X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 26 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    a bicze, latexy i inne pierdulki ? wibrujace patyki? sa medyczne schorzenia cechujace sie brakiem popytu u kobiety, chyba ze wam sie cos nie uklada.


    dzieki wielkie werka, u nas wszystko ok, chora, anemiczna, depresyjna itd też niby nie jestem, ale kochana cynka już sobie zakupiłam a dzisiaj idę po resztę i może starego dzisiaj szturchnę chociaż raz :)

    staraczka24, weronika86 lubią tę wiadomość

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe123 wrote:
    Zielarka, Ty chwalisz sobie castangusa prawda?
    Ja chcę zaczać w tym cyklu, powiedz mi jak go stosujesz - czy można po owulce? Łyka się od 1dc? Jaki dokładnie masz - ten herbapolu?
    Chwalę sobie :D raz na jakiś czas robię sobie trzy cyklową kurację, biorę nieprzerwanie przez 90 dni. Najłatwiej zacząć od 1 dc, ale chyba można w każdym momencie. Biorę dwie tabletki dziennie Castagnusa z Herbapolu.

    FITop1.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WERONIKA a co moze oznaczac szyjka STS ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 wrote:
    WERONIKA a co moze oznaczac szyjka STS ?
    jest po owuli albo SSIJ TO SZYBCIEJ :)

    staraczka24 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    jest po owuli albo SSIJ TO SZYBCIEJ :)
    SSIJ ? :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czemu ale mam wrazenie ze jednak dupa blada wyjdzie z mojego cyklu ! wera zrob cos !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech ktos mna otrzasnie ! zaczelam robic liste zakupow i znalazly sie na niej testy ciazowe :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WSTAWAC SPIOCHY !!!! staraczka przyszla to wsyzsktie poszly ! ja wam dam ! zaczaruje was wy niewdziecznice :D:)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju priva masz z tym lizaniem hahah :P

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Jeju priva masz z tym lizaniem hahah :P
    co tam ? widze zen ie mierzysz tempki, tez mysle o tym zeby przestac.. az do terminu @ ktorej nie bedzie ! :P

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka ja już o 8 na budownie byłam :D Ekipa weszła, dzieje się :D I teraz powinno być hop w 4 na nowy dom :D

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mierzę, bo kosztuje mnie to za dużo nerwow niestety :(
    Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu. Choć pewnie ok 10 dpo będzie korcić haa

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    Chwalę sobie :D raz na jakiś czas robię sobie trzy cyklową kurację, biorę nieprzerwanie przez 90 dni. Najłatwiej zacząć od 1 dc, ale chyba można w każdym momencie. Biorę dwie tabletki dziennie Castagnusa z Herbapolu.
    Dzięki kochana. A bierzesz 2 tabl bo masz więcej niż 60kg czy po prostu tak? Przepraszam, za niedyskretne pytanie ;)
    A w ogóle to przeczytałam ciekawą rzecz o casta, która mnie zniechęciła na maxa! otóż w mniejszych dawkach on właśnie podwyższa prolaktynę i poprawia laktację... a te niższe dawki to do 120mg/dziennie. A wyższe to od UWAGA!!! 480mg/dziennie!!! I bądź tu mądry, Castagnus z herbapolu ma 45mg w tabletce.
    Mniejsze dawki niby podwyższają prolaktynę i progesteron, obniżają estrogeny.
    Chyba zostanę przy szałwi jednak i B6.
    Kurcze no, a napaliłam się na casta.

    http://www.aafp.org/afp/2005/0901/p821.html
    Quote:
    Chasteberry’s therapeutic effects are attributed to its indirect effects on various hormones, especially prolactin and progesterone. This hormonal effect appears to be dose-dependent: low doses of extract have resulted in decreased estrogen levels and increased progesterone and prolactin levels, possibly caused by an inhibition of the release of follicle-stimulating hormone (FSH) and stimulation of luteinizing hormone (LH) levels.4,7,12 However, in some studies of persons receiving higher doses, FSH and LH levels remained unchanged,4,10,12 while prolactin release was decreased.4,12 These effects may explain why lower doses of the herb might stimulate breast milk production, whereas higher doses seem to have the opposite effect.
    (...)
    LACTATION AND LIBIDO
    There is insufficient evidence to support chasteberry’s traditional use to enhance breast milk production (i.e., as a galactagogue). Some evidence suggests that low doses might increase milk production in women who are lactating.4,7 A small study12 involving 20 healthy men showed increased prolactin levels in those receiving a low dose of chasteberry (120 mg per day) but a decrease of prolactin secretion with higher doses (480 mg per day).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 10:52

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to korcenie jest najgorsze..l; ja wcvzoraj zrobilam test - glupek ze mnie :D - ale chcialam go zuzyc zeby mnei nei korcil :D

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupek to mało powiedziane haha

    staraczka24 lubi tę wiadomość

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Głupek to mało powiedziane haha
    hahha no.
    tak sie zastanawiam ile jeszcze Ci u gory kaza nam czekac na dzieciatko :(

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 26 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronike znwou wcielo ;/

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Staraczka ja już o 8 na budownie byłam :D Ekipa weszła, dzieje się :D I teraz powinno być hop w 4 na nowy dom :D
    Aga, budujecie się? Ale super, my powoli oglądamy ogłoszenia z działeczkami dopiero. Aga, mi się kojarzy że wspominałaś coś że po zbyt dużych dawkach B6 się źle czułaś. Ty Albo Ania. Ja właśnie łyknęłam dziś pierwszy raz 100mg i mam jakies dziwne mrowienia w rekach i nogach... to minie jak sie przyzwyczaję? Czy muszę jednak zmniejszyć dawkę?

    Kochane] doradźcie mi coś plizzz. Ja świruję bo nie mogę sobie jakiegoś rozsądnego planu wymyśleć na ten cykl. Casta chyba nie będę brała z racji tego co napisałam powyżej bo będzie to bez sensu w zalecanych dawkach (45mg). A 10 tabletek się nie odważę. Chcę działać delikatnie bo wydaje mi się, że poprzedni cykl był już dobry, nie chcę namieszać. Ale zarazem COŚ chcę robić :)

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny weronika gdzies pisala zeby wziasc 8 tabletek donga w 4 dni tzn po 2 dziennie. a można wziaść po4 w 2 dni?

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 26 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lithe ja jakiś rok temu bralam castagnusa i ładnie wyrównał mi cykle ale odstawiłam i znów cykle były dłuższe, zbadałam prl po 2 miesiącach i była wysoka, obecnie biore bromka.

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ