X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!
    W końcu się nam udało :) Maluszka udało się nam zmajstrować w 10 cyklu starań i 1 z conceive plus.
    Fakt, że brałam jeszcze euthyrox na obniżenie TSH, ale poza tym pani doktor chciała dac mi leki na obniżenie prolaktyny i inne na stymulacje cyklu. Po wzięciu pierwszej dawki trafiłam do szpitala, bo pojawiło się większość objawów niepożądanych z listy. Miałam dość. Pani doktor po pierwszej dawce odstawiła wszystkie leki (za wyjątkiem euthyroxu) i w tym właśnie miesiącu kupiłam conceive plus i się udało!!! :) Jeszcze mam 5 aplikatorków, ważnych do 04.2015. Gdyby ktoś chciał to chętnie odsprzedam :)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChcialabymJuz gratulacje ! Mi sie nie udalo w pierwszym cyklu z Conceive, obenie jestem w trakcie drugiego no i mam bez aplikatorow.
    Tak sie zastanawiam ile w koncu uzywac tego zelu, moze ostatnio stosowalam za malo, hmm...

    wff22n0ab6iac00e.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChcialabymJuż, moje gratulacje! :) U nas pierwszy cykl z żelem, zdziwiły mnie bardzo wysokie jak na mnie temperatury zaraz po owulce i widzę u siebie coraz więcej ciążowych objawów, ale może tylko się niepotrzebnie nakręcam :P Za tydzień będzie wiadomo, czy ten żel coś nam dał, czy nie :D

    oar89jcgzipdaets.png
  • ChciałabymJuż Autorytet
    Postów: 862 1065

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agattee no tam ( w aplikatorze) jest tego troszkę. Tak sądzę, ze z kilka cm byś wycisnęła. może z 5-7. Dokładnie nie wiem, bo się nad tym nie zastanawiałam, ale było mokro.

    Cassie dzięki :) Trzymam kciuki za powodzenie u Was :)

    Aaaa i ponawiam ogłoszenie. Jeśli chce ktoś odkupić 5 aplikatorów to chętnie sprzedam. Tylko dajcie znać na priv :)

    dqprupjyo7wwzfuq.png

    thgfe6hhvbp6j415.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzę, by dać znać, że u nas żel wcale nie okazał się magiczny, dziś przyszła @, jak zwykle... :( Skoro już kupiłam, to będziemy używać aż do wykończenia całego opakowania, bo przynajmniej fajnie nawilża, a po stosunku nic ze mnie nie wycieka - aby taka z tego korzyść...

    oar89jcgzipdaets.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cassie może w następnym cyklu z C+ się uda :)
    ja używałam przez 3 cykle i nic. w tym cyklu nie używałam, ale nie spodziewam się cudu. od następnego znowu zacznę z żelikiem :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może się uda, może się nie uda, ale czytałam tak wiele opinii, że z tym żelem udało się w pierwszym cyklu, że już raczej nie wierzę, iż akurat on mi pomoże, być może problem tkwi gdzie indziej i magiczne działanie lubrykanta na nic się nie zda.

    oar89jcgzipdaets.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CassieMK wrote:
    Może się uda, może się nie uda, ale czytałam tak wiele opinii, że z tym żelem udało się w pierwszym cyklu, że już raczej nie wierzę, iż akurat on mi pomoże, być może problem tkwi gdzie indziej i magiczne działanie lubrykanta na nic się nie zda.
    Kochana, dla mnie C+ to kolejny gadżet... używam, i pewnie kupię kolejny bo mimo, że coraz lepiej u mnie z własnym śluzem to niestety jakiegoś lubrykantu zewnętrznie używac muszę.
    Strasznie zrezygnowana wydajesz się z tej wypowiedzi, nos do góry proszę :) <3

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, jestem zrezygnowana. Miałam tym razem piękny wykres, używaliśmy żelu i w ogóle... Poza tym jak mam nie być zrezygnowana po 11 nieudanych cyklach? Jeszcze ten obecny i będzie można nazwać nas niepłodnymi, nigdy nie przypuszczałam, że to wszystko będzie właśnie tak wyglądać, zaczynam powoli oswajać się z myślą, że albo nigdy nie będziemy mieć dzieci, albo będziemy mieć jedno po latach badań i żmudnego leczenia. Nie tak miało być :(

    oar89jcgzipdaets.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cassie u mnie też mija 11 cykl starań. zawsze mi się wydawało,że taka zdrowa osoba jak ja szybko będzie mieć dzieci a tu proszę co za niespodzianka. czas leci a ja nadal w tym samym miejscu. najgorsza jest ta nadzieja, choć i ją powoli tracę. poza tym inne ziołowe specyfiki na mnie nie działają ,więc pozostanę przy żelu w nast. cyklu, chyba że wypróbuję castagnusa, bo mam straszny pms...

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    cassie u mnie też mija 11 cykl starań. zawsze mi się wydawało,że taka zdrowa osoba jak ja szybko będzie mieć dzieci a tu proszę co za niespodzianka. czas leci a ja nadal w tym samym miejscu. najgorsza jest ta nadzieja, choć i ją powoli tracę. poza tym inne ziołowe specyfiki na mnie nie działają ,więc pozostanę przy żelu w nast. cyklu, chyba że wypróbuję castagnusa, bo mam straszny pms...
    Asioczek, a czego z ziółek próbowałaś?
    Akurat jeśli chodzi o casta to z mojego małego researchu wynika, że wiecej dziewcyzn jest niezadowolonych niz zadowolonych ;) Oprócz castagnusa na pms jest jeszcze takie cudo:
    http://www.bionorica.pl/produkty/na_pms.php
    i mocniejsze (ma więcej niepokalanka w skłądzie niż castagnus herbapolu):
    http://www.bionorica.pl/produkty/na_bol_piersi.php
    Na PMS i ogólnie regulację cyklu polecana jest (i jest to potwierdzone badaniami) wit. B6 w dużych dawkach (conajmniej 100mg).
    Dziewczyny, a robiłyście jakieś badania?
    Jeśli stosujecie C+ to rozumiem że są jakieś problemy ze śluzem - u mnie wiesiołek nic nie pomógł, natomiast siemie lniane, świeży sok z marchwi i 1,5-2l wody bardzo pomogły.

    W sumie to rozumiem Was kochane, sama jestem w 6 cs a nieraz dopada mnie zrezygnowanie. Mam już półtoraroczną córeczkę, zaszłam w ciąże w drugim cyklu, nie wiedząc co to faza lutealna i że w ogóle takie cuda jak C+ istnieją. Teraz naiwnie planowałam sobie, że do końca 2013 na pewno będę już w ciąży... Dlaczego teraz nie mogę zaskoczyć - nie wiem :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 09:12

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piłam w tym cyklu zioła ojca sroki nr i dostałam plamień, piłam nadal i krwawienie, więc się przestraszyłam i przestałam. mam mało śluzu, płodnego (max2 dni) i niepłodnego zresztą też. w tym cyklu przez zioła w ogóle nie miałam śluzu płodnego i nie wiem na jakim etapie jestem, liczę jednak że okres dostane normalnie. od nowego cyklu to chciałam znowu kombinować, ale mąż na mnie krzyczy,że za dużo wymyślam.
    badań nie robiliśmy- u mnie cytologia i usg prawidłowe. na resztę czekam- za miesiąc ide do nowej ginki i poproszę o skierowania.
    wiesiołek mało mi pomógł, lepsza była woda z octem- teraz piję codziennie.
    dzięki za info, poczytam sobie o nowych specyfikach :) w tym cyklu to tylko tran biorę, no i ocet, bo na wszystkie inne suplementy mam focha ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zeli zadnych nie stosuje bo mi sie robi grzybica, natomiast ostatnio czytałam w jednym artykule ze kobieta zaszła w ciaze po 4 latach staran(zdrowa 100%).

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka nie strasz:D

    Asioczek ja też poodstawiałam te wiesiołki i odkąd piję ocet to mój śluz mnie zaskakuje jak nigdy:)
    ale C+ będę stosowała tylko w mniejszej o wiele dawce

    asioczek86 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żel postanowiłam zastosować głównie z ciekawości, choć muszę przyznać, że kiedyś śluz miałam idealny, a odkąd się staramy, to jest go zdecydowanie mniej... Co do badań, to dopiero teraz wzięłam sprawę w swoje ręce, dziś byłam na FSH i LH (w pon. wyniki), a w 21 dniu cyklu robię prolaktynę i progesteron. Dziś też zapisałam się do nowego gina na wizytę, która przypadnie akurat w 22 dc, szkoda, bo nie będę mieć jeszcze wyników z prl i progesteronu, ale może chociaż badanie cytologiczne zrobię i ustalę z lekarzem co dalej... Zaczyna mnie to wszystko przerażać, chyba wolałabym wpaść jakieś 3-4 lata temu, kiedy tak się tego bałam...pewnie i tak byśmy sobie poradzili, a parą jesteśmy od 6 lat, więc nawet gdyby los tak nami pokierował to i tak bylibyśmy parą...mądry człowiek, jak już się czasu cofnąć nie da!

    oar89jcgzipdaets.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam ani czasu ani pieniędzy ani ochoty na bieganie po niekompetentnych lekarzach :(

    co do C+ to przyznam szczerze, że mnie on nie pasuje, ale mam zamiar stosować jako gadżet :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 51

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. Jeśli chodzi o żel, mam i polecam. Jest on w białej tubce z różowymi napisami. Kupiłam go na stronie jestemplodna.pl. Żel rewelka. Polecam jak najbardziej.

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
    wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
    wiosny i wiarą w sens życia.
    Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
    Zmartwychwstania Pańskiego
    oraz smacznego Święconego w gronie
    najbliższych osób
    3270312nl7b26n6tb.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ten żell może mieć ph przyjazne zarówno kwasowe i zasadowe? Bo coś mi tu nie gra - przyjazny dla ph pochwy i dla plemników? Infekcja murowana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2014, 12:43

  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar, ja się na tym nie znam, ale tak na logikę - każdy stosunek musiałby się kończyć infekcją... ;)

    oar89jcgzipdaets.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ