X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w drugim cyklu z żelem ale pierwszy z dupkiem ;) Podobno ten żel to ściema :P

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • rosamare Koleżanka
    Postów: 60 14

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984, a ile dni po owu i w jakiej dawce Twój lekarz zalecił brać Duphaston, jeżeli mogę zapytać? :)

    👰🔹Brak owulacji🔹Hiperprolaktynemia
    🤵 ✔️
    VpdKp1.png

    03.2022 11 tc nasz Aniołek Marysia 👼💔
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle 30-31 dniowe, zalecił mi brać Duphaston od 14 dc, 2x1 tabletka.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 13 cykl szczęśliwy oraz był to pierwszy raz z żelem :) Mam znajomą której po dwóch latach prawie też zaskoczyło z pierwszym cyklu z żelem. Jaaa wierzę w jego moc

    Oczywiście całej roboty nie zrobił, al na pewno wspomógł. Miałam wersję w aplikatorach .

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad jedną sprawą. Zapewne to mój wymysł...więc proszę o opinię;) czy nie ma możliwości żeby takie lubrykanty zwiększały ryzyko ciąży pozamacicznej? Skoro zapłodnienie następuje w jajowodzie...a śluzu jest mało. Zapewne to głupie gdybanie...ale kołacze mi ta myśl po głowie. Kupiłam ten żel...i się teraz zastanawiam:)

  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam, czytam i zaczynam wierzyć że jednak ten żel pomoże pomoc :) dziewczyny a jak często go uzywałyście i jak często serduszkowaliście? Ja kupiłam te 8 szt. w aplikatorach i mam zamiar stosować przez 4 cykle. Dzień przed i dzień po owulacji. ;) ale z chęcią posłucham jak to u Was było ;)


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad jedną sprawą. Zapewne to mój wymysł...więc proszę o opinię;) czy nie ma możliwości żeby takie lubrykanty zwiększały ryzyko ciąży pozamacicznej? Skoro zapłodnienie następuje w jajowodzie...a śluzu jest mało. Zapewne to głupie gdybanie...ale kołacze mi ta myśl po głowie. Kupiłam ten żel...i się teraz zastanawiam:)

    Nie ma takiej opcji. Śluz szyjkowy (bo o takim mowa) jak sama nazwa wskazuje, produkowany jest w szyjce macicy, a nie w macicy. Śluz ma utrzymać plemniki przy życiu w dni płodne, a w niepłodne nie dopuścić do macicy. Nadmiar śluzu wypływa przez pochwę.
    A zapłodnienie idzie swoją drogą w jajowodzie (jak zawsze) i jak się uda to zagnieździ się w macicy i zarodek nie ma absolutnie żadnego kontaktu ze śluzem szyjkowym co najmniej do porodu :) Mam nadzieję, że udało mi się jasno wszystko wyjaśnić i rozwiać Twoje wątpliwości :)

    Imari lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek dziękuję bardzo;) wiedziałam, że ktoś mądry się znajdzie i rozjaśni moje głupie rozkminy;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_S wrote:
    Czytam, czytam i zaczynam wierzyć że jednak ten żel pomoże pomoc :) dziewczyny a jak często go uzywałyście i jak często serduszkowaliście? Ja kupiłam te 8 szt. w aplikatorach i mam zamiar stosować przez 4 cykle. Dzień przed i dzień po owulacji. ;) ale z chęcią posłucham jak to u Was było ;)
    Ja nie kupowałam żelu w aplikatorach tylko w tubce wzięłam. Miałam w domu strzykawki do irygacji i nimi aplikowałam w pochwie. Mój narzeczony jest hojnie obdarzony przez naturę, więc stosowaliśmy żel zawsze podczas sexu, na palce lub na siusiaka :P A w dni płodne irygatorem do środka większą ilość :) No i serduszkowania bardzo częste u nas :) Byle nie dwa razy dziennie w te dni.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a ten żel wam nie wypływa? i trzeba go aplikować 15 minut przed? czy może być w środku dłużej lub krócej?

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie czekałam nigdy, tylko przed samym sexem go aplikowałam głęboko ;)

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszłam kilka aptek przedwczoraj i w żadnej tego żelu nie ma i mówią że wycofany - ciekawe dlaczego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemożliwe, że wycofany ja kupowałam w niedzielę :)

  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ffilpiek wrote:
    Niemożliwe, że wycofany ja kupowałam w niedzielę :)
    No mi w 3 aptekach powiedzieli że wycofane :( Może jeszcze któreś mają jakieś zapasy.

  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Jestem nowa na forum z mężem staramy się o drugie dziecko już 3 cykl póki co nic nie wychodzi w tym cyklu zakupiliśmy żel conceive plus i zobaczymy czy przyniesie efekty

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś 90 wrote:
    Witam,
    Jestem nowa na forum z mężem staramy się o drugie dziecko już 3 cykl póki co nic nie wychodzi w tym cyklu zakupiliśmy żel conceive plus i zobaczymy czy przyniesie efekty
    My zaczęliśmy stosować w tym cyklu i jest fajny poślizg także polecam :) narazie o efektach pozytywnych u mnie nic nie wiem.


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli czekamy na efekty

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Aga27 Przyjaciółka
    Postów: 64 32

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez w tym cyklu będę stosować ten żel☺ mam nadzieje że pomoże☺

  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 1 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy to zasługa żelu ale użyliśmy w tym cyklu 2 aplikatory. Kupiłam 8 na 4 miesiące i... Teraz już moge wykorzystać w tydzień! Udało się, udało się w pierwszym cyklu z żelem Conceive Plus dlatego polecam każdej z Was!:)


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 2 lutego 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Miśka_S

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ