X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 19 października 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A aga.just coś się nie odzywa długo... Czy przegapiłam jakiś wpis?

    BATTINKA lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z wszystkimi, dawno mnie u Was nie było, ale ostatnio mam nawał pracy i nawet nie mam kiedy zajrzeć na ovu. Od wczoraj jestem na dongu 2x1, czy ta dawka jest odpowiednia? ile dni powinnam go brać przy tej dawce? Z góry dziękuje Wam bardzo za odpowiedź ;-)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyję. Trochę zawirowań miałam, stąd moja nieobecność.
    Dzięki za pamięć <3

    Odezwę się jak będę mieć chwilę.
    I powodzenia!

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 20 października 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Jeju sie nie odzywa...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 20 października 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam co jutro sie wydarzy. Przyjdzie ta małpa czy nie. Już od kilku dni chodzę podenerwowana i cały czas sie zastanawiam. Powiem wam ze piersi mam nabrzmiałe jak mało kiedy ale to nie żaden wyznacznik pewny... Jejku jejku żeby sie udało bo będzie ryk.

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 października 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koko a testowałaś?

  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 20 października 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just jeszcze nie ale siedzę jak na szpilkach. Chciałabym wytrzymać jeszcze jutro i jak @ się nie pokarze to w środę testować. Ale mam te takie bóle przed miesiączkowe niekiedy i nie chce myśleć nawet ze znowu porażka. Nie znoszę tego momentu tuz przed okresem - zawsze to samo przezywam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 13:47

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 21 października 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i test negatywny:( ale @ nie ma jeszcze... Czasami przychodziła po południu więc pewnie tym razem tak będzie. Ogólnie chodzi mi jeszcze po głowie ze może jednak tak. Ja to uwielbiam sie oszukiwać... ogólnie dziś uważam ze moje zycie to beznadzieja. I nic tylko użalam sie nad sobą. Miałam pojechać po mamę i zabrać ja na zakupy ale jakoś nie mam w ogóle woli jakiegokolwiek działania. Musiałam to komuś powiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 09:03

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 października 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do dziewczyn ktore sobie macaja tam:)- te narośle na szyjce to najprawdopodobniej pecherzyki nabotha- nic strasznego,pojawiaja sie i znikaja:)


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 21 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    do dziewczyn ktore sobie macaja tam:)- te narośle na szyjce to najprawdopodobniej pecherzyki nabotha- nic strasznego,pojawiaja sie i znikaja:)


    hehe jesteś the best :D

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 21 października 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam problem z ta szyjka i nie badam, bo cieżko mi sie rozeznac jaka jest :( dziewczyny po południu gin i chwila prawdy czy cos jeszcze ze mnie bedzie :( chyba sie dziś ochleje, bo czuje ze jest lipa i nie ma jajek :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 października 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    A ja mam problem z ta szyjka i nie badam, bo cieżko mi sie rozeznac jaka jest :( dziewczyny po południu gin i chwila prawdy czy cos jeszcze ze mnie bedzie :( chyba sie dziś ochleje, bo czuje ze jest lipa i nie ma jajek :(
    ja tez przestalam sie macac,jakos niekomfortowo sie czuje, to tak jakbym sobie obmacywala dwunastnice :/


    u5cvp2.png
  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 21 października 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi "macają tam" :D

    i tak w związku z macaniem to moja szyjka jakoś na razie nie wygląda na gotowa do okresu ale może zrobi zaraz nagły zwrot w dół???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2014, 15:31

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 21 października 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :) są pęcherzyki :) całe trzy, największy w 8 dc 13 mm :) nie h tylko pękną i zaowocują :)

    KisSzilva, Agnella lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • kajko278 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 21 października 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! Jestem nowa na FO i dopiero zaczynam z tym cyklem swoją przygodę z ziołami. Od paru miesięcy mam bardzo ale to bardzo bolesne piersi w fazie lutealnej w związku z czy zrobiłam badania na prl i progesteron i okazało się że mam łagodną prolaktynemię a poziom progesteronu wskazywał na brak owulacji w zeszłym cyklu. Postanowiłam najpierw wspomóc swój organizm naturalnymi metodami dlatego od pierwszego dnia cyklu zażywam castagnus (i już czuję różnicę w postaci braku bólu piersi :-) )na prolaktynę i piję mieszankę nr 3 ojca Sroki na owulację oprócz tego standardowo kwas foliowy i witaminy. W związku z tym chciałabym się zapytać czy do tego mogłabym dołączyć mieszankę na II fazę na progesteron? Jeżeli tak to kiedy zacząć od początku cyklu czy po owulacji?

    1 cykl z castagnusem i ziołami o.Sroki nr 3
    fc130dbaf62585287bd8335a90f78aea.png
  • koko Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 21 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajko278 jak na progesteron to po owulacji. Ja sobie popijam samą pokrzywę po owulacji na wzmocnienie progesteronu. Ale generalnie nie przesadzałabym z tymi ziółkami. Chyba ze 3 Sroki pijesz tylko do owulacji (bo i takie słyszałam sposoby)i chcesz potem przerzucić się na ta drugą mieszankę. Ale ekspertem w tej dziedzinie nie jestem. Ostatnio jak piłam 3 Sroki to mi namieszał i miałam plamienia puki piłam jak odstawiłam to nie było jak piłam znowu były zaraz na drugi dzień i zrezygnowałam.

    kajko278 lubi tę wiadomość

    Ciągle uczę się cierpliwości - to chyba dobry wstęp do macierzyństwa...
    1c803ef691.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 21 października 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajko a jaki miałaś poziom progesteronu? Jeśli poniżej 10 to zioła Ci tu nic nie pomogą niestety

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 21 października 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem. Na nic nie mam czasu, dla siebie też nie. Pracuję dużo i myślę o tym wszystkim coraz mniej. Chyba mi z tym lepiej. Realizuję zalecenia lekarza i grzecznie trzymam dietę. Łykam co przykazali i po cichu trzymam za Was kciuki. Nawet nie mam czasu prowadzić wykresu. Może za jakiś czas ten gorący czas minie, choć może niech nie mija za szybko :-) Buziole i spadam spać, bo za kilka minut nowa data się pojawi.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 22 października 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, :* kciuki i za Ciebie :)



    Dziewczyny a u mnie temp w ogóle nie skokła, miałam 3 pęcherzyki 1 niby pękł, a później wieczorem czułam jajniki więc myślałam, że i reszta pękła no to i temp powinna skoknąć a tu nic :/ ojj :(

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksek,a pamietasz jak ja prawie tydzien czekalam na skok?


    u5cvp2.png
‹‹ 365 366 367 368 369 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ