X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja sroka być może wydłużył Ci II fazę. Temp zjechała dopiero dziś więc myślę, że się rozkręci. Te plamienia jedynia zastawiające. Miałaś tak wcześniej?

    Natka dong jest na poprawę endo, więc jak masz problem z za dużym endo to tak ostrożnie z nim

    Natka098 lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Olencja sroka być może wydłużył Ci II fazę. Temp zjechała dopiero dziś więc myślę, że się rozkręci. Te plamienia jedynia zastawiające. Miałaś tak wcześniej?
    plamienia mam odkad odstawilam tabsy,czyli juz prawie rok, chociaz zawsze po plamieniu bylo czerwowo a teraz nie:( i plamienie dzis tez zniklo:(


    u5cvp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a badałaś progesteron kiedyś? Vanessa kiedyś pisała o plamieniach przed @ jako objaw czegoś tam (już nie pamiętam czego a nie chce ściemniać). Poszukaj, gdzieś był jakiś wątek o tym.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    a badałaś progesteron kiedyś? Vanessa kiedyś pisała o plamieniach przed @ jako objaw czegoś tam (już nie pamiętam czego a nie chce ściemniać). Poszukaj, gdzieś był jakiś wątek o tym.
    tak,niedomoga lutealna- bralam progesteron, plamienia nie ustapily
    vanessa pisala o stanie zapalnym endometrium-pojecia nie mam co to takiego:/ pocztytam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 12:10


    u5cvp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja bierzesz progesteron w każdym cyklu? Bo przy niedomodze to chyba konieczność ?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Olencja bierzesz progesteron w każdym cyklu? Bo przy niedomodze to chyba konieczność ?
    bralam,ale zawsze progesteron mam powyzej gornej normy:/ lekarz stwierdzil ze w takim razie nie nic to nie daje,jutro mam wizyte u nowej gin,ktora obiecala mnie zdiagnozowac:/


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 30 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, ja mam czasami plamienia. Zaczęło się od drugiego łyżeczkowania, i od odstawienia właśnie pigułek. Często je też mam w dniach płodnych, kiedy jajko jest duże. A raz miałam jak Ty, wzięłam to za nowy cykl, jako miesiączkę, tak mi ginka kazała. I w tym cyklu, o dziwo, owulacja była, mimo mikrej miesiączki.
    Będziesz na wizycie, to spytaj nowej lekarki. Może okres jeszcze przyjdzie albo to była Twoja miesiączka.
    Głowa do góry, będzie dobrze. Najważniejsze, że pgr masz dobry.

    Anatolka, zdrowia życzę!!! Czasami są sytuacje, gdy nie obędzie się bez antybiotyku. Moja dentystka przyznała, że gdybym dłużej z zębem zwlekała mogłoby dość do niezłej utraty zdrowia, nawet do sepsy. Jutro go kończę.
    Jak dziś nie dostanę miesiączki, a w czw lub pt to się staram. Bo będzie nowy cykl, a miałam Klindamycynę, dość toksyczny antybiotyk, bo w dużej dawce i co 8 h. Twój jest bezpieczny na 100% :-) Przez tę infekcję jedynie co to może Ci się owulacja opóźnić.





    olencja lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella,dzieki za pocieszenie:) aczkolwiek wolalabym wrocic do normalnych miesiaczek...w tych ewidentnie czuje ze cos jest nie tak:( ze jest niepelna owulacja:( tylko po odstawieniu pigul,przy pierwszym cyklu mialam super okres,tzn, normalny...i wtedy pewnie owu tez byla normalna:(
    boje sie ze gin da mi piguly na 3 miechy i kaze przytulac sie po odstawieniu-a znajac zycie akurat wtedy nie bedzie mojego drogie meza:/
    nie wiem zreszta czy powrot do pigul to dobre wyjscie...tak bardzo chcialam sie ich pozbyc a tu taki ambaras:/


    u5cvp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja wytłumacz jak krowie na rowie bo się pogubiłam :D
    niedomoga lutelana = niski progesteron, czy nie?
    Czy w takim razie możliwe jest, że mając wysoki prgesteron ma się niedomogę lutealną?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Olencja wytłumacz jak krowie na rowie bo się pogubiłam :D
    niedomoga lutelana = niski progesteron, czy nie?
    Czy w takim razie możliwe jest, że mając wysoki prgesteron ma się niedomogę lutealną?
    wiekszosc zrodel podaje przyczyny plamien jako niedomoge- przy czym progesteron jest niski
    ja mam plamienia i wysoki progesteron- czyli huk wie co mi jest


    u5cvp2.png
  • myśliwa Ekspertka
    Postów: 170 55

    Wysłany: 30 września 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    zastanawiam się po jakim czasie te moje Regularne Cykle z baby mama zaczną działać - ile to trzeba pić żeby poczuć efekty...albo od razu zafasolkować?

    z tego co wiem Baś to jakoś 3 - 4 cykle bynajmniej tak słyszałam od koleżanek , które już piły Regularne Cykle, to tak optymalnie żeby się uregulowały hormony, ja jestem dopiero po pierwszym cyklu picia a Ty ?

    http://ovufriend.pl/graph/a052b97fd4a353bfa961377e80dfff1e
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 30 września 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    a po co mielilas? ja pije cale ziarenka zalane woda i odstawione na 10 h

    Olencja, no chciałam wypić wszystko, bo całe ziarenka jakoś mi nie przechodzą. Bardzo mi przykro, że Twój cykl się wydłuża, u mnie wręcz przeciwnie, cykl trwał tylko 25 dni zamiast 28-30. Do tego 3 dniowy ból głowy przed @, koszmar.

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deszczówka wrote:
    Olencja, no chciałam wypić wszystko, bo całe ziarenka jakoś mi nie przechodzą. Bardzo mi przykro, że Twój cykl się wydłuża, u mnie wręcz przeciwnie, cykl trwał tylko 25 dni zamiast 28-30. Do tego 3 dniowy ból głowy przed @, koszmar.
    ja uwielbiam ziarenka:D ale ja to dzikus jestem jesli chodzi o picie i jedzenie:D
    u mnie juz czerwono,czyli zaczynamy nowy cykl:D
    jutro pani gin,zobaczymy co powie:)
    pierwszy raz mialam az 4 dni plamienia:( masakra:( no i28 dni cyklu a nie 27 jak zawsze:/


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 30 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja, dobrze trafiłaś jutro akurat 2dc więc może babka Ci coś zaproponuje na stymulkę ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    olencja, dobrze trafiłaś jutro akurat 2dc więc może babka Ci coś zaproponuje na stymulkę ;)
    Zabka,raczej nie,najpierw zleci badania,bez nich pewnie nic mi nie da:(


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 30 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, no i się wyjaśniło :-) Czasami tak jest, że są plamienia. Jutro spytaj swojej ginki, ale myślę, że to nic złego. Ja czasami też mam takie plamienia 3 dniowe, przychodzi okres i jest ok, potem cykl normalnie się kończy, sama @ bez plamień. Ten cykl nie był Twój po prostu, może właśnie ten nowy będzie tym szczęśliwym ;-) :-)!!!

    Na ogól na wsyztsko trzeba czasu, tak samo jak na suplementy, tak samo zioła -na ich działanie pewnie jest po ok 2- 3 miesiącach. Tylko, jak tu mieć cierpliwość jak się już chcę :-) Na szczęście czas szybko leci i nam wynagrodzi te czekane.

    Ja czuję, że niedługo u mnie @, nie mogę się jej doczekać, soja już czeka i ziółka na I fazę będę piła :-)Może rozruszam jajniki po cyrku jakim sobie narobiłam.
    Dobrego wieczorku!!!

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Olencja, no i się wyjaśniło :-) Czasami tak jest, że są plamienia. Jutro spytaj swojej ginki, ale myślę, że to nic złego. Ja czasami też mam takie plamienia 3 dniowe, przychodzi okres i jest ok, potem cykl normalnie się kończy, sama @ bez plamień. Ten cykl nie był Twój po prostu, może właśnie ten nowy będzie tym szczęśliwym ;-) :-)!!!

    Na ogól na wsyztsko trzeba czasu, tak samo jak na suplementy, tak samo zioła -na ich działanie pewnie jest po ok 2- 3 miesiącach. Tylko, jak tu mieć cierpliwość jak się już chcę :-) Na szczęście czas szybko leci i nam wynagrodzi te czekane.

    Ja czuję, że niedługo u mnie @, nie mogę się jej doczekać, soja już czeka i ziółka na I fazę będę piła :-)Może rozruszam jajniki po cyrku jakim sobie narobiłam.
    Dobrego wieczorku!!!
    Agnella,plamienia moim zdaniem nie sa ok.jakby byly to kazda dziewczyna zplamieniami zszalaby na pstrykniecie w ciaze a poki zyje nie slyszalam zeby ktoras zaszla....

    a powiedz mi czym i co sobie narobilas z jajnikami?


    u5cvp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    wiekszosc zrodel podaje przyczyny plamien jako niedomoge- przy czym progesteron jest niski
    ja mam plamienia i wysoki progesteron- czyli huk wie co mi jest

    biorąc pod uwagę, że u Ciebie fl jest dłuższa niż 10 dni i porgesteron wysoki to raczej to nie jest niedomoga lutelna i powodu plamień należałoby szukać

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 30 września 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    plamienia moim zdaniem nie sa ok.jakby byly to kazda dziewczyna zplamieniami zszalaby na pstrykniecie w ciaze a poki zyje nie slyszalam zeby ktoras zaszla....

    Plamienia przed @ na pewno nie są ok

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 września 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie, Aga tez tak uwaza :) tylko dla lekarzy sa ok


    u5cvp2.png
‹‹ 348 349 350 351 352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ