X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Madera Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 26 września 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Madera jeśli masz cykle bezowulacyjne możesz donga pociągnąć dłużej, do skoku. Lutkę bierz po skoku, tak jak Anatolka pisała - po 3 wyższej temp. A czemu masz taką małą dawkę tej lutki tzn. 50 a nie 100? Mam nadzieję, że wiesz, że jak coś to trzeba brać 2x1.
    Prowadzisz wykres?

    Tak, mam brać 2 razy dziennie. To jest podjęzykowa. Czytałam, że ma kiepski smak :/
    Wykres prowadzę od poprzedniego cyklu, głównie temperatura. Zamierzam kupić inny termometr, bo mój ma tylko jedno miejsce po przecinku.

    82dd45ba4b61120674f4b7772c533938.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz Madery jest dziwny jakis. Ma dziewczyna 3 progesterony, ktore potwierdzaja brak owulacji, cykle dlugie, a on od 15 dnia kaze lykac lutke, zakladajac z gory, ze cykl bedzie znow bez owulacji. Przeciez przy takich dlugich cyklach to ta owu nawet kolo 20dnia moze byc. Ja sama, jeszcze jakis czas temu mialam w 18dniu owulacje... Bez sensu. Chyba powinien dac cos, co wywola owu a nie luteine, bo przeciez znow na bank cykl nie bedzie z owulacja. A co on wrozbita? Chyba wrozbita, ktory przy braku owulacji nie kazal zbadac prolaktyny... Za to zapisal acard pomocny w zagniezdzeniu. Tylko co sie ma zagniezdzac jak on zaklada, ze owulacji nie bedzie? Dziwak... Czy acard przy staraniach ma jeszcze inne wlasciwosci, o ktorych nie wiem?

    kis, aga.just, KisSzilva, Agnella, Madera lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 26 września 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka nie inaczej niż piszesz, polać Ci 2piwko.gif

  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 26 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka - to faktycznie jakiś dziwny lekarz, czasami lepiej się z dwom konsultować w takich wypadkach

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 26 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga just dzięki, pocieszyłaś mnie :) czyli hormony w normie.... Owulka chyba jest wg temperatury, to teraz chyba drożność i meżuś do badania :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 26 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja narazie jednemu tyłek truje i sie tylko dopytuje, a to mogę? a tamto? a zioła? a pierdoła? a BabyMamaMed? a Sroka? a pierdzioki? Jak to jest że on nie ma mnie dość...nie wiem...kochany człowiek poprostu

    kis lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 września 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Anatolka nie inaczej niż piszesz, polać Ci 2piwko.gif

    Wlasnie wyszlam od lekarza z antybiotykiem, bo mam szumy na oskrzelach, wiec z polewaniem trzeba poczekac ;)

    Powiedzialam jej, ze nie za bardzo chce antybiotyk, a ona powiedziala, ze ten mozna nawet w ciazy w razie czego i ze musze, bo przy takim kaszlu i szumach to na pluca zejdzie :( jak nie wezme :(

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 26 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka ale żeby by c mamą trzeba być zdrowym...no, niech cie szybko leczą :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 września 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak sie chodzi prywatnie do gina to jak sie robi HSG?da sie jakos na nfz?


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    a jak sie chodzi prywatnie do gina to jak sie robi HSG?da sie jakos na nfz?

    Jesli on/ona pracuje w zwyklym szpitalu to moze Cie wziac do swojego szpitala. Tak jest najlepiej, ze bierze Cie do siebie na oddzial Twoj lekarz. Wtedy nie jestes jakas tam pacjentka, tylko pacjentka dra X.

    aga.just lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 26 września 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w szpitalu bedzie ze znieczuleniem? Bo nie wiem czy zniosę :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 września 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle dziewczyn przezylo to i Wy przezyjecie ;) ja mialam w szpitalu na nfz i mialam dozylne znieczulenie, ale wiem, ze wiele dziewczyn mialo bez i odczuwalo bol. Nie wiem od czego to zalezy, ze jeden lekarz da znieczulenie, a drugi nie. Nie mam pojecia. Skoro moj mi mogl dac, to znaczy, ze mozna i ze nfz za to zwraca im kase...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 września 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja wlasnie nie wiem,jestem w enelemedzie i nie wiem jak to sie odbywa


    u5cvp2.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 26 września 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w takie tematy nie wnikam...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 września 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi gin powiedziala ze trzeba bedzie mi to zrobic tylko sie zastanawiam ile mnie to bedzie kosztowalo


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 26 września 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cenniki sa na stronach klinik. Mozesz sie zorientowac mniej wiecej.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 26 września 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, wybierasz się na HSG? Może jednak Praga dopomoże, klimat, romantyczny wieczór...I nie będzie trzeba robić tego zabiegu ;-)
    Męża można przebadać, czego nie robi się dla fasolki i lepiej wiedzieć na czym się stoi, ale pewnie będzie ok z żołnierzykami, bo raz ciąża była :-) Czysta formalnośc :-)

    Aga.Just, dzięki :-)
    Tym bardziej, że okres dostanę akurat kiedy skończę antybiotyk, więc komórka jajowa będzie sobie dojrzewać bez niego.
    Nie dziwię Ci się, że już Ci ciężko z brzusiem :-) Dla maleństwa wszystko już przygotowane? Pewnie masz trochę ciuszków po pierwszym dziecku.

    Anatolka, bierz antybiotyk, bo chyba się nie obędzie jak już oskrzela zajęte, a jak będziesz zdrowa to zdrowe maleństwo będzie :-) Dobre to o tyle, że to antybiotyk bezpieczny w ciąży. Ja tez jakoś bronię się od antybiotyków, ale w naszych sytuacjach niestety, konieczne są.
    I nie zapomnij o osłonowych tabletkach.
    A ile masz go brać?



  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 26 września 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie teraz większość, rzeczy to już jest na stronach www

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 26 września 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    Ja narazie jednemu tyłek truje i sie tylko dopytuje, a to mogę? a tamto? a zioła? a pierdoła? a BabyMamaMed? a Sroka? a pierdzioki? Jak to jest że on nie ma mnie dość...nie wiem...kochany człowiek poprostu

    hehe a to dobre ;D

    Baś lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 26 września 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no porazka, 1000 zl za badanie nie dam.... kuzwa


    u5cvp2.png
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ