X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo super mnie Pan własnie napisał że zostały wysłane jupi :))

    Ania1986 a jak te ziółka w smaku znośne? Pijesz sama czy z men-em?

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio znalazlam w necie urzadzonko ovacue i tak mnie to kusi...
    Bada sline i wyznacza dni plodne. Jest jeszcze sonda docipkowa ktora wyznacza ovu na rowni z usg....i moga laski stosowac ktore maja zaburzenia miesiaczkowania i pco...
    Wiecie cos na ten temat???? :)))

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora88 wrote:
    Ostatnio znalazlam w necie urzadzonko ovacue i tak mnie to kusi...
    Bada sline i wyznacza dni plodne. Jest jeszcze sonda docipkowa ktora wyznacza ovu na rowni z usg....i moga laski stosowac ktore maja zaburzenia miesiaczkowania i pco...
    Wiecie cos na ten temat???? :)))
    dora dawali linka do tego;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    ooo super mnie Pan własnie napisał że zostały wysłane jupi :))

    Ania1986 a jak te ziółka w smaku znośne? Pijesz sama czy z men-em?
    mi spakują, napewno nie sa gorzkie taki hmm.. rumiankowy, moze dziurawcowy smak ma, tak ja pije z moim mezem codziennie wieczorkiem przed snem;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora juz nalazłam, matko jakie to drogie!! opłaca Ci sie to kupowac? taniej i przede wszystkim PEWNIEJ Ci wyjdzie monitoring u gina:)

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    dora dawali linka do tego;)
    Www.ovacue.com
    Lub pl www.ovacue.com.pl tylko teraz patrzylam to blad serweru

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak tak bede chodzic do gina i za kazda wizyte 30€ mam puscic a nie wiadomo ile razy bede to i urzadzenie sie zwroci....

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale takie urzadzenie nie daje Ci takiej pewnosci jak monitoring i opinia lekarza, jak dla mnie to strata kasy, no ale decyzja należy do Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 22:33

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esotiq wrote:
    Napisałam posta na innym wątku, ale chyba nikt tam nie zagląda, więc go skopiuję tutaj :)

    Hejo :) Dziewczyny, a jak soja działa na wasze endometrium? Ja jadłam ją właśnie na jego poprawę i jadłam prażone nasiona soi, które sama zrobiłam.

    "Prażone nasiona soi i mąka sojowa, stanowią produkty żywnościowe o największej zawartości izoflawonow:130-170 mg/100 g."

    Zjadłam tego jakieś 300g w pierwszej fazie cyklu i endometrium wyrosło do 13,5 mm (15dc), a ostatnio w 27dc miało 5mm. Byłam stymulowana clo i ovi, więc nie wiem czy soja miała jakiś wpływ u mnie na jajeczka.

    Esotiq powiem tak...lepiej lykac soje tylko 4 dni w cyklu, w jedzeniu ciezko wyczuc dawke i soja bardzo moze namieszac w plodnosci jesli jadasz caly cykl. Ania1986 paskudnie sie odbija co? popijaj szklanka mleka to nie bedzie sie odbijac. Dziewczyny te, ktore maja normalne owulki ( jak ania1986 lub lithe) nie beirzcie duzo donga! Wezcie sobie po 1 tabletce przez 4 dni i przestancie brac, owulka ma sie pojawic do 5 dni po ostatniej dawce, nie przesadzajcie!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    hej Baby Jagi :D nie moge znalezc forum dotyczacego octu jablkowego...dzis nabylam droga kupna i nie wiem w jakiej proporcji mam go rozrobic...napiszecie mi szybka sciagawke? dziekuje piknie :)

    Iwcia powinno sie pic dwie malutkie lyzeczki octu jablkowego na szklanke wody, 3 razy dziennie przed kazdym wiekszym posilkiem ( przed sniadaniem na czco, przed obiadem i przed kolacja). Zanim sie przyzwyczaisc do smaku ( chyba ze nie bedzie ci przeszkadzal) to wez 2 lyzeczki na butelke 1.5l wody i popijaj bardzo duzo w ciagu dnia. Witam wszystkie nowe dziewczyny u nas :D dopiero nadrabiam zaleglosci :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kurcze puki co zero skutkow ubocznych :D na odbiajnia znalazlam sposob (metowa guma do zucia) i jakos tak dziwnie bo po godzine od wzieciu zaczely mnie jajniki kluc, i tak jakbym sie ożywiła ;P

    Ania czyli dziala, jajniki pracuja szybko po dongu i wlasnie dlatego, ze pobudza, nie powinno sie brac ostatniej dawki pozniej niz o 17.00...dzieczyny blagam nie bierzcie wiecej...te z owulka 1 dziennie, te bez 2 dziennie przez 4 dni...jesli tym bez owulek po 2 dziennie po uplywie 5 dni od ostatniej dawki donga nie bedzie owulacji to wezmiecie wiecej ale nie ladujcie takich dawek od razu bo nie wiecie jak sie bedziecie czuly! on przyspiesza krazenie krwi i obniza cukier...pierwszy raz jak go wzielam az 6 tabletek w jeden dzien to myslalm ze zejde bo jeszcze kawy sie napilam do tego...staraczka i aga to sa przypadki, ktore znaja swoj organizm i wiedza co robia ale startujace dziewczyny nie probowac tego!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak ja jestem to czarownice na miotlach wylecialy w pizdu :D jak mnie nie ma to po 3 strony pisza! a nic wsiadam na miotle zaraz i polece do Polski wam w dupy nakopie...raczej wroce przed 8.30 rano nie? hahahha oj jajcor cos bolu i brzusio i plecki....oj oj oj :D a szyjka juz u mnie zamknieta i sucho :)

    jeju, iwcia77, sara_nar lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 marca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzylam tempke teraz i jestem wkurwiona na maksa...jednak dzisiajsza tempka byla zaburzona, owulki nie bylo:(

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 26 marca 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wera koniec z obserwacjami...mierzysz tempkę co drugi dzień od jutra a spróbuj paluchy do Gertrudy zbliżyć! Pourywam! Zajedziesz się psychicznie kochana tymi domysłami.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 27 marca 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    No jak ja jestem to czarownice na miotlach wylecialy w pizdu :D jak mnie nie ma to po 3 strony pisza! a nic wsiadam na miotle zaraz i polece do Polski wam w dupy nakopie...raczej wroce przed 8.30 rano nie? hahahha oj jajcor cos bolu i brzusio i plecki....oj oj oj :D a szyjka juz u mnie zamknieta i sucho :)
    no to w polandii tym kopaniem dupska tak sie zmeczysz, ze do mnie nie dolecisz z braku sil :) bo za daleko :D ale moze masz miotle elektryczna to lepiej ide dupsko cebula nasmarowac :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 27 marca 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Zmierzylam tempke teraz i jestem wkurwiona na maksa...jednak dzisiajsza tempka byla zaburzona, owulki nie bylo:(


    E bedzie dobrzxe nie w tym cyklu to w nastepnym

    A jak byście okiem na mój wykres spojrzały bo @ się spóźnia objawów brak a test z wczoraj negatywny, co ja mam myśleć... pómóżcie świeżynce... plis

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    E bedzie dobrzxe nie w tym cyklu to w nastepnym

    A jak byście okiem na mój wykres spojrzały bo @ się spóźnia objawów brak a test z wczoraj negatywny, co ja mam myśleć... pómóżcie świeżynce... plis

    Bedzie dobrze? andi to jest 29 miesiac! raczej juz nie bedzie nigdy. Miezrze co drugi dzien.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ave, dzien zaczelam zamiast kawusia to koktailem z octu...trzeba mu jaks nazwe egzotyczna wymislic to bedzie sie lepiej kojarzylo i spozywalo ( no wiecie caipirinha, caipiroska, sex on the beach, bloody mary, juz sa to teraz czas na nazwe dla naszego drineczka)

    lithe123, weronika86 lubią tę wiadomość

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANDI87 wrote:
    E bedzie dobrzxe nie w tym cyklu to w nastepnym

    A jak byście okiem na mój wykres spojrzały bo @ się spóźnia objawów brak a test z wczoraj negatywny, co ja mam myśleć... pómóżcie świeżynce... plis
    A może owulka źle wyznaczona? Z tempki lepiej pasuje 18dc.
    weronika86 wrote:
    Bedzie dobrze? andi to jest 29 miesiac! raczej juz nie bedzie nigdy. Miezrze co drugi dzien.
    :(:(:(
    Kochana, a masz mozliwość wybrać się gina na podgląd co tam się w jajniczkach naprodukowało?
    iwcia77 wrote:
    Ave, dzien zaczelam zamiast kawusia to koktailem z octu...trzeba mu jaks nazwe egzotyczna wymislic to bedzie sie lepiej kojarzylo i spozywalo ( no wiecie caipirinha, caipiroska, sex on the beach, bloody mary, juz sa to teraz czas na nazwe dla naszego drineczka)
    Sour bitch ;)
    Iwcia, i jak wrażenia? Masz jakiś dobry occik? Bo te ze zwykłego marketu, mocno oczyszczone są nic nie warte.

    Ja o ile wczoraj byłam pozytywnie nastawiona, to dziś przeczytałam komentarz jakiejś dziewczyny w ciąży o tescie obciążenia glukozą... że się spodziewała szaleństw w brzuszku a tu spokój. No i załapałam doła strasznego, bo mi się przypomniało - z moją Zośką było tak samo, przed badaniem spodzeiwałam się ze mi po takiej porcji glukozy brzuch rozniesie, w końcu szalała nawet po herbatce z miodem, a tymczasem nie raczyła nawet kopnąć :) Boże, jak ja za tym tęsknię. Czemu jak byłam w ciaży nie przeżywałam tego bardziej, nie cieszyłam się każdym dniem?? Traktowałam ciąze jako coś oczywistego, co mi się zwyczajnie należy.

    Dziewczyny opowiedzcie coś więcej o sobie :) Czy któraś z Was jest tak jak ja po 30 (kończę pod koniec roku 31). Pracujecie, uczycie się?
    Miłego dzionka kochane!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 08:46

    weronika86 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam problem!
    od tego cyklu zaczęłam z mężem pić zioła o.sroki nr 3. wczoraj w 8 dniu cyklu miałam plamienie! cykle mam przeważnie 28 dniowe +/-2 dni i pierwszy raz w moim życiu zdarzyło mi się plamienie. najpierw zaczęły boleć mnie jajniki (to nie były bóle owulacyjne czy menstruacyjne) a potem patrzę i ta krew.
    czy któraś tak miała i jak należy postąpić w tej sytuacji? czy to normalne?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ