X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wygrałyśmy z PCOS!
Odpowiedz

Wygrałyśmy z PCOS!

Oceń ten wątek:
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w ogóle to weź Haniuta nie bądź człowiekiem małej wiary no! Jesteś w ciąąąąąży, helllloooooł :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 15:41

    gosia81, Asia87, kapturnica lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah Sebzo! :)


    [pozwolę sobie wyedytować wpis dla potomnych- ponieważ link jest nieaktualny.
    Proszę pisać na priv :)]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2023, 01:06

    gosia81, sebza, Asia87 lubią tę wiadomość

  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko... coś czuje,że się rozpiszę....
    Kurde... pękałam z dumy.... pięknie zrzuciłam, świetnie się czułam, zasmakowałam w sałacie na milion sposobów... ach to były czasy.... :)

    Niedługo wracam znów z dietą, tylko muszę jakoś ogarnąć ze ściąganiem mleka.. Ograniczyć czy coś.. Jak jem mniej kalorycznie, to mi mleko spada. Zastanawiałam się, czy przypadkiem to nie byłoby tak,że na moment by spadło, a potem jak organizm by się przyzwyczaił do diety, to wszystko wróciłoby do normy..

    Gdzie jest Kasjja tak w ogóle???? Kaaaasjaaaa! Odezwij się!

    gosia81, kasjja, Asia87, HANA lubią tę wiadomość

    atdci09k89ytpjkc.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 16 lutego 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a jestem :) właśnie zajrzałam :)
    HANA SUPER :) gratulacje
    u mnie bez wieści, biorę leki na infekcje, nic do opowiadania ;)
    Marysia dużo mówi, a ja mniej ostatnio jak widać ;)

    buźki

    Asia87, HANA lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 16 lutego 2016, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hana wielkie gratulacje!!!! Bądź dobrej myśli,trzymam za Was kciuki!!!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 16 lutego 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze,pisze z tel,laptopa nawet nie wyciągam,Iskar ma dwa nuesiace( szok) i wazy 5760 dzis bośmy na szczepieniu,doi cyca cycohilik drugi i juz posyła cudne usmuechy! Brat go kocha cAsem aż nadto:)

    Asia87, gosia81, HANA lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm może powinnam spróbować z dietą, ale ja nie mam silnej woli :/ jeśli chodzi o takie rzeczy :p a poza tym to ja waże 50kg więc raczej tylko zdrowotnie ta dieta by była, bo zrzucać to u mnie raczej nie ma co.

    Kasjja no fakt, teraz też się rozpisałaś :P Marysia też gaduła? Oj te nasze dzieci zaraz będą mądrzejsze od nas :)

    Nina czas leci... no i jak to jest z dwójeczką? Dajecie rade, da się zorganizować jakoś? Igorek nie jest zazdrosny?

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 16 lutego 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia da sie da sie,to wszystko kwestia organizacji,choć czasem łatwo nie jest. Oskarek to spokojne dziecię całe szczescie-na poczatku tylko jadł i spał po 2-3 h, Igorek oczywiscie był zazdrosny,chciał nawet bić brata i krzyczał specjalnie gdy ten spał,ale ta faza juz minęła i teraz kwitnie milosc :) zaraz wstawię Wam foto moich urwisów

    kasjja lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 17 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sebza czekam na epopeje narodową nt salaty :) Co do karmienia to tutaj będziesz musiała zobaczyć i się przekonać, bo reguły nie ma. ;) Ile masz w planach karmić?

    kasjja Kiedy rodzeństwo dla Marysi?:)

    Nina gratuluje takiego Okrucha!:)

    Dzięki za gratulacje, ale to wzesnie bardzo. Na usg był widoczny pecherzyk 13mm bez zarodka jeszcze (5t4d) ale podobno dobrze to wygląda.

    gosia81, Chanela, kasjja, Madzia85 lubią tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hana - ja też opisze swoją historię, ale po 15 marca, teraz piszę ważny wniosek konkursowy i mam urwanie głowy z moimi chłopakami, bo mąż nadal w szpitalu na rehabilitacji.

    Nina - ciesz się, że miłość kwitnie między chłopcami - cudni są obaj!!!! U moich wieczne kłótnie i bijatyki - sama nie wiem czy to taka "uroda" braterskiej miłości z dużą różnicą wieku czy co? Próbuję przeczekać - zobaczymy co z tego będzie, bo Młodszy ma jakiś mega skok rozwojowy, matko jedyna co on wyprawia, już zapomniałam jak ruchliwe są takie dzieci ;D

    Kasjja pisz czy Marysia rośnie i już jesteś spokojniejsza (pamiętam, że ten szczegół Cię martwił). Sebza nie przesuwaj starań jakoś tak bardzo. Och, żebym ja miała na to wpływ to już bym miała dwójkę odchowaną hi hi, ale PCOS za nas zadecydowało.

    BTW nie macie pojęcia jaka ja teraz jestem (ekhm) płodna - co cykl to owulacja i to mega wyraźna, nosz kurczę blade, a jak potrzeba było to latami czekałam na jedno jajeczko!!! (foch)

    Nina, kasjja lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu, Marysia chyba rośnie, przynajmniej tak wygląda, zmierzyć się nie da :)
    Gratulacje płodności, u mnie kiszka kaszana :P 60 dc i nie widać @, testy -
    Ciągłe infekcje których nie mogę zaleczyć, więc nawet nie wolno... grrr ;)
    Wszystkie koleżanki w 2. lub 3. ciążach (w liczbie na razie 7, ale tendencja rosnąca, co się z kim nie spotkam, okazuje się, że w ciąży).
    Hana fajne, że od razu się udało, ja coś czułam, że u mnie to albo od razu zaskoczy, albo znowu to co za pierwszym razem: głowa zacznie tworzyć problemy.
    Plan minium: chce choć zielone światło, żeby zakończyc celibat (gin niech powie jutro, że nie ma infekcji). No i zobaczymy, ak tam się życie poukłada, dobrze, że Marysia jest :)

    gosia81 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewuszki, nina super,że między chłopakami kwitnie miłość, mój Mały na początku też na 100% będzie zazdrosny, teraz jak biore jakieś inne dziecię na kolana to zaraz biegnie i krzyczy "moja mama", w żlobku babeczka też mówi,że jest zazdrosny o inne dzieci. No ale mamy jeszcze czas, może mu się zmieni.

    Hana, wszystko będzie dobrze, niech Maluszek się rozwija!

    Hehe Gosia, to strzel sobie trzecie :) może tym razem dziewuszka się trafi :) jak tak ładnie masz owu to mogłabyś celować przed owu :p

    Kasjja trzymam mocno kciuki,żeby infekcje się skończyły i za zielone światło do działań. Jejku pytałam już chyba Ciebie, robiłaś już jakieś badania? A i u mnie też co się z kimś spotkam to w ciąży :p

    Powiem Wam,że u mnie po tym dostinexie czyli zbicie prolaktyny jest lepiej. co prawda poprzedni cykl jakiś dziwny i długi,ale śluzu było sporo i w ogóle mogła być owu. W tym cyklu, znowu będzie dłuższy, byłam wczoraj u gina, jest pęcherzyk 27mm i endo 8, do sb powinien pęknąć, w pon ide znowu na usg i zobaczymy, jak zrobi się torbiel to w następnym cyklu monitoring i pregnyl na pęknięcie. Mam nadzieje,że owu będzie sama, choć tak duży pęcherzyk troche mnie martwi, ale ciesze się,że chociaż sam pęcherzyk rośnie :)

    gosia81, Nina lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buhahah, przeczytałam mój wpis i sama go z trudem rozumiem :p mam nadzieje,że i Wy coś z niego zrozumiecie ;p chciałam żeby było krótko i na temat, a nie wyszło mi nic z tego :p
    Miłego dnia!

    gosia81, kasjja lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 26 lutego 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu - trzymam kciuki za Twoje starania!

    Ja z pewnością pauzuję z rozmnażaniem, na 99% w ogóle już powiemy sobie stop. Jeszcze kiedyś myślałam sobie, że co będzie to będzie - trzecie się też wychowa, ale jak ujawniły się problemy zdrowotne męża, a ja z braku alternatywy przeszłam na urlop wychowawczy, to już mi się nawet takiego gadania odechciało, o trzecim dziecku nie wspominając.

    Ciekawe, że piszę to akurat dziś: równo dwa lata temu zrobiłam test ciążowy, zainspirowana ładnym wynikiem progesteronu i wysoką temp. na wykresie, choć jak pamiętacie - cykl miał być według gina bezowulacyjny absolutnie ;P

    Dwa lata!!! Jak to zleciało?
    Michałek właśnie zasypia w łóżeczku, a ja mam chwilę dla siebie.
    Pozdrawiam Was wszystkie!!!

    Nina, Asia87, Chanela, kapturnica lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 marca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była OWU!!!! :D wczoraj powtórzony monitoring, pęcherzyk pękł, endo ładne nic tylko czekać :) wiem,że od owu do kropki jeszcze dłuuuuga droga, ale ciesze się,że bez tych wszystkich kombinacji, leków, symulacji jest owu :D wystarczył u mnie tym razem dostinex. Ale się ciesze :)

    Gosiu, zupełnie Cie rozumiem, a jednak los i życie jest przewrotne, kiedy mówimy sobie stop, to wszystko gra jak w zegarku. A czas faktycznie leci nieubłagalnie.

    kasjja, gosia81, Nina lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, fajnie, gratuluję :) :) ja dostałam hardcorowe leki na infekcję, za 2 tyg kontrola, więc na razie teraz to muszę wyleczyć 100%, a inne sprawy muszą poczekać niestety. Bardzo kibicuję, uda się :) u mnie tez może kiedyś ;)

    gosia81, Asia87 lubią tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 1 marca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu - no to teraz emocjonujący czas! Będę trzymała kciuki - najważniejsze, że owu była!!! juhu! Pozdrawiam także Kasjję - zdrowiej i do dzieła ;D Nie sądziłam, że to kiedyś powiem, ale wydaje mi się, że mała różnica wieku między dziećmi jest jednak lepsza ;/

    Asia87 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 3 marca 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, siedze jak na szpilkach :p hehe nie no nie jest tak źle, nie chce sobie nic wmawiać jakoś jestem w miare spokojna co ma być to będzie, choć pewnie jak przyjdzie @ to będę zła i smutna, ale płakać nie zamierzam :p Gorzej z moim M bo tak sie wkręcił,że codziennie o tym wspomina i jest pewien,że się uda :) no cóż...

    Kasja jeszcze mnie przegonisz :p życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia, a później szybkiego zaskoczenia :)

    Gosiu aż tak źle? bracia muszą się dotrzeć, są różne etapy, oby znaleźli wspólny język.

    gosia81, kasjja lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 3 marca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o różnicę między rodzeństwem, różnie bywa, i to czy się dobrze układa nie zależy od wieku, czasem mała różnica jest baardzo konfliktowa. Moje sio są jak bliźniaczki, papużki nierozłączki, a różnica wieku - 8,5 :)
    Też czasem żałuję, że u nas nie będzie naprawdę małej różnicy, rocznikowo to już chyba będzie 3 lata (chyba że zajdę w tym cyklu;), więc sporo, no ale nie zależy ode mnie to, będzie jak ma być :)

    Asia87 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 3 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem sama - może Starszak ma taki po prostu okres na "nie" - mówię wam przełom 5-6 lat to ponowienie buntu, testowanie granic, milion głupich pomysłów na sekundę, zwłaszcza w kwestii dokuczania bratu. A Młodszy uprawia survival - skoro jest mniejszy to w odwecie chce gryźć, drapać, ciągnąć za włosy i wyje kiedy tylko brat go dotknie.

    Miś skończył właśnie 16 miesięcy, jupi!!!

    Kasjja - ja też nie miałam na to wpływu kiedy urodził się drugi, więc trzeba zakasać rękawy i pracować nad nimi, myślę, ze jak przyjdzie wiosna i będą więcej szaleć na podwórku to tym łatwiej ich temperamenty w domu okiełznam. Taką mam nadzieję.

    A co do kolejnego potomka... - wiecie, mój mąż bardzo się zmienił po zawale, już nie jest tym samym człowiekiem, na dzień dzisiejszy boję się, czy nie ma depresji.
    Muszę to wszystko ogarnąć.
    Wiecie po takich historiach na serio nie mam ani krzty ochoty na komplikowanie nam życia trzecim dzieckiem. Same leki to 400 zł miesięcznie ;/ Ale przynajmniej mogę Wam kibicować i trzymać z radością za Was kciuki :D Mam też nadzieję, że może przyszła szwagierka i szwagier będą mieli dzieci i w najbliższym sąsiedztwie w końcu usłyszymy dziecięcy śmiech ;)

    Asiu, kiedy testujesz? Prowadzisz wykres?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 00:46

    Asia87 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ