X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nie mryga-odstawilam mocniejszy alko ;)
    zartuje,ale jakos mam zajebisty humor ostatnio,chyba po tym ze przyjelam do wiadomosci ze jednak chyba nie chce dziecka tak bardzo:D

    kis lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak wróciłam pare dni temu do domu i powiedziłam męzowi, że za jakieś 10 dni zostaniemy pewnie rodzicami (o ile się zadomowi fasola) to biedy aż zbladł ;)

    KathleenPL, olencja lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka80 wrote:
    Cześć dziewczyny. Od 10 listopada piję mieszankę ziół nr 3 o. Sroki. Mam zamiar zrobić kuracje 3-miesięczną i przerwę. Znalazłam w necie informację, że pomocne przy niskim AMH (mój problem) są Inofem w saszetkach i Bioactive Q10 Uniqinol. Czy któraś z Was stosowała te suplementy? Można je połączyć z ziołami?

    Ja pije srokę, biore donga, dostalam od lekarza inofolic i oeparol. Lekarka moja (wyznawczyni napro) powiedziala, ze spokojnie mogę brać, nawet do clo.

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielary, mam ponoć wodniaka na jajowodzie, a na drugim jajniku dziwne zmianyjakby endometrioza. Co robić?!

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee! kurde to chyba niezbyt dobrze?:( co lekarz zaproponowal?


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparoskopie zaproponował, ale powiedział ze sienie podejmie i mam iść do innego szpitala. Ale ja najpierw pójdę na inna konsultacje, nie dam sie tak szybko ciąć!!

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Laparoskopie zaproponował, ale powiedział ze sienie podejmie i mam iść do innego szpitala. Ale ja najpierw pójdę na inna konsultacje, nie dam sie tak szybko ciąć!!
    no pewnie,skonsultuj,ale pamiętaj że czas działa tu na niekorzyść:(


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousse, ja bm poszła na pewno na konsultacje. A ten lekarz z usg Ci to wyczytał? Nic prędzej nie mówił?

    No ja chyba za mało wypiłam bo nic mi nie mruga, muszę nadrobić ;-)

    Olencja, ja już też zaczynam mniej myśleć o dziecku, choć w duszy tego bardzo pragnę.
    Pamiętam jak wtedy też, miałam już dość starań, trwały ok 10 miesięcy, odpuściłam i zaszłam...przypadkowo. Oby teraz tez jak było.

    Mam pecha do Donga, bo w trakcie kuracji plamiłam :( Ale pewnie też jakieś zaburzenia hormonalne są. Oby do świąt, coś czuję, że magia zadziała!!!

    Anatolka, przynajmniej działasz, i czas w miejscu nie stoi. Trzymam gorąco kciuku, musi się udać :-) Pewnie z wrażenia dziś nie zaśniesz.




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Zielary :)

    narazie tylko się wczytuję, jeszcze nic nie łykam i nie piję, ale ale już wrótce zamierzam wykorzystać całą tajemną wiedzę jaką zdobyłam siedząc godzinami tym wątku :)

    deszczówka lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:

    Mam pecha do Donga, bo w trakcie kuracji plamiłam :( Ale pewnie też jakieś zaburzenia hormonalne są. Oby do świąt, coś czuję, że magia zadziała!!!

    hmm czyli ten dong tak działa ?? u mnie to samo :/

    Agnella lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Cześć Zielary :)

    narazie tylko się wczytuję, jeszcze nic nie łykam i nie piję, ale ale już wrótce zamierzam wykorzystać całą tajemną wiedzę jaką zdobyłam siedząc godzinami tym wątku :)


    zapraszamy :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Yousse, ja bm poszła na pewno na konsultacje. A ten lekarz z usg Ci to wyczytał? Nic prędzej nie mówił?

    No ja chyba za mało wypiłam bo nic mi nie mruga, muszę nadrobić ;-)

    Olencja, ja już też zaczynam mniej myśleć o dziecku, choć w duszy tego bardzo pragnę.
    Pamiętam jak wtedy też, miałam już dość starań, trwały ok 10 miesięcy, odpuściłam i zaszłam...przypadkowo. Oby teraz tez jak było.

    Mam pecha do Donga, bo w trakcie kuracji plamiłam :( Ale pewnie też jakieś zaburzenia hormonalne są. Oby do świąt, coś czuję, że magia zadziała!!!

    Anatolka, przynajmniej działasz, i czas w miejscu nie stoi. Trzymam gorąco kciuku, musi się udać :-) Pewnie z wrażenia dziś nie zaśniesz.
    u mnie jeszcze dluga droga do odpuszczenia sobie w podswiadomosci, na razie tak czuje,ze wcale juz nie potrzebuje dziecka,jak nie to nie,honorowa i uparta jestem! ale podobnie jak Ty, gdzies wewnatrz nadal przyjmuje kolejne porazki na klate:(


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjmował ktoś izoflawony, jak się po tym czulyscie?

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trymybest, ja przyjmowałam soję i miałam po niej owulacje, czułam się dobrze, zero skutków ubocznych. Za to po Dongu lipa, plamienia, ból podbrzusza i cienkie endo - a powinno być odwrotnie. Ale każda jest inna, każda inaczej reaguje i nie ma co sugerować się mną.
    Olencja, a powiem szczerze, że dziś postanowiłam - od następnego cyklu zero donga, zero soi. Będę się starać, a co ma być to będzie. A wiem, że na pewno nam się uda!!! I z tą decyzją mi lepiej. A tak tylko czekałam na ten 5 dc, aby soja była przyjmowana, ziółka na I fazę, aby owulacji nie przegapić. A teraz owszem, w okolicach di pł będzie seksior, ale na luzie.
    I powiem Ci szczerze,że też honorowa jestem, jak nie to nie na razie, poczekam.



    olencja, shooa lubią tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 listopada 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od przyszlego cyklu tylko to co lekarz kazal:wit D, folia i parlodel. zastanawiam sie czy mierzyc tempke ale strasznie to polubilam:D tylko ze to powoduje napiecie istres dodatkowy:D no nie wiem czy sie mierzyc:D


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 listopada 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella, a te plamienia miałaś przez ile dni i pamiętasz może w jakim dc ? Miałaś takie widoczne na papierze ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella wrote:
    Trymybest, ja przyjmowałam soję i miałam po niej owulacje, czułam się dobrze, zero skutków ubocznych. Za to po Dongu lipa, plamienia, ból podbrzusza i cienkie endo - a powinno być odwrotnie. Ale każda jest inna, każda inaczej reaguje i nie ma co sugerować się mną.
    Olencja, a powiem szczerze, że dziś postanowiłam - od następnego cyklu zero donga, zero soi. Będę się starać, a co ma być to będzie. A wiem, że na pewno nam się uda!!! I z tą decyzją mi lepiej. A tak tylko czekałam na ten 5 dc, aby soja była przyjmowana, ziółka na I fazę, aby owulacji nie przegapić. A teraz owszem, w okolicach di pł będzie seksior, ale na luzie.
    I powiem Ci szczerze,że też honorowa jestem, jak nie to nie na razie, poczekam.

    Po jakim czasie mialas owulacje ?

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zamówiłam donga... pewnie jutro listonosz przyniesie
    od kiedy do kiedy go brac i w jakiej ilosci?

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 21 listopada 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis, miałam je od 15 dc, wtedy kiedy powinna brać duphaston. I wzięłam go od 20 dc i przestało. Brzuch bolał jak na @ i te plamienie było widoczne na wkładce, takie rózówate, na papierze też widoczne. Coś chyba mam nie tak z hormonami i cienkie endo, i po Dongu plamienie(zaczęłam go brać od 13dc po 4 tabsy). Muszę dalej walczyć i cierpliwa być. Wszystko mi się pomieszało z cyklem od momentu co zablokowałam sobie duphkiem okresu - ok 2 miesięcy temu. Daję sobie 3 miesiące na stabilizacje cyklu, bo tyle komórka osiąga dojrzałość. Liczę po cichu na grudzień.

    Trymybest. W 14 dc pęcherzyk miał 17 mmm. Owu byłą za ok 3-4 dni. Brałam Menoplant 40. Ale w dużej dawce 200 mg dziennie. Słyszałam, że jednak lepiej od mniejszej zacząć. Na 5 cykli były 3 owulacje, dla mnie to i tak dużo, bo mam je może 4-6 razy w roku.
    Wydaję mi się, że soja jest tu najbezpieczniejsza, aby od niej zacząć.
    Jaki masz preparat?

    Olencja, ja też w tym cyklu co będzie odpuszczam ziółka, soję, Donga i inne.
    Może kupię sobie wit D. To ma być zwykła D czy D3?
    Z ziółek jedynie skrzyp i pokrzywę piję, ale to po to, aby włoski wzmocnić :-).


    kis lubi tę wiadomość

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam konsultacje w poniedziałek z innym ginem i chirurgiem. Zobaczymy co oni zobaczą na USG. Cały czas obkładam sie borowina. Nie chce dać sie ciąć bo mój Crohn tego nie lubi :( znacie jakies specyfiki na wodniaki/ niedrożne jajowody? Tu na OF mało kto o tym pisze :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
‹‹ 379 380 381 382 383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ