X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że nie mam PCO, ale moje męskie hormony są w górnej granicy ( testosteron). Bardzo mnie to martwiło. Poza tym właśnie zbadałam estradiol w 3 dc, ( nisko 29) dwa dni przed owulacją (183- ma być min. 200, więc teżnie za wesoło) i 87 w 8 dniu po owulacji ( wg mnie powinno byc 100). Mój gin z kliniki niepłodności ( poszlam tylko na 1 wizytę, bo w następnej byłam juz w ciąży, tak więc nic nie zdążyłam zrobić) stwierdził, że jest wszystko w porządku. Mnie to jednak nie dało spokoju i wprowadziłam Donga do 9 dnia po owulacji czyli naturalny estrogen. Udało się, jestem przeszczęśliwa. Na pocieszenie dodam że mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Głowa do góry dziewczyny. Trzymam za Was kciuki

    Carmen.92 lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 26 października 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dongina, gratulacje :) świetna wiadomość :) :)

  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 26 października 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniała wiadomość, może to odczaruje nasze forum :) Gratulacje Dongina!

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dongina gratulacje ;) dajesz nam duże nadzieje ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, po prostu spróbujcie! Jeśli któraś z Was zakupiła Dong Quaia to myślę że warto w małej dawce spożywać go w drugiej części cyklu. Nie warto zrażać się jednym cyklem. Myślę, że trzy powinny wystarczyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej zeżarło mi cały post:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic......jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 października 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja w temacie skoków po owu - skok 0.2 i wyżej wskazuje na owu.
    Ja też nie miałam wielkich skoków, ledwo 0.2, a owu była bo miałam monitoringi i wiem na pewno co i jak.
    Ale jeśli masz wątpliwości to naprawdę polecam monitoring i wtedy jeśli nawet pęchole nie pękają masz szansę dostać pregnyl i wtedy się dzieje :)

    Carmen dong poprawia śluz, a nie pogarsza, więc wg mnie to nie to


  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Olencja w temacie skoków po owu - skok 0.2 i wyżej wskazuje na owu.
    Ja też nie miałam wielkich skoków, ledwo 0.2, a owu była bo miałam monitoringi i wiem na pewno co i jak.
    Ale jeśli masz wątpliwości to naprawdę polecam monitoring i wtedy jeśli nawet pęchole nie pękają masz szansę dostać pregnyl i wtedy się dzieje :)

    Carmen dong poprawia śluz, a nie pogarsza, więc wg mnie to nie to
    no od lutego ide na monitoring, bo wizyte u tej mojej gin mam 28 stycznia,czyli po roku bezowocowych staran..... teraz jestem tak nabuzowan ai w kurzona na meza ze nie dziwie sie ze nam nie wychodzi...jakos mocno mnie ostatnio irytuje...


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 27 października 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj sobie uświadomiłam że niby sie staram i mam nadzieje, ale to chyba sztuka dla sztuki, jak kiedyś zobaczę 2 kreski na teście to będę mega zdziwiona. Zastanawiam sie czy iść jutro na monit.. nie wiem co sie tam dzieje ale nie wiem czy chce wiedzieć :) jajniki bolały przez weekend ze hoho.
    Miłego tygodnia kochane :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 października 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz nie mam nadziei,zaczyna mnie to po prostu irytowac... i mam wrazenie ze im wiecej kombinuje tym bardziej mi to szkodzi zamiast pomogac:(

    Yousee idz na monitoring, przeciez to nasz pazdziernik jest :)


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 27 października 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam wkurw na to wszystko dziewczyny,szukam, kombinuje i nic. A wczoraj w wiadosciach widziałam materiał o dziecku które urodziło sie w 27 tyg, poród zaczął sie w domu a rodzina jakaś menelska, nie zareagowali odpowiednio i dziecko zmarło.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 października 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety jak sie chce za mocno to nie wychodzi a jak sie nie chce to bum i jest
    u mnie ani jedno ani drugie nie dziala:/


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane melduje że śluz się polepszył, jajniki pikają, więc na dniach powinna być owu ;) Czekam teraz na pozytywne działanie DONGA ;)

    aga.just dzięki za odpowiedź ;) być może jest to efekt Euthyroxu i bromergona ;/

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 27 października 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym wzięłam dziś Donga według sugesti Dongiany, mam nadzieje ze sie nie przestymuluje :) pójdę jutro. Może lepiej wiedzieć.

    Aga just a jak Ty ciążowo sie czujesz? Ostatnia prosta przed Tobą :) fajnie ze nadal tu zagladasz i sluzysz rada, bo wiedzę masz ogromna :) pozdrowki

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 27 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dongina, gratuluję :-) I dzięki za podzielenie się radą :-) Domyślam się jaka jesteś szczęśliwa. Wierzę, że zapoczątkujesz tu dobrą passę ;-)

    Yousse, trzeba działać i już :-) A na monit idź. Daj znać po :-)

    Carmen najwyraźniej Donio działa i też trzeba brać się do dzieła :-)

    A ja mam mega doła. Jesienne chandrę łapię. Do tego znowu włosy na maksa lecą. Mam nadzieję, że nie wyłysieje. Ile Wam dziennie leci wlosów, nie chodzi o mycie? Tak po prostu - czesanie, czy zostają na płaszczu, bluzie? Nie wiem czy duphaton powoduje wypadanie włosów? A mam brać clo, a tam w ulotce napisane, że powoduje chwilowe wypadanie. Ale czego dla dzidzi się nie zrobi, wszystko :-) Mogę nawet ściąć się na chłopca, byle ciąża była.






  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angella, mnie wypadalby bardzo jak mialam tsh za wysokie. Sa tez dziewczyny, ktorym wypadaja z braku wit.D.

    aga.just lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 października 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wypadaja z niewiadomych przyczyn,ponad 100 dziennie,czasem mniej czasem wiecej,endo powiedzial ze albo leczenie lysienia albo dziecko


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 27 października 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja chcę przestrzec przed czymś :D żeby ktoś nie zjadł białka przez przypadek hehe

    ostatnio po ścianie i suficie w mej kuchni chodziło sobie o ze 2 robaki białe małe (larwy), za 2 dni to samo, później za 2 dni znów.. weszłam w neta szperam by wujek google mi pomógł i dowiedziałam się, że to mole spożywcze i by wypierniczyć produkty, które są otwarte.
    Nie, że ja jakiś brudas czy coś ;D .. przechodząc do setna sprawy te cholery nie zgadniecie w czym były... w siemieniu lnianym , chociaż opakowanie było zawinięte i spinaczem zaciśnięte.. o losie :D więcej nie kupuję !
    i nie rozumiem whay tam ? :D

    miłego dnia! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 14:29

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 października 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło matko! ja swoj trzymam w sloiku:D moze tam nie wleza,ale czemu nie pozywic sie robaczkami?moj kot szamie az mu sie uszy trzesa:D

    KisSzilva lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ