 3 antybiotykami ale w końcu się udało :)
    W zeszłym tygodniu badanie drożności przez które kontrast nie przedostawal się i lekarz stwierdził podejrzenie niedrożności obu jajowodów.. 😔
    W marcu lub kwietniu laparoskopia. Podobno w ponad 80 % udaje się udrożnić jajowody.. lekarz powiedział że może pod narkoza będzie łatwiej, sama nie wiem co myśleć...
    Może macie jakieś rady, lub informacje że wam się udało?


    Cześć, ja podczas laparoskopii właśnie miałam stwierdzona niedrożność i lekarze powiedzieli tylko invitro. Jedną procedurę mamy za sobą niestety nieudaną. Na całe szczęście dowiedziałam się o dr. Zych i dr. Pyra w Lublinie którzy udrożnili oba moje jajowody 😊 obecnie staramy się naturalnie 🤞
    Myślę że spróbowałabym badania drożności w Lublinie przed laparoskopia, bo od razu mogą w razie czego spróbować udroznic, ale to najlepiej skonsultować z dr. Zych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 09:39

    01.2023 zaczynamy starania 🤞
    12.2022 udrażnianie jajowodow - oba udrożnione 🙏🥳
    🩸okres 11 dni po odstawieniu leków. Nareszcie 🙏😅
    Odstawiam leki czekam na okres 😔
    9 dp progesteron 29 ng/ml, beta 4.2 mlU/ml.
    7dp Progesteron 24.8 ng/ml, beta 5.2 mIU/ml 😞
    7 dpt sikaniec negatywny😞
    20.10.22 3 dni po transferze prog 63.95 ng/ml
    10 2022 trudny transfer - czekam ✊
    Stop, hiperstymulacja 🥵
    Tylko 1 zarodek zamrożony w 7 dobie 4CC ❄
    05 2022 punkcja, 23 komórki, 10 zaplodnionych (6 z sukcesem)
    03 2022 start IVF protokół dlugi
  • Dzoana 27 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co to za metoda która udrażnia dr Zych?
    Czym to się różni od badania HyCoSy?
    Lub laparoskopi?

  • chudap Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana 27 wrote:
    To co to za metoda która udrażnia dr Zych?
    Czym to się różni od badania HyCoSy?
    Lub laparoskopi?
    Tutaj masz wszystko opisane:
    https://krzysztofpyra.pl/udraznianie-jajowodow

    ♀️37 l.
    12.2019 laparoskopia diagnostyczna- brak drożności jajowodów
    09.2022 HSG w Lublinie - pełna drożność obu jajowodów
    02.2024 HSG w Lublinie - pełna drożność obu jajowodów, podanie lipidolu
    cykle regularne, potwierdzone owulacje
    pozostałe wyniki w normie
    01.24 IUI 1 ❌ lametta 2-6 dc 1x1
    03.24 IUI 2 ❌ lametta 2-6 dc 1x1
    04.24 lametta 3-7 dc 1x1
    ♂️36 l.
    badanie nasienia w normie
  • Dzoana 27 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 15 czerwca 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem tu ponownie po zabiegu laparoskopi. Niestety usłyszałam że nie udało się udrożnić. W poniedziałek mam wizytę kontrolną i zdejmowanie szwów to dokładnie dopytam dlaczego. Lekarz prowadzący powiedział że da nam namiary na klinikę niepłodności w Krakowie. Narazie nie mam siły myśleć jeszcze o invitro. Zamówiłam zioła do picia ojca Klimuszko na zrosty i plastry borowinowe. Może za jakiś czas pomyślę o zabiegu w Lublinie.. są tu jakieś dziewczyny którym udało się zajść w ciąże po udrożnieniu jajowodów w tej klinice?

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ