X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez jem 6 miesiąc i norma nic się nie dzieje po tym u mnie, nawet nie chudłam tak jak gin mi mówili...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    ja tez jem 6 miesiąc i norma nic się nie dzieje po tym u mnie, nawet nie chudłam tak jak gin mi mówili...

    Czyli obstawiałabym, że nie działa na Ciebie raczej skoro nawet waga nie drgnęła. Nie mówiąc o oczekiwanym efekcie, a raczej jego braku. Są oczywiście dziewczyny, które "zaskoczyły" na tym, ale wiadomo, każdy organizm jest inny i co jednym pomaga to innym niekoniecznie musi... Niestety :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 15:47

    kis lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi dali na pco, jestem ciekawa czy w klinice dalej gin mi go przepisze i co tam zobaczy na usg
    a moze jak to nie pomaga to sa jakies zamienniki ??

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    mi dali na pco, jestem ciekawa czy w klinice dalej gin mi go przepisze i co tam zobaczy na usg
    a moze jak to nie pomaga to sa jakies zamienniki ??

    Mi w klinice nie dał.

    Tu masz zamienniki:
    http://www.doz.pl/leki/s2910-chlorowodorek_metforminy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 16:05

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Mi w klinice nie dał.

    Tu masz zamienniki:
    http://www.doz.pl/leki/s2910-chlorowodorek_metforminy


    dlaczego nie dal ?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    priv, nie będziemy zaśmiecać wątku :)

    kis lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi endo powiedzial ze metforminy nie daje sie kobietom ktore chca zajsc w ciaze- nie wiem czemu, ja chcialam zeby mi dal zebym mogla schudnac ale nie dal

    ktora mi powie czy od odnga sie przypadkiem nie tyje?przeciez to estrogeny-a estrogeny to kobiecy tluszczyk wytwarza?


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, ja metke wspominam źle. Nic nie moglam jeść. Nigdy więcej nie chce nawet o niej słyszeć.

    Ale mam pytanie. Biorę wiesiołka. W tamtym cyklu brałam, ale tylko pare dni przed owu, bo tak go kupiłam. W tym cyklu biorę go od początku. Zauważyłam coś nietypowego. Śluzu faktycznie jest więcej, jest dziś taki powiedzmy kremowo-wodnisty, nie całkiem przezroczysty, ale jest w nim dość sporo takich białych malutkich jakby "grudek". To normalne? Nic mnie nie piecze, nie swędzi, nie ma żadnego dyskomfortu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 17:05

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Nie wiem, ja metke wspominam źle. Nic nie moglam jeść. Nigdy więcej nie chce nawet o niej słyszeć.

    Ale mam pytanie. Biorę wiesiołka. W tamtym cyklu brałam, ale tylko pare dni przed owu, bo tak go kupiłam. W tym cyklu biorę go od początku. Zauważyłam coś nietypowego. Śluzu faktycznie jest więcej, jest dziś taki powiedzmy kremowo-wodnisty, nie całkiem przezroczysty, ale jest w nim dość sporo takich białych malutkich jakby "grudek". To normalne? Nic mnie nie piecze, nie swędzi, nie ma żadnego dyskomfortu.
    mialam identyko teraz-wlasnie taki bialawo gesty:(
    wole jednak siemie lniane- po nim mam bardziej przezroczysty,aczkolwiek i tak sadze ze wiecznie ten sluz jest zbyt gestny i kleisty zeby plemniory sie przez to przebily
    wiem wiem, pilam ohydny syropek- nie dziekuje, wiecej nie zdzierze


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    mialam identyko teraz-wlasnie taki bialawo gesty:(
    wole jednak siemie lniane- po nim mam bardziej przezroczysty,aczkolwiek i tak sadze ze wiecznie ten sluz jest zbyt gestny i kleisty zeby plemniory sie przez to przebily
    wiem wiem, pilam ohydny syropek- nie dziekuje, wiecej nie zdzierze

    Jaki syropek?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Jaki syropek?
    no ten rozrzedzajacy sluz gujazyl


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    no ten rozrzedzajacy sluz gujazyl

    Naprawdę taki paskudny? Nawet np taki - miętowy? http://www.doz.pl/apteka/p11039-Guajazyl_Mint_syrop_Espefa_125_mg__5_ml_160_ml_200_g

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Naprawdę taki paskudny? Nawet np taki - miętowy? http://www.doz.pl/apteka/p11039-Guajazyl_Mint_syrop_Espefa_125_mg__5_ml_160_ml_200_g
    na forum polacali bez dodatkow :D
    ooohyyydaaaaa
    ale teraz nawet takie nie moge bo toto cukrem slodzone......


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zamówiłam sobie :D miętowy na wszelki wypadek ;p najwyżej mąż na kaszel wypije, sezon przeziębień nadchodzi wielkimi krokami w końcu ...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    dlaczego nie dal ?


    Kis głupie pytanie :D skoro nawet u Anatolki prl 40 nie chciał leczyć :D
    wg mnie metamo przy pcos to dobre połączenie

    Jeju ja łykałam duuużo więcej czasem. A mój chłop to massssakra ile mu witaminek dawałam :D
    Teraz też jem 3 x magnez, DHA, wit dla kobiet w ciąży i lutka

    kis lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kis głupie pytanie :D skoro nawet u Anatolki prl 40 nie chciał leczyć :D
    wg mnie metamo przy pcos to dobre połączenie

    Jeju ja łykałam duuużo więcej czasem. A mój chłop to massssakra ile mu witaminek dawałam :D
    Teraz też jem 3 x magnez, DHA, wit dla kobiet w ciąży i lutka

    Ja nie twierdze, ze zle. Poprostu nie na kazdego dziala. A nie chcial dac, bo twierdzi, ze nie mam pco i podejrzenia tego zwyklego gina byly niesluszne, wiec i metformina byla bez sensu. To samo powiedziala endo... Bylo minelo. Na szczescie :)

    Euthyrox 50 dziala, nie spie na siedzaco dzis :D i nie placze :) maz powiedzial, ze kupi endo wielki bukiet jesli wroci do Niego ukochana zona ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 18:46

    kis lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kis głupie pytanie :D skoro nawet u Anatolki prl 40 nie chciał leczyć :D
    wg mnie metamo przy pcos to dobre połączenie

    Jeju ja łykałam duuużo więcej czasem. A mój chłop to massssakra ile mu witaminek dawałam :D
    Teraz też jem 3 x magnez, DHA, wit dla kobiet w ciąży i lutka


    ja nie rozumiem Tych lekarzy :/

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anatolka, a to juz rozumiem, :) dzieki za zapro :*

    a wie ktos moze o co tu chodzi
    bylam u gin miesiac temu u calkiem innego u ktorego bede sie leczyc w klinice miałam wtedy plamienia ktore zapowioadaly @ i powiedzial tak ze nie widzi jakiegos PCO jak to mi mówią lekarze, ze mnei tak straszą, mnie zatkało i tak zastanawiam sie czy to przez to ze plamienia mialam czy przez to ze pilam ziołka i co one mogly mi cos tam poprawic ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 19:59

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    anatolka, a to juz rozumiem, :) dzieki za zapro :*

    a wie ktos moze o co tu chodzi
    bylam u gin miesiac temu u calkiem innego u ktorego bede sie leczyc w klinice miałam wtedy plamienia ktore zapowioadaly @ i powiedzial tak ze nie widzi jakiegos PCO jak to mi mówią lekarze, ze mnei tak straszą, mnie zatkało i tak zastanawiam sie czy to przez to ze plamienia mialam czy przez to ze pilam ziołka i co one mogly mi cos tam poprawic ??

    widocznie co lekarz to inna teoria, no chyb ze ziolka faktycznie dzialaja :D

    kis lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedna lekarka przez rok mi nie powiedziala o pco , nastepna lekarka - diagnoza pco, kolejny lekarz i diagnoza pco
    zobaczymy co dowiem sie w poniedzialek :) :D

‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ