X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella ja biorę aktivmeno ale nie pamiętam jaka tam jest dawka ; // są tam dodatkowe składniki takie jak kwas foliowy, wit.D3 i witaminy B i Biotyna.

    Agnella lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnella- chyba istnieje tylko D3 :D ja innej nie znam:D


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 21 listopada 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Agnella- chyba istnieje tylko D3 :D ja innej nie znam:D

    Wit. D niech Wam wypisuje lekarz w kropelkach. Takie z apteki bez recepty słabo się wchłaniają niestety. Ja mam Vigantol 20 000 jednostek, a takie bez recepty mają 1000 lub 2000j.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny :-) wpadam bo mam pytanie a zatem prosze napiszcie jak sie bierze donga?? wiem ze najpierw bierze sie 1x1 potem mozna zwiekszyc dawke i ze najpozniej o 17..wiem takze ze do owulki sie bierze..moje pytanie czy trzeba go brac po sniadaniu??? czy moge bez sniadania(nie jadam sniadan ;-( ) itp.prosze o jakas odpowiedz :-) pozdrawiam

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poki nie zrobie badan poziomu wit D to biore 2000 j. powinno starczyc a w styczniu zrobie badanie i dopiero wtedy lekarz moze przepisac ew wieksza dawke. co do wypadania wlosow to ja odstawilam wszystkie suple i nabial i wdrozylam tylko zdrowe odzywianie- wypadanie ustapilo jak reka odjal

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 09:37

    Agnella lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    hejka dziewczyny :-) wpadam bo mam pytanie a zatem prosze napiszcie jak sie bierze donga?? wiem ze najpierw bierze sie 1x1 potem mozna zwiekszyc dawke i ze najpozniej o 17..wiem takze ze do owulki sie bierze..moje pytanie czy trzeba go brac po sniadaniu??? czy moge bez sniadania(nie jadam sniadan ;-( ) itp.prosze o jakas odpowiedz :-) pozdrawiam
    jak to nie jesz sniadania?! moim zdaniem branie donga na pusty zoladek to blad,bo po nim moze sie baaardzo nieprzyjemnie odbijac. takie suplementy tylko na wysciolke z jedzonka:)


    u5cvp2.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    jak to nie jesz sniadania?! moim zdaniem branie donga na pusty zoladek to blad,bo po nim moze sie baaardzo nieprzyjemnie odbijac. takie suplementy tylko na wysciolke z jedzonka:)
    jem ale bardzo pozno :-( nieraz nawet dopiero o 11 :-( oki to sie bede zmuszac zjem kawalek chleba i dopiero donga :-) dziekuje za info :-)

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, to jednak nabiał Tobie szkodził. Ja też prawie w ogóle go nie jem, może raz w tyg ser biały na kanapkę. I jedynie jako dodatek do kawy, bez mleka nie wypiję, a muszę jedną dziennie.
    U mnie nasiliło się wypadanie włosów, chyba to przez łupież. Musze jakiś dobry szampon kupić na to, macie jakiś godny polecenia??? I stresy też pewnie sprzyjają wypadaniu, a mam ich trochę w pracy. Jak to wżyciu, zawsze coś ;-)
    Zrobiłam morfologię i TSH, mam niskie leukocyty(2,9 norma 4-10) i lekarka rodzinna mówi, że przez to włosy lecą garściami.

    Czy jak TSH ma 1,29 to ok???
    Zawsze miałam 1.

    Olencja, ja siebie nie poznaję. Też wprowadziłam zdrową dietę. Lepiej się czuję :-) Czego się nie robi dla maluszka. Zdrowa mama to zdrowe dziecko. Wtedy jak zaszłam w ciąże to brałam antybiotyki, słabo się odżywiałam i byłam przemęczona. I niestety, dziecko było chore :(

    Yousse, musi być dobrze, dobrze, że idziesz na konsultacje.
    Jest też herbatka na jajowody, tylko nie pamiętam czy to Klimuszki czy Ojca Sroki. I jak miałam zapalenie przydatków, to termofor przykładałam. Ważne, aby tych miejsc nie "przeziębić", nie wychładzać.






  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu macie fajna serie kosmetykow. Mozna kupic w rossmannach. Zel i szampon kolo 9zl chyba, a balsam ze 14zl, wiec raczej tansze niz drozsze http://neutral.pl/ mnie polecily dziewczyny na forum. Mam wlasnie te 3 rzeczy, ktore wymienilam i tez jestem bardzo zadowolona :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jako zapalona włosomaniaczka wiem już że tylko dieta działa na włosy:) Agnella to odstaw nabiał wogóle, ja robię sobie mleko roślinne do kawy:D


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Tu macie fajna serie kosmetykow. Mozna kupic w rossmannach. Zel i szampon kolo 9zl chyba, a balsam ze 14zl, wiec raczej tansze niz drozsze http://neutral.pl/ mnie polecily dziewczyny na forum. Mam wlasnie te 3 rzeczy, ktore wymienilam i tez jestem bardzo zadowolona :)

    ja też mam zakupiłam ten szampon i super się pieni :)
    poczytałam u Was na forum ivf :)

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    jako zapalona włosomaniaczka wiem już że tylko dieta działa na włosy:) Agnella to odstaw nabiał wogóle, ja robię sobie mleko roślinne do kawy:D

    jak robisz ? :)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukam przepisa na necie,w zaleznosci od tego co mam na stanie, najczesciej owsiane albo migdalowe, mocze, blenduje i odcedzam:D


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Tu macie fajna serie kosmetykow. Mozna kupic w rossmannach. Zel i szampon kolo 9zl chyba, a balsam ze 14zl, wiec raczej tansze niz drozsze http://neutral.pl/ mnie polecily dziewczyny na forum. Mam wlasnie te 3 rzeczy, ktore wymienilam i tez jestem bardzo zadowolona :)
    ale ten balsam to do cielska a nie do kudlow :D


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ale ten balsam to do cielska a nie do kudlow :D

    a do kudłów masz szampon :D

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    a do kudłów masz szampon :D
    ale myslalam ze jest komplet:D a watpie zeby sklad balsamku byl na tyle dobry zeby mozna go bylo na kudelki przed myciem naciapkac:/ sklad szamponu prosty niby,ale z silnym detergentem:/ co kto lubi:D


    u5cvp2.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SLS - jest to prawda :/ nie ma barwnikow, pachnidel i parabenow. Trudno znalezc cos idealnego w rozsadnej cenie....

    Balsam do ciala, nie do wlosow. Nie mam wszystkich rzeczy z zestawu :)

    olencja lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    SLS - jest to prawda :/ nie ma barwnikow, pachnidel i parabenow. Trudno znalezc cos idealnego w rozsadnej cenie....

    Balsam do ciala, nie do wlosow. Nie mam wszystkich rzeczy z zestawu :)
    tanszy jest plyn do higieny intymnej facell stosowany of kors jako szampon:D

    Agnella lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sądzicie o kosmetykach alterra ? tez tych bez barwników i parabenów kupiłam 2w1 czyli płyn do twarzy i żel pod prysznic przynajmniej tak pisze z tyłu opakowania :)
    fajny jest też :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tanszy jest plyn do higieny intymnej facell stosowany of kors jako szampon:D

    Wariatka ;) a co ona tam ma takiego, ze super?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ