X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera co wchodzi w skład Sroki? A po cholerę jest apteka i tam wsio kopiuje, co? :D :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 23:04

    sara_nar, weronika86 lubią tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Punkt 12 :D

    12. ZIOŁA OJCA SROKI
    Mieszanka przeznaczona jest dla pań mających problemy z płodnością o różnym podłożu, między innymi wywołaną niedoczynnością ciałka żółtego, brakiem owulacji, krótką fazą poowulacyjną, zbyt wysokim poziomem prolaktyny.
    Zioła te leczą również niedoczynność tarczycy, brak równowagi hormonalnej, nieregularne miesiączkowanie, zaburzenie emocjonalne przed miesiączka i w czasie menopauzy .

    Przepis na napar z tej mieszanki ziół jest bardzo prosty, w tym jego dodatkowy geniusz, i nie ma potrzeby go po swojemu udoskonalać.
    W swoich poradnikach ojciec Sroka pisze, żeby łyżeczkę tych ziół sypać na szklankę wrzątku, przykryć i po pół godzinie przecedzić , wypić powoli, nie duszkiem, koniecznie przed snem - wieczorem, kiedy organizm w sposób najbardziej efektywny można stymulować w kwestiach hormonalnych.
    Z obserwacji wielu z nas wynika, że najlepiej sprawdza się picie tych ziół od początku cyklu- czyli od pierwszego dnia miesiączki.

    Oryginalny Sroka to:

    ebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
    koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
    macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
    pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
    dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
    rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
    ruta {Herba Rutae} 20gr
    nagietek {Calendulae flos} 20gr
    nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
    Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny.
    Pić szklankę odwaru przed snem.
    mieszankę nr 3 można pić na dwa sposoby :
    1. całe 3 cykle i potem chociaż jeden cykl przerwy lub
    2. pić tylko do owu (jeśli jest pewnosć ze owu była) i potem nic nie pić lub pić zioła na II fazę (w przypadku problemów z progesteronem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 23:05

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja.
    @ tydzień się spóźnia i nie wiem jak tu ją odczarować żeby przyszła.
    Czuję się wyjechana M. mnie zajeździł.
    Różnica wieku to 12 lat. Więc pierwszej młodości mój M. nie jest, za to mało używany.
    Heh ojciec alkoholik, skąd ja to znam. Drugi tydzień dodzwonić się do niego nie mogę ;/
    Teść też , ale odkąd wykryli u niego tętnika na aorcie pełna abstynencja.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj jest równie młody jak ja :P

    weronika86, sara_nar lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Iwcia77 zaczelas sie starac o malenstwo w tym samym czasie jak ja , my tez walczymy od sierpnia 2013, u mnie w pierwszym cyklu zaskoczylo ale tylko na chwile...

    no od sierpnia bez spinki, na luzie...ale jak w listopadzie zaczelismy codziennie w okres plodny i dupa, grudzien tak samo to w styczniu juz do doktora polecialam, bo pomysalalm ze cos jest na rzeczy...

    miejmy nadzieje ze niebawem razem bedziemy w ciazy chodzic i ja przezywac :D

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 25 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Wiesz te bujne ksztalty ;D nawet po 13 latach wstal i padl :) to sie nazywa- szybi seks i SLEEP MODE, ktory sie wlacza faetowi po seksie :) czyli lulu :D

    hahahah :D sleep mode - dobre:) a ty jestes online :) mode :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 26 marca 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnica to 23 l. :-D
    Ale jest pięknie!
    Cudownie! Pełna satysfakcja!
    I stoi jak sosna bez znaczenia czy lato, zima, jesień czy wiosna! :-)

    Nie koniec moich nieszczęść.
    W. mnie z ranka woła żeby psy zamknąć a ja oki i lecę, tylko zanim zdążyłam otworzyć drzwi to już nogę wsyunęłam w biegu i jak załadowałam w nie trzema palcami od najmniejszego poczynając u lewej stopy aż mi łzy stanęły w oczach.


    Matko Polko to już jest na prawdę niemożliwe! Powiedziałam, że idę do łóżka na cały dzień do W. to zaczął się śiać aleteż zaczyna już uważać, że to jakiś urok :-D

    Krwawienie odrobinę mniejsze po nocy...biorę dalej to przymiotno kanadyjskie.

    weronika86, kiti, sara_nar lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 26 marca 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zamarzły mi hortensje!!!!!!! W. mi rano powiedział: Czułem wczoraj ten mróz, że idzie, nie powiedziałem Ci?!

    No proszę, proszę, proszę, ja już będę grzeczna! JA JUŻ NIE CHCĘ PECHA!

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej co slychac ? widzialam ze jak ja sobie wczoraj poszlam to werka przyszla noe nie ladnie wera nei ladnie !!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Od razu po @ silne objawy płodności i odczuwalna praca jajników, ciut szybsza owulka, dużo śluzu płodnego i bardzo silny ból owulacyjny. Ogólnie nie mam problemów z owulacją ale dong podkręcił wszystko na 200%. Boże mam nadzieję, że z tego nie będzie bliźniaków(dong+castagnus)!!!
    Zielarka, Ty chwalisz sobie castangusa prawda?
    Ja chcę zaczać w tym cyklu, powiedz mi jak go stosujesz - czy można po owulce? Łyka się od 1dc? Jaki dokładnie masz - ten herbapolu?

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    Hej co slychac ? widzialam ze jak ja sobie wczoraj poszlam to werka przyszla noe nie ladnie wera nei ladnie !!
    Bo dostalam esa jak bylam z malym w miescie, wrocilam szybciuusko :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety mimo cudnego wykresu dziś potop.
    Owulka była w 15dc, fl 13 dni więc juz blisko ideału jestem :)
    Zaczęłam z mleczkiem pszczelim, zastanawiam się czy jechać dalej na ziółkach 1 faza, czy może Srokę...
    Pomóżcie mi wymyśleć jakiś plan :)
    Przypominam moje problem:
    - dopiero co zakonczone karmienie piersią - piersi bolące, mrowiące, ale zeby pokarm polciał muszę się namiętosić (ale staram się tego nie robić)
    - mało śluzu płodnego
    - późna owulka (ok18-20dc), niezbyt imponująca fl max 12 dni (chociaż akurat z tym było już ok w poprzednim cyklu)
    - słaby i powolny wzrost temp po owulce

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju no to teraz chyba już mój sposób tylko Ci został :P

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera jaka zajebiaszcza owulka !! juhu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzis spadek. mimo branai luteiny;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pikolę powyskakiwały mi syfy takie podskórne....ała!!!!! Aga a to mi musi ktoś zrobić, czy mogę sama? Ale ja ja sobie zliżę hahahahaha

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    U mnie niestety mimo cudnego wykresu dziś potop.
    Owulka była w 15dc, fl 13 dni więc juz blisko ideału jestem :)
    Zaczęłam z mleczkiem pszczelim, zastanawiam się czy jechać dalej na ziółkach 1 faza, czy może Srokę...
    Pomóżcie mi wymyśleć jakiś plan :)
    Przypominam moje problem:
    - dopiero co zakonczone karmienie piersią - piersi bolące, mrowiące, ale zeby pokarm polciał muszę się namiętosić (ale staram się tego nie robić)
    - mało śluzu płodnego
    - późna owulka (ok18-20dc), niezbyt imponująca fl max 12 dni (chociaż akurat z tym było już ok w poprzednim cyklu)
    - słaby i powolny wzrost temp po owulce

    Moze sprobuj ten castagnus faktycznie? ja bardzo go nie lubie jak dziewczyny biora bez badan bo moze namieszac ale jesli masz podwyzszona prolaktyne to wez, moze akurat sie uda.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    wera jaka zajebiaszcza owulka !! juhu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D
    Nie jestem tego taka pewna, zobacze jutrzejsza tempke. Budzilam sie w nocy i strasznie nagrzalam w pokoju, zobaczymy jutro chociaz nawet w nagrzanym pokoju nie powinno byc wiecej niz 36.5 ale nie chce sobie robic nadziei. Jajcor pikal w nocy dlatego sie budzilam wlasnie ( przebudzalam, ale nie wstawalam)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Ja pikolę powyskakiwały mi syfy takie podskórne....ała!!!!! Aga a to mi musi ktoś zrobić, czy mogę sama? Ale ja ja sobie zliżę hahahahaha

    Jej u ciebie jak nie urok to sraczka! bede za 20min bo musze do szkoly malego zaiwzc :(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wera ja wierze ze to owulka.
    czekamy :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ