X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wygrałyśmy z PCOS!
Odpowiedz

Wygrałyśmy z PCOS!

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopisuje sie do Was do watku dziewczyny !

    jeszcze co prawda dalej walcze ale dajecie nadzieje ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2016, 21:40

    gosia81 lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, i ja się odzywam po długiej nieobecności. Weronika miała być jedynaczką, ale dzisiaj mąż podjął decyzję że jednak chce drugie. Bardzo się cieszę, chociaż okropnie nie chce mi się przeżywać znowu nieprzespanych nocy, bóli i starań. No zobaczymy co będzie. Na razie cieszę się z tej decyzji.
    Na razie mam problemy z cyklem, ostatnio dostałam duży arsenał leków po którym nic nie zaskoczyło, albo krwotok, albo zanik. Waga nie chce spadać, a powinna i to po prostu mnie demotywuje. Zobaczymy co wymyśli mój lekarz.

    gosia81, kapturnica lubią tę wiadomość

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak nic z tego. Ciąża biochemiczna

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe - bardzo mi przykro ;( A badałaś poziom progesteronu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 17:28

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiu od pozytywnej bety brałam 4x100mg luteiny

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe a właśnie chciałam wejść i pogratulować....trzymam kciuki, żeby niedługo się udało! głowa do góry!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe - jeszcze raz: bardzo mi przykro. Zacytuję moją siostrę, która miała 4 razy ciążę biochemiczną: niestety na tym etapie ciąży wszystko się może zdarzyć ;/ a kiedy zdarza się "to złe" - myślę: dobrze, że tak wcześnie...". Oczywiście nie jest to żadne pocieszenie. Trzymaj się!

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe przykro, że biochemiczna, ale zaszłaś w ciążę karmiąc, bez leków, to chyba bardzo dobry znak mimo wszystko. Buziak!

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero napisałam głupotę, że biochemiczna to dobry znak, a dziś test + i kłębek nerwów ;) no zobaczymy co to będzie. Zimno mi, a temp powinna być wysoka i czuję się na @, no zobaczymy.

    gosia81 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja trzymam kciuki z całych sił :)
    No u mnie to niby dobry znak. Znając moje szczęście to ta owulacja to był jednorazowy wybryk organizmu

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja super! dawaj znaki co i jak, będę czekać na info z niecierpliwością!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 12:48

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oho kasjja pieknie! no to trzymam mocno kciuki, pisz dalej co i jak u Ciebie!

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze, chłopcy zdrowo rosną, ale energii maja za stu i wieczorami czuję jakbym przebiegła maraton hehe, ale nie narzekam :-) Iguś dostał się do panstwowego przedszkola, więc od wrzesnia bede miala przedszkolaka :-) ciesze sie, ze pojdzie do grupy, bo bardzo lubi dzieci i pomalu nudzi sie w domu, mimo, ze wymyslam mu mase rzeczy hehe, odzywajta się reszta co u was :-)

    kasjja, gosia81 lubią tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasjja i jak tam u Ciebie? Mam nadzieję że wszystko ok.
    U mnie okropnie rozregulowane cykle. Już mogłyby się wyregulować.

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • kajjaa Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny,
    moja historia w skrócie :
    - PCOS stwierdzone e wieku 17 lat.. przez 10 lat serwowano mi Diane- 35 ( po to zebym nie miala problemu z zajsciem w ciąże,
    - 2010 odstawiłam antykoncepcję
    - 3 lata staran bez zabezpieczenia.. ciąży brak - jakos specjalnie nam to nie przeszkadzało
    - 12. 2013 pierwsza klinika.. badania hormonalne potwierdziły PCOS, drożnośc jajowodów - drożne, cykle stymulowane na clo.. zero rezulatów, problem z owulacją
    - odpoczynek,
    - 11. 2015 - klinika w Katowicach, swietna Pani doktor, komplet badań dla mnie i dla męża, dodatkowo w kwietniu przeszłam laparoskopię+ drozność + el- kauteryzacje+ histeroskopia, mąż szczegółowe badania nasienia włacznie z dna plemników
    dodatkowo endokrynolog - stwierdza hiperinsulinizm i androgenizm, dostałam metoformax
    - teraz pierwszy cykl po laparo - piekne pęcherzyki, 23 mm - 15 dzien cyklu, podano pregnyl, owulacja była tego samego dnia w nocy, 17 dzien cyklu.. jak sie okazało pekly 2 jajeczka, piekne endo, płyn w zatoce Douglasa.., dostałam duphaston,
    - czyli: metformax, encorton, duphaston, witamina D,

    może coś wreszcie z tego będzie.. :)

    gosia81 lubi tę wiadomość

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe trzymam mocno kciuki za Ciebie, oby szybciutko udało się z sukcesem!

    Kasja również czekam na wiadomości, mam nadzieję,że razem będziemy narzekać na dolegliwości :p albo i nie :)
    Ja dziś idę na wizytę, zobacze moją kruszynkę, jakoś dotrwałam :)
    Kacper oczywiście ostatnio chory i mnie też zaraził :/ mam nadzieję,że w wiosne i lato to sie skończy.

    Nina, jeju masz Ty siłe Babko :p nie dziwie się,że padasz wieczorem, ja teraz z Małym siedziałam 1,5 tyg i mu też się już nudziło na maksa, już nic go nie interesowało, tylko łobuzerka :p ale jak wrócił do żłoba zupełnie inne dziecko :P

    gosia81, kasjja, liloe lubią tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • kasjja Autorytet
    Postów: 561 593

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) beta była ok, na usg za wcześnie, zobaczymy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2016, 17:19

    gosia81 lubi tę wiadomość

    l22nzbmhsqrq54a6.png
    mhsv15nmkhg23r51.png
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajjaa wrote:
    - teraz pierwszy cykl po laparo - piekne pęcherzyki, 23 mm - 15 dzien cyklu, podano pregnyl, owulacja była tego samego dnia w nocy, 17 dzien cyklu.. jak sie okazało pekly 2 jajeczka, piekne endo, płyn w zatoce Douglasa.., dostałam duphaston,

    Mam pytanie do Ciebie :) Po laparoskopii ginekolog nie chciała zrobić pierwszego cyklu naturalnego? Żeby sprawdzić, czy coś się polepszyło? U mnie też pęcherze nie pękały i chciałabym teraz obserwować, czy będą same, bez Pregnylu najpierw :>

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • kajjaa Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodzynka66 tak naprawdę to parę dni po laparoskopii dostałam @.. ponieważ odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.. Cykl był stymulowany antykoncepcją.. żeby laparoskopia wypadła na 12 dzień cyklu..
    Lekarka powiedziała ze kauteryzacja daje najlepsze efekty do 6 miesięcy więc lekarka stwierdziła, że szkoda czasu.. poza tmy przy moich wszystkich chorobach.. raczej naturalnie w ciąże nie zajdę.
    I wczensiej w ogole nie miałam owulacji...

    Pozdrawiam

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Myślę, że u mnie będzie podobny scenariusz, jak u Ciebie. Stymulacja od razu, ale zobaczymy w sobotę.
    Oby nam zaowocowało po laparoskopii :) Powodzenia, u Ciebie owulacja jak marzenie! Trzymam kciuki.

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ