X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Dora88 Przyjaciółka
    Postów: 149 47

    Wysłany: 14 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj nikogo nie ma

    Kiedyś to się stanie... i się stało.... Kocham
    d5f2d2ef3d.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti pęcherzyk rośnie, ciesz się i nie panikuj :)
    Przemyśl to Clo. To silny lek. Może dong? Może warto spróbować naturalnie zanim sięgnie się po ostateczność?

    Czanula o tak - u mnie też pierwsze słowa na widok II to było 0 kur.va :D
    Bardzo chciałam dziecko, to był nasz 1 cs. Zrobiłam test w dniu @, ale nic nie wyszło. Popłakałam i ok. Potem pokazał się na nim cień cienia, ale chłop mnie wyśmiał i czekałam na @ a jej nie było. Byłam pewna, że to zawirowania po antykch, bo to był pierwszy cykl po odstawieniu. We wt miałam jechać zrobić badania dla kobiet STARAJĄCYCH się o ciąże i z głupoty zrobiłam test, w pracy. O mało co z kibla nie spadłam :D Szok, ogromny szok. Potem radość :)

    Ania fajny skład :) izoflawony, dong :) jak ktoś nie ma problemów z owulką taka ilość fajnie podziała :)

    Jeju cały dzień o Tobie myślałam <3 i wspieram Cię całym serduchem jak zawsze <3 A teraz szczególnie. Wiesz?

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kejti pęcherzyk rośnie, ciesz się i nie panikuj :)
    Przemyśl to Clo. To silny lek. Może dong? Może warto spróbować naturalnie zanim sięgnie się po ostateczność?

    Czanula o tak - u mnie też pierwsze słowa na widok II to było 0 kur.va :D
    Bardzo chciałam dziecko, to był nasz 1 cs. Zrobiłam test w dniu @, ale nic nie wyszło. Popłakałam i ok. Potem pokazał się na nim cień cienia, ale chłop mnie wyśmiał i czekałam na @ a jej nie było. Byłam pewna, że to zawirowania po antykch, bo to był pierwszy cykl po odstawieniu. We wt miałam jechać zrobić badania dla kobiet STARAJĄCYCH się o ciąże i z głupoty zrobiłam test, w pracy. O mało co z kibla nie spadłam :D Szok, ogromny szok. Potem radość :)

    Ania fajny skład :) izoflawony, dong :) jak ktoś nie ma problemów z owulką taka ilość fajnie podziała :)

    Jeju cały dzień o Tobie myślałam <3 i wspieram Cię całym serduchem jak zawsze <3 A teraz szczególnie. Wiesz?

    No wlasnie licze na tego donga! Dzis wzielam 7 tabletek ale to juz chyba max :D chociaz dze ze tutaj niektore szaleja i nawet 8 biora :D
    A powiedz mi czy ktoras z was ktora brala donga monitorowala wzrost pecherzykow?

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti ajć wybacz, zapomniałam że Ty łykasz już donga. Jak podziała to nie bierz Clo :) Szkoda zdrowia.
    Ja monitorowałam się przy dongu. W tym cyklu też będę. W poniedziałek wizyta.

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Kejti ajć wybacz, zapomniałam że Ty łykasz już donga. Jak podziała to nie bierz Clo :) Szkoda zdrowia.
    Ja monitorowałam się przy dongu. W tym cyklu też będę. W poniedziałek wizyta.
    Ja dopiero donga od 3 dni lykam takze niedlugo.
    A pisalas juz o tym, pamietam! Czyli ladnie rosly :-). Bede jeszcze brala do skoku tempki bo narazie stoi w miejscu i ani drgnie :D ten cykl to dla mnie zagadka :D

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz - bierzesz 3 dni i już zaczął rosnąć :) Mi po odstawieniu donga w pt owulka pojawiła się wt/śr.

    kejti91 lubi tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Zobacz - bierzesz 3 dni i już zaczął rosnąć :) Mi po odstawieniu donga w pt owulka pojawiła się wt/śr.
    To ja bede brala do skoku bo teraz to jyz sama nie wiem kiedy bedzie owulka. A taki pecherzyk dopekniecia ile powinien miec mm? Cos slyszalam ze od 18 do 22 mm. To moze juz na dniach bedzie owulka :D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 18 może pęknąć :) Mój gin uważa, że najlepszy to 24-25 mm. Mi raz pęknął na ok 22 mm, drugi na ok 24/25mm, tzreciego nie pamiętam :D

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...już byłam w drodze i lekarz zadzwonił, że jutro rano mam podjechać na 8-mą. Powiedział, że jestem dla niego wielką zagadką, bo testy wychodzą a z krwi beta hcg nie.

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bym chciala zeby sie juz udalo :) a u Was duzo juz staran za Wami?

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    od 18 może pęknąć :) Mój gin uważa, że najlepszy to 24-25 mm. Mi raz pęknął na ok 22 mm, drugi na ok 24/25mm, tzreciego nie pamiętam :D

    A moja gin uważa że najlepsze są 19-21 a że 25 to już przerośnięte. Mówiła że jak robią stymulacje do in vitro to najlepsze zarodki są z tych mniejszych pęcherzyków i że te komórki sa najbardziej wartościowe

    eweline
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    Hej...już byłam w drodze i lekarz zadzwonił, że jutro rano mam podjechać na 8-mą. Powiedział, że jestem dla niego wielką zagadką, bo testy wychodzą a z krwi beta hcg nie.

    Jesli testy pozytywne i beta była 18 to znaczy że jest lub była ciąża. Nic innego bety raczej nie wydziela. Może jeszcze nie wszystko stracone szkoda że nie zapytałas lekarza o duphaston lub luteine na podtrzymanie

    eweline
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju w takim razie trzymam kciuki <3

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • eweline Koleżanka
    Postów: 90 17

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju i uwierz w to błagam. Nie wmawiaj sobie że to nie ciąża bo bez wzgledu na to jakby się to nie skonczyło to do zapłodnienia doszło> Trzymam kciuki i bądź dobrej mysli

    eweline
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju naprawdę jesteś chodzącą zagadką :) Trzymaj się!

    Kejti od maja, z małą przerwą. W sumie nie wiem jak to liczyć. 2 cykle nieudane, lipiec torbiel, potem 2 mies anty na torbiel i od końca grudnia monitoring. W sieprniu ostawiłam córkę od piersi. Więc tak na poważnie w sumie to 3 mies :) Ten 4 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 21:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laski, czy Wy macie uczucie ciepełka w podbrzuszu pare dni po owulacji?

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeju wrote:
    nie boli, przestał już....
    może coś ucisnęłam...
    powtórzę za tydzień...nie chcę się denerwować już...może to nie nowy cykl jeszcze, bo w nowym cyklu już powinno nie byc hcg...opuszczam pokład na jakis czas, może później zajrzę....głowa do góry....jeju wie, że nie wolno ulegać euforii czarownic :-) Wera żebys sie nie martwila, że mi nadziei zrobiłaś, bo nic takiego nie miało miesjca....prędzej ja sobie strachu napędziłam...będziemy mieć fajne dzidziory...spoko spoko....kwestia czasu :-D
    <3

    a ja nadal mysle ze cos tam jest bo jesli nie ciaza to juz bym sie martwila bardzo.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pojawil sie sluz plodny po dongu :) w koncu :) jestem pewna ze to metformina, dziewczyny cisna mnie pod wykresem zeby brala te metformine a ja z calego serca czuje ze ona zle na mnie dziala, nie lubie takiej presji.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka może udostępnij wykres tylko dla psiół? Te nakręcania nie wpływają dobrze, oj nie

    jeju, ~Ania~ lubią tę wiadomość

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 15 marca 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy, że ja będę Cię cisnąć pod wykresem. Na ósmą mam być u lekarza. Podejrzewam, że nic mi nie powie ale może będzie chcial pogadać i pomyśleć o tym co można zrobić bez stosowania clo i innych wspomagaczy. No i jak on widzi całą sytuację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 07:11

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ