X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • kajko278 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 22 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kajko a jaki miałaś poziom progesteronu? Jeśli poniżej 10 to zioła Ci tu nic nie pomogą niestety
    Mój progesteron to 9,84 nmol/l buuuuuu :-(. No właśnie zastanawiam się bo mieszanka nr3 ma w swoim składzie pokrzywę i żeby nie przedobrzyć. Chyba zostanę przy samej " sroczce". Popiję do końca cyklu i zrobię powtórne badania jak nie będzie zmian to do gina i tablety

    1 cykl z castagnusem i ziołami o.Sroki nr 3
    fc130dbaf62585287bd8335a90f78aea.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 22 października 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, super :-) I to aż 3 :-)
    Chyba jednak się skuszę na ten cykl z clo i wezmę :-) Bo moja owu może przyjść dopiero za 2 miechy jak nie później :-(
    Ja bym na Twoim miejscu od 10 dc do 13 dc ostro działała :-)!!!
    A jaką dawkę brałaś? Ja mam przykazaną 1 tabl dziennie.
    Kiedy następny monit?

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 października 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella będę działać na pewno, tylko nie wiem czy cos z tego bedzie :( ja brałam 1 tab przez 5 dni. Gin mi powiedział ze mogę za tydzień przyjść zobaczyć czy pękły ale nie wiem czy wystarczy mi odwagi :( czy nie będę żyła nadzieja do kolejnej @ :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 22 października 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ksek,a pamietasz jak ja prawie tydzien czekalam na skok?

    no coś to było

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 22 października 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, działaj w tych dniach, to moja prośba gorąca. Mam w głowie, ze jak Ty zajdziesz to ja tez i dlatego Cię tym molestuję ;-) :-) A potem będą kolejne ciąże!!! Któraś musi zapoczątkować dobrą passę. I nie myśl o tym, tylko kochaj się z mężem i nie kłóć z nim. Wyobraź sobie, że mam dobre przeczucia co do Ciebie. I dobrze Ci życzę, bo bardzo Cie polubiłam. Wiem, że jak Ty zajdziesz to i ja będę w ciąży. WTEDY TAK NIE końca miałam, ale teraz tak..A teraz mam przeczucie, że będzie ciąża. tylko tak po cichu Ci to piszę ;-) Aby nie zapeszyć. I wykupiłam swoją receptę na clo. I wezmę od nowego cyklu. Dobrze wiedzieć, że jak na taką małą dawkę dobrze zareagowałaś. Moje koleżanki z pco miały od razu po dwie tabsy, i I cykl bez owu, dopiero w II i kolejnych były jajeczka. Ale zaszły, mają swoje pociechy na świecie!!!
    Ja przy clo panicznie boję się wypadania włosów. Przez stresy jakie przeżywałam po stracie dziecka, wiele straciłam ich z głowy, fakt, że odrastają i to w sporych ilościach. A w ulotce clo jest ten efekt uboczny. Ale z jednej str czego się nie robi dla malucha, wszystko. Byle była ciąża.
    A ja dziś świętuje swoją 3 rocznicę i nieźle się podpiłam.
    Wpadłam do Was na chwilę, bo kocham nasze forum, fajne dziewczyny tu sa. Może szczera jestem po winku, ale wiem, że każda z nas doczeka swego malucha!!! Kwestia czASU. Jednym Dong pomoże albo soja, innym clo. Ale będziemy miały dzieci.
    KisSzilva, u Ciebie też mam dobre przeczucia!!! Pij tylko wytrwALE I CIERPRLIWIE SWOJE ZIÓLKA!!! pRZYNAJMNIEJ TE 3-6 MIESIĘCY.
    nIC, JUTRO KAC MUROWANY. aLE WARTO CZASAMI ODREAGOWAĆ.
    Aga.Just, jak się czujesz? Już poważnuy okres ciązy masz. Niedługo pakowanie torby itp.
    Jeju, dobrze, że trochę odpuściłaś. Na pewno się uda. Dieta nie zaszkodzi.
    A jak to jest z nabiałem??? Jak go wcinam na potęgę. Ale mało slodyczy. Hm, no dziś, a co parę tyg winko - moje slodycze. Ale tego sobie nie odmówię. Jutro wybiegam te cukry w pracy.
    Dobrej nocki, pamiętajcie,, że ona jeszcze młoda.


  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 października 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Yousse, działaj w tych dniach, to moja prośba gorąca. Mam w głowie, ze jak Ty zajdziesz to ja tez i dlatego Cię tym molestuję ;-) :-) A potem będą kolejne ciąże!!! Któraś musi zapoczątkować dobrą passę. I nie myśl o tym, tylko kochaj się z mężem i nie kłóć z nim. Wyobraź sobie, że mam dobre przeczucia co do Ciebie. I dobrze Ci życzę, bo bardzo Cie polubiłam. Wiem, że jak Ty zajdziesz to i ja będę w ciąży. WTEDY TAK NIE końca miałam, ale teraz tak..A teraz mam przeczucie, że będzie ciąża. tylko tak po cichu Ci to piszę ;-) Aby nie zapeszyć. I wykupiłam swoją receptę na clo. I wezmę od nowego cyklu. Dobrze wiedzieć, że jak na taką małą dawkę dobrze zareagowałaś. Moje koleżanki z pco miały od razu po dwie tabsy, i I cykl bez owu, dopiero w II i kolejnych były jajeczka. Ale zaszły, mają swoje pociechy na świecie!!!
    Ja przy clo panicznie boję się wypadania włosów. Przez stresy jakie przeżywałam po stracie dziecka, wiele straciłam ich z głowy, fakt, że odrastają i to w sporych ilościach. A w ulotce clo jest ten efekt uboczny. Ale z jednej str czego się nie robi dla malucha, wszystko. Byle była ciąża.
    A ja dziś świętuje swoją 3 rocznicę i nieźle się podpiłam.
    Wpadłam do Was na chwilę, bo kocham nasze forum, fajne dziewczyny tu sa. Może szczera jestem po winku, ale wiem, że każda z nas doczeka swego malucha!!! Kwestia czASU. Jednym Dong pomoże albo soja, innym clo. Ale będziemy miały dzieci.
    KisSzilva, u Ciebie też mam dobre przeczucia!!! Pij tylko wytrwALE I CIERPRLIWIE SWOJE ZIÓLKA!!! pRZYNAJMNIEJ TE 3-6 MIESIĘCY.
    nIC, JUTRO KAC MUROWANY. aLE WARTO CZASAMI ODREAGOWAĆ.
    Aga.Just, jak się czujesz? Już poważnuy okres ciązy masz. Niedługo pakowanie torby itp.
    Jeju, dobrze, że trochę odpuściłaś. Na pewno się uda. Dieta nie zaszkodzi.
    A jak to jest z nabiałem??? Jak go wcinam na potęgę. Ale mało slodyczy. Hm, no dziś, a co parę tyg winko - moje slodycze. Ale tego sobie nie odmówię. Jutro wybiegam te cukry w pracy.
    Dobrej nocki, pamiętajcie,, że ona jeszcze młoda.
    Oh Agnella, jak miło słyszeć takie miłe słowa. Dziękuję Ci za nie, podbudowałaś mnie :*

    Świętuj, świętuj kochana, czasem trzeba myśleć o czymś innym :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella,czy masz pcos? jesli tak to uwazaj na ten nabial,szczegolnie mleko i zolte sery


    u5cvp2.png
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 22 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    KisSzilva, u Ciebie też mam dobre przeczucia!!! Pij tylko wytrwALE I CIERPRLIWIE SWOJE ZIÓLKA!!! pRZYNAJMNIEJ TE 3-6 MIESIĘCY.
    Dzięki :*
    Piję te ziółka, chociaż szczerze przyznam, że czasem mi się zapomina, a już nawet kartkę nad biurkiem powiesiłam, żeby pamiętać :P
    W poprzedni weekend też sobie świętowałam z ukochanym, mija nam 2 lata razem i otworzyłam winko, domowej roboty z 2007 roku :D Opróżniliśmy całą butelkę :D Ale pyszniutkie było :)
    Teraz czekam spokojnie na @, w sumie już powinna być, nie mogę się jej doczekać, bo chcę w końcu te plastry borowinowe zacząć stosować :)

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 października 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupiłam plastry borowinowe, ale na razie ich nie stosuję. Zobaczymy po tym cyklu. Jak coś to po @ zacznę stosować.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 23 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, dziś troszkę zmęczona jestem i żołądek boli po winku ;-):-)

    Yousse, ja czekam na @ i będę brała clo :-) Może uda się wyhodować jajeczko :-)

    Olencja, różnie lekarze mówią. Ten ostatni, że policystyczne jajniki, nie cały zespół pcos. Jedynie w badaniach LH wyższe. I czasami na usg sznur pereł, innym razem czysto.
    A własnie nabiału jem dużo. Ograniczę go. I kawę, bo zawsze z mlekiem piję. A nabiał i mleko działają na zasadzie jak węglowodany? Mają wysoki indeks gliko?

    KisSzilva, to też już sporo jesteście razem :-) Czasami trzeba winko wypić i mieć wszystko gdzieś.

  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 23 października 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam się w tym wątku. Do tej pory brałam CLO ale ponieważ w tym cyklu urosły aż 3 gin stwierdził że narazie z CLO basta. Trochę się boję, że bez klomifenu nie będzie w ogóle jajeczka, stąd zainteresowanie zielarkowym wątkiem ;) Starałam się przeczytać większość postów tutaj, od następnego cyklu planuję kupić zioła o. Sroki I, łykać wiesiołek. Na drugą fazę przywrotnik,pokrzywa, krwawnik. Dla męża chciałąbym kupić na razie tylko androvit. Myślicie, że to dobry początek?

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella z tego co kojarze to ni chodzi o indeks,bo oczywiscie nie maja wysokiego,ale nabial dziala insulinogennie i androgennie czyli pogleba pcos


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 23 października 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _analiza, hejo :) poczytaj o dongu, niektórym zielarkom pomógł :)

    kurczę co chwilę ktoś pisze, że nowy cykl i 3 pęchole :D nawet ja mam pierwszy raz 3 hahah :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 10:34

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 23 października 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yousee dzieki ci za ten watek <3
    przeczytalam go od poczatku do konca, dzieki waszemu doswiadczeniu wiele sie nauczylam. bralam donga i powtórzę po adze. just- hardcorowe dawki :D
    udalo sie w 1c jego brania. musze jej podziekowac :).
    bede za was trzymac kciuki :)
    dzieki serdeczne

    Anatolka, _analiza lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 października 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia!!!gratulacje!!!! moze przelamiemy zla passe jaka nas neka ostatnio:/ a powiedz ile czasu sie staralas i co Ci dolegalo? bo moze to nie dong zadzialal tylko poprostu szczescie?

    amelia04072006 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia to Jeju go założyła :) tak sie cieszę ze Ci sie udało :) to musi byc ten początek serii ciąż u Zielarek :D

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 23 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia, wielkie gratulacje!!! :D :D :D

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 23 października 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    yousee dzieki ci za ten watek <3
    przeczytalam go od poczatku do konca, dzieki waszemu doswiadczeniu wiele sie nauczylam. bralam donga i powtórzę po adze. just- hardcorowe dawki :D
    udalo sie w 1c jego brania. musze jej podziekowac :).
    bede za was trzymac kciuki :)
    dzieki serdeczne


    jakie dawki bralas :)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 23 października 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    amelia!!!gratulacje!!!! moze przelamiemy zla passe jaka nas neka ostatnio:/ a powiedz ile czasu sie staralas i co Ci dolegalo? bo moze to nie dong zadzialal tylko poprostu szczescie?

    mam hasi, pcos i jestem w trakcie diagnostyki w kierunku przerostu nadnerczy.
    nigdy sie nie zabezpieczamy i od urodzenia sie mojej maludy staralismy sie o rodzenstwo. cos jednak nie nie zgrywało. dlugo wierzyłam ze to przypadek. w czerwcu dzien po pozytywnym tescie ciazowym przyszla @ .
    szlak mnie trafil i postanowilam cos zrobic. zarejestrowalam sie na of i zaczelam szukac. dzieki wykresowi wiedzialam ze jest cos nie halo wiec poszlam do mojego endo i poprosilam o pomoc. dal mi skierowanie na badania i powiedzial ze da mi clo. ja kolejnego hormonu nie chciałam a w miedzyczasie trafilam na ten watek i na age. just. dokladnie obczytalam kazde info na temat donga, skontaktowalam sie z aga. w poprzednim cyklu do owu pilam inofolic i on mi ruszyl jajniki, cholernie zaczely bolec i owu w 12dc. przed @ znow pilam inocudo i po plamieniu zaczelam donga 4 dni po 2x2 :D i byl skok. pozniej lutka . maly wklad mial moj malz wiec i jemu sie naleza dzieki ;),
    tak jakos poszlo :)



    matko Jeju :O o w morde jeza - jeju sooory :D <3 o tobie myslalam :D alez wstyd a mialo byc tak elegancko - jakby kto pytal - zwale na hormony :)
    tak czy tak laseczki dzieki ze jestescie :)

    kis, Yousee lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 23 października 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tym bardziej bardzo CI gratuluje!!!! moze i ja wynajde jakies ziolko zeby i u mnie zaskoczylo:( chyba ze jestem bezplodna,ale by jaja byly :D w sumie to nie wiem czy mozna miec np. owulacje i byc bezplodnym?:D

    z opisu wnioskuje ze Sw Dominik a nie maz CI pomogl!! ;) mnie nie wysluchal jednak :(

    amelia04072006 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
‹‹ 366 367 368 369 370 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ