X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o teraz widze:D no ewidentnie spadla, chociaz wygladalo to na ciaze:/ no nic,jak testy negatywne to bierz donga


    a nie czujesz jakby Cie przeziebienie bralo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 13:50


    u5cvp2.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 września 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobacz na to - jestem w szoku :)
    http://zapodaj.net/596e6e954317a.jpg.html

    wlasnie oprocz tego ze nie mam juz @ boli mnie @ i bola mnie cycki to jestem calkowicie zdrowa a testy byly przed @ :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 17:30

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 września 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    zobacz na to - jestem w szoku :)
    http://zapodaj.net/596e6e954317a.jpg.html

    wlasnie oprocz tego ze nie mam juz @ boli mnie @ i bola mnie cycki to jestem calkowicie zdrowa a testy byly przed @ :).
    moze zrobila test owulacyjny zamiast ciazowego ;)

    a nie mozesz zrobic testu teraz po okresie? zrob,bedziesz miec pewnosc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 18:03


    u5cvp2.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    moze zrobila test owulacyjny zamiast ciazowego ;)

    a nie mozesz zrobic testu teraz po okresie? zrob,bedziesz miec pewnosc
    patrz nie pomyslalam , moze sie pomyliła :D
    wysikałam wszystkie testy :). najwczesniej w poniedzialek :/
    zrobilam test owulacyjny i nie daleko mu do pozytywnego. krew mnie zalewa kiedy nie wiem co sie dzieje :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 września 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak zazwyczaj wychodza CI owulacyjne? w jakim dniu?masz pco? a nie mozesz jutro kupic testa?


    u5cvp2.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 27 września 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    a jak zazwyczaj wychodza CI owulacyjne? w jakim dniu?masz pco? a nie mozesz jutro kupic testa?
    w poprzednim cyklu robiłam prawie codziennie testy, bo mam podejrzenie pcos a wiem ze wtedy testy mogą stale wychodzić pozytywne. wiec zrobiłam eksperyment żeby to sprawdzić i dwie kreski pojawiły się szybko 10,11 i 12 dc później już nie. ostatni test zrobiłam dzień przed @ i kreski prawie wcale nie było. dzisiaj zrobiłam i widać dosyć mocną, ale jeszcze nie pozytywną. zaczekam do poniedziałku i jeśli nic nie ruszy to wtedy zrobię- już mam dosyć negatywnych testów, dlatego mi się nie spieszy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2014, 19:28

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 września 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ile ta druga kreska jest tak ciemna lub ciemniejsza od testowej to wtedy bedzie owu. no nic to czekamy do poenidzialku. jak sie boisz to poczekaj z dongiem
    powiem CI ze mnie sutki nigdy nie napieprzaly a od 2 cykli odkad biore lek na obnizenie prolaktyny bola codziennie,takze to na pewno nie jest zawsze objaw ciazy


    u5cvp2.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 27 września 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny- Olencja dziękuję za wywołanie :-)

    Co tam u Was? Dzieje się chyba co?

    Będę miała mnóstwo nadrabiania ale spróbuję wyrwać co najważniejsze z tych nadrukowanych stron..........chyba, że któraś zrobi mi skrót tego co się działo podczas czasu mojej nieobecności :-)

    Głowa mnie od rana dziś boli, najpierw po przebudzeniu, po południu znowu troszkę i znów czuję, że pobolewa...chyba te pogody maja na to wpływ.

    Piszcie co u Was, jestem bardzo ciekawa.




    olencja, kis lubią tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 września 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jestes jeju:) u nas w sumie nic nowego:D u CIebie za to widze dobre prognozy:D


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 września 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie u Kiszilva sa nowosci,bedzie stosowala borowinke i ziola na niedrozne,bo niestety wyszlo tak po badaniau:( ale przynajmniej juz wie na czym stoi a my jej dzielnie bedziemy kibicowac:*

    KisSzilva lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 27 września 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy , będziemy kibicować w tej terapii. Dziewczyny sobie chwaliły, że pomogło.

    Czy u mnie dobre prognozy? Może coś drgnęło, powinnam dostać niedługo @. Nie brałam w tym cyklu nic na przyrost jajeczek, na czysto jedziemy, właściwie nie, bo z metforminą 1 X 500 z rana o przedłużonym działaniu.

    KisSzilva lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 28 września 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    o ile ta druga kreska jest tak ciemna lub ciemniejsza od testowej to wtedy bedzie owu. no nic to czekamy do poenidzialku. jak sie boisz to poczekaj z dongiem
    powiem CI ze mnie sutki nigdy nie napieprzaly a od 2 cykli odkad biore lek na obnizenie prolaktyny bola codziennie,takze to na pewno nie jest zawsze objaw ciazy
    Mnie sutki nie bola, bola mnie piersi przy usisnieciu najbardziej. Poniewaz kreska nie wyszla taka jak testowa to, dlatego napisalam ze jeszcze nie jest pozytywna.
    Dzisiaj tempka wzrosla :-\

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-) Jak tam początek niedzieli minął? Ja dzis pakowałam bigos do słoików, może mało niedzielne zajęcie ale nie chciałam, żeby skwaśniał. 12 słoików 0,6 to zawsze coś :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 września 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Dzień dobry:-) Jak tam początek niedzieli minął? Ja dzis pakowałam bigos do słoików, może mało niedzielne zajęcie ale nie chciałam, żeby skwaśniał. 12 słoików 0,6 to zawsze coś :-)
    lomatko,podziwiam kucharzenie:D ja mam 4 lewe rece do tego:)
    ja ogladam serial Plotkara,smieszny,o popieprzonej amerykanskiej mmlodziezy:D


    u5cvp2.png
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 28 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Jeju :)
    Ooo, bigos uwielbiam, podrzuć mi tu słoiczek ;)
    U mnie tak jak olencja pisała trochę zmian, niestety niezbyt pozytywnych. Ale teraz przynajmniej wiem na czym stoję. Ziółka na niedrożne jajowody poszły w ruch, a ja ranki po laparo się zagoją, to dojdzie do tego jeszcze borowinka :)
    A wczoraj usłyszałam historię pewnej kobiety, która w wyniku choroby musiała mieć usunięty jeden jajnik, a przy drugim natomiast miała niedrożny jajowód. Lekarze dawali jej zerowe szanse na zajście naturalnym sposobem. No więc kobieta zaczęła przygotowania do in vitro, wszystko było na dobrej drodze, kiedy pewnego dnia zaczęła się źle czuć. Miała bóle brzucha itp. więc myślała, że to nawrót choroby. Poszła do lekarza i okazało się, że jest w ciąży! Lekarze nie mogli w to uwierzyć! Miało być in vitro, a jest naturalna, obecnie 6-cio miesięczna ciąża :D
    Po takich historiach człowiek naprawdę zaczyna wierzyć w cuda :)

    kis lubi tę wiadomość

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo widzisz Kis! jednak da sie:D a co ona stosowala na udroznienie rurki?:)


    u5cvp2.png
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 28 września 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ooo widzisz Kis! jednak da sie:D a co ona stosowala na udroznienie rurki?:)
    Właśnie nie wiem, ale postaram się dowiedzieć, bo to znajoma mojej koleżanki :)

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 września 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje trzeba nadzieję mieć. Ja się czuję teraz całkiem dobrze, nic nie prognozuję z wykresu, bo nie było sercowania w tym podobno najlepszym wykresowo czasie.

    Byłam u lekarza jest wszystko ok. Ciałko żółte widać i nie mam się już martwić.

    Mam brać metforminę a jak zapomnę albo muszę zrobić przerwę to nie mam sie martwić, bo organizm ma zdolność zapamiętywania substancji tego typu i od razu nic się nie stanie.

    Mam brać jak biorę na razie w małej dawce, bo dla lepszego funkcjonowania jajników jest wystarczająco.

    Badania zrobić dopiero po zakończeniu leczenia, przynajmniej te, które zlecił. Resztę mogę zrobić wcześniej...

    Powiedział, że coś ruszyło i teraz będziemy obserwować. Kolejny cykl mam przerwę a za ok 10 tygodni wizyta, może troszkę wcześniej, po trzeciej @ gdyby jednak przyszła.

    Też mi powiedział, że pośpiech teraz jest złym doradcą i damy sobie z tym radę.

    Pocieszył mnie i czuję się trochę lepiej a nie jak ostatnia idiotka, która nie wie co jest dla niej dobre.

    Moge korzystać z ziółek a stymulację mamy sobie zostawić gdyby konieczna była insemi albo in vitro gdybyśmy chcieli się zdecydować.

    Jajniki ok. Na drugim tym nie z owu są trzy pęcherzyki, jeden większy i dwa malusie niepęknięte, więc jeszcze coś tam się chrzani ale nie po 11-17 na każdym jajniku.

    Jak zajdzie słonko mam brać wit d i jeść żółte warzywa i owoce.



    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 28 września 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaa.......podsyłam bigosik :-)
    >>> doleciał?


    Kis ja też mam nadzieję, że się uda naturalnie i będziecie szczęśliwymi rodzicami.

    Olencja ja też dotąd za bardzo nie myslałam o chomikowaniu jedzenia ale teraz coś mnie wzięło....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 14:39

    KisSzilva lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 28 września 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    Witam jeju Cię ;D ;*
    Ty w razie czego myślisz o ins albo ivf??

    Kis, te przypadki niektóre to są naprawdę cuda i trzeba w to wierzyć, sama jeśli mi się nie uda z IUI to nie myślę "na razie o ivf" tylko samo może zaskoczy..


    Dziewczyny czy po IUI mogę pić ocet jabłkowy, czy sobie na razie darować ??

    dzisiaj mam jakieś kłucia delikatne w klatce szkoda, że nie w jajkach :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 15:58

‹‹ 346 347 348 349 350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ