X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Czy ziółka mogę połączyć z takimi tabletkami: Castagnus, magnez z wit. B6, Oeparol, wit.C, wit.B complex, Inofolic, wit.E ? Cały cykl można pić ziółka?

    zastanawialabym sie jedynie nad castganusem

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 4 lutego 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy miałyście jakieś skutki uboczne pijąc zioła ojca Sroki 3? Ja pijąc je miałam problem ze skokami ciśnienia i krwotokami z nosa. Nie jestem pewna, że to z powodu ziół,ale kiedy je odstawiałam czułam się lepiej, a ja zaczynałam pić, to się pogarszało. Co prawda w tym czasie byłam trochę przeziębiona i może to miało wpływ
    Bardzo bym chciała pić te zioła, ale nie wiem czy mi nie szkodzą

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 lutego 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakiej ilości pijesz? Może za dużo? Mi też uregulowały hormony, ale miałam z tym duży problem..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 5 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję jak w przepisie, szklanka wieczorem zaparzona z łyżeczki ziół. Na razie przestałam pić. Ale w przyszłym cyklu jeszcze spróbuję. Byłam ciekawa czy ktoś miał podobne problemy. Bo jeżeli nie, to może zioła nie są winne

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie bardzo dobrze po nich czuje, wiecej energii mam, noi dzis 6dc i juz czuje ze jajniki pracuja;)

  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 6 lutego 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! To życzę ci, żeby to był ten szczęśliwy cykl :-)
    Ja u siebie nie zauważyłam wielkich zmian. Piłam do 9 dc i odstawiłam z powodu tych dolegliwości. Dziś zapewne mam owulkę. Przez ostatnie pół roku zawsze bolał mnie prawy jajnik, a w tym cyklu bardzo leciutko boli mnie lewy.

    Trochę się boję, ze zaszkodziłam sobie tym odstawieniem i owulki wcale nie będzie ech

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 7 lutego 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj Kulka w przyszłym cyklu, płaską łyżeczkę zaparzaj, mi naprawdę pomagają..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 12 lutego 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie została mi duża paczka tych ziół do oddania za symboliczną kwotę, bo mi się już nie przydadzą a wyrzucić szkoda jeśli miałyby komuś pomóc. Zainteresowane proszę o kontakt :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashaya wrote:
    Witajcie została mi duża paczka tych ziół do oddania za symboliczną kwotę, bo mi się już nie przydadzą a wyrzucić szkoda jeśli miałyby komuś pomóc. Zainteresowane proszę o kontakt :)
    Hej a jaki maja skład? bo sa dwie opcje;)

  • enia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 lutego 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashaja, czy sprzedaż ziółek jest jeszcze aktualna??? Jestem zainteresowana???

    enia
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 26 lutego 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam już nieaktualne - sprzedane :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    jestem tu nowa, więc chciałabym dołączyć do Was :)

    Od dziś zaczynam przygodę z ziółkami :) To będzie nasz 7 cykl starań:) Oby pomogły tak jak niektórym Dziewczynom :) Trzymam za Nas wszystkie kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania zapraszam do nas na watek wszystkie zelary z owu(ja tez jestem na ziolkach o sroki nr 3 -1 cykl

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Czy ziółka mogę połączyć z takimi tabletkami: Castagnus?

    Do Aga.Just: Czy aby napewno, mozna łączyc ziółka z Castagnusem? Nie bedzie to jakiejś mieszanki wybuchowej i skutków ubocznych?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 18:58

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łączyłam i nic mi nie było..

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Olka30, za odpowiedz :-)

    A czy pomogło, w sensie jak sie czułaś po zazywaniu tych specyfików? I jakie zauwazylas efekty?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziołą piję już parę miesięcy.. Pierwsze 3 były rewelacyjne, teraz już chyba się organizm przyzwyczaił, bo różnicy nie czuję.. Wiele rzeczy mi się poprawiło - cera, PMS, zbieranie wody w organizmie przed @ zmalało.. A castagnus brałam tylko pół mies. do owulacji na obniżenie prolaktyny.. Bolała mnie głowa, ale po wszystkich lekach na prolaktynę tak mam, a to przynajmniej było ziołowe.. Póki co rezultatów w postaci ciąży nie ma, a staram się ponad dwa lata :(

    Myszka-Minnie lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Magda 26 Ekspertka
    Postów: 178 88

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej dziewczyny i ja tez sie do was dolaczam od dzis zaczynam swoja kuracje mysle ze to bedzie szczesliwy cykl:)

    Magda26
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 marca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda zapraszam tu https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/wszystkie-zielary-z-ovu-soja-dong-quai-z-o-sroki-i-inne,2308,33.html :)

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 11 marca 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ziołka mozna mieszac z dostinexem, bromergonem, norpolac'em (wysztkie na zbicie prolaktyny)? Czy to bedzie wybuchowa mieszanka?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ