X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella __ Kochana mi włosy lecą teraz na potęgę, kupiłam sobie WAX'a w superpharmie i lece z odżywianiem. Co do chandry jesiennej, to u mnie jest chyba coś na odwrót, bo chodzę jakaś taka zadowolona z życia ;)

    Olencja ___ do 100 dziennie to norma dla włosów, bo pozbywają się w ten sposób starych włosów ;)

    kis____ moja mama kiedyś miała larwy w krupniku, bleee. Wsypała kaszę do zupy i gotowała, jak podała zupę okazało się że się rusza, najprawdopodobniej były jaja poskładane i pod wpływem ciepła się wykluły, na samą myśl aż mi się słabo robi.



    Agnella lubi tę wiadomość

  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 27 października 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też niestety włosy mocno wypadają, jak tak dalej pójdzie to pozapycham rury w całym domu :( zakupiłam sobie szampon i tabletki Priorin, podobno skuteczne. Stosuję na razie tylko szampon, bo boję się, że namieszam sobie w witaminach.

    Kis, ale mnie wystraszyłaś z tymi robakami, mam dwa opakowania siemienia ( w całości) i na razie nic tam nie pełza. Jakie duże są te robaki, łatwo dostrzegalne?

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 27 października 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carmen , haha a to dobre :D :D

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 27 października 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deszczówka, używałam je 3 cykle temu. malusi robacio:D Po otwarciu był 1 i takie niteczki jak by kurz ;) ale pewnie gdzieś w środku jajka miały :) że tak się co 2 dni wylęgały i pojawiały


    do dziś mam ciarki jak ja nie lubię blee

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 15:55

    deszczówka lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 27 października 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszczówka, przez pewien czas myłam szamponem Dermena - polecam gorąco. Ja za długo go używałam i na razie zmieniłam na zwykły szampon Glis Kur. Za jakiś czas wrócę do tego szamponu, bo jest naprawdę dobry.
    Słyszałam wiele dobrego o preparatach Priorin.

    Carmen. Jak przeczytałam, że masz dobry humor i to mnie się udzieliło :-)

    Olencja, u mnie też coś do 80-100 leci dziennie. Przy myciu 10-30. I tak od lutego. Byłam u dermatologa, to mówił, że nie zahamujemy tego, ale grunt, że jest dużo nowych i odrastają, kazał łykać cynk i tran i tak robię. Żal ścinać, zauważyłam od kiedy mam je dłuższe to tak lecą.
    Jak mam mieć wybór dziecko czy hamowanie wypadania to też wybieram maluszka :-)

    Ja TSH ma 1,09. Jedynie LH wyższe.

    Haha, wracając do tych robaczków moli. Ja je miałam w bułce tartej zamkniętej w słoiku, w siemieniu, mące i kaszach - wszystko musiałam wyrzucić. Te spryciule potrafią wszędzie wejść. A ostatnio częstym gościem w moim domu są...wielkie pająki. Coś czuję, że przychodzą z ogródka, z piwnicy.
    Są bycze, przypominają małe tarantulki, jak je widzę to mam niezłe palpitacje serca, bo się ich boję i mnie obrzydzają. Ostatnio "fajny" widok miałam - jechałam właśnie na rowerku stacjo, maż przy biurku siedział, a po naszym łóżku, po świeżo założonej pościeli dreptał sobie taki pajęczak.

    Yousse, dong może Ci pomóc w przyroście endometrium.





    olencja, deszczówka lubią tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 27 października 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:

    Haha, wracając do tych robaczków moli. Ja je miałam w bułce tartej zamkniętej w słoiku, w siemieniu, mące i kaszach - wszystko musiałam wyrzucić. Te spryciule potrafią wszędzie wejść. A ostatnio częstym gościem w moim domu są...wielkie pająki. Coś czuję, że przychodzą z ogródka, z piwnicy.
    Są bycze, przypominają małe tarantulki, jak je widzę to mam niezłe palpitacje serca, bo się ich boję i mnie obrzydzają. Ostatnio "fajny" widok miałam - jechałam właśnie na rowerku stacjo, maż przy biurku siedział, a po naszym łóżku, po świeżo założonej pościeli dreptał sobie taki pajęczak.

    coo ??? w zamkniętych też ?? to jak to :/ matko bede musiała teraz uważać na te robactwa :/
    ale porządek zrobiłam i produkty mam już w słoikach .
    hee ja mam zawsze codziennie stałego gościa koło meblościanki kuchennej i codziennie go odkurzam a tam dalej jest omg :D :D

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 27 października 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa takie specjalne przyklejaczki do szafek kuchennych na mole spozywcze - popatrzcie sobie w markeach kolo tych srodkow na komary itp.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 27 października 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny drogie,ja jestem tzw wlosomaniaczka, na pielegnazji wlosow zeby zjadlam i co? z pieknych wlosow zostala mi krotka garstka.... nowe rosna i wypadaja.... zadna pielegnacja,zadne suplementy nic... mam rozj*&^% uklad hormonalny i od tego kudly leca:(((


    u5cvp2.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 27 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen na śluz jak coś polecam żel convecive, sama się nim ratowałam :)

    You <3 dzięki za miłe słowa <3
    u mnie już ciężko, ledwo się kulam; jestem już po sterydach na płuca dla małego; powinnam leżeć, a że się przeprowadzamy to wiesz... Mam nadzieję, że jakoś wytrzymam choć do 36 tc

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 27 października 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś dasz radę :) będę trzymać kciuki zeby wszystko było dobrze. Pozdrowienia dla Malucha, żeby urodził sie zdrowiutki :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 28 października 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że w temacie wypadających włosów nie jestem sama :/ Mi lecą na potęgę od jakiegoś roku. Dawniej miałam tak, ze tylko wiosną i jesienią trochę więcej ich wypadało i wtedy ratowałam się Vitapilem. Ale teraz to jest coś strasznego... Przy myciu garść, potem przy czesaniu druga garść. A jakbym tak mocniej ręką za nie szarpnęła, to normalnie zostaje kilka w dłoni. Myślałam, że to przez podwyższone TSH, ale po jego obniżeniu nic się nie zmieniło, suplementy na włosy też nic nie dają :(

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i zaczynamy od nowa, własnie macica mi puchnie i napiernicza:(
    ja juz nie mam sily.... co za paranoja... w tym cyklu tylko parlodel, Sroka i wit D bedzie


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 28 października 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja temp dalej pelznie, a jest 15 dc. Jajniki napier.....zobaczymy co tam na monicie dzisiaj, oby nie torbiel :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 października 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzilva wrote:
    Widzę, że w temacie wypadających włosów nie jestem sama :/ Mi lecą na potęgę od jakiegoś roku. Dawniej miałam tak, ze tylko wiosną i jesienią trochę więcej ich wypadało i wtedy ratowałam się Vitapilem. Ale teraz to jest coś strasznego... Przy myciu garść, potem przy czesaniu druga garść. A jakbym tak mocniej ręką za nie szarpnęła, to normalnie zostaje kilka w dłoni. Myślałam, że to przez podwyższone TSH, ale po jego obniżeniu nic się nie zmieniło, suplementy na włosy też nic nie dają :(

    badalas poziom wit.D? to tez duzo moze powiedziec o przyczynie.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 28 października 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    badalas poziom wit.D? to tez duzo moze powiedziec o przyczynie.
    Nie badałam, ale łykam wit. D i jak na razie zero poprawy :(

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 października 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzilva wrote:
    Nie badałam, ale łykam wit. D i jak na razie zero poprawy :(

    mi endo powiedziała, że taka w kapsułka, którą można kupić samemu w aptece kiepsko się wchłania. Wypisała mi kropelki Vigantol na recepte - kilka zł, a podobno dużo lepsze wchłanianie. Może jak będziesz u swojej kiedyś to poproś :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 28 października 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    no i zaczynamy od nowa, własnie macica mi puchnie i napiernicza:(
    ja juz nie mam sily.... co za paranoja... w tym cyklu tylko parlodel, Sroka i wit D bedzie

    mocno przytulam, też planuję odstawić donga i pozostać tylko przy ziółkach i witaminkach. powodzenia :)

    olencja lubi tę wiadomość

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) dawno mnie tu nie było:) przyszłam prosic o porade na temat tego czy mozna przyjmowac donga majac niedoczynnosci i hasimoto i biorac euthyrox?

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 28 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, ja mam właśnie plamienie. Jutro będzie @. Oby nam teraz się udało.
    Nie wiem, chyba wezmę clo. Ale przy moich wypadających włosach może to być zabójcze :(

    KisSzilva, ja też biorę wit D (taką w tranie) i nic nie pomaga. Fakt, że dużo nowych włosków wyrasta, ale co z tego jak te długie będą jak niteczki-cienkie kijeczki.
    W tym tyg pójdę je ściąć, bo końce strasznie przerzedzone. A tak kocham jak je mam dłuższe, bo w krótszych wyglądam blee, jestem takim typem urody kobiety, której w krótkich ewidentnie brzydko. I od razu mam wtedy gorszy nastrój.


    Yousse, daj znać po monitoringu.



    olencja lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 28 października 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej jestem już po. Pęcherzyki pękły, ale gin powiedział, że jest mało płynu... nie wiem co to oznacza, wie któraś? No i,że trochę krwią podszedł pęcherzyk dlatego mnie bolało.

    Nie wiem sama, rozpaczać czy się cieszyć.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
‹‹ 369 370 371 372 373 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ