X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i werke wcielo..

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • kiti Autorytet
    Postów: 2171 4230

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) dziewczęta wziełam wczoraj 4 dongi bo się dobrze po nich czułam, dziś też wezme w sumie 4, mam brac je jeszcze przez kolejne dni?

    Amelka <3
    201509114956.png
    Aleksander <3
    ex2bi09k0ms1b5pi.png
    Nasz Aniołek * 11tc (21.04. -02.07.2016)
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Czarownice :-)

    U mnie temperatura nie chce wskoczyc, za nic :-(. Trzyma sie na stałym poziomie.
    Moze chwilowo się wstrzymam z jej mierzeniem. Skoro temperatura sie nie wspina na wyzyny to zafudowałam sobie bardzo smaczny obiadek i zdrowy koktaj...pycha, pycha. Mam ochote zrobic sobie jeszcze jakis deser: mam truskawki, malinki i borówki amerykańskie, ale to troszke póżniej.

    Zielarka - polecam Ci MACE pić z wszelakimi koktajlami, lepiej to smakuje. Nie czuc tak tego dziwnego smaku.

    Dziewczyny co możecie polecic naturalnego na prztszłośc na wzrost progesteronu? Wydaje mi sie, ze mam niski wiec teperatura nie chce sie ruszyc. Byc moze sie myle.

    Ktos wspomniał, ze po ziółkach Sroki miał jakies plamienia w środku cyklu. U mnie tez sie dzis cos pokazalo czerwonego, ale nie jest to takie straszne i nie nie mam czym sie martwic. Choc z takim czyms spotkałam sie pierwszy raz. U mnie nie istnieje takie cos jak plamienie sród cykliczne, nie wiem nawet co to takiego.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to mozliwe zeby dong mi co z owulka namieszal? czulam ze sie zbliza na testach kreska robila sie coraz ciemniejsza a dzis tempka w gore i na tescie tylko cien kreski, jestem osoba ktora ma bol owulacyjny a wiec nie mozliwe jest to ze ona juz byla, jestem załamana ;( bo jak to bedzie cykl bez owulki to znow bede musiala wrocic do clo ;(

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania spokojnie ! ja przy dongu tez nei czulam prawie w ogole owulki !!

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja mam takie bole ze po scianach chodze, to raczej tak czy siak bym cos poczula:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wercia to jak dostane teraz @ 5-6.04 to po ptakach będzie? ;/

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Zielarka - polecam Ci MACE pić z wszelakimi koktajlami, lepiej to smakuje. Nie czuc tak tego dziwnego smaku.
    Próbowałam, mieszałam ją z moim ulubionych koktajlem z mango...po czym nie mogłam go już pic ;)
    U mnie najlepszy sposób to łyżeczka w szklance wody i duszkiem trzy razy dziennie.

    Jakąś załamke mam, nie wierzę, że sie uda w tym cyklu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2014, 17:35

    FITop1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja w tym mies też nie miałam bóli, a owulka była. Poprzednio z bólu umierałam podczas <3, a teraz w owulkę nic a nic. A owlka na pewno była :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus myslisz ze to dzieki dongowi nie bylo boli? ale Tobie przynajmiej testy wyszly poz.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zioła kupiłam na allegro, ale to nie była jakaś oficjalna strona. koleżanka z ovu pisała,że sprzeda swoje zioła i ja je odkupiłam. ona nie brała, bo nie chciała mieszać z innymi. ja wolałam przez allegro od niej kupić, bo bezpieczniej z przesłaniem kasy itp.
    zioła w smaku były bardzo dobre, nie gorzkie jak niektórzy piszą.
    nadal nie wiem jakie zaburzenia u mnie były, że aż krwawienie takie jak @ dostałam. może na 2 szklanki (piłam z mężem) powinnam zamiast 2 łyżeczek tylko jedną brać i byłoby dobrze.
    myślę, że po prostu mam ogromnego pecha i nic mi nie wychodzi...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję wszystkim za zainteresowanie i niech to będzie przestrogą dla innych, nic nie przychodzi łatwo, lepiej się namęczyć czasami a nie tak jak ja iść na łatwiznę. (choć nie wiem, czy jakbym kupiła u zielarza, to nie miałabym takiego samego efektu...)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 31 marca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    W takim razie zakupuję, będę M. okładać na jego bolące mięśnie i plecy.
    Czytałam też, że można podgrzać `błotko` i robić tzw. nasiadówki. Może coś się ruszy :)

    Kochana! Najlepiej kupić plastry w aptece 6 plastrów około 14 zł. Rozcinasz na pół plaster zabezpieczasz folia co by się nie rozwaliło, wkładasz do gara z podgrzana wodą i czekasz aż się nagrzeje. Taki gorący parzący, przykładasz na podbrzusze i jajniki. Pod kocyk i najlepiej jeszcze na to podusię elektryczną, i tak min.20 min leżysz i się relaksujesz :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania a jak wyglądał najciemniejszy test owu u Ciebie? Wrzuć fotę :) Może po prostu nie wyłapałaś piku lh?

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    zioła w smaku były bardzo dobre, nie gorzkie jak niektórzy piszą.
    nadal nie wiem jakie zaburzenia u mnie były, że aż krwawienie takie jak @ dostałam. może na 2 szklanki (piłam z mężem) powinnam zamiast 2 łyżeczek tylko jedną brać i byłoby dobrze.
    myślę, że po prostu mam ogromnego pecha i nic mi nie wychodzi...

    Moze własnie zaszkodziła Ci ich nadmierna ilosc <2 łyżeczki to za duzo>. Zioła Ojca Sroki pije sie 1 łyżeczkę na szklanke i parzy 30 min pod przykryciem, odcedza i pije sie je przed snem.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki. pijac ziola o.sroki mialyscie jakies przeboje zoladkowe??? ja mam dramat doslownie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Ania a jak wyglądał najciemniejszy test owu u Ciebie? Wrzuć fotę :) Może po prostu nie wyłapałaś piku lh?
    Nie kochana im to jeszcze trochę brakowało z jakieś 2-3tony do tej drugiej kreski,szkoda że wErki nie ma bo nie wiem co z dongiem czy odstawić 6dni już biorę,wczoraj się zamotalam i wzięłam 2 tab

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    hej kobietki. pijac ziola o.sroki mialyscie jakies przeboje zoladkowe??? ja mam dramat doslownie

    Mi póki co nic po nich nie jest.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam, nic sie nie działo. Nie parzcie ich za dużo, 1 mała łyżeczka wystarcza.

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jedna parze

‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ