X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak cenowo wychodzi taka mieszanka kupiona osobno? Wiadomo ze zależy od miejscowości i sklepu ale tak mniej więcej na jaki wydatek się nastawić. No i na ile powinno wystarczyć?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak masz apteke doz.pl w miescie to wrzuc sobie wszystkie ziola do koszyka. wychodzi 2-4 zl za torebke a mieszanka starcza na 3 miesiace spokojnie


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dzięki za info ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może trochę głupie pytanie ale niektóre z tych ziol jak np nostrzyk czy ziele ruty w aptece doz są tylko z opisem ze do kąpieli. Nie na tam napisane ze są typowo do zaparzanią tylko ze są to ziola kosmetyczne. Czy też one się nadają do picia?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,sa do picia:)) spokojnie wiele ziol ma szerokie zastosowanie

    Madziulla lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki to zamawiam ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok,tylko pamietaj ze czesc ziol ma 20g czesc 50

    po zmieszaniu bedzie ogromnaaa micha:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 19:00


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie zauważyłam ;) 28 zł wyszlo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prośba o pomoc. Mam dlugie cykle 30-36 dni, okres poprzedza zwykle 1 dzień plamien. W tym cyklu zaczęłam brać Castagnus dla wsparcia starań, niestety po 6 dniach normalnej @ zaczęły sie brązowe skąpe plamienia (brudzenie). Trwa to 4 dzień. Nigdy tak nie miałam. Czy to moze być spowodowane Castagnusem? Czy to zbieg okoliczności?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 2 marca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znam wszystkich badan i skutkow brania niepokalanka,ale skoro wplywa on na uklad hormonalny to byc moze jest to jego sprawka,mimo to bierz 3 miesiace,wielu dziewczynom pomogl

    cyt lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś plamienie z brazowego zrobilo sie jadno czerwone ze sluzem. Doszedł ból podbrzusza jak na okres. Zalamalam się.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 3 marca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no przykro mi,musisz dac czas ziolom zeby zadzialaly


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 marca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, a miałaś już takie plamienia? Ja też tak miałam i to przez pół roku, to są lekkie zaburzenia hormonalne. Albo coś z progesteronem albo prolaktyną. to absolutnie nie przeszkadza w zajściu w ciążę, tylko może być stres, jak pojawią się plamienia w ciąży, wtedy od razu duphston trzeba wziąć. Jak masz prolaktynę w porzadku - nie brałabym Castagnusa. Niby zioło, ale jednak lek.
    Dobrze na 10 dni przed miesiączką brać przez 3 miesiące luteine albo duphka. Te leki podwyższą pgr, wyregulują.
    Pamiętaj, dzidziuś sam wybierze czas, kiedy zawita do twego brzuszka, cierpliwości kochana!!!:-)
    Nie załamuj się tylko szykuj pupę na ten cykl;-), za dużo nie myśl, banan na twarz i będzie ok :-)!!!



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 09:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazalo sie ze te plamienia to poronienie. Nie robilam wczesniej testu bo dostalam okres w terminie a to bylo krwawienie zwiastujace poronienie :((((

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po okresie poronienie?dziwne


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A był pozytyw? Nawet po poronieniu się słaba kreska utrzymuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test nadal jest pozytywny,hcg jeszcze nie spadło poniżej poziomu wykrywalnosci przez testy. Okres nie byl okresem tylko poronieniem, dlatego nie skonczyl sie jak zwykle po 5 dniach tylko plamie bo organizm jeszcze sie nie oczyscil. W poniedzialek mam isc na bete.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 23:13

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 5 marca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurde:/ przykro mi:((


    u5cvp2.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, przykro mi, ale z drugiej str....Nic jeszcze straconego. Powiem Ci tylko jak u mnie jest teraz....Dostałam plamienia na 3 dni przed okresem, ciemne, zrobiłam test tez 3 dni przed, bladzioch, szok. Rozkręciła się mini, taka dziwna miesiączka, zrobiłam beta hcg, rosła tak jak trzeba, plamiłam, testy dalej pozytywne...Myślałam, że po ciąży, nawet szcególnie się nie oszczędzałam, chodziłam do pracy, choć gin kazał leżeć. Potem jeszcze plamiłam, a ciąża jest. Prawie 8tc. Takie plamienia to różnie mogą wróżyć, to fakt. Ja dostałam duphka i nos-pę,którego będę brała do 14-15tc.
    Jak się uda to walcz dalej!!!
    U mnie przyczyną plamień nie było poronienie, ale zaburzenia hormonalne, od jakiś 7 miesięcy mam zawsze na5-7 dni przed @ plamienia, lekarz chciał mnie podleczyć z tego, ale się uparłam, no i wyszła ciąża.
    Zrób może jeszcze test, jak jest dalej pozytyw to jest nadzieja. Ja zrobiłam chyba z 8 testów, taka obsesję miałam.
    Z tego co wiem tez masz często plamienia. one nie zwiastują poronienia. Daj znać co dalej. Trzymam mocno kciuki!
    P.S. Kochana, miej zawsze duphka w aptecce, na takie sytuacje się przydaje.
    Ja mimo plamień wierze, ze będzie u Ciebie ok!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 08:12

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 7 marca 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyt, byłaś na becie? Kiedy wynik?

‹‹ 422 423 424 425 426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ