X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 października 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, słyszałaś że kobieta jest najbardziej plodna w miesiącu swoich urodzin? Może to Nasz Październik ;)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 października 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Youesee:( urodziny mialam 3go a rocznice slubu 19go:( i nic:(


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, jeszcze nie wiesz na pewno, że nic :) uszy do góry :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • _analiza Autorytet
    Postów: 583 954

    Wysłany: 24 października 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    _analiza, hejo :) poczytaj o dongu, niektórym zielarkom pomógł :)
    hej może faktycznie? właśnie zaczęłam nowy cykl więc i nowa nadzieja... zamówiłam donga, czuje ze wezme przykład z amelii i zrobie szok terapię :D btw. GRATULACJE! :*

    12dc ide na monitoring to myślicie, że 7-11 dc brania będzie ok? czy może wcześniej?

    PS. myślicie, że mogę łączyć inofolic (200) z dongiem i femibionem (ma 800 kw foliowego)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 10:30

    <3 19.07.2016 r. Aleksander <3
    dqpri09ktfkq6z2z.png

    3jgxgzu3myzlo4jg.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 października 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Ola, jeszcze nie wiesz na pewno, że nic :) uszy do góry :)
    nie bylo duzego skoku wiec znow pechol nie pekl:(


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 października 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A musi być duży skok? Kurczę ja nic nie wiem :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 października 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pokazalam moje wykresy pani gin to tylko na takim gdzie naprawde byla mega gorka powiedziala ze tu najpr. byla owu, a na takich plaskawych jak mam to raczej nie... bo temp. za wolno rosnie czyli niepekniete pecherze tez wydzialaja prog. ktory troszke podnosci tempke i niekoniecznie swiadczy o peknieciu pecherzola:(


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupie sobie takie cos,zeby co miesiac nie doszukiwac sie sladow na papierze :(
    http://demotywatory.pl/2440793/Czerwony-Papier-Toaletowy

    kis, Yousee lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 24 października 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    kupie sobie takie cos,zeby co miesiac nie doszukiwac sie sladow na papierze :(
    http://demotywatory.pl/2440793/Czerwony-Papier-Toaletowy


    haha :D to ja też muszę go zakupić ;D

  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 24 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, która pije ze mną?? Dziś od samego rana tylko ryczę. Koleżanka oznajmiła mi, że jest w ciąży, 12 tydzień - termin porodu ma w moje urodziny. Starsza siostra moja narzeczonego pochwaliła się, ze jest w 7 tygodniu... A ja myślałam, że jakoś się psychicznie pozbierałam po diagnozie w szpitalu. A tu dupa, za przeproszeniem! To tak cholernie boli, kiedy innym się udaje i ja zamiast się cieszyć ich szczęściem po prostu im zazdroszczę... Teraz muszę jakąś wymówkę na wigilię wymyślić, bo miała być właśnie u siostry narzeczonego, ale ja nie dam rady siedzieć z nią przy jednym stole i dzielić się opłatkiem, po prostu psychicznie nie dam rady. Już widzę jak wszyscy dookoła się cieszą i jej gratulują, a kątem oka zerkają na mnie pytająco "a Wy kiedy??"

    Mam flaszunię, będę zapijać smutki. Jeśli któraś jest chętna - zapraszam ;)

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 24 października 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, ale dostałaś info, nic tylko skakać z radości ... :/ przytulam :* <3

    ja na razie nie napijem się :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 20:52

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 24 października 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja moge na antykoncepcji :) tyle dobrego :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 października 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije zawsze i wszedzie!!!!
    i tez zazdraszczam wszystkim ciezarnym wokolo,bo to naturalne, nie martwo sie Szil,nam tez sie kiedys uda:****


    u5cvp2.png
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 24 października 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane, co sądzicie o naturalnym progesteronie? Zastanawiam się czy tego nie użyć, ale nie wiem czy to nie przedłuży mi cyklu, tzn zatrzyma @ :)

    Piszecie o ciążach u znajomych czy w rodzinie, nic tylko się załamać, bo nie dość, że każda ma przynajmniej dwoje dzieci to żadna znajoma, kuzynka poważnych problemów z zajściem nie miała. Właściwie od kiedy zachorowałam, święta spędzam tylko w gronie najbliższej rodziny. Niestety to też niekiedy nie jest takie proste, ostatnio wydarłam się na mamę, bo z okazji urodzin, mojemu życzyła bobaska. Pewnie dlatego, że brat walnął dziecko w miesiąc przed ślubem :(

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 października 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzilva, ja też piję z Tobą :) nie martw się :) znajdźmy jakiś jasny punkt, przytulam mocno :*

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 25 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzilva, piję dziś razem z Tobą. Mam winko, właśnie sobie nalałam lampkę:-) Ostatni dość często to robię.
    Mnie też byłoby ogromnym wyrzeczeniem wysiedzieć na Wigilii obok kuzynki w ciąży.
    Każde takie wyjście, gdzie ciąża albo chrzciny dużo mnie kosztuje. Potem w nocy wyję.
    Na pewno się uda i będziesz mamą. A rodzince utrzyj nosa, że Ty dopiero po ślubie chcesz dziecko. Pij ziółka i rób okłady borowinowe, akurat pomogą, a w ostateczności pójdziesz po dalsze procedury. Zawsze jest jakieś wyjście!!!







  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam pytanie, czy możliwe jest że po Dongu mam mniejszą produkcję śluzu ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 19:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzilva wrote:
    Hej dziewczynki, która pije ze mną?? Dziś od samego rana tylko ryczę. Koleżanka oznajmiła mi, że jest w ciąży, 12 tydzień - termin porodu ma w moje urodziny. Starsza siostra moja narzeczonego pochwaliła się, ze jest w 7 tygodniu... A ja myślałam, że jakoś się psychicznie pozbierałam po diagnozie w szpitalu. A tu dupa, za przeproszeniem! To tak cholernie boli, kiedy innym się udaje i ja zamiast się cieszyć ich szczęściem po prostu im zazdroszczę... Teraz muszę jakąś wymówkę na wigilię wymyślić, bo miała być właśnie u siostry narzeczonego, ale ja nie dam rady siedzieć z nią przy jednym stole i dzielić się opłatkiem, po prostu psychicznie nie dam rady. Już widzę jak wszyscy dookoła się cieszą i jej gratulują, a kątem oka zerkają na mnie pytająco "a Wy kiedy??"

    Mam flaszunię, będę zapijać smutki. Jeśli któraś jest chętna - zapraszam ;)

    Kochana współczuję :( ja ostatnio też miałam okazje dowiedzieć się że narzeczona kuzyna, mojego M jest w ciąży-wpadka, poryczałam się w pracy i poszłam na spacer. Do tego wiedziała że mamy z moim M. problemy w tym temacie i oznajmiła to bardzo niedelikatnie :( wiem że się cieszyła i była podekscytowana, ale kur*a przez ostatni czas ciągle jacyś znajomi czy rodzina wyskakują z takimi nowinkami i to dobija, do tego babcia mojego M non-stop pyta o prawnuka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 19:33

    KisSzilva lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 października 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też trafia, jak wokół widzę same ciężarówki i pytam dlaczego nie ja?
    Dziś byłam na różańcu i była modlitwa, żeby rodziny były otwarte na nowe życie. Nasz jest i co z tego? Nie umiem sobie z tym poradzić serio :(

    Boli jajcor, ale tempka stoi, co będzie z tego cyklu nie wiem. Nie chcę mysleć, że nic, ale boję się, że jak nastawię, to upadek będzie bardziej bolesny :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Opowiem wam teraz pokrótce moją historię. Na tą stronkę trafiłam w sierpniu tego roku po 10 miesiącach bezowocnych starań. Mam 36 lat, choć moje AMH jest świetne 5,6. Niestety nie kogłam zajść w ciąże mimo wykonania HSG (jajowody drożne) i pełnego pakietu hormonalnego (wszystko okey, choć wg mnie estradiol był graniczny) oraz badania nasienia męża (ok). Postanowiłam postawić na zioła. Po przewertowaniu wątku zakupiłam Donga i Inofolic.
    I teraz uwaga:). : Przy comiesięcznej owulacji brałam Donga 2 tabletki raz dziennie ( rano i po południu) DO OWULACJI i Inofolic 1x1 przez cały cykl. Po miesiącu przyszła wredna @. POSTANOWIŁAM ZMIENIĆ DAWKOWANIE. Dziewczyny z tego forum BRADZO przestrzegają, by Donga brać tylko do owulacji. Jedna z was napisała, że jakaś inna forumowiczka brała Donga po owulacji i zaszła w ciąże. JA ZROBIŁAM TO SAMO! Wzięłam standardowo 2x1 do owulacji i 1x1 do 9 dnia po owulacji czyli do zagnieżdżenia się komórki w macicy. I CO? JESTEM W UPRAGNIONEJ DŁUGOWYCZEKIWANEJ CIĄŻY. Nie plamię, endometrium trójlinijne, beta cudownie przyrasta!
    Dziewczyny, warto wziąć Donga w fazie lutealnej, jeśli oczywiście macie regularne cykle. Moje wynosiły 27 dni. Przed tą cudowną nowiną okazało się, że morfologia mojego m zmniejszyła się do 2 % ( choć pozostałe parametry świetne) i byłam pewna że się nie uda. Poza tym nie obserwowałam śluzu płodnego na zewnątrz. ALE UDAŁO SIĘ.
    To tylko moja historia, oczywiście zioła mają potężną moc i trzeba wszystko brać z namysłem, ale czasem warto zmodyfikować branie. Oczywiście tylko do 8-9 dnia po owulacji. Potem Dong może działać poronnie więc jest to wykluczone.
    Pozdrawiam was i życzę szybkiego zaciążenia

    kis lubi tę wiadomość

‹‹ 367 368 369 370 371 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ