X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Dzisiaj przyszedł żel :) Już nie mogę się doczekać aż go wypróbujemy :)

    ja dostałam wczoraj sms, że przesyłka została wysłana - może dzisiaj dojdzie? też jestem bardzo ciekawa :)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karm3lka wrote:
    u mnie pierwszy cykl z Conceive plus i owocny :) Także chyba ma jakieś pozytywne działanie :P
    Powodzenia dziewczęta :-)
    Też chciałabym tak zakończyć cykl z zelikiem;)gratuluje i spokojnych 9 ciu miesięcy życzę:*

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogłybyście mi podać jaki jest termin ważności tego żelu? Chodzi mi o to czy krótki np. kilka miesięcy czy raczej dłuższy liczony w latach?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mogłybyście mi podać jaki jest termin ważności tego żelu? Chodzi mi o to czy krótki np. kilka miesięcy czy raczej dłuższy liczony w latach?
    Mój ma do marca 2014, ale ja kupiłam w promocji właśnie z tego powodu.

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorek wrote:
    Mój ma do marca 2014, ale ja kupiłam w promocji właśnie z tego powodu.

    Mój też do marca a dokładnie do końca marca. Czyli jeszcze 2 miesiące :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dziewczyny mogłybyście mi podać jaki jest termin ważności tego żelu?
    vanessa, zwykły to 03/2015

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa kochanie, w super pharm jest 8 aplikatorow za 45 zł(bez promocji) a wiec nie wiem jaki jest w tym interes aby zakupic taki z krótką data ktory z przesylka wyjdzie tyle samo jak nie drożej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2014, 17:19

    Manieczka86, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Vanessa kochanie, w super pharm jest 8 aplikatorow za 45 zł(bez promocji) a wiec nie wiem jaki jest w tym interes aby zakupic taki z krótką data ktory z przesylka wyjdzie tyle samo jak nie drożej..
    Kurcze, szukałam i szukałam a tego nie znalazłam. Ale mimo to jestem zadowolona bo akurat jestem w nowym cyklu więc napewno zdążę użyć przed końcem marca wszystkie 8 aplikatorow :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • AniaKicia87 Koleżanka
    Postów: 42 30

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam drugą rundę :) Profertil i żel kontra @ :)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    Warto mieć marzenia...doczekać ich spełnienia :)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja jeszcze nie jestem pewna na 100% ale raczej też będę drugą turę z żelem zaczynać

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj z ciekawości użyliśmy żelu. Bardzo fajny jest :) Niestety złapało mnie przeziębienie i mam początki grzybicy pochwy :( teraz obawiam się co będzie z moją owulacją. Mam nadzieję, że uda mi się wyleczyć jedno i drugie do owulacji :)

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka to szybciutko clotrimazolum się smaruj:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już od wczoraj Clotrimazolum, Iladian i wit. C 1000mg. Dziwne jest to, że mimo brania witamin jednak mnie choróbsko złapało :( Najciekawsze jest jednak to, że jak powiedziałam księciuniowi o grzybicy to kazał sobie Siuraka posmarować Clotrimazolum czego nigdy wcześniej nie chciał robić. Zawsze musiałam go prosić i przypominać. Podobnie było z tabletkami wspomagającymi spermę. Zawsze się wzbraniał a teraz taki potulny jest. Ale wolę nie pytać dlaczego bo jeszcze się rozmyśli he he :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 17:24

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marsylianka wrote:
    vanessa, zwykły to 03/2015
    Kaczorek wrote:
    Mój ma do marca 2014, ale ja kupiłam w promocji właśnie z tego powodu.

    Dzienki za info :) Czyli wychodzi na to że ten po promocyjnej cenie ma krótką datę. Ja wolę żeby był dłużej ważny bo mój M pracuje na wyjeździe i nie wiadomo kiedy akurat wypadnie tak że wolne będzie miał kiedy ja będę miała dni płodne a chcę ten żelik kupić wcześniej żeby czekał na odpowiednią okazję, bo z kupnem w ostatniej chwili to może być problem.

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Już od wczoraj Clotrimazolum, Iladian i wit. C 1000mg. Dziwne jest to, że mimo brania witamin jednak mnie choróbsko złapało :(

    Jeżeli mogę Ci coś doradzić to po skończonej kuracji stosuj jeszcze co najmniej przez 2 tyg. jakiś probiotyk np. lactovaginal, lacibios femina, iladian. A często masz takie infekcje?

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem bardzo zadowolona z tego żelu.
    Jeszcze nigdy nie miałam tak ciągliwego śluzu.
    Chcę wierzyć że to pomoże :)

    Manieczka86, vanessa lubią tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tak pierwszy cykl z zelikiem do kosza, ale nie rezygnuje z niego bedzie drugie podejscie;)

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Jeżeli mogę Ci coś doradzić to po skończonej kuracji stosuj jeszcze co najmniej przez 2 tyg. jakiś probiotyk np. lactovaginal, lacibios femina, iladian. A często masz takie infekcje?

    Również od wczoraj stosuję Multilac. Codziennie jem też jogurt naturalny. Kiedyś miałam często. Później długo nie miałam. W przedostatnim cyklu miałam ale gin przepisał dopochwowo tabletkę i doustnie dla mnie i dla M. Myślę, że to z powodu słodyczy, których troszkę za dużo zjadłam w poprzednim cyklu. No i piwko się kłania. A przez ostatnie 2 tyg nie brałam żadnego probiotyku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2014, 17:57

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Również od jutra stosuję Multilac. Codziennie jem też jogurt naturalny. Kiedyś miałam często. Później długo nie miałam. W przedostatnim cyklu miałam ale gin przepisał dopochwowo tabletkę i doustnie dla mnie i dla M. Myślę, że to z powodu słodyczy, których troszkę za dużo zjadłam w poprzednim cyklu. No i piwko się kłania. A przez ostatnie 2 tyg nie brałam żadnego probiotyku.

    Ja miałam kiedyś i udało mi się tego pozbyć dzięki lekarzowi bo dobrą kurację mi zlecał przez długi czas i pozbyłam się tego na kilka lat potem wróciło i od roku już nic nie chce pomóc co prawda nie stosuje takiej kuracji jak kiedyś bo ginka twierdzi że tabletki dopochwowe na 6 dni wystarczą i tak w kółko by mi przepisywała gdybym się nie domagała czegoś innego ale i tak nie pomogło bo za krótka była ta kuracja. U nas nie ma dobrych lekarzy i już nie wiem gdzie się wybrać bo przez to nie mogę zrobić HSG i dalszych badań :(

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Ja miałam kiedyś i udało mi się tego pozbyć dzięki lekarzowi bo dobrą kurację mi zlecał przez długi czas i pozbyłam się tego na kilka lat potem wróciło i od roku już nic nie chce pomóc co prawda nie stosuje takiej kuracji jak kiedyś bo ginka twierdzi że tabletki dopochwowe na 6 dni wystarczą i tak w kółko by mi przepisywała gdybym się nie domagała czegoś innego ale i tak nie pomogło bo za krótka była ta kuracja. U nas nie ma dobrych lekarzy i już nie wiem gdzie się wybrać bo przez to nie mogę zrobić HSG i dalszych badań :(

    To masz jakąś dziwną panią ginekolog. Współczuję. A do tego poprzedniego gina nie możesz pójść? Na czym polegała ta długa kuracja, po której tak długo miałaś spokój z grzybkiem?

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ