X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - gdzie najlepiej (i najtaniej) kupić Conceive + ? Tubka czy apliatory?

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w super-pharma w zwykłych aptekach mają strasznie drogo, i chyba lepsze są aplikatory po aplikujesz bezpośrednio do środka, chociaż dziewczyny kupują tubki i aplikują do środka strzykawką :P

    Ida lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamowilam w tubce na ebayu i aplikowalam...palcem i tylko z wierzchu :) Wczesniej uzywalam PreSeed z aplikatorami, ale wydawalo mi sie ze troche za duzo tego bylo mimo iz uzywalam mniej niz zalecali. Jak za duzo to i przyjemnosci troche brak.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamawiałam w DOZ przez internet i na drugi dzień już był do odbioru, cena umiarkowana, mam w tubce i dokupiłam strzykawki, ale dotąd użyłam dwóch, szkoda nam na to czasu i aplikujemy palcem z wierzchu :P

    oar89jcgzipdaets.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stosuje FEMINUM ŻEL z apteki.
    Można go stosować podczas starań.

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita, Feminum ma w składzie kwas mlekowy, który zakwasza środowisko pochwy jeszcze bardziej. Nie będzie to złe dla plemników?

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, słyszałam że ten żel jest wporządku.
    A jaki żel polecasz?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam, że w pochwie pH jest kwaśne czego plemniki nie lubią. Dodatkowe zakwaszenie kwasem mlekowym obniża jeszcze pH co może być dla nich zabójcze. Kwas mlekowy jest OK jeżeli chodzi o ochronę przed infekcją ale już dla plemników to środowisko nie jest OK. Dopiero w szyjce znajdują schronienie w neutralnym czy tam zasadowym ph. Jeżeli się zakwasi środowisko plemnik przeżyją max 2 godziny.
    Dlatego właśnie przy staraniach polecane są te specjalne żele czy conceive czy preseed.

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie napisałam do męża aby wracając z pracy zajrzał do apteki po CONCEIVE PLUS żel i dzisiaj wypróbujemy ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marsylianka, a może ten żel ma w składzie kwas mlekowy po to, by jego pH było równe z pH pochwy. Wtedy nie zakwasza dodatkowo, ale też nie podnosi.

  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że tak jest. Że powoduje to np przy niekorzystnym dla pochwy podwyższeniu pH gdzie zwiększa się prawdopodobieństwo infekcji zbija to pH do poziomu normalnego. Ciężko powiedzieć. Faktem jest, że plemniki nie lubią środowiska pochwy przez pH i duża część z nich ginie tam zanim dostanie się do szyjki macicy. A gdzieś tam na końcu drogi jest ten najbardziej wytrwały, jedyny nam potrzebny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem nowa ale co do lubrykantu też potwierdzam w poprzedniej ciąży (niestety żle się ona skończyła )zaszłam w ciąże podczas pierwszego mieisiąca stosowania moj ginekolog też go poleca napewno nie zaszkodzi :)

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubrykat czyli Conceive plus?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz zaopatrzyłam się w kolejne opakowanie ja uważam że jest skuteczny robi to co powinien i jest przyjazny dla plemników

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak conceive

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jest tani ale cóż ja na swoim przykładzie widziałam efekty niestaraliśmy sie z meżem specjalnie na luzie bez żadnych testow owulacyjnych ,

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz licze na to że pomoże jak poprzednio :)

  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby pomogło :) ja również zakupiłam conceive plus i stosujemy go pierwszy cykl, mam nadzieje, że pomoże :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam nadzieje że będzie dobrze musi być :)ja mam to opakowanie w tubce fakt nie poręczne ale wydajne .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupilam swoje dzisiaj w apteka dbam o zdrowie koszt 83 zl ale wiem że warto bo konkretnie zmienia śluz więc nie było mi żal

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ