X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wygrałyśmy z PCOS!
Odpowiedz

Wygrałyśmy z PCOS!

Oceń ten wątek:
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maks dziękuje :)
    2e64ehv.jpg

    kasjja, Nina, gosia81, HANA, Chanela, kapturnica lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Maksia!!
    I dla Marysi też ;)
    Ale czas leci :p
    Sebza i jak? fałszywy alarm? ciekawośc mnie zżera :p
    Kasja szkoda,że problemy innego typu Wam przeszkadzają, a jak u Ciebie powiedz, masz owulke? czujesz,że w porządku wszystko, cykle regularne? Czy robiłaś jakieś badania?

    u mnie pierwszy cykl z dostinexem, na razie działamy :)
    Pozdrawiamy!

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, jeszcze nie testowałam... Może jutro.. Brzuch boli, albo na okres albo się zaczyna to, co z Maksem- przez całą ciążę ból więzadeł...
    Zobaczymy..:)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, poczułam się zobowiązana :) Zrobiłam test. Jest negatywny.
    Ani się cieszę, ani smucę :) Następne szaleństwa na pewno nie szybko :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia nie wiem ;) Cykle mam takie koło 50 dni, na razie bez badań, jedynie prolaktynę robiłam i tsh, są ok.

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat,duzo zdrowia i uśmiechu dla Maksa!!!

    sebza lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, sporo mnie tu nie było i widzę, że wątek spadł nawet z pierwszej strony, ale... ad rem:

    nie było mnie, bo mój mąż przeszedł zawał serca - w czwartek 14 stycznia zgłosił się do szpitala z objawami zerwania mięśnia barku - bolała go ręka, myśleliśmy, że to z przepracowania i fizycznego zmęczenia. W szpitalu postawili diagnozę: wirusowe zapalenie mięśnia sercowego, rozpoznali tez niewyleczoną anginę i ogólne osłabienie organizmu. Miał bardzo złe wyniki echa serca i wskaźniki z krwi - enzymy wskazywały na zawał. Przewieźli go w nocy z czwartku na piątek do Krakowa, tam miał wykonane dwie koronarografie - przy drugim zabiegu znaleźli zator w tętnicy, który najprawdopodobniej odpowiadał za ten nieustępujący ból barku, ręki i klatki piersiowej. Diagnoza więc przechyliła się na szalę zawału - co było o dziwo dużo lepszą informacją, aniżeli domniemane zapalenie mięśnia sercowego.

    Mąż jest już prawie od tygodnia w domu, wyniki się poprawiły, ból ustąpił, ma się coraz lepiej ;) Było bardzo groźnie - wzywali mnie w środku nocy, by "pożegnać się na wszelki wypadek". To była najgorsza noc w całym moim dotychczasowym życiu.

    Teraz próbujemy wrócić do psychicznej równowagi po tym, co się stało. Oboje trzymamy się dzieci jak kół ratunkowych - one pomagają chyba na każdy rodzaj smutku i lęku.
    Pozdrawiam Was ciepło.

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko Gosiu!

    Co to za straszne rzeczy piszesz. To już drugi zawał u młodej osoby w tym tygodniu o którym słyszę. Trzymajcie się i zdrowia dla męża!

    100 LAT MAKSIU i wszystkim dzieciaczkom.

    No i witam Was w pierwszym owulacyjnym cyklu od porodu! :D

    gosia81, sebza lubią tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko i córko! Hana??

    nieee.....



    Naprawdę Hana??????


    Dasz autograf starej znajomej?? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 23:11

    atdci09k89ytpjkc.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, nie jestem w stanie powiedzieć nic mądrego. Dużo zdrowia dla Was!

    Niby młodzi,niby zdrowi, a tak naprawdę każdy coś tam ma, każdy się na coś leczy, każdy cierpi bo go trafia grom z jasnego nieba..
    Jakby mnie wezwali w nocy,żeby się pożegnać na wszelki wypadek to pewnie bym bez zawału tam nie dojechała.
    Do tego na górze - proszę nie testować prawdziwości tego stwierdzenia..

    gosia81 lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, to straszne. Też mi brakło słów. Jedynie co, to świetna wiadomość że to nie zapalenie mięśnia sercowego. Trzeba się doszukiwać dobrych rzeczy. Oby już wszystko było dobrze. Teraz takie ciężkie czasy że chodzimy znerwicowani i ima się nas wszystko.

    Sebza wszystkiego Naj dla Maksia, nie zdążyłam wcześniej.

    Ja już wróciłam do pracy, Weronika nie śpi po nocach, no jednym słowem jest hardkorowo.
    Niestety raczej nie będzie rodzeństwa bo mąż nie chce. Znaczy chciałby gdyby była pewność 100% że będzie dziewczynka. Jest mi żal, ale rozumiem go.
    A ja mam od listopada ciągłe problemy ginekologiczne. Cały czas krwawienia nieustające, chyba że biorę leki na zahamowanie. Nie widać przyczyny, tylko szyjka bardzo podrażniona. Czekam na wyniki cytologii, biorę kolejny antybiotyk ze sterydem, i jak to nie pomoże to wdrażamy antykoncepcję. Szkoda że nie ma innej metody żeby to wyciszyć.

    sebza lubi tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. w poniedziałek mąż zaczyna trzytygodniową rehabilitację w szpitalu kardiologicznym - mam nadzieję, że dzięki niej podreperuje swoją kondycje i potem uda mu się wrócić do pracy - póki co żyjemy z oszczędności, a one topnieją w zastraszającym tempie ;(

    Chanela - buziaczki dla rocznej Weroniki!!! :*

    Chanela, a dlaczego mąż chce tylko dziewczynkę jeśli już w ogóle? Napisz jak cytologia, trzymam kciuki za twoje zdrowie, oby problemy gin. się skończyły.

    A jak pozostałe staraczki na bis? Hana do was dołączyła ;)
    Pozdrawiam serdecznie!

    PS. Która z Was już wprowadziła dziecku do picia mleko krowie? Nie wiem czym wpierw się zająć: mlekiem, czy normalnym proszkiem do prania - muszę obserwować, bo Misiek ma jednak skłonność do uczuleń ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2016, 11:40

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, zaczęłabym od prania, bo mam w sobie wewnętrzny sprzeciw na podanie krowiego mleka Maksowi :) Ale to wszystko przede mną jeszcze.


    Hana jest w ciąży? Hehe :) Super :D Wielkie gratulacje dla całej szczęśliwej trójki :D Niech się czwóreczka dobrze rozwija! :D


    Ja kilka dni temu zakończyłam najdłuższy cykl od porodu (36dni) i tak się zaczęłam zastanawiać, czy przypadkiem znów się wszystko nie zacznie wydłużać, rozciągać w czasie aż w końcu zaniknie... Muszę wrócić do diety, bo marność nad marnościami z tym u mnie...
    Tak czy siak, na razie już nie szalejemy z mężem, poczekamy aż Maks podrośnie :)

    Dzięks Chanela i sto lat dla Weronisi!
    No to nieźle Cię dopadło. Byleby Ci dobrze dobrali te pigułki. Może jednoskładnikowe?
    Ja to jak ognia unikam teraz anty. Dr mi przepisała po porodzie, ale leżą sobie w szafce.




    HANA lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza - nie chciałabym być źle zrozumiana - chciałam napisać tylko, że Hana też się stara o drugie dziecko, jaki efekt? - pewnie sama zainteresowana jeszcze nie wie (hihi), bo za mało dni od owulacji minęło, sadząc po jej wykresie.

    Ale by było, gdyby mój post okazał się proroczy - w sensie tego, jak ty go zrozumiałaś ;)

    HANA lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaa, o boszzzzz, człowiek jakiś taki napalony :D Źle zrozumiałam, sorrki :)

    HANA lubi tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny w nowym roku.
    Gosia strasznie mi przykro i moge tylko sie domyslac co przezylas w zw z choroba meza :( .Dobrze ,ze wszystko sie jakos normuje.
    100LAT dla Maksa :)
    U nas wszystko dobrze.Maksiu jest grzecznym dzieckiem , chociaz czasem potrfi pokazac pazurki ,zwł jak ma gorszy dzien.Ale najczesciej duzo sie usmiecha, bawi i daje rodzicom i bratu wiele radosci. Widzialam ,ze kilka dziewczyn dosc szybko postaralo sie o klejnego poromka.Ja na sama mysl o niechcianej juz ciazy mam gesia skorke.Nie planuje wiecej , mysle ,ze dwojka to wystarczajaco dla mnie az nad to :)


    Pozdrawiam wszytstkie razem i kazda z osobna :D

    HANA, sebza, Chanela lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu i Sebzo mam nadzieję, że Wasze nieporozumienie okaże się prorocze! :D Bo hmmm, jakby to powiedzieć, to jakaś kreska jest na teście w okienku "testowa" (9-10dpo test 10miu). Blada, ale jako znawca testów ciążowych nie muszę się wlepiać,żeby coś widzieć.

    Jednak, wiadomo, jak to jest tymi ciążami..nie wierzę w tyle szczęścia :D

    Gosia co do mleka to u nas już jest jakiś czas i całkiem dobrze tolerowane :)

    sebza, gosia81, Chanela lubią tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 1 lutego 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechże zacytuję samą siebie :D

    sebza wrote:
    Hana jest w ciąży? Hehe :) Super :D Wielkie gratulacje dla całej szczęśliwej trójki :D Niech się czwóreczka dobrze rozwija! :D


    gosia81, kapturnica lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam jeszcze dwa miesiące i potwierdzę newsa ze spokojem ducha. Wiadomo jak te ciąże przy pcos- są i ich nie ma za chwilę :(.

    Jak u Was plany prokreacyjne? Sebzo u Was pas?

    gosia81 lubi tę wiadomość

  • malaczarna07 Autorytet
    Postów: 381 388

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się dopiero staram ale widzę, że sporo Was tutaj :) bardzo mnie to cieszy i liczę, że może w końcu do Was dołączę?

    co pomogło Wam gdy CLO nie dawało rady?

    HANA lubi tę wiadomość

    Dominik :)
    16udqqmz4ckx0a7e.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ