X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dużo śłuzu normalnie jak smarki ! :-P haha sorki za porównanie...

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Dziewczyny koniec z testami. Zrobiłam drugi i jest mega blady...jak w moczu jest krew to normalnie jest krecha ciemna jak byk a jak jest czysty mocz to krecha blada i co Wy na to?


    Nie wiem sama co ja na to, bo nawet w temcie nie jestem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Mam dużo śłuzu normalnie jak smarki ! :-P haha sorki za porównanie...
    A szybciej miałas taki sluz(przed ta jazda bez trzymanki)?

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....ale wczesniej w sensie że kiedy?

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    że w cyklach przy owulacji itp? Nie miałam. A we krwi też za bardzo nie miałam odkąd plamię...raz tylko na początku tygodnia chyba w poniedziałek miałam minimalnie.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    jeju to ciaza i to bardzo ladnie sie rozwijajaca, Brak slow tylko gratulejszyn :) tu nie ma watpliwosci przy takim tescie. Krwawienia w pierwszych tyg ciazy uchodza za norme.
    wygląda na zaje....sta ciążę fajnie fajnie.....

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    ....ale wczesniej w sensie że kiedy?
    no w innych cyklach
    wogule czy kiedys juz tak miałas , czy to pierwszy raz takie "smarki" :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 13:27

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj zgasicie się jak ciąży nie będzie, wtedy Wy mi będziecie słać pokłony haha a test sprzedam w necie...licytacja testu ciążowego czarownicy :-)

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie co jest najlepsze, że myślałam, że jak zobaczę w końcu dwie kreski na teście to będę się tym jarać na maxa a tyu kuźwa same kłopoty!

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    Na mały szybki seksik zawsze znajdzie się czas ;)
    pewnie ze tak szybki numerek zawsze jest czas tylko uwaga na parapety i wscibskich sąsiadów... ha ha

    Czarnula87, weronika86 lubią tę wiadomość

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    a wiecie co jest najlepsze, że myślałam, że jak zobaczę w końcu dwie kreski na teście to będę się tym jarać na maxa a tyu kuźwa same kłopoty!
    ja jak zobaczylam swoje 2 kreski to pierwsze co nie byla euforia i radosc(jak snulam w myslach)tylko usiadlam i sama siebie zapytam "i co teraz"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zobaczyłam dwie kreski na teście ciązowym to pierwsze moje słowa brzmiały jakże polsko: O kurwa!

    Dodam tzlko e nie planowaam i nie spodziewaam sie i wg lekarzy moje jajniki dawno juz nie pracowaly i szans na dziecko nie było ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 13:40

  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dziewczyny mąż mi zamówił witaminy olimp dla kobiet i on tez zawiera donga.... któraś brała???

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie bralam, ale maja fajny skład, prosze o opinie rowniez, bardziej doswiadczone;)
    Skład olimp plus dla kobiet:
    Informacja żywieniowa 1 kapsułka %ZDS
    Witamina A (µg RE) 800 µg 100%
    Witamina D 5 µg 100%
    Witamina E (mg α-TE) 12 mg 100%
    Witamina C 80 mg 100%
    Witamina B1 1,1 mg 100%
    Witamina B2 1,4 mg 100%
    Niacyna (mg NE) 16 mg 100%
    Witamina B6 1,4 mg 100%
    Kwas foliowy 200 µg 100%
    Witamina B12 2,5 µg 100%
    Biotyna 50 µg 100%
    Kwas pantotenowy 6 mg 100%
    Ekstrakt izoflawonów sojowych (40%)
    w tym: izoflawony sojowe 10 mg
    4 mg -
    Ekstrakt z żeńszeni Don Quai 50 mg -
    Ekstrakt skrzypu polnego
    w tym krzemionka 50 mg
    3,5 mg -
    Ekstrakt pieprzu czarnego / Bioperine (95%) 1 mg -
    Kwas hialuronowy 2 mg -
    Składniki mineralne 1 kapsułka %ZDS
    Wapń***
    69% węglan wapnia
    31% chelat aminokwasowy Albion® (Albical™) 150 mg 19%
    Magnez***
    59% chelat aminokwasowy Albion®
    41% tlenek magnezu 70 mg 18%
    Potas
    99,7% chlorek potasu
    0,3% jodek potasu 40 mg 2%
    Cynk**
    chelat aminokwasowy Albion® 10 mg 100%
    Żelazo**
    chelat aminokwasowy Albion® (Ferrochel®) 1 mg 7%
    Mangan**
    chelat aminokwasowy Albion® 1mg 50%
    Miedź*
    chelat aminokwasowy Albion® 150 µg 15%
    Jod 150 µg 100%
    Chrom 50 µg 125%
    Selen 30 µg 54%
    * ZDS - procent realizacji zalecanego dziennego spożycia.
    ** najwyższej jakości, wysoko przyswajalne składniki mineralne (chelaty aminokwasowe minerałów) firmy ALBION®
    *** chelaty aminokwasowe minerałów firmy ALBION® w połączeniu z innymi związkami mineralnymi

    Minerały (węglan wapnia, diglicynian wapnia (chelat aminokasowy wapnia AlbicalTM), diglicynian magnezu (chelat aminokwasowy magnezu), tlenek magnezu, chlorek potasu, diglicynian cynku (chelat aminokwasowy cynku), diglicynian manganu (chelat aminokwasowy manganu), diglicynian żelaza (chelat aminokwasowy żelaza Ferrochel®), diglicynian miedzi (chelat aminokwasowy miedzi), selenian (IV) sodu, chlorek chromu (III), jodek potasu), witaminy (kwas L-askorbinowy - wit.C, octan DL-α-tokoferylu - wit.E, amid kwasu nikotynowego - niacyna, D-biotyna, octan retinylu - wit.A, D-pantotenian wapnia - kwas pantotenowy, chlorowodorek pirydoksyny - wit.B6, cholekalcyferol - wit.D, kwas pteroilomonoglutaminowy - foliany, monoazotan tiaminy - wit.B1, ryboflawina -wit.B2, cyjanokobalamina - wit.B12), ekstrakt skrzypu polnego (Equisetum arvense L), ekstrakt żeń-szenia Dong Quai (Angelica Sinensis), ekstrakt izoflawonów sojowych, ekstrakt pieprzu czarnego (Piper nigrum L.), hialuronian sodu, celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171

    Działanie
    Chelatowanie minerałów to proces wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne i aminokwasy. Ten niezwykle istotny proces umożliwia dobre wchłanianie pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz ich dystrybucję do przebiegających z ich udziałem procesów życiowych. W tej formie biopierwiastki pozostają całkowicie bezpieczne w dawkowaniu, nie podrażniają żołądka a ewentualny ich nadmiar w postaci chelatu łatwo opuszcza organizm, ponadto nie utrudniają wchłaniania innych minerałów.
    W preparacie Vita-minplus dla Kobiet zastosowano chelatowane minerały wyprodukowane przez lidera rynku surowców farmaceutycznych - amerykańska firma ALBION.
    Badania naukowe udowodniły, że uzupełniane systematycznie:

    witaminy i minerały wpływają pozytywnie na samopoczucie, jakość życia i kondycję fizyczną kobiety.
    izoflawony sojowe oddziałuja pozytywnie na pracę kobiecego układu hormonalnego, wspomagają prawidłowe czynności układu krążenia
    kumaryny i terpenoidy z dzięgla chińskiego (Dong Quai) działają uspokajająco i jednocześnie wzmacniająco na układ nerwowy, łagodząc zmienności nastrojów kobiet związane z fazami cyklu menstruacyjnego lub okresu przekwitania.
    rozpuszczalene związki krzemowe ze skrzypu polnego wpływają pozytywnie na wygląd skóry, paznokci i włosów.
    kwas hialuronowy zawarty w preparacie korzystnie wpływa na prawidłowe nawodnienie, strukturę oraz wygląd skóry
    piperyny z pieprzu czarnego ułatwia wchłanianie składników aktywnych suplementów diety.
    Wskazania
    Preparat przeznaczony do stosowania przez kobiety jako suplement diety ułatwiający pokrycie podstawowego zapotrzebowania organizmu na niezbędne i ważne mikroskładniki pokarmowe

    Dawkowanie
    1 kapsułka raz dziennie po posiłku głównym, popijając dużą ilością wody lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 13:50

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta hcg 18,9

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz się wycofuje albo co innego wydziela betę, okazuje się, że krew w moczu fałszuje wyniki.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana dla pewnosci powtorz jeszcze z 2 razy bete po 48h i pozniej znowu po 48h bo ona moze wzrastac i spadac;/ (wiem ze to kasa nie zbyt mała ale musisz miec pewnosc)a jajnik Cie bardzo boli?

    jeju lubi tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie boli, przestał już....
    może coś ucisnęłam...
    powtórzę za tydzień...nie chcę się denerwować już...może to nie nowy cykl jeszcze, bo w nowym cyklu już powinno nie byc hcg...opuszczam pokład na jakis czas, może później zajrzę....głowa do góry....jeju wie, że nie wolno ulegać euforii czarownic :-) Wera żebys sie nie martwila, że mi nadziei zrobiłaś, bo nic takiego nie miało miesjca....prędzej ja sobie strachu napędziłam...będziemy mieć fajne dzidziory...spoko spoko....kwestia czasu :-D
    <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 14:30

    weronika86 lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie gdy w moczu jest krew to kreska wychodzi ciemniejsza a jak nie ma krwi pochodzącej z macicy, to jaśniejsza...jak widac u mnie tak szybko nie idzie.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziołchy gdzie Wy jesteście ?!

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ