X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zjadaczki bromergonu
Odpowiedz

Zjadaczki bromergonu

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 13 września 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie slyszalam nigdy o tym cyklo pregnylova. To sa jakies ziola? Ja sie staram intensywnie od 4 miechow, gin stwierdzil ze jajniki sa "leniwe" i po zbadaniu hormonow zlecil mi bromka i dupka i kazal mi w ciagu 6 mcy zajsc ;) .a ty zazwyczaj jakie masz cykle ? Ja 28-50 dniowe.
    Ps. Przy testach owu sikanych druga kreska powinna wyjsc tak samo ciemna jak ta kontrolna. Jak jest jasniejsza to test jest negatywny

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 13 września 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak u mnie kreska na teście owulacyjnym była aż bordowa :) Cyclo pregnylnova to tabletki, blister wygląda tak jak w tabletkach antykoncepcyjnych, jednak one nimi nie są. Ja ogólnie bez zabezpieczenia kocham się ok 17/18 miesięcy, od roku konkretnie staramy się o dziecko, a od 5 cykli wspieram się lekami, póki co nic się nie wydarzyło, poza tym, że miałam owualcje, a jak jest owulacja, to jest szansa. Na owulacje sie nie nastawiałam zbytnio, bo sam lekarz powiedział mi, że po bromku może wystąpić nawet po 4 miesiącach d rozpoczęcia kuracji, jednak owulacja sie pojawiła, z okazji skorzystaliśmy, teraz zostało czekać. Zawsze sobie mówi, żeby sie nie nastawiać, a co do czego przychodzi, to czekam z testem w ręku, aż do dnia miesiączki, a później znowu to rozczarowanie :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 13 września 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle miałam różne, od 30 do nawet 70 dniowe.Z Luteiną okresu nie miałam wcale. Później z dupkiem miałam co 38-30 brałam go ok 1,5 (nie ze względu na starania ale ze wzgęu na brak krwawienia). Z cyclo 28 dniowe, jak w zegarku, a teraz bromek i nie wiem jak bedzie wyglądał ten cyk. Czytalam, że moze sie opóźnić, no albo zafasolkować :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 13 września 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazne ze owu wystepuje, wtedy w tym czy w nastepnym cyklu, w koncu sie trafi ;) . a moj lekarz powiedzial ze po bromku od razu "sie zachodzi", nie musza minac 4mce :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 13 września 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez jestem ciekawa jak u mnie w tym cyklu bedzie. W poprzednim z duphastonem okres po 36 dniach okolo.
    Trzymam kciuki !

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie: lekarz przepisał mi bromergon, kazał brać tak jak jest w ulotce, w ulotce jest napisane 2 razy dziennie po pół tabletki. Czy wy też tak bierzecie?
    Jeżeli zajdę w ciążę to należy całkowicie odstawić bromka czy zmniejszyć jego dawkę i lecieć do gina? W ulotce jest napisane, żeby przestać brać po zajściu w ciążę.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 14 września 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie: lekarz przepisał mi bromergon, kazał brać tak jak jest w ulotce, w ulotce jest napisane 2 razy dziennie po pół tabletki. Czy wy też tak bierzecie?
    Jeżeli zajdę w ciążę to należy całkowicie odstawić bromka czy zmniejszyć jego dawkę i lecieć do gina? W ulotce jest napisane, żeby przestać brać po zajściu w ciążę.
    Jeśli chodzi o dawkowanie to musisz brać tak jak kazał lekarz, bo bromergon jest silnym lekiem, czesto wystepuja po nim skutki uboczne :( Ja biore 2 tabletki raz dziennie ale dopochwowo. Jeżeli u Ciebie poziom prolaktyny nadal nie zacznie spadac, proponuje skontaktowac sie z lekarzem bądź zwiększyć dawkę.
    Co do odstawiania w ciazy to sa dwie teorie. Ja zrobie tak, jesli test bedzie pozytywny, to od razu bez zapisu lece do ginekologa aby mna pokierował :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 14 września 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Wazne ze owu wystepuje, wtedy w tym czy w nastepnym cyklu, w koncu sie trafi ;) . a moj lekarz powiedzial ze po bromku od razu "sie zachodzi", nie musza minac 4mce :)


    Znam dziewczyne, która zaszła dopiero w 5 cyklu z bromkiem :( więc nie ma na to reguły, zależy od organizmu :(

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin mi nic nie powiedział jak mam brać, kazał czytać ulotkę, więc biorę tak jak w ulotce 2 razy dziennie po 0,5tabletki

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 14 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    Gin mi nic nie powiedział jak mam brać, kazał czytać ulotkę, więc biorę tak jak w ulotce 2 razy dziennie po 0,5tabletki


    Nie napisał na recepcie dawkowania? Myślę, że napisał, tylko Pani w aptece nie napisała Ci tego na opakowaniu.

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 września 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że napisał 2x1 ale na wizycie powiedział żebym przeczytała ulotke i brała tak jak w ulotce jest napisane.

  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 14 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    Wydaje mi się że napisał 2x1 ale na wizycie powiedział żebym przeczytała ulotke i brała tak jak w ulotce jest napisane.


    To nie wiem, skoro powiedział, że masz dawkować tak jak na ulotce, to tak zrób. Widziałam na forach, że dziewczyny biorą nawet 1/4 tabletki dziennie, wiec twoje dawkowanie jest jak najbardziej w porządku. Dawkowanie zależne jest od wysokości prolaktyny. Moja była kosmiczna, a musze stosować 2 tabletki dziennie, bo przyjmowane dopochwowo troszke słabiej sie wchłaniają.

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 14 września 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello moj gin kazal odstawic jak zajde w ciaze ale brac duphaston bo chyba przy wysokiej prolaktynie moze byc malo progesteronu

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 20 września 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Rafaello moj gin kazal odstawic jak zajde w ciaze ale brac duphaston bo chyba przy wysokiej prolaktynie moze byc malo progesteronu


    Nowatorka, jak tam u Ciebie, owulacja była? Ja czekam na testowanie, okropnie się czuję. Kilka ni po owulacji tępy ból podbrzusza, lekkie mdłości, szyjka wysoko, miękka, dużo śluzu i nie wiem czy sobie wkręcam, czy coś się udało nareszcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2015, 12:37

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 września 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaViktoria wrote:
    Nowatorka, jak tam u Ciebie, owulacja była? Ja czekam na testowanie, okropnie się czuję. Kilka ni po owulacji tępy ból podbrzusza, lekkie mdłości, szyjka wysoko, miękka, dużo śluzu i nie wiem czy sobie wkręcam, czy coś się udało nareszcie.
    hej ! ovu mi zaznaczyl owulacje na wykresie a 2 dni przed tym mialam bole jajnikow i podbrzusza no ale na 100 %nie wiem czy byla czy nie. tez mam troche taki bol podbrzusza jakby nacisk jak sie ruszam czy siadam ale na objawy ciazy to za wczesnie by bylo. trzymam kciuki za nas :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 20 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    hej ! ovu mi zaznaczyl owulacje na wykresie a 2 dni przed tym mialam bole jajnikow i podbrzusza no ale na 100 %nie wiem czy byla czy nie. tez mam troche taki bol podbrzusza jakby nacisk jak sie ruszam czy siadam ale na objawy ciazy to za wczesnie by bylo. trzymam kciuki za nas :)

    Trzymam kciuki bardzo! Może w końcu będzie nam dane zafasolkować :) Ja muszę wytrzymać do 27 z testowaniem, a Ty którego planujesz? :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 września 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Ale tez moze kolo 27 :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • PaulaViktoria Koleżanka
    Postów: 125 5

    Wysłany: 20 września 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekam na cudowane wieści! :)

    Przetestowane : Luteina, cyclo-pregnylnova, zioła ojca Sroki mieszanka numer 3, duphaston.

    Stosowane: Bromergon dopochwowo, Inofolic, witamina D, olej z wiesiołka.
    Prolaktyna ponad normą, Pcos.
    201111103338.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 20 września 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie nastawiam za bardzo bo to dopiero 1 cykl z bromkiem ale nigdy nic nie wiadomo

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 września 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mi ginka kazala brac do ciazy. W pierwszy tydzien 1/4 nastepny tydzien polowa tabletki a reszte to po calej. Niestety po calej gorzej sie czuje to biore po pol. Dupka jeszcze nie bralam ani testow nie korzystalam. Duzo dziewczyn zaluje ze je kupilo.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ