X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Yousee, jesteś drugą osobą, która i tą stronkę poleca :-) Na razie stosuję wit C w formie sypkiej :-) i daje super efekty, wszelkie infekcje pokonuje w mig :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wit C w kapsułce, ale 1000 mg :) i nie chorowałam jeszcze w tym sezonie :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny to i ja postanowiłam dołączyć.
    O dzidziusia staramy się 4 lata bezskutecznie :(
    Odwiedziliśmy już 6 lekarzy w tym 2 renomowane kliniki. Raz zdecydowaliśmy się na inseminację ale to nic nie dało. Maż miał osłabione parametry jednak po kuracji witaminkami i sokami podskoczyły prawie do granic normy. Jednak ciąży nadal nie ma. Obecnie pijemy mieszankę 16 ziół którą otrzymaliśmy od duchownego pustelnika który jest zielarzem. Dodatkowo korzystamy z refleksologii czyli leczniczego masażu stóp. Ogólnie prawdopodobnie po mojej stronie leży problem tylko żaden lekarz nie bardzo się mną interesuje. Jednak refleksologia jasno pokazuje, że u mnie jest jakiś problem wszystkie receptory na stopach odpowiedzialne za kobiece sprawy bolą przy najmniejszym dotyku. Mam nadzieję, że naszą już długą drogę w końcu zakończymy szczęśliwie

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel, trzymam kciuki za przegonienie choroby w diabły.. na pewno się uda!

    Cześć Ana :) zapraszamy :) może zacznij stosować jakieś "czarownicowe" medykamenty o których mowa w tym wątku? W zależności od tego z czym masz problem (śluz, owulka, nasienie męża, hormony) na wszystko znajdziesz specyfik. powodzenia :)


    Kochane co do mojego donga w tym cyklu i owulki - BYŁA BYŁA BYŁA :) owu wyznaczyło ją dziś tak jak obstawiałam na 29dc. Co prawda miałam wtedy mały kryzys serduszkowania, więc szału podejrzewam nie będzie, ale ważne, że dong zadziałał i to jest najważniejsze :)

    Agnella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miała któraś z Was po dongu efekty uboczne w postaci bólu i rwania jajnika? Bo ciągnie aż do pachwiny i się zastanawiam o co chodzi. Serduszkowałam 2dni przed owulką, więc to słabo i raczej nie będzie z tego kropka, dlatego martwię czy dong za bardzo jajka nie pobudził :( bo nie mam pomysłu co innego mogłoby być powodem. Do gina idę dopiero na początku stycznia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 11:51

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bo chcę żeby się udało :) trzymam za Was kciuki :* <3 i zaglądam tutaj :)

    shooa lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Dziewczyny, miała któraś z Was po dongu efekty uboczne w postaci bólu i rwania jajnika? Bo ciągnie aż do pachwiny i się zastanawiam o co chodzi. Serduszkowałam 2dni przed owulką, więc to słabo i raczej nie będzie z tego kropka, dlatego martwię czy dong za bardzo jajka nie pobudził :( bo nie mam pomysłu co innego mogłoby być powodem. Do gina idę dopiero na początku stycznia.

    to nie są skutki uboczne tylko dobry znak, że jajniki ruszyły :)

    aga.just lubi tę wiadomość

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Dziewczyny, miała któraś z Was po dongu efekty uboczne w postaci bólu i rwania jajnika? Bo ciągnie aż do pachwiny i się zastanawiam o co chodzi. Serduszkowałam 2dni przed owulką, więc to słabo i raczej nie będzie z tego kropka, dlatego martwię czy dong za bardzo jajka nie pobudził :( bo nie mam pomysłu co innego mogłoby być powodem. Do gina idę dopiero na początku stycznia.


    Tak jak mówi kis, to są dobre znaki :)

    ana90- Witaj Kochana! <3 Ciekawe co jest przyczyną takiego problemu.. Może powinnaś na internecie poszukać dobrego lekarza i przy okazji przeczytać opinie o nim? Może to pomoże znaleźć "tego: lekarza, który ci pomoże? Kciukam <3

    kis lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa, to super :-) Czyli u Ciebie Donio działa. A w jakich dniach go brałaś?
    Trochę pocieszyłaś mnie, że owu była później. Bo ja sama mam czasami takie późne owulacje. Chyba jednak nie wezmę duphka w tym cyklu od 16dc, bo może jeszcze owu przyjdzie po 20dc. Czy jest sens mierzyć tempkę od 14dc??? Od jutra bym mogła dopiero, bo dziś zapomniałam.
    2 dni przed owu to dobrze, że był seks:-)
    Ja dziś zakupiłam witaminkę d :-) Czasami sę zastanawiam czy nie za dużo tych "suplentów":-):P

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skutki uboczne to np plamienia, jakie u mnie były

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 14:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Dziewczyny, mam nadzieję, że to przejdzie jak dong już się unicestwi w organizmie : )

    Agnella, jeśli nie miałaś jeszcze owu, to jak najbardziej jest sens zaczynać ją mierzyć teraz. Nie wiem czy OF wyznaczy Ci owulkę, ale chociaż sama będziesz wiedziała jak to wygląda i czy przyszła czy nie: ) ja właśnie zaczęłam brać donga po tym jak do ok 20dc dałam jajkom szansę, żeby się opamiętały i ruszyły : ) mam zaznaczone na wykresie kiedy brałam donga, dodałam go do listy leków : )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 15:07

  • ana90 Ekspertka
    Postów: 260 96

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ai co do lekarzy to ciężka sprawa bo wszystkich u których byłam sprawdzałam na forach i opinie o nich i mieli bardzo dobre ale niestety mnie żaden nie potraktował poważnie. Teraz jestem u nowej pani gin i jest ok chociaż ona sama nie wie czemu w ciąży nie jestem właściwie krótko się u niej leczymy a w miedzy czasie usłyszeliśmy o tym zielarzu i postanowiliśmy spróbować i przynajmniej widziałam sluz płodny pijąc te ziół le zgodnie z zaleceniami przez 40 dni picia ziół zachowujemy wstrzemięźliwość :) dodatkowo po masażu stóp czuje konkretnie moje jajniki wiec coś tam się dzieje Zobaczymy co będzie dalej :)

    starania od lutego 2011
    6 lekarzy żadnej konkretnej diagnozy
    Czerwiec 2015 - naprotechnologia
    Grudzień 2015 - laparoskopia (PCO, endo, naprawa źle zbudowanej macicy)
    WALCZYMY !!
  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś mój 3dc, planuje że od środy zacznę brać donga. To moj pierwszy z nim cykl, po odstawieniu clo. Poradźcie mi proszę, jeśli wcześniej na clo owu była zawsze 18dc, cykle 32 dniowe, to czy będzie dobrze jak będę brała od 6dc aż do skoku po 2 tabl.? Bo sporo Dziewczyn pisze też ze biorą 4 dni po 2 tabl i odstawiaja i po 4 dniach jest owu... Czyli ok. 14 dc, co się u mnie Raczej nie zdarza... Jak myślicie?

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolcia, przeważnie dziewczyny tutaj brały donga do skoku :)

    Lolcia_81 lubi tę wiadomość

  • Lolcia_81 Ekspertka
    Postów: 259 68

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kis dziekuje :) tez tak chyba zrobię :) myślisz ze na Początek 2 tabl.będzie ok? Brać obie rano, czy jedna rano jedna Wieczorem?

    XII.2015 - ICSI nr 1 - 1komorka, 1 zarodek :-(
    IV.2016 - ICSI nr 2 - 11 komorek, 6 zaplodnionych, dwa zarodki, dwa transfery :-(
    I.2017 histeroskopia, usunięcie przegrody. Emek - fragmentacja 25% :-(
    II.2017 - IMSI - 22komorki,18 dojrzałych, 15 zaplodnilo sie, transfer 511 - :( ale 11 mrozaków :)
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia, 2 jak najbardziej :) a jak wolisz możesz rano brać 2 :) albo rano 1 a druga koło 17 bo nie wiem jak tam one działają na sen (ja tak brałam) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 10:13

    Lolcia_81 lubi tę wiadomość

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    Baś, a powiedz co brałaś w szczęśliwym cyklu ? Ile się staraliście?
    Piłam moje Baby Mama Med w specjalnej kombinacji: rano Regularne Cykle wieczorem Relaks i Przyjemność, a następnego dnia rano Płodność i wieczorem Relaks i Przyjemność znów, potem w następnym tygodniu zrezydnowałam z Relaks i piłam codziennie rano Regularne a wieczorem Płodność i potem znowu tak jak w pierwszym tygodniu...każdy napar po dwie łyżki stołowe na szklankę
    do tego magnez, famibion, wit C i ćwiczenia w domu i dieta warzywno mięsna z węglowodanami typu pełne ziarna, razowiec
    i czasem jak mi coś odbiło to jeszcze imbir albo ten ocet jabłkowy - bo mi został z wakacji :)

    kis, shooa lubią tę wiadomość

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraliśmy sie od wiosny - tak kwiecień maj - tylko , ze w nieodpowiedni sposób i tak na poważnie ze wspomagaczami obserwacją to od września sierpnia juz własciwie, ale niech będzie że od września

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic bierze się póki nie dostanie się @ ? Proszę o pomoc !!!

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trymybest. wrote:
    Inofolic bierze się póki nie dostanie się @ ? Proszę o pomoc !!!

    Inofolic mozesz brac obojętnie w ktorym dc. Caly cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 21:27

‹‹ 389 390 391 392 393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ